Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#254751) FunPro válasza erahurka (#254750) üzenetére


FunPro
senior tag

Nem írta, hogy forint. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#254752) ProEvoFan válasza erahurka (#254750) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Simán kijön. :K


Lackooo84
Nálam is kb ugyan ez.Kb 9Kért vettem hét játékot, plusz digi deluxe Csucsima'.

(#254753) Lackooo84 válasza erahurka (#254750) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

+ (PLUSZ tehát az nincs benne a 10-ben) csucsima, ami nekem csak 6 volt felesben, de már így is sokat költöttem.

The Truth is out there...

(#254754) saelin válasza Lackooo84 (#254747) üzenetére


saelin
veterán

Én biztos nem veszek már semmit. Cyberpunk 2077 pre-order volt a hónapban, Monster Hunter World Iceborn, Code Vein + Season Pass... Most 3 hónap sztornót rakok a walletomra megint. Ha nem jön valami kapós indie cím, akkor valószínűleg nem is fogok költeni.

A Cyberpunk szerintem simán betart nálam nextgen megjelenéséig.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254755) RangerFox válasza saelin (#254754) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

November 19-én jelenik meg a játék. Tippre egy héten belül meg fog jelenni hozzá képest a Ps5 :D

(#254756) erahurka válasza Lackooo84 (#254753) üzenetére


erahurka
félisten

Hogy volt 6 felesben? Hol árulják 12-ért? :Y

(#254757) Lackooo84 válasza erahurka (#254756) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Árulni nem árulják. :D

The Truth is out there...

(#254758) Faterkam válasza F-ECT$ (#254749) üzenetére


Faterkam
addikt

Köszi mindenkinek, aki segíteni próbált. Sajnos nem igazán tudja a gyerek, hogy most mit is csináljon. Az olcsóbb Slim, vagy drágábban a Pro. Az a baj, hogy eddig a Nintendo vonalon volt otthon, ez ismeretlen talaj neki is!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#254759) Szabi® válasza Faterkam (#254758) üzenetére


Szabi®
addikt

Pro gép alatt az exkluzív játékok páratlanul néznek ki .És azt is el tudja adni,mindig van rá kereslet :)

(#254760) F-ECT$ válasza Faterkam (#254758) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha van rá keret, akkor persze, hogy Pro, pláne ha 4k a TV, de anélkül is jól jön a plusz teljesítmény. Viszont a Slim jóval olcsóbb és egy csomó cím semmivel sem fut rosszabbul rajta.

Dive ever, work never.

(#254761) koncsik válasza Faterkam (#254758) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Vagy kb. ugyanennyiért megveszed ezt: Nintendo Switch - Persona 5 Scramble Phantom Strikers Otakara Box Treasure Box Limited Edition [Japan Import] (280 USD) és akkor nem kell PS4-gyel bajlódni :DDD :N ;) ráadásul csak japánul van.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#254763) .LnB válasza Faterkam (#254740) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom hány éves lehet a fiad, de az már a jó ízléséről tesz tanúbizonyságot, hogy a Persona5 miatt szeretne PS-t. :D Slim, de a többiek már írták. Ja, és a Persona 5 Royal-t kezdje el akkor már.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254764) .LnB válasza ProEvoFan (#254746) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jöhetne már valami jó akció. Mondjuk hirtelen csak a Snowrunner jut eszembe amit megvennék. De lepjenek meg. Csak ne EA meg Ubi akciókkal megint. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254765) Rage47 válasza Faterkam (#254758) üzenetére


Rage47
veterán

Slim teljesen jó lesz, olyan az exkluzívok grafikája, hogy ezen a gépen is el fog állni a szava. Persona 5-nek meg tényleg mindegy, nem a graf. a fő erénye.

[ Szerkesztve ]

(#254766) ProEvoFan válasza .LnB (#254764) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mostanában nem szeretnék játékra költeni, de úgy sem fogom kibírni. :D

(#254767) tboy93 válasza ProEvoFan (#254766) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mostanában nem szeretnék játékra költeni

Sajnos az élet nem kívánságműsor :P ;]

(#254768) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

NHL21: [link]

"we made the decision to focus on adding innovation and new features rather than the resource-heavy task of porting the game to new console technology.'

Se nextgen verzió, se új engine. Semmi. Ez megint egy nagy ló**** lesz. Egyre gyanúsabb, hogy az EA szép lassan elvérezteti ezt a szériát.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254769) hyggelig válasza Faterkam (#254758) üzenetére


hyggelig
senior tag

Főleg, ha Nintendo grafikájáhpz szokott, akkor egy sima Slimet is hatalmas ugrásnak fog látni.
Hidd el, az összes PS4 játékot úgy jelentetik meg, hogy fusson a legkorábbi PS4 változaton is.
Nekem Fatem van 2016 óta, nem cseréltem le és mindent azon játszok a mai napig (még a God of wart is) és idáig egyetlenegy játéknál éreztem, hogy nem elég a gép, az pedig az AC Origins volt, ahol a textúrákat (nagyon) néha később töltötte be a gép.

