Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#255201) tlac válasza S.J. (#255197) üzenetére


tlac
nagyúr

nézzétek melyik melyik kontroller kinek a gépéhez csatlakozik vagy nem csatlakozik

(#255202) Mrdevil válasza Mrdevil (#255187) üzenetére


Mrdevil
addikt

Meglett a 3000ft rejtélye, most jött üzibe a ps-re, 10years celebration miatt küldte a sony. :C Kaptok ti is szerintem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#255203) penge111 válasza Mrdevil (#255202) üzenetére


penge111
addikt

Szerintem nem mindenki kap :O

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#255204) Bogyi007 válasza Mrdevil (#255202) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kapcsolom be a gépet...

Ohh wait! :U :U :U

Szerintem csak azok kapnak akiknek van Ps Plus előfizetése... :O :O
Az nekem nincs csak havernak, ő meg angol régiós profilos... :W :W

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#255205) RangerFox válasza Mrdevil (#255202) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ilyenről még nem hallottam. Kuponokat néha, netflix/spoti előfizetéseket ritkán küld, de a walletba pénzt... Ez új nekem :Y

(#255206) hombre[EU] válasza penge111 (#255203) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem se...van ~40millió elōfizetōje :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#255207) fausto válasza Mrdevil (#255202) üzenetére


fausto
addikt

Ez nem valami nyereményjátèk volt

(#255208) Mrdevil


Mrdevil
addikt

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#255209) erahurka válasza Mrdevil (#255208) üzenetére


erahurka
félisten

Nem rossz. Bár pukkadjanak meg, hogy ilyeneket mindig azok kapnak, akik alig vásárolnak :D

(#255210) Mrdevil válasza erahurka (#255209) üzenetére


Mrdevil
addikt

Meg is érdemeljük. ;] Amúgy semmi nyeremény játék nem volt. Válaszolva a fentebbi kérdésre.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#255211) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Lenne egy kérdésem a PES 2020 játékosokhoz:

Totálisan újonc vagyok a játékban régesrégen játszottam még a konkurenciával amikor még magyar nyelv is volt benne.
Viszont most látom hogy a Legend kiadás is 2997 forint és gondoltam néhanapján jó lenne egy kis foci a konzolon.

Ha ezt a kiadást megveszem mire számítsak? Mennyire vannak a csapatok a saját nevükön (a játék kirakatcsapatai biztosan - azoknak a bajnokságaiban szereplő csapatok is mind saját nevükön vannak bent?

Ha létezik rá mód akkor az összes csapatot Ps4-en is lehet valahogy átnevezni adatbázisilag?

Valamint olvastam hogy a 2021-es verzió erre épül majd rá. Ez miként lesz? Dlc által egy csinos összeg ellenében vagy egy kisebb árcédula lesz az update ára?

Bocs a sok kérdés miatt, de tényleg újonc vagyok a témában. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#255212) Lackooo84 válasza tothjozsi96 (#255199) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hajszárító. De ha benyomsz valami játékot, akkor 15p és az sem kell. :DDD

The Truth is out there...

(#255213) ProEvoFan válasza Bogyi007 (#255211) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

MyClubhoz kapsz plusz ingyenes játékos nyitási lehetőséget , Ronaldinhot meg egy-két hasznos dolgot kezdésnek.
Meglehet oldani a liszenszt.USB kell hozzá, és lehetőleg ingyenes edit file.Igen, vannak fizetősek is.Youtube tele van a "hogyan kell felrakni az edit filet" videóval.
Elvileg a PES 2021 kap egy fizetős digitális patchet.Mikor, mennyi lesz az ára?Nem tudni.
Mire számíthatsz?Offline gameplay jobb, mint a Fifaban, az online része ugyan úgy csalhat, mint az EA agyon reklámozott focit imitáló csodájában.Én csak Mester Ligát játszok, azt szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#255214) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

LOL :DDD

The Truth is out there...

(#255215) S e t h válasza Lackooo84 (#255214) üzenetére


S e t h
nagyúr

:D :D :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#255216) Faterkam


Faterkam
addikt

A Sima Ps4 Slimnél a kép néha meg megdöccen a Red Dead Redemption II. alatt, ez normális? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#255217) RangerFox válasza Faterkam (#255216) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hogy leesik az fps? Persze, főleg ha egy sűrűn lakott helyre mész.

(#255218) semetka


semetka
őstag

Last of us part 2 menuben mindenkinek süvít a gép, még a frissen pasztázottak is?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#255219) tothjozsi96 válasza semetka (#255218) üzenetére


tothjozsi96
addikt

A menüben semmi, játék alatt viszont vannak furcsa zajok ;] (7116b)

[ Szerkesztve ]

(#255220) semetka válasza tothjozsi96 (#255219) üzenetére


semetka
őstag

Nekem pont fordítva, menuben ordit játék közben meg elviselhető hangerővel megy. Mondjuk nekem fat ps4-em van.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#255221) Faterkam válasza RangerFox (#255217) üzenetére


Faterkam
addikt

Akkor csinálja, ha faházak, vagy más térképrészletre ér.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#255222) Lackooo84 válasza Faterkam (#255221) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Khm én szóltam... :U

The Truth is out there...

