Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#255401) #49155328 válasza penge111 (#255390) üzenetére


#49155328
törölt tag

Bazzzz, felnőtt méretben miért nincs :F ;]

(#255402) #49155328 válasza Benyoboy93 (#255385) üzenetére


#49155328
törölt tag

(#255403) hombre[EU] válasza KaitouP (#255400) üzenetére


hombre[EU]
veterán

FALL GUYS yeah!

Life, Uh, Finds A Way

(#255404) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Nálam is megvolt az újrapasztázás!

MX-4-et használtam. Vegyesek az érzéseim, azért sokat számít az újrapasztázás az egészen biztos, de azt nem akarom elhinni hogy hangtalan lesz a gép. Last of US II-t végigjátszottam gyári pasztával, végig süvített, játék hangját nem hallottam normál hangerőn. Most belenyomtam 1 óra 20 percet, normál hangerő mellett a gép hangját nem hallottam. Viszont, hogyha leveszem a hangerőt akkor azért van egy természetes légáramlás hangja a PS-nek.

A gépet szétszedve azért durva hogy a thermal pad-ok össze vissza elcsúszkálva, semennyire sem tapadnak a chip-ekhez, 2 kapásból le is esett.. A gyári paszta nálam így nézett ki, a rézmag pedig így.

Miután letakarítottam a régi pasztát, érdekes volt hogy ez a réz lapka el volt színeződve, szerintem ez nem normális. PC-be régebben használtam olyan hűtőket aminek réz volt az talpa, viszont azok sosem színeződtek így el.

[ Szerkesztve ]

(#255405) Lackooo84 válasza tothjozsi96 (#255404) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azért egy aktív hűtéstől ne várjunk passzív hűtés "hangot"... :DDD

The Truth is out there...

(#255406) Kendek válasza tothjozsi96 (#255404) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Teljesen hangtalan nem lesz tőle a PS, csak nem fog úgy süvíteni mintha épp fel akarna szállni a szobában egy Jumbo Jet. A hangerő nem is csak az APU-n múlik, mert máshol is van hőmérőszenzor. Ezt nagyon könnyű ellenőrizni; ha viszonylag magas fordulatszámnál leveszed a konzol tetejét, akkor nagyon hamar elcsendesedik, majd egy kis idő múltán újra felhangosodik. Ez azért van, mert ugyan bő levegőhöz jut a ventilátor és ezáltal hatékonyabban hűti a hűtőbordát ami pedig az APU-t, de jelentősen lecsökken az alaplapi légáramlás. Szóval elkezd jobban melegedni pl. a RAM chipek környéke, aminek a kompenzálásához újra csak felkapcsol.

<-ƘƘ->

(#255407) Exelsior24 válasza hombre[EU] (#255397) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Hát @hombre[EU] így legyen mindig igazad :D , mondjuk azt tudtam, hogy Augusztus 4-én jelenik meg maga a játék, de sohasem gondoltam volna, hogy a Fall Guys-t kapjuk PS Plusz-ban ingyen.

Tegnap néztem a kiírt főhíreiket Discord-on és ott írták, hogy valami "nagy" bejelentésre számíthatnak a PS4-es játékosok, de erre sohasem gondoltam volna. :) Én azt hittem kapunk valami skineket ingyen vagy ilyesmi.
Most hétvégén 48 órás nagy béta teszt volt, de most héten hétvégére is még ígérnek egy 48 órás óriás tesztet megint, aki nem tudna augusztus 4.-ig várni, Twitter-en, Discordon, az élő Twitch channel-jükön folyamatosan osztogatják a PS4-es és Steam-es béta kódokat.

Bár még így is sok embertől hallom hogy jelentkezett, de nem kapott e-mailben meghívót, úgyhogy érdemesebb ezeken az egyén helyeken megpróbálni lecsapni 1-1 béta kulcsra, vagy ha valaki nagyon szeretne jövő hétvégén tesztelni PS4-en még a megjelenés előtt, de sehogy se jut kulcshoz, írjon rám privátban, megpróbálok kérni a készítőktől béta kulcsot neki.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#255408) FollowTheORI válasza KaitouP (#255400) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kemény... kiszórják szép lassan az összes CoD-ot PS+-ba... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#255409) tothjozsi96 válasza Kendek (#255406) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Igen, viszont gondoltam megosztom azért a véleményem. A topik alapján tájolódtam/informálódtam, kinek milyen változást hozott az újrapasztázás. Sok olyan hsz-t olvastam hogy "játék alatt ugyan olyan a hangja mint a PS menüjében", meg volt még pár, amit bő túlzásnak érzek, mert felpörög a hűtés, csak ez egy természetes "zaj", nem társul hozzá az a süvítő turbinaszerű hang.

Még arra lennék kíváncsi hogy a thermal pad csere hozna-e változást, de szerintem az már csak nüansz lehet a pasztához képest.

