Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#255551) Wesder válasza Carlos Padre (#255550) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon jól tudod hogy a fedettpàlyàs nagyotmondàs mestere. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255552) Wesder válasza syler123 (#255548) üzenetére


Wesder
félisten

Így érthető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255553) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Csak engem lepett meg engem ez a Cuphead megjelenés? Anno nagyon határozottan nyilatkozták, hogy soha nem fog megjelenni playstationre.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255554) 30z.Samu válasza Carlos Padre (#255553) üzenetére


30z.Samu
félisten

Inkább fura volt, ja.

Sic Parvis Magna

(#255555) @rglaaf válasza Mrdevil (#255549) üzenetére


@rglaaf
veterán

nálam már csorog lefele

PSN:BiZzare_0 ️

(#255556) .LnB válasza Carlos Padre (#255553) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kellett adniuk valamit adni a Tlou2 Xbox-os portért cserébe. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255557) Frod


Frod
addikt

Ma jelent meg az OTHERCIDE valaki tervez vele? A képi világa nagyon tetszik, de érdekelnének személyes tapasztalatok róla.

Do you see the white shadow?

(#255559) Carlos Padre válasza .LnB (#255556) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindkét oldal legjobbja, egyenlő csere ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255560) freeknight válasza Lackooo84 (#255534) üzenetére


freeknight
őstag

Fú öcsém, ez szánalmas.
Ha csak nem dobbantanak valami hatalmasat félúton, szerintem az Xbox-nak ez volt az uccsó generáció.
Ilyen grafika mellett szerintem a TLoU2 is tudná azt a masterrace 60 fps-t :D

(#255561) cyberkind válasza freeknight (#255560) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem lesz az utolsó, hanem most fog szétválni a gamer közösség, aki most száll(na) be a körbe, és minden új, annak a box, a gamepass és társai teljesen jók, aztán ha megunta, jöhet PS-re. A "hardcore" réteg, aki tudja mit akar és miért, az meg vesz PS-t, nem tudom ez járható vagy jó irány-e, annyi biztos, hogy nekem PS kell. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#255562) Bogyi007 válasza cyberkind (#255561) üzenetére


Bogyi007
veterán

Akkor én összetartom a közösséget, mert mindkét gépem lesz továbbra is....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#255563) cyberkind válasza Bogyi007 (#255562) üzenetére


cyberkind
félisten

Helyes, ez a legjobb, de ez a legritkább is. :)

Paranormal Cocktivity

(#255564) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Kétlépcsős azonosításnál milyen sűrűn fordul elő, hogy nem jön meg sms-ben a kód?

(#255565) Bogyi007 válasza cyberkind (#255563) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezt az áldozatot szívesen vállalom. :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#255566) -secret- válasza Jim74 (#255564) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem múltkor 1 egész délután nem volt jó. Azóta semmi gond.

(#255567) Jim74 válasza -secret- (#255566) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ :R
Akkor úgy látszik, hogy ez "normális", hogy kb. 10-ből egyszer sikerül elküldeniük... :W

(#255568) Moby válasza Carlos Padre (#255553) üzenetére


Moby
addikt

Az mondjuk biztos, hogy Tesla műszerfalra is előbb jött mint, mint ps4-re.
És ez most szó szerint értendő.
Másrészt meg ebben az iparágban a soha annyit jelent, hogy nincs még dátuma.

(#255569) Jim74


Jim74
nagyúr

Szeretnék store-ban vásárolni egy játékot és Paypal-lal fizetnék. Az egész műveletet telefonon intézném. A PS app azt az üzenetet dobta a tranzakció végén, hogy web böngészőben lehetséges csak a Paypal-os fizetés. Kipróbáltam több böngésző appot a telefonon, desktop módban is, de mindig ezt az üzenetet adta. Tényleg csak PC-n lehet Paypal-al fizetni?

(#255570) freeknight válasza cyberkind (#255561) üzenetére


freeknight
őstag

Már most is szét van válva a gamer közösség, nagyon ritka, aki tart mindkét konzolból.
Ehhez nagyon xbox fannak kell lenni, aki mindenképp akar tartani a microsoft gépéből, de mellette akar játszani a sony exkluzívokkal. Aki PS-t vesz, és nem xbox fanboy, annak felesleges másik konzolt venni, mert a crossplatformok jönnek mindkét gépre.

Persze, aki most vesz először konzolt, annak jó ajánlat lehet a gamepass, de mindezt csak azért teszi lehetővé a microsoft, mert jelenleg ők az underdogok, és így állnak neki a következő generációnak is, ami nem egy jó ómen a részükről. Ha ők lesznek a piacvezetők, a gamepass abban a pillanatban el fog tűnni, ez biztos.

