Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#254651) malystryx válasza Lackooo84 (#254648) üzenetére


malystryx
senior tag

Pedig ha jól emlékszem amit ma .LnB társunk linkelt, saját készítésű videójában a vezér egyik keze odalett. ;)

(#254652) Lackooo84 válasza malystryx (#254651) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Lehet, hogy bossnál van vmi, de normál katonákat nekem még egyszer nem sikerült csonkolnom, pedig megöltem már párat...

The Truth is out there...

(#254653) Szabi® válasza Lackooo84 (#254648) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem nincs kizárva ,hogy amit a korábbi gameplayekbe mutattak,majd Ps5-ön nem olyan lesz .
Mivel exkluzívról van szó,már így is elérték a jelen gen. határait .
A TLOU 2 már valóságos csoda (számomra ,Pro gépen) sima Ps4-en is nagyon jól néz ki,hát még majd Ps5-ön...

(#254654) Imilenni válasza Lackooo84 (#254652) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha az egyik "képességgel" ölsz, akkor szakad le a random ellenfél jobb alkarja.

Press "F" to pay respects.

(#254655) Lackooo84 válasza Imilenni (#254654) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na ezt majd figyelni fogom.

The Truth is out there...

(#254656) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ismerősöméknek van egy 3 éves PS4 Slimje, ami nagyon hangos üresjáratban is, és ki kellene takaríttatni. Szerintetek a Konzolvilág megbízható ilyen szempontból? Érdemes hozzájuk küldeni kitakarításra a konzolukat vagy esetleg van velük kapcsolatban negatív tapasztalat?

Köszönöm a segítséget előre is!

[ Szerkesztve ]

(#254657) Batyops


Batyops
aktív tag

Behúzott a Tsushima rendesen. Az már biztos hogy a felfedezés öröm ebben a játékban a mellékküldetések pedig szerintem eddig amit láttam nagyon jók érdekesek. És azok a zenész faszik amikor történeteket mesélnek ááá az a hangulat és megvalósítás nagyon ott van. A mitikus történeték nagyon érdekesék. Ilyen szempontból én simán ilyen witcher szintet mondanék. Tudom ez lehet kicsit erős de én igy gondolom.

(#254658) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#254646) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én azt nem tudom felfogni ép ésszel, hogy hogy tudták ezt így megcsinálni, már a Tlou2 2mp töltési ideje is egy csoda volt nekem, de ez... HOGY?!
A Kurosawa mód japán szinkronnal és magyar felirattal meg egyenesen csúcs.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254659) Madoc válasza Carlos Padre (#254658) üzenetére


Madoc
veterán

Tippeket el se tudom olvasni olyan gyorsan betölt :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#254660) Wesder válasza Carlos Padre (#254658) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy? Ügyesen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#254661) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#254658) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Japán szinkron, magyar felirat.
Kurosawa módot csak pár perc erejéig néztem meg, mert ez a grafika eszméletlen brutál.Na meg a hangulat!!! A bevezetőt csak kétszer kezdtem újra, mert annyira fasza hangulata volt a spoiler csatának.Az a lovas roham epic volt.spoiler

[ Szerkesztve ]

(#254662) GEIL válasza RangerFox (#254645) üzenetére


GEIL
addikt

DX12 ultra vs DX11 medium :DDD (kb ez érződik) :U :(( :(((

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#254663) modflow válasza ProEvoFan (#254661) üzenetére


modflow
veterán

Nekem az volt a csúcspont, amikor a játék címe is megjelenik. Az a rész ott a lóháton nagyon adta.

(#254664) saelin válasza modflow (#254663) üzenetére


saelin
veterán

Meg a zene! Eszméletlen jól hangzanak. Hétvégén Spotify-on hallgattam párszor és még mindig nem tudom megunni... :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254665) Madoc válasza saelin (#254664) üzenetére


Madoc
veterán

Link?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#254666) Tuomas válasza Madoc (#254665) üzenetére


Tuomas
addikt

https://www.spotify.com/hu/

;] :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#254667) Madoc válasza Tuomas (#254666) üzenetére