(#255223) Bogyi007 válasza ProEvoFan (#255213) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszönöm a választ! :R

Én szerintem elleszek offline bőven, elég akkor a Standard kiadás vagy a csekély árkülönbség végett ajánlott inkább a Legend?
Ez végett az Edit file miatt jobb ha magyar storeban veszem vagy mehet angolból is nyugodtan?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#255224) Bogyi007 válasza erahurka (#255209) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bővebb infó az "akcióról"

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#255225) ProEvoFan válasza Bogyi007 (#255223) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha nem akarsz online myclubot játszani, akkor jó a sima.
Gondolom az edit file jó mindenre, mindegy hol veszed.
A Master League lesz a te kedvenced, én már látom. :) Bajnokság indítása egy alacsonyabb/legerősebb osztályból, amit minimálisan menedzser szerűen irányítható.Nem kell nagy dolgokra gondolni, de a lényeg benne van; te adod veszed a játékosokat.Van benne BL is, ami már nem licenc, mert az EA megvette azt is.BL himnusz nélkül az edit file megoldja ezt is.
Melyik edit filet töltsd le? Jó kérdés, ebben nem tudok segíteni, mert innen a fórumról kaptam egy fizetős linkhez felhasználó nevet, jelszóval. LnB linkelt még free edit filet, amit most nem találok meg...

[ Szerkesztve ]

(#255226) Jim74 válasza Bogyi007 (#255224) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én eddig nem kaptam, mondjuk az is igaz, hogy csak pár hónapja van PS+ előfizetésem.

(#255227) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

A dead cells mennyire zseniális cucc, le a kalapom a felesztők előtt :R csak ajánlani tudom aki szereti a indie csodákat

(#255228) koncsik válasza Faterkam (#255216) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Na ugye hogy ugye. A Nintendo nem csinál ilyet. Na jó, nagyon ritkán, de akkor már VGA felbontású a játék. :DDD ;) :N

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#255229) consono válasza semetka (#255220) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is ezt csinálja a Fat. Vagyis csinálta, mert szerda este lepergett a stáblista. Azóta üresség van bennem, nem tudom mivel játszak... Mocskos szemét volt a játék, de zseniális. A középén kicsit meglepődtem, meg köpködtem kicsit magamban, hogy ez miért kell, de kellett a lezáráshoz. Így volt jó. Ja, és gyönyörű volt az egész, nem gondoltam, hogy egy 7 éves masinából ilyen látványt ki lehet hozni. Meg ilyen töltési időket. Továbbra is az ND az etalon számomra technikában és történet mesélésben is.

"In God we trust. All others must bring data"

(#255230) .LnB válasza consono (#255229) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért kapok én olyan email-t, hogy a PS Plus előfizetésem 27.-én lejár, amikor auto renew-vel megy már hónapok óta?! :U

Aszongya':

"Kezdesz nevet szerezni magadnak online, I_LnB_I. Akármi is legyen is a kedvenc műfajod a lövöldözős játékoktól a sportszimuláción át a bulijátékokig, mindig találsz ellenfelet vagy szövetségest online."

Nem is emlékszem, hogy mikor játszottam legutóbb, kimondottan online játékkal. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255231) erahurka válasza Lackooo84 (#255214) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem olyan volt, hogy párbaj indult volna, erre besétált a ló a kamera elé, és nem láttam mikor kéne elengedni a háromszöget :C

Amúgy tegnap kiszabadítottam a nagybácsit vagy kit, azóta elég nagyot ugrott a nehézség. Csomószor futottam olyan ellenfélbe, amit ilyen 3-4-5 támadása után lehet csak megütni. A hárítás és a párbaj is sokkal ritkábban sikerül. Nem tudom mire jó hogy ilyen szűk ablakokat adnak ezekhez. De már megszoktam hogy a Sucker Punch játékai túl vannak nehezítve sajnos.

