Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#230451) Wesder válasza hombre[EU] (#230447) üzenetére


Wesder
félisten

Szegény pénztàrcàt màr most sajnàlom.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230452) hombre[EU] válasza Wesder (#230451) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát biztosan nem egyedül veszem meg mindet :D majd cserélünk egymás közt

Life, Uh, Finds A Way

(#230453) Wesder válasza hombre[EU] (#230452) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, hàt igen. Aki a lemezes jàtékokat részesíti előnyben, annak könnyű.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230454) Zlcsi válasza gyuromoj (#230450) üzenetére


Zlcsi
senior tag

kár elég szegényes a felhozatal :(

(#230455) saelin válasza gyuromoj (#230450) üzenetére


saelin
veterán

Azért ez eléggé deal breaker. :((

hombre[EU]
Kicsit sem mondható szegényesnek. Ehhez meg majd jönnek a Hidden Gem-ek is közben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#230456) gyuromoj válasza Zlcsi (#230454) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én is sajnálom, mert a baráti társaságban elég népszerű játék ha összeülünk. :D
Macskás meg Imagine Dragon dlc-k megvannak, de láttam hogy bővült már a lista. Majd később beszerzem a többit is.

(#230455) saelin
Annyira nem vészes a helyzet, mire belejössz Experten talán megunod a zenéket. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#230457) Xaels válasza Wesder (#230440) üzenetére


Xaels
félisten

Nem az én világom lesz ez a játék multiban, nem bánom csak a gyerekek miatt mentem online-ra, hogy Wumpa pízt szerezzek, hogy fel tudjunk oldani egy pár dolgot. Imádják customization-t..

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#230458) Wesder válasza Xaels (#230457) üzenetére


Wesder
félisten

Kell egy haver, és online jàtszol, akkor is peivàtban megadja a szorzót.
Biztos lesz itt valaki, akinek megvan és segít összeszedni Wumpa¢-t.
5-6k összejön így hétvégente napi 30p jàtékkal, hétközbap 2500-3000. Electron Avenue vagy Android Alley-t javaslom.
Hétköznap 30p track on time ami úgynevezett "Wupma Time" ad 5x-ös szorzót, hétvégente ez 10x-es.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230459) hitchins


hitchins
őstag

Call of dutyhoz kernek egy kis segitseget.

Magyar profilom van ismerosomnek US. Altalaban az en profilomra vasarolunk de COD-ot most az o profiljara vettuk onnan osztjuk meg egymas kozt.
En a magyar profilomon hogyan tudnek Battlepass-t vasarolni?

- Magyar store-bol ha megveszem a sajat accountra akkor ha jol ertem nem fog menni mert a jatek US profilra lett veve.
- Jatekon belul nem engedi, nem iranyit at storeba csak hibat ir.
- Ismeros US profiljara veve gondolom en nem fogom latni a jatekon belul.
Mi a megoldas?

(#230460) adalbert1 válasza Moby (#230389) üzenetére


adalbert1
veterán

Én pl. támogattam a Nintendo-t egy Wii U vásárlásával :)
(a Sony-t pedig 3 db PS4-gyel, illetve az MS-t is 3 db One-nal :) )
A Wii U tényleg nem volt egy túl nagy sikertörténet, pedig volt rá pár jobb játék - viszont amíg a Wii anno tarolt a hadonászós irányítással, a tablet szerű kontrollerel eléggé mellélőttek, nem igazán keltette fel a vásárlók érdeklődését (vagy nem igazán tudták értelmezni).
A Switch előtt a DS-ből is rengeteget eladtak (igaz, akkor még a mobilos játékok eléggé gyerekcipőben jártak), a 3DS már sokkal rosszabb számokat produkált (az Xbox One-t azért az is veri, de a DS eladásoknak csak a felét hozta, ha a wikipedia számai megbízhatóak), szóval szerintem Switch-nél a hordozhatóság mellett sokat jelent, hogy asztaliként is lehet használni, illetve pont, hogy a hibridsége egy jó selling point (valamilyen statisztikára azért kíváncsi lennék, hogy a vásárlók mekkora rétege használja csak asztaliként, csak hordozhatóként, vagy hibrid konzolként).