Madoc
veterán

Ez meg van nekem is köszi, tréfamester.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#254668) kriszpontaz válasza Madoc (#254665) üzenetére


kriszpontaz
veterán

(#254669) S e t h válasza modflow (#254663) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az elképesztő volt, vissza tudnám nézni párszor.
Tegnap azon gondolkoztam, hogy szimplán a zene miatt is újra tudnám játszani.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254670) Peace


Peace
nagyúr

Na de miért hasonlítgatunk Csucsimát TLoU 2-höz? :F TLoU 2 egy csoda volt! Elképesztően gyönyörű és félelmetesen mocskos jó majdnem teljesen lineáris játék. Csúcs volt, véget ért. Raktározzuk el az emléket és ne hasonlítgassuk. Teljesen más műfaj. Én elképesztően szépnek tartom a Csucsimát, totálisan hipnotikus a látvány drámai kontraszttal színesben. Az animációk is félelmetesen jók, úgy szuper, ahogy van! Nekem külön öröm ez a játék, mert az egyik kedvenc korszakom és ez idáig csak soulslike játékok jöttek (Nioh, Sekiro), amiket pedig jó messzire kerülök. Úgyhogy ezt most olyan élvezettel habzsolom, hogy csak na! Engem minden egyes alkalommal elvarázsol a látvány!

(#254671) VTom válasza Lackooo84 (#254648) üzenetére


VTom
veterán

a csonkolásért nagy kár.. :(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#254672) Deck válasza VTom (#254671) üzenetére


Deck
titán

Kapunk egy jó játékot erre ti mindenbe beleköttök. :U
A grafika szép és a csonkolás meg m1 van-e benne. Nem ettől lesz egy játék jó vagy sem..

PS5

(#254673) Mezcal válasza Rigormortiis (#254612) üzenetére


Mezcal
addikt

hogy a generáció legjobb autós címe.

Az egyik legjobb.

De ha szigorúbban vesszük, akkor "csak" a legjobb szimulátora.

Az AC és PC azért bőven vannak olyan jók szimulátor terén,d e más műfaj, így ezek mellett valóban a legjobb.

audiovizualitás terén semmi nem ér a közelébe

Ezzel egyetértek. A GT is azért gáz e téren, mert semmit nem fejlődött az 5-óta.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#254674) stilo18


stilo18
addikt

Én is felhúztam a szemem egy-egy megoldáson a Tsushima - nál, de talán pont azért, mert szerintem néha még a Last of us - nál is látványosabb a grafika. (nem technikailag, látványban)...
Dráma kontraszttal, lemászik a játék az oled-ről.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#254675) Mike válasza Deck (#254672) üzenetére


Mike
veterán

ezt szokták csinálni
fanyalgás, károgás

(#254676) saelin válasza Deck (#254672) üzenetére


saelin
veterán

Csonkolni ott a Nioh! :DDD

Meg legyünk reálisak... Lehet pár kart és fejet le lehet vágni egy katanával, de úgy hamar ki is menne az éle a sok csonttól! Sokkal praktikusabb egy szamurájnak - főleg több ellenféllel szemben -, hogy a lágy részeket támadja, ami jóval kevesebb erőt igényel, de legalább ugyan olyan hatásos.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254677) drachoHUN válasza modflow (#254622) üzenetére


drachoHUN
senior tag

4 óra játék után pontozod? Kemény...

Forza JUVE!!!

(#254678) Rage47 válasza saelin (#254676) üzenetére


Rage47
veterán

igaz :R

(#254679) VTom válasza Deck (#254672) üzenetére


VTom
veterán

Nem bántottam a játékot, csak a csonkolás szerintem sokat dob egy ilyen jellegű játék élményén, pl. Witcher 3.
Ezért nagyon sajnálom, hogy kukázták.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#254680) allein


allein
addikt

Sziasztok. A PS4-ben lévő SSD-t amennyiben átrakom egy PRO konzolba, gond nélkül működik? Vagy újra kell telepítenem?

Olvasom az összefoglalót, de nehéz lesz találnom olyan eladó PRO konzolt amiben SSD van, ezért merült fel a kérdésem.

(#254681) Kendek - rendben van, köszönöm szépen az infót :R

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#254681) Kendek válasza allein (#254680) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Újra kell telepíteni, szóval előtte készíts mentést meg szinkronizáld a trófeáidat.

