Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#254901) Deck válasza RangerFox (#254899) üzenetére


Deck
titán

:Y :C

PS5

(#254902) ProEvoFan válasza predakon (#254898) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:DDD
Anno én is így jártam.Nem picit voltam ideges, mire megtaláltam a megoldást. :D

(#254903) tboy93 válasza RangerFox (#254899) üzenetére


tboy93
nagyúr

bejövős

(#254904) predakon


predakon
őstag

Kb. 1 hete kérdeztelek titeket, hogy nem unjátok e már az open world játékokat mert, hogy nekem már elegem van belőlük. Unalmas a kraftolás és különbenis. A Tsusimát bottal sem akartam megpiszkálni pont ezek miatt, erre hétfőn beszereztem a játékot mert Japán kultúra becsípődésem van és majd lesz valami...... sajnos tetszik, nagyon is és elképesztő ahogy kinéz.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog, meglepetés

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#254905) Wesder válasza predakon (#254904) üzenetére


Wesder
félisten

Ha jó a téma, akkor nekem csak plusz, ha openworld egy jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#254906) Deck válasza Wesder (#254905) üzenetére


Deck
titán

Igen. + ne csak időhúzás miatt legyen az.

PS5

(#254907) Xaels válasza predakon (#254904) üzenetére


Xaels
félisten

Én sem vagyok oda az openworld játékokért, rendszerint a grindelős időhúzó részeikkel nem szoktam foglalkozni és a Tsushimát is próbálom minél lineárisabban játszani. Kellemes játék, a hangulat nagyon ott van, de közel sem vagyok teljesen elégedett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#254908) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Valakinek nincs információja arról hogy a Konzolvilágban a PS4 Pro-ra mennyi garancia kiterjesztést lehet vásárolni?

2018. augusztusában vettem a 7116b-t, most megnéztem a számlát mert vásároltam hozzá garanciakiterjesztést, de nincs ráírva semmi hogy 1 vagy 2 év, azt se tudom hogy hány év lehet a legnagyobb amit lehet rá kérni. 13 ezer forint volt akkor és úgy tudom hogy a legnagyobbat kértem.

Last of Us II alatt annyira zavar a hangja hogyha tudnám hogy csak 2 év garancia volt így rá összesen (12 hó gyári + 12 hó amit vettem), ugye erről fogalmam sincs, akkor megbontanám.

(#254909) RangerFox válasza tothjozsi96 (#254908) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

+2 év a max (most az 14 ezer körül van) meg ugye az alap 1 év.

[ Szerkesztve ]

(#254910) tothjozsi96 válasza RangerFox (#254909) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Bocs a hülye kérdésért de, 24 hónapot úgy értve hogy abból az első év a gyári garancia?

Vagy, 12 hónap (gyári) + 24 hónap kiterjesztett?

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#254911) Jim-X válasza Exelsior24 (#254882) üzenetére


Jim-X
őstag

Regeltem en is :D

A játék az nem játék!

(#254912) sayCet


sayCet
aktív tag

Summersale kezdés mikor várható?

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#254913) erahurka válasza RangerFox (#254899) üzenetére


erahurka
félisten

Na így kell feléleszteni egy régi játékot. Tök jól újragondoltak dolgokat. Remélem egy jó checkpoint rendszer is belefért. :DDD

(#254914) TCr válasza sayCet (#254912) üzenetére


TCr
veterán

Helyi idő szerint dél körül szokták aktiválni szerdánként az új akciókat. Nagyon max. +1-2 óra.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#254915) alite válasza sayCet (#254912) üzenetére


alite
aktív tag

PSPrices szerint már 341 aktív leárazás van ma, még nem pörgettem át.

(#254916) erahurka válasza sayCet (#254912) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy várjátok ezt a Summer Sale-t mint a messiást, pedig pontosan ugyanazok lesznek majdnem annyiért mint kb. 3 hónapja egy sima akcióban :D

(#254917) alite válasza erahurka (#254916) üzenetére


alite
aktív tag

Pár cím még drágább is, most nézem Control és Days Gone is volt már olcsóbb, de biztos van jó üzlet mondjuk a Vampyr all time low.