(#255410) hombre[EU] válasza Exelsior24 (#255407) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én jelentkeztem (2címmel is :B embarrassing) betara, de semmi...viszont így hogy jön plusba nemgond,egy hét múlva ki lehet bírni :) gamepassbe ment a carrion

Life, Uh, Finds A Way

(#255411) Faterkam


Faterkam
addikt

Egy jó kis nyilt világú autós játékot tudtok ajánlani, amihez nem kell online előfizetés? Egyenlőre csak offline nyomnánk. Eddig ezeket néztük:
Gran Turismo Sport, ez pályaverseny és elég realisztikus :)
Drive Club, csak egyedül lehet játszani.

Esetleg a The Crew, (az első rész?)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#255412) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán


:C :R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255413) .LnB válasza KaitouP (#255400) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:( borzalom. Bár nem bánom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255414) KaitouP válasza Carlos Padre (#255412) üzenetére


KaitouP
veterán

Mekkora a mekkora már. :DDD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#255415) Exelsior24 válasza hombre[EU] (#255410) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Ez igaz 4.-e az már kedd addig mondjuk már simán ki lehet már bírni. :)
FB-on látom sok ember egyáltalán nem örül, hogy ez a két cím lesz a PS Plusz-ban, én a Fall Guys-nak nagyon örülük mert amúgy is megvettem volna 20-30€ körül lett volna az ára, szóval ennyit is spóroltam most.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#255416) saelin válasza tothjozsi96 (#255409) üzenetére


saelin
veterán

Bizonyos játékok alatt tényleg kb menü alatti hangja van a gépnek egy jó pasztázás után. Persze ez nem egy Last of Us 2 vagy God of War lesz, hanem egy olyan játék aminél volt hangja, de már nincs. Így hirtelen az Overwatch és Warframe jut eszembe, mert ezeknél az a minimális venti zaj is megszünt ami volt. Jó lenne ha a Ps5 valami hasonló szintet tudna hozni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#255417) tothjozsi96 válasza saelin (#255416) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Hát igen, én nagyon remélem hogy nagy hangsúlyt fordítanak erre. Az én gépem most vertikális állványon van, most tisztítás után hallom az igazi hangját a ventilátornak, eddig csak ilyen süvítést hallottam, állandóan túlvezérelte magát a rossz hővezetés miatt. Most hallom hogy mintha lenne egy kis csapágyas hangja, vagy ilyen kis fura mellék zaj, de nem coil whine.

Igen, jó lenne ha jó lenne a PS5. ;] Több gamer noti már folyékony fémmel jön gyárilag, meg azért ha a PS5-ben tényleg erős hw lesz, akkor ott ha gagyi a hűtés, az nagyon kifog jönni, szvsz.

(#255418) gamegod


gamegod
senior tag

Na beadtam a derekam , megvettem a Days Gone-t. Raktam is bele ma kb 2-3 órát. Gyerekek ez nagyon jó, Deacon és Piás karaktere parádés :D a korcsok itt az elején még nem annyira vészesek de a horda , hát az eszement :D mindenhova bekukucskálok, megvagyok vele elégedve. Eddig bug nem volt. Ja és a motorzásnál horrorabra számítottam mint amiket leírtak sokan de egyátalán nem vészes az irányítás.. szerintem ez lesz a második platinám a God of War után. :R

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#255419) Digidroid válasza Kendek (#255337) üzenetére


Digidroid
tag

Akkor, ha legközelebb ikea felé visz az utam elhozok egyet, és rádugom a kontrollert.
Remélem nem jön ki belőle a füst.
És még egyszer köszönöm a segítséget..

(#255420) Deck válasza gamegod (#255418) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#255421) Mezcal válasza gamegod (#255418) üzenetére


Mezcal
addikt

Szuper játék és a platkó sem nehéz. A motorozás tök jó benne, nem is értem az irányításon károgókat, a fejlesztéssel meg egyre jobb lesz a verda is. Majd most megköveznek sokan, de nekem sokkal jobban bejött, mint a TLOU.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#255422) ProEvoFan válasza gamegod (#255418) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C
Fosföldön mindig jó motorozni. :K

(#255423) S e t h válasza Mezcal (#255421) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam benne van a top 3 ps exkluzívban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#255424) ProEvoFan válasza KaitouP (#255400) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez nagyon gyenge. :(
Persze ajándék lónak ne nézd a fogát...de akkor is.
Ha már ünnepi hangulat van, talán lehetek telhetetlen; remélem kapunk még valami ajándékot.

(#255425) tothjozsi96 válasza Mezcal (#255421) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nagyon jó játék, nekem az az első platinám!

(#255426) tothjozsi96 válasza saelin (#255416) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Tényleg igazad lett! Anno az RDR2 volt ami nagyon pörgette a gépet, és tényleg olyan a hangja mint a menü alatt, eszméletlen. Nem gondoltam volna.

(#255427) KaitouP válasza ProEvoFan (#255424) üzenetére


KaitouP
veterán

Kinek a pap, kinek a paplan. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#255428) Steve1207 válasza tothjozsi96 (#255426) üzenetére


Steve1207
veterán

Nálam azért még a fegyverválasztónál felhangosodik bőven, bár nem tudom esetleg azóta frissítés javított-e ezen.