<-ƘƘ->

(#254682) Peace válasza drachoHUN (#254677) üzenetére


Peace
nagyúr

Azon én is csak pislogtam, de inkább nem is mondtam semmit.....

(#254683) hyggelig válasza Peace (#254682) üzenetére


hyggelig
senior tag

én nem bírtam megállni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#254684) Deck válasza Peace (#254682) üzenetére


Deck
titán

Ez a pontozásos dolog is mekkora baromság.. :DDD

PS5

(#254685) RangerFox válasza kriszpontaz (#254668) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Amúgy ez nem a teljes soundtrack (sőt, a fele nem is abból van). Jobb híján fent van youtube-on, egyszer érdemes végighallgatni, nagyon konzisztens dallamvilága van. Ilyen téren a Sony nagyon odateszi magát, GoW, Detroit, Spider-Man, Death Stranding, The Last of Us, most ez... Mindegyiknek nagyon jó a soundtrackje.

(#254686) Mike válasza drachoHUN (#254677) üzenetére


Mike
veterán

nézhetett volna róla youtube videót is :D

(#254687) .LnB válasza RangerFox (#254685) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez se teljes?: [link]
szerk.: (most nézem, hogy ebbe még kevesebb track van. :D)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254689) RangerFox válasza .LnB (#254687) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

De, ez a teljes. Amit belinkeltek, abban remixek meg ilyesmik is vannak. Köszi a linket :R

(#254690) Xaels


Xaels
félisten

Gondoltam megosztom veletek itt is, hogy írtam az Astro-nak ugyanis a C40 analógjai nekem is elkezdtek driftelni. Van, hogy a reset segít rajta de egy heves COD parti közepén annyira nem őszinte a mosoly emiatt. Ráadásul a felső gumis réteg is felhólyagosodott és elkezdett kopni.

Más: én ma vetem bele magam a Tsushimába, ahhoz elég lesz a DS4 :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#254691) penge111 válasza VTom (#254679) üzenetére


penge111
addikt

Erősítsetek meg ha jól emlékszem a W3-ba is utólag egy patchcsel vagy kieggel került be a csonkolás, lehet erre itt is meg van az esély később... :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#254692) VTom válasza penge111 (#254691) üzenetére


VTom
veterán

Már nem emlékszem, lehet.
Lehet, hogy aPS5-re tartogatják ezt is, már ha lesz enhanced version, ami az E3-as látványvilágot hozza el.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#254693) Peace válasza saelin (#254676) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem így adja, hogy kicsit reálisabb! Meg mikor a nyílvessző lepattan a páncélról.

(#254694) hyggelig válasza penge111 (#254691) üzenetére


hyggelig
senior tag

Volt egy kieg, amivel kissé naturálisabbak lettek a kaszabolások :D

(#254695) Carlos Padre válasza stilo18 (#254674) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van rengeteg hibája, mint a Days Gone-nak, pl házak alá már nem merek bemászni, mert többször beragadtam és csak a játék újraindítása segített, de kit érdekel? A hangulat maximálisan eladja.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254696) NyMRooD válasza Carlos Padre (#254695) üzenetére


NyMRooD
őstag

Bárkit akinél nem kettős mérce van :)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#254697) Carlos Padre válasza Xaels (#254690) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szomorú, az én naconom bő 3 év után sem csinálja.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254698) Rage47 válasza Carlos Padre (#254695) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem még nem sikerült beakadnom szerencsére :D Mondjuk talán 3x másztam csak be ház alá.
Úgy terveztem, hogy majd stealth lesz végig, de a kardozás, párbajozás sokkal élvezetesebb. :D

(#254699) Carlos Padre válasza NyMRooD (#254696) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát ezzel lehetne vitázni, kezdve ott, hogy mitől kettős mérce az, ha egy játékot a játékélmény alapján ítél meg valaki. Lehet fel kéne ütnöd egy értelmező kéziszótárat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254700) Carlos Padre válasza Rage47 (#254698) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Írtam korabban, ha jól játszod, akkor soulsos, ha rosszul akkor assassin creedes a játék :K A párbajra hívás (eddig) a játék legjobb része, rosszkor pislantasz és halott vagy :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.