Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#255451) Lackooo84 válasza .LnB (#255450) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az. Mindenhol megy a rizsa, h "minden ember egyforma". Aha... de azért ilyenkor kiderül, hogy mégsem. Szerintem ilyet nem tehet meg egy szolgáltató, hogy random mondhatni pénzt osztogat, de csak bizonyos embereknek. És igen, ez diszkrimináció, és nem az összeg a lényeg.

The Truth is out there...

(#255452) .LnB válasza Lackooo84 (#255451) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha pénz osztogatás helyett, mindenkit pofán veretnének izomból, egy nagy "gyúrós jocó" Sony alkalmazottal, akkor se szeretnél kimaradni ugye? :DDD

Ez nem diszkrimináció kolléga, ez irigység.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255453) Bad Pritt válasza .LnB (#255448) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Aha, megjelenés után megnéztem magamnak, szerelem lett egyből. Nem mondom, hogy system seller lett volna számomra, de szerintem platformer rajongóként ez, az Ori 1-2 meg a multiplatformok elég jó géppé teszik a boxot.
Az nem baj, ha nehéz, nem fogom telesírni a fórumot minden méter után, majd megoldom valahogy. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#255454) bagyulajuve válasza -secret- (#255447) üzenetére


bagyulajuve
addikt

köszi :)
szerintem sokáig ez is lesz az egyetlen
amin néha elgondolkodom, hogy a HZD-t megcsinálni, de aztán nem kezdek neki sosem újra :D

Resistencia eterna

(#255455) divan


divan
senior tag

Egy kis segítségre lenne szükségem. Vettem a fiaimnak egy PS4-et, itt a Hardveraprón, meg hozzá egy FIFA 20-at. Most lett létrehozva a PS Network fiók, aktiválva a PS Plusz. A Fifa 20 csak helyileg játszható, online kísérletezéskor The device has been suspended from the Fifa Ultimate Team hibaüzenetet adja. Én ezt úgy értelmezem, hogy maga az eszköz van valamiért letiltva, de ezt beírva a Google-be, mindenhol a fiók letiltásáról értekeznek. Az EA Help is csak a fiók bannolásáról szól. A fiók elvileg frissen létrehozott, ott elvileg nem lehet a hiba. Az lehetséges, hogy magával a géppel követtek el valami policyba ütközőt, és azt tiltották le?

(#255456) Lackooo84 válasza .LnB (#255452) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja tuti 3k-ra vagyok irigy. :DDD

The Truth is out there...

(#255457) GEIL válasza .LnB (#255452) üzenetére


GEIL
addikt

Szerencsére nincs szükségem arra a 3.000 Ft-ra...bármi ami kell, arra előteremtem én a pénzt.
Adják olyannak aki nem tud venni valóban játékot pl...fiatalabbak..."rászorulók"....bár akinek PS4 és a "lapos" TV megvan, az nem hiszem hogy ne tudna játékot szerezni rá.. :R

Egyenjogúság ? mehh...se politikában, se munkahelyen, se bőrszinben...de még a nemek közt sincs...max elméletben. :DDD :N :( :((

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#255458) Lackooo84 válasza divan (#255455) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

"device". A gép van bannolva (FUT ban) nem az account. Átvertek, ha neked ez az opció fontos, akkor kérd vissza a zsetont és húzd a csávó fejére a gépet. Engem konkrétan nem érintene, mert életemben nem nyomtam még EA sportjátékokkal, gondolom az eladó is így volt vele, hogy hátha olyanhoz kerül...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#255459) divan válasza Lackooo84 (#255458) üzenetére


divan
senior tag

Én is így értelmeztem, csak azon csodálkoztam, hogy gugliba írva az üzenetet, sehol sem a gépről értekeztek, mindenhol a fiókról. Köszi, írok neki. :R

(#255460) ldave válasza .LnB (#255452) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem a gond az, hogy nem nyilvános a "sorsolás" részvételi szabályzata. A rengeteg hasonló körül én eddig egyszer kaptam 10%-os kupont, pedig jóval többször osztottak már és fogalmam sincs, hogy mi alapján mennek ezek.

A Slime draws near! Command?

(#255461) Lackooo84 válasza ldave (#255460) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én még azt sem kaptam soha. És ne mondja senki, hogy valahol nem bosszantó... :U

The Truth is out there...