(#255232) .LnB válasza erahurka (#255231) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hard szint, Ronin ruhában: [link] Nehéznek tűnik? :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255233) Tegla80 válasza .LnB (#255230) üzenetére


Tegla80
addikt

Mert lejarat es penzelvetel elott illendo szolni,h vinni fogjak a zset. Sztem ez a korrekt....
Viszont anyagilag nem tul jo buli semmi az evesen kivul(az is akcioban persze),igy nem is ertem,h miert havit hosszabbitasz.(de Te tudod es ez a lenyeg)

Sony® & PlayStation®

(#255234) .LnB válasza Tegla80 (#255233) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert mostmár megvárom a Ps5-öt az évessel, hogy változik e majd valamit a Plus. Árazás például.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255235) eisento


eisento
addikt

ha volt mar akkor bocsi
Crash Bandicoot 4: DINO DASH GAMEPLAY REVEAL!!! (HD)
[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#255236) sztanozs válasza S.J. (#255197) üzenetére


sztanozs
veterán

Van a kontrolleren, de hacsak nincs meg a doboza és/vagy nem írtad fel a számát nem fogod tudni eldönteni. Ja és le is kopik róla a használattól (legalábbi ami nálam van fekete, annak már csak a közepén van barkód.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#255237) erahurka válasza .LnB (#255232) üzenetére


erahurka
félisten

Nem értelek. Leírom a tapasztalatom, aztán úgy csinálsz mintha hülye lennék, hogy neked milyen könnyű. Nem tudok ezzel mit kezdeni.

(#255238) Faterkam válasza Lackooo84 (#255222) üzenetére


Faterkam
addikt

Igen, jogos! De a Project neve az volt, csakegyjátékrakellaps4ésutánaadjukel! Tudom nem kellett volna bedőlni. :) A következő az lesz, hogy kevés az 500Gb, erre már felkészültem, +500Gb-os laptop hdd és USB3-as ház :)

(#255228) koncsik: :D Azért a Wii U-n a Zelda BOTW is röccen néha rendesen ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#255239) RangerFox válasza Faterkam (#255238) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha ez megvigasztal, Pron is beszaggat amikor városba érsz. :N De azért nem annyira vészes a helyzet.

(#255240) Lackooo84 válasza .LnB (#255232) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát én már fel vagyok punpolva nem nagyon vannak ellenfeleim. Elsőre a roninok köcsögök voltak, de rájöttem az ő technikájukra is. :D

The Truth is out there...

(#255241) Lackooo84 válasza RangerFox (#255239) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát igen, csak pron ott droppol kicsit egyedül az egész játékban, alapgépen meg sok helyen. :D

The Truth is out there...

(#255242) semetka válasza Jim74 (#255226) üzenetére


semetka
őstag

Nekem több mint 5 éve van plusom folyamatosan ,de én sem kaptam.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#255243) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Lassan a második régió végére érek a Tsushimában. Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele, a spider-man óta nem élveztem ennyire egy játékot sem. Szerencsére kevés buggal találkoztam, és azok se voltak game brekaing hibák, egyszer kellett újraindítanom egy küldetést, de pont ugyanoda tett vissza, így nem volt zavaró annyira. A legnagyobb problémám a játékkal, hogy túl könnyű még hardon is. Extra nehezítésként ha csak nem kötelező, nem lopakodok, nem használok nyilakat meg robbanószereket, de ez se járható út, mert rengetegszer kell túszokat kiszabadítani, amikor ha észrevesznek, hamar megölik őket... A másik: minden videóban istenítik a hdr-t, de nekem Q70R-en nem igazán akar működni rendesen. Főleg akkor zavaró, amikor sötét helyről világos térre érek (pl. egy alagútból kibújva). Nyilván nem a legjobb tv, de eddig egész korrektül jelenítette meg a HDR tartalmat. Nem annyira polírozott játék, számtalan hiba van benne, de a környezet és a prezentáció kárpótol mindenért. Érdemes megvenni.

(#255244) stilo18 válasza RangerFox (#255243) üzenetére


stilo18
addikt

Nem Tsushima, de HDR témában a Call of duty :Modern warfare támogatja a HGIG - et.

HDR - ben én nem láttam annál jobbat Ps-en, egészen elképesztő. Tök más szint, mint amit a többi játékban látni.

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#255245) Carlos Padre válasza .LnB (#255232) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És még csak ügyesen sem csinálod, csak ac-san kaszabolsz egy op karakterrel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255246) Carlos Padre válasza .LnB (#255234) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is így vagyok vele, de szerencsére novemberben jár le.PS Now-al is úgy jártam, hogy aktiváltam a trialt, erre akciós lett az éves és nem tudtam előfizetni rá az aktív trial miatt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255247) Faterkam


Faterkam
addikt

Néhány játék dobozára az van írva: Playstation Hits, ez miben különbözik az eredetitől? Olyan, mint a Nintendonál a Nintendo Select, azaz a 2. vagy sokadik kiadás? :F

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#255248) Edgar2621 válasza Steve1207 (#254798) üzenetére


Edgar2621
őstag

Sajnos a 2K is elkezdett már .urvulni :(

XO: Gollami26

(#255249) Kendek válasza Faterkam (#255247) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Maga a játék nem különbözik az eredetitől, max frissebb változat van ráírva a korongra. Viszont rondább a dobozuk és egységesen 6.000 Ft az áruk.

<-ƘƘ->

(#255250) RangerFox válasza Faterkam (#255247) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, olyan, mint a Nintendo selects.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.