Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#255751) Deck


Deck
titán

Jól látom, hogy a Kakarot-nak még topikja sincs? :Y

PS5

(#255752) Wesder válasza Deck (#255751) üzenetére


Wesder
félisten

Màr nem tudom melyik topikot hasznàltuk, de hamar elhalt. Egyébként jó jàték volt, 60h utàn plattant.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255753) .LnB válasza Wesder (#255752) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolom ezt: [link] mert egyedül itt van 20-nál több komment. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255754) Wesder válasza .LnB (#255753) üzenetére


Wesder
félisten

Yep. :K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255755) Nandinagy válasza .LnB (#255747) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nekem kicsit mindig fura mikor ekkora sportolókról kiderül, hogy ők is szeretnek kockulni.
Azt gondolná az ember, hogy pl. Lillardnak az edzés meg zenélés mellett max a családra van ideje :D

(#255756) .LnB válasza Nandinagy (#255755) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan olyan emberek mint mi. Lillard is fiatal, fiatalabb mint én. Ő is ebbe nőtt fel. Csak mellette egy, vagy több dologban jobb, mint a föld népességének a 95%-a. :D Elfoglaltabb ember, ennyi. Ő mondta is, hogy egy kisebb zene stúdiót visz a buborékba, egy Playstation 3-at, és egy Playstation 4-et. Csomó játékos streamel a buborékból. Múltkor Lebron, AD, Cook és is nyomták együtt az NBA2K20-at. McGee is tolja minden este a COD-ot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255757) penge111


penge111
addikt

Anno nagyon nagyon rég nekem kimaradt a ps2-es éra, mert hosszú évekig Pc master racer voltam. De már akkor is imádtam a jrpg-ket. Így ps2 emuval toltam a játékokat ;] . Szóval, akkor gyerek cipőben járt az emuláció. Akkor pörgettem ki az FF X-et, sajnos az emu miatt messze nem volt teljes az élmény. Beszereztem a Hd változatot, vagy két éve ül a polcon. Úgy voltam vele ez már megvolt marad a végére, vagy megy a levesbe. Milyen jól tettem, hogy nem adtam el. Szerintem nagyon jól sikerült a játék feltupirozása, csak pár npc maradt elnagyolva, de grafika területén tisztességes munkát végeztek. Az újrakomponált zenéktől meg teljesen elájultam, fantasztikus! Még csak 20 óra szaladt bele, ugyan a leglineárisabb FF-ek egyike, de számomra ez egy csodàlatos alkotás. A történet, a karakterek, a világ, harc, a fejlesztési rendszer, a zene zseniális. Van benne egy megmagyarázhatalan dolog, ami miatt imádom. Ez az a dolog, ami nekem hiànyzik a későbbi FF-ekből. Akik szeretik a körökre osztott harccal operáló jrpg-ket vétek lenne kihagynia ;) Kíváncsian várom, hogy az FF VII Remake milyen hatással lesz rám, mert azt tartom a legjobb FF-nek, a VI-tal karöltve.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#255758) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na tessék, ilyen az én lelki társam:

-"Nézd meg, a játékosok 3,6%-a érte csak el ezt a platinát"
-"Hát akkor tényleg ritka, kevés az ilyen hülye, aki megcsinálja" :DDD

Válnék, ha házasok lennénk. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255759) ProEvoFan válasza .LnB (#255758) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Fiam; Anya nézd! CODban megvan a tier100!
Anya; ...tier mi?...mindegy... Jelentsen ez bármit is... Ügyes vagy!
Én; Nézd asszony, kiugrott Cat Quest 2 platina.
Anya; Az a mobilos gyerekes akármi? ...akkor lehet menni porszívózni!!!..
:DDD Ez kb így volt szóról szóra. :B

(#255760) .LnB válasza ProEvoFan (#255759) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szakértőkkel van dolgunk, ez nem is kérdés. :D
Mondtam neki, hogy "jól megmondalak a többieknek". Nevetett.

Fiammal szokott Nascar-ozni split screen, de csak összevesznek minden alkalommal, hogy ki lökött ki kit. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255761) hyggelig válasza .LnB (#255758) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nálunk kb az lenne: "fú tök jó! ügyes vagy" :)

Az igazi lelki társ egy barátnőm és a párja. A lány nagyon durván platinahalmozó gamer, van neki vagy 45. A pasijának 11. Mindezt egy másfél éves gyerek mellett is tartják. A gyerek azt szokja meg, hogy anya hasán alszik, közben anya játszik.