(#255462) .LnB válasza ldave (#255460) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"fogalmam sincs, hogy mi alapján mennek ezek."
Na ez az! Minek rágódjak olyanon, amire nincs ráhatásom?!
Én se kaptam sose semmit, nem is érdekel.
(Jó, mondjuk itt privibe kaptam egy 20%-os kupont, egy nagyon jó fej fórumtársunktól. De azt is ő küldte, nem én kértem.)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255463) hombre[EU] válasza Lackooo84 (#255461) üzenetére


hombre[EU]
veterán

legközelebbi kuponomat megkapod :)

Life, Uh, Finds A Way

(#255464) S e t h válasza Lackooo84 (#255461) üzenetére


S e t h
nagyúr

Engem hidegen hagyna, de térdig járunk ilyenkor a sirámokban, az zavaróbb.

Sosem kaptam.
Tudok rajta változtatni?
Nem.
Érdemes olyan miatt bosszankodnom amire nincs ráhatásom?
Nyilván.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#255465) Deck válasza S e t h (#255464) üzenetére


Deck
titán

+1 Ennyi az egész.

PS5

(#255466) Lackooo84 válasza S e t h (#255464) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nincs siránkozás. Én csak megjegyeztem, hogy ez köcsögség tőlük. Pont. :K

The Truth is out there...

(#255467) gangstagergo válasza Lackooo84 (#255466) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Én se kaptam ajándékot de én ezt betudom annak, hogy heteroszexuális európai fehér férfi vagyok ;]

[ Szerkesztve ]

(#255468) Mike válasza GEIL (#255457) üzenetére


Mike
veterán

ps-t lehet kapni a szülőktől, mint ahogy TV-t is, ma már egy sima LED tv nem olyan drága. de havonta kiköhögni mondjuk egy huszast egy diák nem biztos hogy tud.

(#255469) Neoteric válasza ProEvoFan (#255432) üzenetére


Neoteric
addikt

Szerintem nézik mennyit költesz, ez egyfajta motiváció szvsz. Anno mikor csatlakoztam a PS táborhoz és csináltam accot kb rendszeresen kaptam discount kódokat és creditet is, de aztán ahogy elkezdtem szépen elverni nem kevés dollárt éves szinten a storeban, úgy apadtak el az ilyen "motivációk" is. :( Meg persze az is benne lehet, hogy 2014-15 környékén még nem volt annyira nyeregben a Sony, mint most.

PSN: ne0teric_sAN

(#255470) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Most komolyan? Szaros 3000 Ft miatt kezdenek el emberek picsogni? Én se kaptam, de annyira leszarom.
Az augusztusi Plus játékok se érdekelnek, mégsem tervezem, hogy eret vágjak.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#255471) tothjozsi96 válasza agyhalal (#255470) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Én azért kíváncsi vagyok a COD-ra.

(#255472) Lackooo84 válasza Neoteric (#255469) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Van egy ismim, aki soha nem vesz semmit, van 2-3 lemezes játéka, azokkal nyomja orrba-szájba a multit, meg mindig van PS+ előfizuja, és nem kapott.

The Truth is out there...

(#255473) Bogyi007 válasza .LnB (#255452) üzenetére


Bogyi007
veterán

És aki Abbytől szeretne egy jobbost és nem tőle kapná?
Akkor az már nem diszkrimináció? :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#255474) markknight


markknight
veterán

Kezd vérlázítóan tróger lenni a playstation store oldalán a kereső. Nem értem, hogy kéne beírni ennél egyszerűbben amit keresek. [link]

[ Szerkesztve ]

(#255475) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Spiderman kérdés
Ha végigmentem a fő sztorin, és megcsinàltam minden mellékküldit, kivêve azokat, amiket random dobál fel, sabel/fegyenc bűntény, ezeket most nem dobálja màr fel, akkor valszeg elkurtam éd hamarabb kellett volna ezeket megcsinálni?

Xbox One: bandymnc

(#255476) -secret- válasza bandi0000 (#255475) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én mindent utólag csináltam meg. Nem rejtetted el a térképen azokat?

(#255477) F-ECT$ válasza bandi0000 (#255475) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem lehet elrontani, minden megcsinálható utólag.

Dive ever, work never.

(#255478) bandi0000 válasza -secret- (#255476) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem nem ezeket menés közben dobálja fel random, de egy 15-20 perc alatt egyet se dobott fel azért aggódtam

Am a platinához kell valami ng+/nehezebb szinten csinálni valamit, vagy elêg egyszer végigjàtszani?