Most egyelőre azt látom, hogy egyrészről azt a hardcore pc-s réteget szeretnék megszólítani, akik szeretnének 60 fps-el játszani, de a horrorisztikusan elszállt pc-s hardver árakat már nem tudják, vagy akarják kifizetni. Másrészről be akarnak vásárolni maguknak crossplatform címeket, és microsoft exkluzívvá tenni (lásd Stalker), de ehhez hatalmas anyagi befektetések kellenek majd, mivel a crossplatform studiók meg nem szívesen mondanak le a sokkal nagyobb ps-s piac eladásairól.
Nem vagyok ps fan, ha a microsoft szállítaná a jobb exkluzívokat, szívfájdalom nélkül dobbantanék xbox-ra. Az erősebb hardver nem elég. Ráadásul nem is annyira erős az a hardver, mint amennyire a microsoft marketing gépezete el akarja hitetni, ezen a halon is látszott, hogy mindent a 60 fps-nek rendeltek alá, normális, legalább jelen generációt megütő grafikával (pl last of us 2) valószínűleg képtelenek lennének tartani a 60 fps-t.
Kár érte, mert nagyon kellene a konkurencia a sonynak, de ez így sajnos nagyon kevéske.

(#255571) Tatyla


Tatyla
őstag

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#255572) Lackooo84 válasza freeknight (#255560) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát igen... Igazából engem az idegesít, hogy a MS megint ilyen halvány langyos bocifing lesz, akkor a Sonynak megint nem lesz konkurencia, nem kell törniük magukat, hogy fényesre nyalják a popsinkat...

The Truth is out there...

(#255573) RangerFox válasza Tatyla (#255571) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Grat hozzá, nekem is meglett tegnap délután. Olyan volt számomra, mint a póki, nem akartam otthagyni a világot, így szívesen csináltam meg minden feladatot benne.

(#255574) Kendek válasza Jim74 (#255569) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én szoktam tudni fizetni mobilon is böngészőből, még nem volt ilyesmi problémám vele. De pl. ezek szerint az appban is mennie kellene.

<-ƘƘ->

(#255575) Bad Pritt válasza gyuromoj (#255541) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ilyen gyorsan szerintem nem vettem még újonnan megjelenő játékot soha. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#255576) Moby válasza freeknight (#255570) üzenetére


Moby
addikt

>Ehhez nagyon xbox fannak kell lenni
Nem, nem kell. Én sem vagyok az. Elég, ha valaki elég sok játékkal játszik sokféle játékkal, és bejárt matekórára ált. iskola alsó tagozatában(tud összeadni), és/vagy van egy normálisabb tévéje, meg igénye a jobb minőségre. A nem exkluzívokat tekintve ebben a lassan végetérő generációban, amióta van oneX, és gamepass, az xbox többet ad jóval olcsóbban. Szinte ingyen. És ha ez így lesz a következő generációban is, akkor jöhet az XSX is.

(#255577) S e t h válasza freeknight (#255570) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van pénzed és minőségibb élményre vágysz, ps.
Kevesbb pénzed van és megelégszel azzal, amit eléd raknak, x.

Nagyjából a környezetemben ez úgy csapódik le, felnöttek inkább ps, gyerekes családok x.

Sajnos ez behatárolja, hogy itthon is mi lesz, ha cserélni kell az x-et, mivel a gyerek játszótársai is azon nyomják.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#255578) hitchins válasza Moby (#255576) üzenetére


hitchins
őstag

Szerintem ezt igy nem lehet kijelenteni ez nagyon szubjektiv.
Nekem a gamepass semmit nem ad mert ami erdekel az mar megvolt.
Nekem tobbet jelent a ps plus melle adott jatekok minosege. Ps plusban kaptam egy csomo jo engem erdeklo jatekot xboxon az elmult 2 evben kb semmi olyan nem volt ami erdekelne.
Abszolut nem vagy ps fan. Jatek fan vagyok. Xbox classic ota xboxon voltam de 2-3 eve valtottam.
Xbox sok mindenben jo de jatekokban szamomra jobb a ps.
Tesom xbox one x-en maradt. Emiatt szivesen visszamennek jatekok miatt nem teszem. MS sajnos most sem gyozott meg hogy visszamenjek a kov genre.