(#230461) Wesder válasza hitchins (#230459) üzenetére


Wesder
félisten

Így nagyon úgy tűnik hogy max az, ha te is megveszed, mert sajnos nem osztódik a Pass. Régiók között meg nem nagyon van àtjàràs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230462) Xaels válasza Wesder (#230458) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, majd megkérdezek pár embert az ismieim közül akiknek meg van.

(#230459) hitchins mintha múltkor már leírtuk volna, hogy a BP nem osztódik meg. CP-t kell venned és a játékon belül a saját profilod alatt tudod megvenni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#230463) Wesder válasza Xaels (#230462) üzenetére


Wesder
félisten

Pénteken lesz új GrandPrix, abból is kiszedhetők jó dolgok. Nekem eddig a Spyro-s tetszett a legjobban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230464) ProEvoFan válasza hitchins (#230459) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Ismeros US profiljara veve gondolom en nem fogom latni a jatekon belul."
Ebben annyit tudok segíteni, hogy nálunk egy gépen van 3 profil, a COD multi/kampány megy mindenhol, de a szezonbérlet csak nálam müködik.A játékot digitálisan a profilomra vettem.

(#230465) erahurka válasza Wesder (#230463) üzenetére


erahurka
félisten

Miről beszéltek, milyen grand prix?

(#230466) Wesder válasza erahurka (#230465) üzenetére


Wesder
félisten

Crash Team Racing Nitro Fueled

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230467) marilllyo


marilllyo
veterán

Végigvittem a Star Wars Fallen Ordet-t.

Star Wars-abb volt ez szinte mindennél, amit az elmúlt 20 évben a vásznon láttunk. Sztori rendben volt teljesen..A vége kifejezetten epic volt.

... De az, hogy én a játék végéig nem tudtam igazán ráérezni a harcrendszerre.. (Pedig nem siettem, ráérősen, felfedezősen toltam Jedi knight nehézségen)

Szóval szerintem nem bennem volt a hiba...

Grafika OK.. Nem kiemelkedő. Azért a Battlefront 2-vel kanyarban sincs. A Zaffo meg a Dathomir jó volt, illetve az utolsó helyszín. A többi nekem "meh".
Az a Wuki bunda... Te bánat.

Imádom a Star Wars -t.. De valahogy ezt én most olyan 6/10-re tudnám értékelni

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#230468) Moby válasza adalbert1 (#230460) üzenetére


Moby
addikt

Volt nekem is, bár használtan vettem, támogatásról aligha beszélhetek.

(#230469) Wesder válasza adalbert1 (#230460) üzenetére


Wesder
félisten

Àllítólag 50-50 az aràny. Japànban gondolom többen hordozzàk, míg màshol meg többen hasznàljàk dockolva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230470) Callisto válasza marilllyo (#230467) üzenetére


Callisto
őstag

Nem tudom egyesek mit néznek, de nekem egy-két kivételével 4K HDR-ben sokszor tátva maradt a szám annyira szép az art és grafika.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#230471) RangerFox válasza Callisto (#230470) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A karakter modellekben, a környezetben és az animációkban is számtalan hiba van. Ilyen tekintetben max egy okés játék...

(#230472) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Concept art

Live-Die-Respawn

(#230473) BoneDragon válasza marilllyo (#230467) üzenetére


BoneDragon
veterán

De, benned van a hiba.

Igy belegondolva csak azok panaszkodtak eddig a furomon a jatekra akik nem legnehezebb fokozaton jatszottak a jatekot. Szerintem direkt arra fejlesztettek alapbol. Azert vicces olvasni hogy a nagy gamereknek sokszor meg konyebb fokozaton is beletorik a bicskaja es csak panaszkodnak. :D most nem kifejezetten rad gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#230474) hitchins válasza hitchins (#230459) üzenetére


hitchins
őstag

Koszi mindenkinek

(#230475) .LnB válasza marilllyo (#230467) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Voltam megnézni a filmet. Pedig nem akartam menni. De ezek után se veszem meg ezt a játékot. Majd ha bekerül Access-be.