(#254918) Lackooo84 válasza alite (#254915) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem értem ezeket az akciókat... mindig csak ugyanaz a két banda van leakciózva, felváltva. Van egy tonna játék a kedven listámon, amiket még egyszer nem akcióztak le.... :(((

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#254919) Peace válasza erahurka (#254916) üzenetére


Peace
nagyúr

Meg Cyberpunk-ig most úgysem lesz semmi említésre méltó. :DDD :P

(#254920) ldave válasza Lackooo84 (#254918) üzenetére


ldave
félisten

Ez ilyen, nekem is van ami hosszú ideje ott van és még sosem volt akciós. Egyszer majd lesz :)

A Slime draws near! Command?

(#254921) .LnB válasza Faterkam (#254792) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akciós a Persona 5 Royal a Store-ban:

alap:[link]
deluxe: [link]
Ultimate: [link]

Hátha érdekli a fiadat.

(#254915) alite
Jó, hogy írjátok, el is felejtettem reggel. ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254922) ProEvoFan válasza sayCet (#254912) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Már megy. [link]
Store mindig később listázza, már megvehető ami akciós.
Elsőre ezt néztem ki.Livelock [link] Fasza arcade/shooter.

(#254923) sp8787 válasza .LnB (#254921) üzenetére


sp8787
addikt

Gondolom ebbol valojaban csak az alapnak van igazandibol ertelme.

(#254924) .LnB válasza sp8787 (#254923) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valószínűleg igen. Nem néztem. A sima (nem Royal) verziónál sincs értelme a drágább kiadásnak.

Lesz MLB a SportTV-n olvastad? Az NFL licenceket elbukták, ez lesz helyette.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254925) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor a Tsushima kaland után úgy néz ki, hogy 4+ kerékre "szállunk".

Wreckfest: Drive Hard. Die Last. [link]
Snowrunner [link]

Ezeket megveszem, aztán csak elleszünk velük egy darabig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254926) ProEvoFan válasza .LnB (#254925) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Wreckfestben nem fogsz csalódni :) Ha kell majd a platina szólj, segítek az online trófeákban
Snowrunner...gondolkodok rajta.Istenítik a játékot, de még nézek róla pár videót.

[ Szerkesztve ]

(#254927) .LnB válasza ProEvoFan (#254926) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Wreckfest az a fiamnak lesz inkább. Ő le fog hidalni tőle.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254928) sp8787 válasza .LnB (#254924) üzenetére


sp8787
addikt

Es azt ki fogja nezni? :U
Amugy sem ertem ,hogy lehet magyar kommentarral nezni ezeket a sportokat.
Persze ertem, le kell ulni es hallgatni a sok suletlenseget.

(#254929) erahurka válasza alite (#254917) üzenetére


erahurka
félisten

Fuck, két hete vettem meg a Vampyrt és még nem játszottam vele egy percet sem :(((

(#254930) sayCet válasza ProEvoFan (#254922) üzenetére


sayCet
aktív tag

Köszi!

Esetleg tudnátok mondani 2 személyes online co-op játékokat, ami felülnézetes hentelés? Ez a Livelock kosárba is került. :D

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#254931) erahurka válasza ProEvoFan (#254926) üzenetére


erahurka
félisten

A PS4-es Wreckfestben van magyar felirat?

Az AI elég idegesítő benne amúgy. Random kilök úgy hogy a saját versenyét is elrontja, teljesen értelmetlen. Értem hogy roncsderbi, de akkor meg ne az legyen a feladat, hogy nyerd meg a versenyt.

[ Szerkesztve ]

(#254932) .LnB válasza sp8787 (#254928) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én még egyetlen magyar közvetítésbe se haltam bele. :D
Pedig azért legtöbbet én is külföldit nézek. Hétfőn is még a MotoGP-it is NBCS-est kellett néznem, mert magyarul csak SD csatorna közvetíti... 2020-ban..
Bővebb véleményem erről az MLB-s témáról: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254933) bbdzyx válasza RangerFox (#254899) üzenetére


bbdzyx
senior tag

A füstcsíkokat húzó lézerfegyvereken kívül valóban jól néz ki. Mondjuk azt nem értem Paulie 40 év körüli, érett mentor karakteréből miért csináltak egy majomfejű 30-ast...de semmi sem lehet tökéletes.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#254934) .LnB válasza erahurka (#254931) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD Egészen elképesztő pali vagy te huri... :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254935) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Írnék egy kicsit a Far Cry 5-ről. Nem fejeztem még be a játékot, szerintem 15 óra után kb a harmadánál lehetek, de sokat kószáltam össze-vissza, de azért egy általános kép ez alatt az idő alatt kirajzolódott.