(#255579) Jim74 válasza Kendek (#255574) üzenetére


Jim74
nagyúr

Kártyával én is tudok fizetni, de most a Paypal egyenlegemet szeretném elkölteni. Hozzá van adva a fiókomhoz, mint fizetési mód, de amikor fizetnék vele, akkor ezt írja ki:
"you’ll have to complete this purchase on your web browser"

(#255580) Jim74 válasza Kendek (#255574) üzenetére


Jim74
nagyúr

Meglett a megoldás. Másik böngésző lapon be kellett lépni a Paypal fiókomba és utána be tudtam fejezni a vásárlást a PS Store-ban.

(#255581) Carlos Padre válasza Lackooo84 (#255572) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindent elmond arról, hogy mennyit ér a Microsoft seggnyalása, hogy ebbent a topikban emlegeted ps tulajként :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255582) Moby válasza hitchins (#255578) üzenetére


Moby
addikt

Én ps-re semmi mást nem veszek, csak exkluzívot, meg psvr játékot. Ez gazdasági megfontolás, meg minőségi megfontolás. Ezen semmi szubjektív nincs. Olcsóbban, vagy ingyen megveszem/megkapom ugyanazt, jobb minőségben azokból, ami kijön mindkettőre. Psplusom nekem is van, de hogy őszinte legyek nem a játékai miatt fizetem. Az tényleg csak a "plus" :)
A következő generációban már sokkal közelebb lesz a két gép minőségben, és talán a ps5 is megkapja az oyan alapvető feature-ket mint a VRR, és akkor már nem biztos, hogy nem fogok többet vásárolni ps-re. Ezzel együtt nehéz lesz elhajolni az xbox elől is (valamelyik elől). Semmi kézzel fogható nem volt az ms konfon(ami volt, az meg minek), de az azért eléggé megüthetetlen dolog, hogy minden, ami ott be lett mutatva, azt én ingyen kapom. Feltéve, ha akövetkező két és fél évben kijön, amíg tart a gamepass előfizum :D Ha később jön, akkor már csak valszeg nagyon-nagyon olcsón kapom. ps=minőségi ekluzívok, xbox=fillérbaszás, Szerintem ez marad a köv genben is.

[ Szerkesztve ]

(#255583) hitchins válasza Moby (#255582) üzenetére


hitchins
őstag

Kinek mi a gazdasagos.
En nem veszek/tartok emiatt ket gepet. Szerintem az emberek nagy resze hasonloan van.
Alapvetoen szerintem egyik geppel sincs gond es remelhetoleg ugyanez lesz kov genben is. Engem a minimalis kulonbseg nem erdekel. Amig nem lesz last of us/uncharted/ghost of tsushima xboxon (vagy valami alternativa) addig nem nem hiszem, hogy valtok.

(#255584) .LnB válasza Lackooo84 (#255572) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már nem azért, de ebbn a generációban se kellett törnie magát. Mégsem panaszkodhatunk szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255585) hombre[EU] válasza Moby (#255582) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha konzol nem is minden esetben kell, de a gamepass must-have...csak az ori2-carrion páros visszahozta már az árát :D

Life, Uh, Finds A Way

(#255586) .LnB válasza S e t h (#255577) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az én környezetemben alig van a haveroknak PS. Sőt, akinek PS-e van, annak is mondtam, hogy inkább Xbox-ot vegyen, mert csak Fifázni akart. És hát nem szegény emberekről beszélünk többségében. Sokszor, sokan kérdeznek, hogy mit vegyenek. De rövid beszélgetés után, szinte mindig az Xbox-ot ajánlom nekik.

Egyébként rengeteget tanulok "róluk", hogy a casual réteg mennyire máshogy fogja fel a játékokat. Nemrég megelégeltem már, hogy állandóan a Far Cry-t és hasonló játékokat játszanak a barátaim (egy konkrét pár), és megvettem nekik a Witcher 3 Goty-t. 30 perces telefonbeszélgetések, meg hosszú személyes beszélgetések a játékról, és arról, hogy mennyire "sok" nekik ez, az 1bites casual lövöldék után..