(#230473) BoneDragon
Gondold ezt át. Akkor se benne\bennük lenne a hiba, ha igazad lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230476) #10186752 válasza ProEvoFan (#230448) üzenetére


#10186752
törölt tag

Egy új szint a videojáték-iparban, minden tekintetben.

(#230477) BoneDragon válasza .LnB (#230475) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az elso mondat bent maradt, de a tobbit tartom.

(#230478) .LnB válasza BoneDragon (#230477) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor miért nincs benne csak egy nehézségi szint? Ha a többi elégedetlenséggel tölti el a játékosokat? Nem az ő hibájuk, hogy a fejlesztők nem tudták jól megcsinálni a többi nehézségi szintet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230479) Bad Pritt válasza .LnB (#230478) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg tudták. Nem a nehézség az emberek baja, csak van egy népszerű cím, meg egy kevésbé népszerű játékdizájn és ezt nem tudják a játékosok megszokni. Lehetett volna shooter, Jedi Knight-szerű tps hack and slash és nem lenne gond, de az ilyen ritmusjáték megfekszi sokak gyomrát, aztán megy a csörte a From fanok meg a szerintük casual játékosok között.
Jól állítható a nehézség, és megszokható, nyilván nem tökéletes, de elég jól működik a harcrendszer minden nehézségen.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#230480) .LnB válasza Bad Pritt (#230479) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én csak a kommentjére válaszoltam. Ő pedig ezt írta.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230481) Moby válasza BoneDragon (#230473) üzenetére


Moby
addikt

Én nem a legnehezebb fokozaton játszottam, és eszembe sem jutott volna a legnehezebb fokozaton játszani :D Ez a játék nekem nem volt elég jó ahhoz, hogy egy perccel is többet töltsek el annál, ami a sztori végigjátszásához kellett. Meg ez a csapkolda is eléggé egybites volt, vannak ebben a zsánerben ma már sokkal jobbak ettől jóval kisebb stúdióktól is. SW-nak jóak volt (na nem olyan jó, mint mondjuk a Mandalorian, de SW játékként még ez is okénak számít), csak az rengeteg bug, meg ez az összevissza minőség ne lett volna :( Az elejébe beleadtak apait-anyait, volt sztorivezetés, rommászkriptelt jelenetek, aztán a tényleges játékban meg ez a kényszeres backtrackelés... A végén a cameo is odavert, aztán pislogtam kettőt, és vége volt mindennek. Volt kb kettő-három perc az egész csapkodással, meg futkosással együtt.
Na, szal egy ettől jóval kimunkáltabb folytatást azért jöhet, csak többet kellene rajta dolgozni.

(#230482) RangerFox válasza Moby (#230481) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A vicces az, hogy az egyértelmű hibái ellenére is több helyen a legjobb akció-kaland/év játékának választották. A konkurenciához képest ennyi is elég volt ehhez...

(#230483) .LnB válasza RangerFox (#230482) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A közönség. Egyetlen szakmai díjat sem kapott. Legtöbbször még jelölést sem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230484) Zlcsi válasza gyuromoj (#230456) üzenetére


Zlcsi
senior tag

A macskás az melyik?

(#230485) Bad Pritt válasza RangerFox (#230482) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy ebben pont az a vicces, hogy idén volt a Sekiro, ami év játéka lett, meg a DMC 5, ami egy sokkal jobb játék, mégis ez lett a középpontban. Ennyire ki vannak éhezve az emberek normális Star Wars játékra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#230486) Moby válasza RangerFox (#230482) üzenetére


Moby
addikt

A kokurenciához képest???
Na ne vicceljünk kérem...
A sekiro, a DMCV, a Remnant, vagy akár a Astral Chain nálam a padlót mossal fel egy ilyen fallen orderrel 2019-ből. Mindaz, ami jó volt ebből a játékból, na az nem a respawn érdeme, hanem az SW univerzumé. Amit ők tettek hozzá, az egy "okéáelmegy" és a "bugosszar" közötti skálán ingadozott.