A Persona 5 miatt pedig tényleg nem érdemes Pro-t venni, mert eredetileg Ps3 jelent volna meg a játék (arra is megjelent btw) és még azon is vígan elfut.

Vedd figyelembe, hogy ez egy szakmai fórum, így itt alapból több olyan ember van, aki az erősebb gépet fogja neked ajánlani. Ennek ellenére is nagyon sokan a Slimet írták.

Még egy dolog: mennyire tud a gyerek angolul? Mert elég erős angoltudás kell hozzá, hogy igazán élvezhető legyen a játék. A sztorin van a legnagyobb hangsúly a játékban.

(#254770) Rage47 válasza hyggelig (#254769) üzenetére


Rage47
veterán

én is szótáraztam anno :D

(#254771) penge111 válasza ProEvoFan (#254766) üzenetére


penge111
addikt

Én nem tudom, de nagyon jól működik az elvonó nálam, szépen dolgozom a blacklogomat lefelé. Digitálisan nagyon rég nem vettem játékot, lemezesekkel szoktam csencselni. Azt fogadtam meg amíg a digitális könyvtáram nem ürül ki, addig nem veszek semmit. Nehéz, mert mindig van amire beremegek (pl. Yakuza 0, Bard’s Tale stb.). Még van pár címem így is Days Gone, Nioh 2, Final Fantasy X/X-2 HD, de ez már nem olyan sok :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#254772) Peace válasza RangerFox (#254755) üzenetére


Peace
nagyúr

Én meg rohadtul remélem, hogy november 12. vagy 13. a PS5 megjelenés és már ott lesz beüzemelve a nappaliban, mikor telepítem a CP2077-et!!! :C

(#254773) erahurka válasza Lackooo84 (#254757) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor hogy szerezted? Nem értelek :F

(#254774) saelin válasza tboy93 (#254767) üzenetére


saelin
veterán

Sajnos. Pedig milyen jó lenne, ha nem jönnének ki jó játékok és nem kellene őket megvenni! ;] :DDD

Lehet úgy van velük mint én. Jó lesz későbbre. Bevásárlásnál is a boltban ha látok valami akciót - mint pl ami most volt a tusfürdőre vagy borotvára -, akkor abból be szoktam vásárolni előre. Úgyis x hetente mennék venni belőle... Nem túl megfontolt dolog, de amíg az embernek van melette valamennyi megtakarítása who cares? Nekem is mindig mondják sok megy el játékra, oszt mégis megvagyok a hétköznapokban, mert nem nagyon van mire költeni. Házat upgradelni minimálisan kell, berendezési tárgyak rendben vannak stb.
Az már más kérdés, hogy papíron csak albérlő vagyok, de gyakorlatilag itt fogok megrottyanni öreg koromig. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254775) Mike válasza saelin (#254774) üzenetére


Mike
veterán

naja, aztán rájössz, hogy van legalább 100 olyan játékod amit igaz olcsón vettél meg, de még el sem inditottad. illetve nagyon kevés olyan cím van, amit csak ritkán akcióznak le

(#254776) Mike válasza .LnB (#254764) üzenetére


Mike
veterán

keresed parancs
22-től summer sale!

(#254777) tboy93 válasza saelin (#254774) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem ez a mokusolas siman megfontolt dolog, en is siman betarazok egy honapra elore valamibol ha van ra fasza akcio.

(#254778) tboy93 válasza Mike (#254775) üzenetére


tboy93
nagyúr

True story :DDD

(#254779) saelin válasza Mike (#254775) üzenetére


saelin
veterán

Oh, én azon már túl vagyok régen... :P Jó lesz majd Ps5 BC-ben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254780) Mike válasza Faterkam (#254740) üzenetére


Mike
veterán

slim
ellenben van még pár ps exkluzív cim amit érdemes megnézni ha már ott a gép

(#254781) Faterkam válasza koncsik (#254761) üzenetére


Faterkam
addikt

Egész eddig azt várta, mikor hozzák ki Switch-re. Tegnap volt egy mini Direct, és ott szó sem esett róla. Így feladta egyenlőre! :D

19 éves a srác, és jól elvolt eddig a Nintendo oldalán, most ütnöm kéne, hogy átáll(na), de nem vagyok én olyan :D

Köszi, mindenkinek! Anyagilag szerintem a Slim 500Gb-os lesz a befutó. Aztán eldönti mi is legyen tovább!

A Persona 5 Royal-t nézte, de használtan szinte sehol, az új meg 19,9e Ft. Az túl sokat elvinne a gépből. Na majd meglátjuk! :)

:R :R :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#254782) Rage47 válasza Faterkam (#254781) üzenetére


Rage47
veterán

Slim és a Pro különbözetéből kijön a P5 Royal :D
amúgy digitálisan lehet olcsóbb...