Az elég vicces volt, amikor telefonon mondtam el nekik, hogy Witcher-ben merre forduljanak, menjenek le a lépcsőn, majd forduljanak balra és ott egy tábla... Ott röhögtünk is egy jót, hogy ez azért elég beteg, hogy fejből vágom a helyszíneket. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255587) fausto válasza .LnB (#255584) üzenetére


fausto
addikt

Ezt szerintem azért látod így, mert volt ps3-ad. Akkoriban a sony jobban tepert, mert a 360 elhúzott mellette

(#255588) .LnB válasza fausto (#255587) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem volt PS3-am. És én csak erről a genről beszéltem. (Korábban csak X360-am volt)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255589) ProEvoFan válasza Moby (#255582) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"xbox=fillérbaszás"
Ez még mindig megy?300 forint gamepass stb?
Mi pc gamepassra fizetünk 1390 forintot, de csak két játék miatt, amit hamarosan le is mondok, mert értelmesebb lenne már megvenni őket, nem havi részletekben fizetni a szolgáltatásért, mikor a csomag 5%át használjuk ki.

[ Szerkesztve ]

(#255590) .LnB válasza ProEvoFan (#255589) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] !
Ilyet nem szabad így leírni. Moby is biztos csak véletlenül írta.
Xbox=legerősebb konzol.
Maradjunk ennél. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255591) alite


alite
aktív tag

A Rocket Arena kapott egy 83%-os leárazást 2 héttel release után.. :) Valószínüleg nem hozta a bizonyos számokat az EA-nek, megpróbálnak berántani pár embert..

(#255592) Szabi® válasza .LnB (#255586) üzenetére


Szabi®
addikt

Nálunk meg pont fordítva van,alig van egy-két xbox tulaj a haverok közt.
Ha baráti beszélgetés közben felmerült ,hogy "veszek egy xboxot",mindjárt 3-an megkérdeztük ,de miért xboxot ?
Áprilisban vagy májusban pont láttam egyikük gamepass felhozatalát,(igazából én kértem meg,hogy röffentse be a one x-et,mert több hónapja nem volt bekapcsolva) és ahogy görgettem lefelé az "ingyenes" játékok közt,szembesültem azzal,hogy engem mennyire nem érdekel onnan semmi,(de még a box tulaját sem) egy játék volt amit javasoltam neki ,hogy nyomja ki abból a listából ,az a Gears of War 4 vagy 5- volt.A többi szó szerint érdektelen olyan felhasználók számára akik sony exeken edződtek már a ps1-ps2 éra óta.
Olcsó húsnak ugye......

(#255593) .LnB válasza alite (#255591) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Inkább, nem hozott számokat. Semmilyet. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255594) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Skate XL-t vette valaki? Jónak tűnik a Launch trailer alapján. De nem "12k-s jónak". Sokallom az árát. Van ebbe valami a free roam deszkázgatáson kívül? Nem ártana neki egy demo.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255595) alite válasza .LnB (#255593) üzenetére


alite
aktív tag

Akkor ránézek majd, ha F2P lesz és csak a skinekért fizetni. :D

(#255596) .LnB válasza alite (#255595) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jövő héten már játszhatod is majd szerintem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255597) #10186752 válasza Szabi® (#255592) üzenetére


#10186752
törölt tag

A többi szó szerint érdektelen olyan felhasználók számára akik sony exeken edződtek már a ps1-ps2 éra óta.
Olcsó húsnak ugye......

Ez hatalmas demagóg duma, ráadásul még baromság is. Egyrészt, te nem döntöd el, hogy másnak mi érdektelen és mi nem. Másrészt még én is szemezgettem GP-ből, legalább 6-8 játékot végigtoltam a kínálatból, pedig az én ingerküszöböm sokkal magasabb, mint az átlagnak. Harmadrészt, attól, mert egy Sony-exkluzív jó, nem lesz kevésbé jó egy multiplatform cím.

(#255598) Szabi® válasza #10186752 (#255597) üzenetére


Szabi®
addikt

Már miért nem dönthetném el a magam részére ? :)

"""attól, mert egy Sony-exkluzív jó, nem lesz kevésbé jó egy multiplatform cím. """
Igazad van,millió ellenpélda van rá.....És az am. is szubjektív ,hogy kinek mi ....

(#255599) Lackooo84 válasza .LnB (#255584) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hátöööö... mikor is kapott új funkciót a gép? Mikor nem csak "stability update" volt..? :U Meg ha lenne rendes konkurencia, akkor ezt a PS now faszságot sem merték volna meglépni, hanem menne rendesen az emulálás a gépen (PS1-PS2)...

The Truth is out there...

(#255600) Wesder válasza Lackooo84 (#255599) üzenetére


Wesder
félisten

Sokaknak csak az a lényeg hogy 3-7 évente legyenek AAA ex címek, màs nem szàmít. Nyílvàn persze, ezzel jóleső érzés tölti el az embert mert "megérte megvenni a gépet".
Egtébként a PSNow is szélsebesen fog fejlődni ha az xCkoud sikeres lesz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.