A nappaliban két PS és két tv van. :D

(#255762) ldave válasza penge111 (#255757) üzenetére


ldave
félisten

Igen, az FF X is egy corridor simulator játék, mint a XIII, csak ügyesebben leplezi :)
Valahogy sokkal jobban sikerült a felfedezés hangulat, lehet amiatt hogy ahogy a főhős rácsodálkozik mindenre, mi a játékosok is vele vagyunk, hisz először járunk ott vele együtt. Könnyebb azonosulni a helyzettel, mint Lightning is csapata esetében.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#255763) #10186752 válasza Deck (#255643) üzenetére


#10186752
törölt tag

Si tacuisses, philosophus mansisses

(#255764) KaitouP válasza penge111 (#255757) üzenetére


KaitouP
veterán

Múlt hétvégén fejeztem be a FF VII Remake-t, 49 óra 30 percem ment bele, úgy, hogy aztán nem lett végül minden kimaxolva elsőre. Azóta is csinálom utólag a kihagyott dolgokat, 52 óránál járok már. (Gyorsabban végeztem volna vele április óta, csak hát munka mellett nem könnyű.) A kedvenc Final Fantasy-m, emellett minden idők egyik legjobb - ha nem a legjobb - játéka számomra, a Remake - bar féltem tőle - nem okozott csalódást. Annál több meglepetést, áll-leejtős pillanatot, és nagyon meghökkentő csavart a sztoriban viszont igen. :K Tervben van hogy írok egy rajongói "ömlengést" a Logout-ra, ha kész lesz, esetleg beajánlom neked - már ha végzel addigra a játékkal, mert amit meg akarok írni, azt nem lehet spoiler mentesen. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#255765) Wesder válasza KaitouP (#255764) üzenetére


Wesder
félisten

Az FF7R körökre osztott, vagy màr H&S stílusban is lehet tolni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255766) oriic válasza KaitouP (#255764) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Crisis Core anno megvolt neked?

Live-Die-Respawn

(#255767) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Persona 5 royal megéri a felárat a simához képest?

Resistencia eterna

(#255768) .LnB válasza bagyulajuve (#255767) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255769) KaitouP válasza Wesder (#255765) üzenetére


KaitouP
veterán

Az alap harcrendszer az egy érdekes hibrid megoldása a real time fightnak és a körökre osztott harcrendszer elemeinek. H&S inkább az XV volt, ez az FF VII Remake felé rendszer messzemenőkig jobb, élvezetes, látványos de challengeing megoldás. :K Van egy ún. Classic mód, az akár lenni a ténylegesen körökre osztott megoldás elvileg, de azt még nem próbáltam. (Majd ma. :))

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#255770) KaitouP válasza oriic (#255766) üzenetére


KaitouP
veterán

Nagyon nagyon régen, és csak egyetlen egyszer, vágyódok is a CC újrajátszására. (nem tudom, emuval valahogy megoldhato-e) De a főbb pillanatok a történetet illetően megvannak. :K :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#255771) Wesder válasza KaitouP (#255769) üzenetére


Wesder
félisten

Jól hangzik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255772) Nandinagy válasza .LnB (#255756) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nyilván. Csak magamból kiindulva mikor versenyszerűen sportoltam 4-5 évig sosem volt időm játszani. Hétköznap mindennap edzés hétvégén meg általában mindig meccs :D
Szóval le a kalappal Lillard előtt, hogy ennyi mindenre van ideje. Bár Orlandoban gondolom most van ideje játszani az edzések meg meccsek között :D
(McCollum meg saját készítésű bort vitt a buborékba :D Nem rossz ötlet egy Lillardal vagy Carmeloval promózni)

(#255773) penge111 válasza oriic (#255766) üzenetére


penge111
addikt

No, az is megér egy misét. Annak a végén elpityeredtem (ezt már tuti leírtam itt) játéknak még érzelmileg nem sikerült előtte se utána így hatnia rá, de ettől függetlenül messze nem a legjobb FF számomra. Döbbenet volt mit ki tudtak anno sajtolni a kis psp-ből

Ghostpetya: már telcsire is vannak nagyon durva psp emuk.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#255774) Carlos Padre válasza Wesder (#255724) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Annyira tetszett, hogy kétszer is végignézted a végigjátszást? ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255775) Carlos Padre válasza Wesder (#255726) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na ez jó hír. Kedvelem a rókákat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255776) Wesder válasza Carlos Padre (#255774) üzenetére