.

(#255429) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Jön a Cuphead ps4-re. Még ma.

(#255430) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
Nem elég beteg elméjűek külön-külön is, most még lehet, hogy össze is fognak. :U
(Nem hivatalos hír még egyébként.)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255431) Wesder válasza Nayrobi (#255429) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon helyes.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255432) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ti kaptatok ajándék pénzt a Sonytól? Szavazás. [link]
Ez konkrétan egy faszság.Adnak mindenkinek vagy senkinek.
Meg jó lenne tudni aki kapott, az miért érdemelte ki... legalább ennyi infót kaphatnának...

[ Szerkesztve ]

(#255433) hombre[EU] válasza .LnB (#255430) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az nem a P.T. volt?

Life, Uh, Finds A Way

(#255434) tothjozsi96 válasza Steve1207 (#255428) üzenetére


tothjozsi96
addikt

1080p-ben játszol vagy 4K-ban?

Én eddig 4k-ban játszottam, viszont most jelenleg a monitoromon keresztül játszom 1080p-ben. Nem tudom hogy jobban terhelné-e a konzolt ha 4K-ban játszanék. A TV-m az albérletbe van, most meg itthon vagyok. Elméletileg a natív 4k-t sehogy se viszi a konzol.

Például a Last of Us II-ről olvastam hogy 1440p-ben megy, de ezt találtam róla,
"The highly effective HDR solution is identical on both systems, and we can also confirm that whether your Pro is set to 1080p or 4K output, you're getting the same internal 1440p pixel-count."

Elméletileg ugyan úgy kínozza a gépet akkor a 1080p mint a 4K.

(#255435) .LnB válasza hombre[EU] (#255433) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, ez most tegnapi hír. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255436) hombre[EU] válasza .LnB (#255435) üzenetére


hombre[EU]
veterán

benne vagyok :D

Life, Uh, Finds A Way

(#255437) .LnB válasza hombre[EU] (#255436) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg tuti nem. Nekem kb. a TLoU2 az a határ amit még elviselek. :)
Pedig sajnálnám ha kihagynék egy Kojima játékot. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255438) hombre[EU] válasza .LnB (#255437) üzenetére


hombre[EU]
veterán

VR-ban nem lesz olyan para [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#255439) Wesder válasza .LnB (#255437) üzenetére


Wesder
félisten

Majd veszel pelenkàt. ;]
Én a helyesben akkor is végigjàtszanàm, ha nem csípem a horrort. Olyan elborultsàgot fogunk kapni, amit még nem làtott a világ.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255440) marilllyo válasza Nayrobi (#255429) üzenetére


marilllyo
veterán

Na tessék. Mi is kaptunk vissza valamit. :DDD
Bár tetszik...de nem lenne idegzetem nekiállni, az biztos.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#255441) penge111 válasza Nayrobi (#255429) üzenetére


penge111
addikt

Köszi az infót. Baromi jó játéknak tűnik, kíváncsi vagyok, hogy veri e nehézségben a Hollow Knightot, mert olvasgatva, elég kemény játéknak írják. Tetszik a képi világa, az 50-60-as évek meséit idézi, tuti beszerzem egy akcióban :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#255442) Bad Pritt válasza Nayrobi (#255429) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez az év játékos híre lenne. Instant get.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#255443) Wesder válasza penge111 (#255441) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudod kitanulni a bossfightot, mert random, max a tàmadàsokat tudod és annak kikerülését. Nagyon jó a zene, a grafika, co-opban meg még jobb. Érdemes tenni vele egy próbát.

6k azt hiszem a teljes àra.

6900ft

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255444) cyberkind válasza Bad Pritt (#255442) üzenetére


cyberkind
félisten

Jah, még egy nehezebb játék mint bármely a soulslike témából. :DD

Paranormal Cocktivity

(#255445) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

berakom ide is, mert meglett életem első platinája: Ghost of Tsushima

Resistencia eterna

(#255446) Lackooo84 válasza ProEvoFan (#255432) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja ugyanezt írtam az IGN cikknél.... ez nagyon nagy köcsögség, mondhatni diszkrimináció. Ezt csinálják az akciós kuponokkal is.

The Truth is out there...

(#255447) -secret- válasza bagyulajuve (#255445) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gratula!

(#255448) .LnB válasza Bad Pritt (#255442) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon nehéz az a game. Végtelenül hangulatos, de baromi nehéz. :) Játszottál már vele?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255449) Mrdevil válasza ProEvoFan (#255432) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, jó lenne tudni miért adnak, ha adnak. Épp néztem nekem 423játék van az accon, a sok év alatt+ a sok ps vitás cím, stb... Lehet a költekezést nézik, nem tudom, vagy csak random az egész.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#255450) .LnB válasza Lackooo84 (#255446) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Diszkrimináció?! :DDD
Mekkora összegről van szó? ~3000ft? Azért kár így kiakadni.
Fogd fel úgy, hogy nem húztak ki a sorsoláson.. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.