Elöljáróban annyit azért leszögeznék, hogy nem vagyok se pro se kontra Ubisoft párti, szerintem ugyanúgy csak belesimulnak a középszerbe, mint ahogy más szórakoztatóipari ágazatban is más cégek, kb mint a Marvel filmek. A másik lényeges pont, hogy nem játszottam Far Cry-jal már lassan 6 éve, úgyhogy nem vagyok kiégve, nem is nagyon figyeltem a sorozat alakulását, viszont ez a hillbilly téma eléggé megfogott már a bejelentéskor, egyik kedvenc sorozatom a Timothy Olyphant fémjelezte Justified, ami szintén tele van hillbilly sztorikkal, szóval innen indul a játék nálam.

És hát a lényeg, hogy nagyon élvezem. Itt is megvan az a fanyar önirónia, ami már a 3-ban meg a Blood Dragonban is adott egy kis csavart, csak az ötödik résznél egyrészt a való világot figurázzák ki néha fárasztóan, néha nagyon elmésen, máskor a Ubisoft gyakorol meglepő, humoros önkritikát (torony mászás, beszélgetések skipelése), ami ha nem is ad sok pluszt a játékhoz, de szimpatikus számomra. A sztori egysoros, nem is vártam többet, a világ lehengerlően van felépítve, nem is vártam kevesebbet, ami viszont meglepett, hogy mennyire jó a level design. A bázisok felszabadítását tényleg ezerféleképpen meg lehet oldani, a sziklamászós részek meg néhol egészen Uncharted-szerűek, nem nyílegyenesen vezet felfelé az út, hanem tényleg keresni kell a lehetőségeket, néha egész nagy kitérőket tenni, hogy egyre feljebb juss a célig, vagy az easy mode, hogy akár helikopterbe is pattanhatsz és kiugrasz a hegy fölött. Talán ez az, ami a legjobban tetszik a játékban, hogy sajnos a feladatok elég egysíkúak, pusztítsd el ezt, öld meg azt, a világ maga egy egész jól megalkotott sandbox, kidob a közepére és onnantól kezdve azt csinálsz, amit akarsz, ahogy akarod, de szó szerint csúzlitól kezdve támadó helikopterig bármit tudsz használni.

A másik hatalmas pozitívum, hogy milyen pokolian összerakott a játék egésze. Nem tudom, mennyit kellett patchelni megjelenés után, hogy ilyen legyen, de 15 óra alatt 2, azaz kettő darab hibával találkoztam összesen, az egyik egy eltűnő button prompt, a másik egy igazán hillbilly bug: egy rozsomák pont az út közepén támadta meg az egyik rosszarcút, ráugrott a fejére, szóval kocsival elcsaptam az embert, a rozsomák meg valahogy a kocsi platójára teleportált. Ezeken kívül semmi, néha beakad, néha később tölti be a textúrákat, de ennyi. A játékmenet, gunplay, vezetés, a fizika, az egész játék rendszere top szint, gondolom keveset változott az elmúlt 7 évben, de cserébe ami benne van, azt tényleg tökéletesre polírozták.

A harmadik pozitív élményem a térképhez kapcsolódik: nincs tele ikonokkal, nincs minden sarkon feladat, nagy a hely, kevesebbet a dolog, mint egy AC-ben mondjuk, sokkal szabadabbnak érződik a játék. A problémám annyi volt, hogy rengeteg random encounter van beépítve a free roam részbe, folyamatosan figyelni kell, repülők, helikopterek, autók keresnek, folyamatosan vadászokba botlasz, ahogy szabadítod fel a völgyet, úgy lesz egyre több csetepaté az embereid meg a kultisták között, az állatvilág is becsatlakozik néha. Jó dolog csak kószálni, nagyon hangulatos az egész térkép, de egy idő fárasztó, hogy folyamatosan az életedért küzdesz, kicsit az volt az érzésem, mintha Batmannel folyamatosan a földön kellett volna rohangálni és minden sarkon összeverni az összegyűlt elítélteket az Arkham játékokban.

De ezeken kívül más kivetnivalóm tényleg nincs. Nem egy mély játék, nincsenek nagy fordulatok, viszont amit és ahogy csinálsz, az végtelenül szórakoztató. Szerencsére nem túlozták el, nincs benne 200 órányi repetitív tartalom, olyan 30-ra saccolnám a teljes végigjátszást, annyi bőven elég belőle. Viszont ha a 6 is ugyanilyen marad, csak még egy kicsit jobb, kicsit szebb, akkor szerintem azt is kihagyom, majd a 9-et kipróbálom ugyanígy leárazva. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#254936) erahurka válasza .LnB (#254934) üzenetére


erahurka
félisten

Mármint? Az a játék elvárása, hogy nyerjem meg a versenyt. Erre jön az AI, egynes közepén oldalról belém száll és passzíroz a falra. Plusz olyan tempót diktálnak, hogy nem lehet utolérni őket egy ilyen után.