Wesder
félisten

Egy màsodpercet sem làttam belőle leszàmítva tavaszi State of Playt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255778) Wesder válasza Carlos Padre (#255775) üzenetére


Wesder
félisten

Kicsit variàltak rajta meg adtak hozzà plusz tartalmat, meg grafikailag kicsit húztak rajta. Az Old Super Lucky's Tale kicsit esetlen volt a fix kamerakezelésével, de jó jàték.
Remélem a New is Passos lesz, mert a pletykàlt 39.99$€-t hem fizetném ki érte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255779) Deck válasza wolf13 (#255777) üzenetére


Deck
titán

[link]

PS5

(#255780) wolf13 válasza Deck (#255779) üzenetére


wolf13
őstag

:F

(#255781) Deck válasza wolf13 (#255780) üzenetére


Deck
titán

Angol verziót linkeltél, én meg a Japánt. :))

PS5

(#255782) KaitouP válasza Wesder (#255771) üzenetére


KaitouP
veterán

Jó is nagyon, az FF XII óta szerintem a legjobb harcrendszer, pedig nem ma volt az a játék. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#255783) Wesder válasza KaitouP (#255782) üzenetére


Wesder
félisten

PS2-n jàtszottam vele, de az első hunt utàn abbahagyram, mert nem az én jàtékom. Ettől függetlenül a FF7R még jó lehet majd.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255784) KaitouP válasza Wesder (#255783) üzenetére


KaitouP
veterán

Ott sajnos a story olyan gyenge, mint a lepkefing, a világ sem az igazi, de a harcrendszer maga volt rossz szerintem. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#255785) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kitakarítottam az első szigetet a Cupheadben, rövid vélemény:

Lehetne mondani, hogy saját kategóriájában 10/10, tökéletes játék, de az az igazság, hogy nem igazán passzol egyetlen zsánerbe sem teljesen. Nem érzem igazán platformer játéknak, mert a legtöbb pálya statikus, nem kell A-ból B-be eljutni, ahol mégis, ott is nyílegyenesen mész, kevés az igazi ügyességi elem. Nem tartozik a metroidvania csoportba sem, nincsenek titkok, felfedeznivalók, csak harcolsz. De még hogy!
A játék tudatosan csipeget innen-onnan és a végeredmény egy sokkolóan addiktív bossharc gyűjtemény, rendkívül magas kihívás faktorral és fantasztikus látvánnyal, zenével és hangokkal. Minden összecsapás egy élmény, ahogy egyre előrébb és előrébb jutsz körről körre, tökéletesíted a technikád és végül győzedelmeskedsz figyelve a lehető legjobb pontszámra. Minden a fair küzdelemnek van alárendelve, minden, az ellenfelek összes támadása jó előre látható és hallható, az egész egy magas fordulatszámon pörgő tánc, ami ugyan csak 1-2 percig tart, de életem leghosszabb percei közt vannak ezek.
Technikailag nagyon smooth a játék, a PS4-es változatra az összes ismert bugot kigyomlálták, így nem lehet kihasználni a régi Xbox-os glitch-eket sem és ez így van jól. Az irányítás rendkívül intuitív, viszont az egyik kritika a játékkal szemben megjelenése óta, hogy nem a manapság ismert two stick megoldást alkalmazza, hanem a d-pad gombjaival lehet nyolc irányba mozogni és megállva célozni is, ha egy gombot nyomva tart az ember.
Akik hozzám hasonlóan rá vannak buzulva az ilyen oldalnézetes játékokra (Hollow Knight, Rayman, Blasphemous, Dead Cells, stb.), azok vegyék meg vagy véssék be a wishlistre, mert idén ennél jobbat nem fogunk kapni, sőt, a jelenlegi felhozatal egyik legjobb darabja még úgy is, hogy a Hollow Knight-hoz hasonló igazán nagy, összefüggő, felfedezhető világa nincs.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#255786) Wesder válasza Bad Pritt (#255785) üzenetére


Wesder
félisten

A Run&Gun pàkyàk helyett is csak bossharcok lettek volna, de aztàn elvetették az ötletet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255787) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#255785) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az eleje nagyon fun :) nekem a vége felé kicsit elfáradt,olyan érzésem volt,mintha nem tudott volna "fejlōdni a game", lemaradt valahol a màsodiknál :D ...a harmadik szigeten pl. méh és kapitány first try megvolt(csak néztem,hogy ennyi?)...az adagolás,a balansz nemtudom
de mindenkinek ki kell próbálnia szerintem, nagyon jó kis game