(#254783) .LnB válasza Rage47 (#254782) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

14k volt legolcsóbban: [link] Aztán lehet, hogy holnap le lesz árazva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254784) Rage47 válasza .LnB (#254783) üzenetére


Rage47
veterán

amúgy 100+ óra tömény contentért a 19k sem olyan sok :D tuti el is tudja adni később

(#254785) hyggelig válasza Faterkam (#254781) üzenetére


hyggelig
senior tag

A sima verzió kb 5-6 ezer forint körül szokott lenni a store-ban.
Az sem egy rövidke játék :D

(#254786) .LnB válasza Rage47 (#254784) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért a játékért egyetlen forint se sok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254787) hyggelig válasza .LnB (#254786) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ha 19 vagy és kevés a pénzed, akkor sok.

(#254788) AxBattler válasza Carlos Padre (#254727) üzenetére


AxBattler
félisten

A bal oldali stick-en az a négyzetes védőgumi azmiaz? :D
Ilyet még nem láttam, de jónak tűnik!

(#254789) .LnB
+ ugye simán benne van 100 óra játékidő, addig is nyugton van a gyerek, szóval minden ráköltött Forintot megér! :))

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#254789) .LnB válasza hyggelig (#254787) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az apukája helyében, én díjaznám a jó ízlését és megvenném neki. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254790) hyggelig válasza .LnB (#254789) üzenetére


hyggelig
senior tag

Igy-így :D

(#254791) Mike válasza .LnB (#254789) üzenetére


Mike
veterán

de nem 10 hanem 19, szóval nem kell neki nyugton lennie, meg apunak megvenni

[ Szerkesztve ]

(#254792) Faterkam


Faterkam
addikt

Jó fejek vagytok, hogy ennyien segítetek! :R

Angol tudás: 19 éves létére folyékonyan beszél, az Athletes-ben dolgozott nyáron, mert oda szinte csak külföldiek jártak. Bár én tudnék így angolul :D

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#254793) .LnB válasza Faterkam (#254792) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem az én fiam is ilyen lesz 12 év múlva.

De én már csináltattam "apasági tesztet" amikor megtanult kúszni-mászni.
Kinyomtattam egy Call of Duty és egy Metal Gear Solid borítót, letettem tőle egyenlő távolságokra, és vártam, hogy melyikhez megy oda. Cudar világ lett volna ha a CoD-hoz indul. De így legalább tuti, hogy az enyém. :DDD

(Kamu, el ne higgyétek! Mármint nem az, hogy merre indult, hanem nem csináltam ilyet.) :D

Enyém hét éves, de tegnap is (piszkáltam, és) nyomja nekem, hogy "be quiet". :D Kétnyelvű suliba jár már most általánosba is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254794) saelin válasza Mike (#254791) üzenetére


saelin
veterán

"Húzzon el dolgozni a dinnye fődekre és ott majd megtanulja a purtyé mi fán terem a píz!" - apám szava járása volt ez. :DDD

Amikor azt mondtam neki, hogy nem vagyok purtyé, meg hogy a pénz nem fán terem akkor csak nézett. A vége az lett, hogy elmentem diákként az egyik szövetkezettel ide-oda és a pénzt beforgattam egy gaming Pc-be, majd barátaimmal egy egy hetes kempingre Siófokra. Azóta 1-2 évente szervezünk egy ilyet, mert már a cuccok megvannak hozzá (sátor, hűtőláda, gázlámpa, nagy autó), így egy kiruccanás 30k/főből kijön kajával és mindennel együtt. Benzinkútaknál még fürödni is tudunk. A legjobb az egészben, hogy ilyenkor teló off és csak mi vagyunk 3-an, meg az autó + egy pótkerék, mert egyszer rohadtul megszívtuk amiért nem volt. :W

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254795) Xaels


Xaels
félisten

Most jött válasz az ASTRO-tól. Azt mondja kicserélik a kontrollert a festék hámlása miatt csak előbb küldjem vissza.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#254796) Carlos Padre válasza AxBattler (#254788) üzenetére


Carlos Padre
veterán


Nem csúszik le az ujjad a gombáról, tartja a perem. GTS mellé pláne jó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254797) felixo válasza Carlos Padre (#254796) üzenetére


felixo
őstag

Hol lehet ilyet kapni ?
Van esetleg linked ?
Köszi.

Redmi Note 9

(#254798) Steve1207 válasza .LnB (#254768) üzenetére


Steve1207
veterán

Szóval a generációra csináltak egy játékot és azt foldozták végig, szép teljesítmény. Én már abban bízok, hogy a 2K elkezdett más sportjátékokat is csinálni, hátha az NHL is sorra kerülne. Egy kezdő kis csapat szerintem ezt a toldozott foldozott szinten tudná hozni tőlük, mert nem elveszettek.

.

(#254799) Peace válasza Carlos Padre (#254796) üzenetére


Peace
nagyúr

1,5 dolcsiért rendeltem Ali-ról olyat, amiben van 8 darab ilyen cucc. A recés az csúcs! A mai napig azt használom és sosem csúszik le az ujjam. :) A másik controllerre meg már rá se raktam ilyet. Annyi energiám nem volt. :DDD De mondjuk nem is hiányzik.

(#254800) ProEvoFan válasza .LnB (#254793) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig jó sztori lett volna. :DDD :))

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.