(#254937) TCr válasza sayCet (#254930) üzenetére


TCr
veterán

A teljesség igénye nélkül:

- Diablo 3
- Dead Nation
- Vikings (Wolves of Midgard)
- Divinity: Original Sin
- Path of Exile (ingyenes)
- WH40K Inquisitor - Martyr

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#254938) .LnB válasza erahurka (#254936) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254939) RangerFox válasza sp8787 (#254923) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, elég az alap. A többiben csak ruhák vannak a karakterekre. Meg az alaphoz is le tudod tölteni a simához kiadott dlcket ingyen, abban vannak bónusz cuccok, personák meg minden.

(#254940) erahurka válasza .LnB (#254938) üzenetére


erahurka
félisten

Megint nem értelmezed amit írtam.

(#254941) ldave


ldave
félisten

MGS V csomag most nagyon akciós (Ground Zeros + Phantom Pain): minimális MGS háttértudással azért élvezhető a játék története?

A Slime draws near! Command?

(#254942) .LnB válasza ldave (#254941) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Élvezhető a játékmenet. Sztori szempontjából, ez csak egy kis töredéke, egy nagyon nagy sztorinak. Esélyed se lesz érteni a dolgokat, megismerni a régebbi karaktereket.
MGS rajongóként ennyit tudok írni. Hallgasd meg azért egy olyan véleményét is, akinek szintén ez volt az első MGS játéka.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254943) Faterkam válasza .LnB (#254921) üzenetére


Faterkam
addikt

Köszi!
A Sima alap verziót már megrendeltem neki, az dobozosan 5e Ft használtan. Ha lesz gépe, (remélem hétvégén) akkor elkezdi nyúzni, és a Royal-t megkapja szülinapjára dobozosan. (bár abból én csak egyféle verziót találtam).

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#254944) RangerFox válasza ldave (#254941) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Élvezhető, csak sokszor nem tudod mi történik meg ki-kicsoda. Kicsit olyan, mint a Kingdom Hearts. Kb 10 órányi utánaolvasással eljutottam oda, hogy volt egy "sejtésem", mi is a sztorija.:D De még így is azt mondom, érdemes végigjátszani, mert emlékezetes jelenetek vannak benne. Sajnos a játékmenet (vagyis inkább a mission structure) kifullad a játék második felére...

Amúgy jó ez a Summer Sale, a Judgment meg az FF XV Royal Edition a kosárban landolt.

Faterkam: Szerintem érdemesebb a mostani akcióban digitálisan megvenni a Royalt, minden tekintetben jobb az alapnál, ráadásul a 80%-a a történéseknek megegyezik az alap változattal, így nem biztos, hogy szívesen kezd újból neki rövid időn belül.

[ Szerkesztve ]

(#254945) .LnB válasza Faterkam (#254943) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De akkor kezdheti újra majd a Royal-t. Mert nem kezeli a Royal az alap kiadás mentéseit.
Gondolom a Royal többi kiadása, csak digitálisan vehető meg. De ne is foglalkozz velük, jó az alap Royal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254946) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok. Wreckfestől megéri a deluxe? Látom valami 8dlc, autó pakkok.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#254947) penge111 válasza RangerFox (#254944) üzenetére


penge111
addikt

Beelőztél, a Judgment sosem volt még ilyen olcsó, akik szeretik a Yakuza szériát, ezzel a címmel sem lőnek mellé. Nagyon jó kis játék tesztek alapján. :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#254948) tboy93 válasza Faterkam (#254740) üzenetére


tboy93
nagyúr

No, le is lett akciózva a Persona 5 Royal, most csapjon le rá a kölök, 13.837 Ft :K Nintendoval ellentétben, itt nem kell géped legyen, hogy tudj a storeból vásárolni.

szerk.: látom megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#254949) Faterkam válasza tboy93 (#254948) üzenetére


Faterkam
addikt

:R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#254950) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Siege deluxe 9€, jó lesz ez (year1+year2 operators) vagy kell/javasolt a nagyobb csomag?

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.