Life, Uh, Finds A Way

(#255788) saelin válasza Bad Pritt (#255785) üzenetére


saelin
veterán

Ha tetszik a stílus nézz rá a Neon Abyss című játékra is. Igaz hogy sok az RNG benne, de mivel írtad a Dead Cells-t is így nem hiszem hogy problémát okozna neked. Én Tsushima előtt kegyetlen rá voltam függve.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#255789) Rage47 válasza Bad Pritt (#255785) üzenetére


Rage47
veterán

Blasphemous nálam kedvenc és az ugrott be, ahogy írtál a Cupheadről

(#255790) penge111 válasza Bad Pritt (#255785) üzenetére


penge111
addikt

Huh ez nagyon jól hangzik. Hosszú ideje gondolkodom egyébként egy "újfajta" játéktípusról, ami nekem nagyon hiányzik. Ez picit hajaz rá, de én ezt tovább gondoltam rég:

Szóval mikor fiatalon időmilliomos voltam rengeteget MMORPG-ztem (WoW, Guild Wars1-2 stb). Ezekben a játékokban legjobban a raideket élveztem, a többi dolgot pvp, szakmázás, küldizés, frakciózás, repuzás stb. sokszor tehernek éreztem már akkor is. Szóval én várok egy játékra, ahol kizárólag csak raidek vannak. Sikeres raidek alatt lenne a szintlépés, előfeltétele lenne a magasabb szintű raideknek. Kőkemény taktikát igényelnének a bossfightok, ahol 5-10-20-40 ember összehangolt munkája kellene a sikerhez. Ki vannak osztva a szerepek tank, heal, dps, buffoló stb. Ilyen játék létezik?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#255791) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Genshin Impact gameplay

Life, Uh, Finds A Way

(#255792) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Hyper Scape, aug11

(#255793) Rage47 válasza hombre[EU] (#255791) üzenetére


Rage47
veterán

wow

(#255794) saelin válasza hombre[EU] (#255791) üzenetére


saelin
veterán

Még mindig: Breath of the Wild: The Playstation Edition™ vicc jut róla eszembe. Nem mondom hogy rossz játék lesz, de annyira látszik hogy az volt a fő inspirációs forrás.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#255795) 30z.Samu válasza saelin (#255794) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tényleg eléggé Zelda copy. :D

Sic Parvis Magna

(#255796) hombre[EU] válasza saelin (#255794) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a zelda után nem azt szajkózta mindenki,hogy több ilyen játék kellene? hát itt van,pont olyan :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#255797) .LnB válasza hombre[EU] (#255791) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lenne most kedvem egy ilyen játékhoz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255798) KaitouP válasza hombre[EU] (#255791) üzenetére


KaitouP
veterán

Még mindig nagyon várós. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#255799) Bad Pritt válasza Wesder (#255786) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem jobb így, változatosabb. A Mausoleum például kifejezetten tetszik, mert parry gyakorlásnak is nagyon jó.

(#255787) hombre[EU]: szerintem előbb véget fog érni így a progress % alapján, minthogy megunjam, eddig a második sziget is bejön nagyon. Meg aztán nyilván jöhet koopban is, úgy szerintem extra fun lehet. :)

(#255788) saelin: ránéztem és mint a huzat ment is wishlistre. :D Amúgy annyira retek a PS Store algoritmusa, nem tudom, mennyi meló lenne csinálni egy "you might like these" menüpontot, más helyeken simán működik nem is rossz hatásfokkal és akkor ezeket is magam találnám meg.

(#255789) Rage47: Blasphemoushoz tudnám a legjobban hasonlítani én is amúgy. :) A többi mind egy kicsit több, ez a kettő nagyon streamilined, csak a boss verésekről szólnak kb.

(#255790) penge111 az a baj, hogy ez kicsiben se működik, pedig ott a felülnézetes Lara Croft második része, a Dauntless, a Strange Brigade, amik részben azért erre építenének, csak egyszerűek nagyon.
Amúgy lehet megcáfolnak, de a Destiny 2-ben a játékmódok eléggé külön léteznek egymástól, nem? Felhúzod a karaktered és aztán ott lehetne talán leginkább egy ilyen only raid játékos az ember.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#255800) RangerFox válasza Bad Pritt (#255799) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Konzolos felületen van "you might also like these" menüpont. Böngészőben meg van egy hasonló célt szolgáló "Just for You" menüpont.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.