Xbox One: bandymnc

(#255479) -secret- válasza bandi0000 (#255478) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Normalon toltam végig a platinához.

(#255480) gyuromoj válasza bandi0000 (#255478) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elég egy sima végigjátszás, nehézségi szinttől függetlenül. Főszál után menjél lengedezni ahol hiányoznak a bűntények és majd random beadja őket.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#255481) tothjozsi96 válasza bandi0000 (#255475) üzenetére


tothjozsi96
addikt

A térképen kell megnézni hogy hol hiányzik még bűntény, aztán L3 talán egyből tudsz keresni és már be is dobja, de lehet tévedek.

(#255482) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Köszi srácok, akkor megnézem majd :R

Xbox One: bandymnc

(#255483) Neoteric válasza Lackooo84 (#255472) üzenetére


Neoteric
addikt

US accounttal? Akkor passz. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#255484) Lackooo84 válasza markknight (#255474) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Problem?! :U

The Truth is out there...

(#255485) Lackooo84 válasza Neoteric (#255483) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Magyar.

The Truth is out there...

(#255486) .LnB válasza Lackooo84 (#255484) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És "call"-ra is kidobja rögtön. Direkt kipróbáltam most én is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255487) marilllyo válasza bandi0000 (#255478) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem is egy időre "megállt" a dolog. De jön az majd magától. Az adott régió határán, abból ki-be hálózgatva, néha keresztülszelve fog megjelenni. A platinához bármilyen nehézség "elég", de ha gondolod NG+-ban végigrohanhatod legeslegnehezebb szinten (csak a kampányt). Felhúzott ngplusszos szpájdival egyáltalán nem volt kihívás az sem. Elhagyni semmit nem tudsz. A screwdiver challengek tudnak l*szopatni itt-ott, amíg nem jössz rá a trükkjére.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#255488) Neoteric válasza Lackooo84 (#255485) üzenetére


Neoteric
addikt

Arra én sem kaptam soha semmit.

PSN: ne0teric_sAN

(#255489) marilllyo válasza Neoteric (#255469) üzenetére


marilllyo
veterán

Figy, én még ingyen témákat sem nagyon kaptam meg soha. :D Se egy discount kódot...semmit. Pedig Ps3 óta ez az accom van. PS+-om is van vagy 7 éve...és egy kisebb vagyont tapsikoltam el a sztórban.

Úgy vannak vele, hogy engem nem kell motiválni. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#255490) markknight válasza Lackooo84 (#255484) üzenetére


markknight
veterán

Problem? A találati oldal üres, ráadásul ez nem az amit le lehet tölteni ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#255491) .LnB válasza markknight (#255490) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255492) Lackooo84 válasza markknight (#255490) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:DDD

Akkor csak nyomj a jobb oldali bannerre...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#255493) Deck válasza .LnB (#255491) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#255494) .LnB válasza Lackooo84 (#255492) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

khmm :U pszt :U az nem jó... Még az ehavi akciókat dobja ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255495) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ha volt, akkor sry.
Ennyi ember dolgozik egy játékon... elképesztő!
Rengeteg ember és stúdió dolgozott azon, hogy a The Last of Us Part 2 elkészüljön. [link]
Több, nagy projekten dolgozó fejlesztő szerint nem meglepő, hogy a The Last of Us Part 2-n ezrek dolgoztak. [link]

(#255496) .LnB válasza ProEvoFan (#255495) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak az a különbség, hogy a TLou2 esetén valóban dolgoztak is azok az emberek. Nem úgy mint az EA-nél, Ubinnál. Vagy láthatjuk a Halo Infinity-t is, hogy a fejlesztés helyett, ők is injkább, a TLoU2-vel játszottak. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255497) Lackooo84 válasza .LnB (#255494) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hahahahaha deszar. :DDD

The Truth is out there...

(#255498) .LnB válasza Lackooo84 (#255497) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudják azért fokozni, most meg már: [kép] :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255499) predakon


predakon
őstag

az a baj ezzel a Tsushimával, hogy 10 percenként a fotómódot mókolom :D sajnos berántott a játék :(

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#255500) RangerFox válasza .LnB (#255496) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Elég primitív és sértő így degradálni az ott dolgozó fejlesztők munkáját, még ha poénnak is szántad...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.