(#230487) Frod válasza hombre[EU] (#230447) üzenetére


Frod
addikt

Ugyanezek érdekelnek engem is. Adná az ég, hogy csak ennyi backlog legyen idén, de persze nyilván beesik majd más is :DDD

Do you see the white shadow?

(#230488) erahurka válasza Frod (#230487) üzenetére


erahurka
félisten

Miért jó, ha nem tudsz mindent végigjátszani ami érdekel? :F

(#230489) Wlac válasza Moby (#230486) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk az vicces kijelentés, hogy a Remnant felmossa vele a padlót, amikor a játék (online) sokszor játszhatatlan, fagy, összeomlik és mintha minden update egyre csak rontana rajta. De a Fallen Orderrel még nem játszottam, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom.

“The wha-"

(#230490) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

"Your Billing Agreement with Sony Interactive Entertainment has been cancelled" tárggyal érkező email-t kaptam a PayPal-tól már másodjára, amikor magyar fiókkal vásároltam játékot és előfizetést. Ennek ellenére a pénz nem jött vissza egyik esetben sem. Tudja valaki mi ez és kell-e vele foglalkozni?

(#230491) Kendek válasza MrPeekaboo (#230490) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kell vele foglalkozni. Vásárláskor nem az adott tranzakciót engedélyezed a PayPal-nél, hanem megengeded, hogy a Sony automatikusan levegyen pénzt amikor szükséges. Ez az engedély az ami törölve lett mikor egy ilyen emailt kapsz.

<-ƘƘ->

(#230492) Moby válasza Wlac (#230489) üzenetére


Moby
addikt

A ps4 verziót nem ismerem, én pc-n játszottam, ott nekem egyetlen fagyás vagy bug nem volt. De van topikja itt.

(#230493) Frod válasza erahurka (#230488) üzenetére


Frod
addikt

Jó? Sosem mondtam, hogy jó. Úgy fogalmaztam, hogy inkább csak ennyi legyen, mint mégtöbb :D
De azóta kapásból eszembe jutott, hogy a fenti négyen kívül lesz még csomó cím idén ami érdekel.

A Killzone-t is most pótoltam ünnepek alatt, ennél régebbi elmaradásom talán nincs. A következő nagyobb a Horizon, az lesz 3 éves nemsokára. A többi ennél frissebb, de nyilván egy gamer sosem naprakész (kivéve aki sztrímer, és megteheti).

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#230494) erahurka válasza Frod (#230493) üzenetére


erahurka
félisten

"ennél régebbi elmaradásom talán nincs"

Akkor ne nézz fel GOG-ra mert egyből találsz egy rakás 20 éves játékot, amit ki akarsz majd próbálni :DDD

(#230495) Mike válasza BoneDragon (#230473) üzenetére


Mike
veterán

nem a legnehezebb fokozaton játszottam és nekem tetszett
a grafikával se volt bajom
egy volt vicces, hogy az ellenfeleknek területük van. 1 méterről ordibáltak hogy válogatott kínok között fogok meghalni :)
de végigjátszottam, sőt összes skill, láda stb megvan
a storyval se volt bajom
az ugrálással se
pedig nem vagyok elvakult sw fan
szerencse hogy előrendeltem
titeket olvasva ki se probáltam volna

[ Szerkesztve ]

(#230496) gamegod


gamegod
senior tag

Devil May Cry 4 könnyen platizható? nekem ez kimaradt, a DMC állat volt anno. 2500 baráti ár érte most

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#230497) #10186752 válasza RangerFox (#230482) üzenetére


#10186752
törölt tag

több helyen a legjobb akció-kaland/év játékának választották.

Ebből a több helyből csak hármat sorolj fel légy szíves.

(#230498) aram01 válasza Mike (#230233) üzenetére


aram01
nagyúr

Sok öreg fotelkatona 😁

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#230499) Frod válasza gamegod (#230496) üzenetére


Frod
addikt

Psnprofiles-on elég szerény a platinások száma/aránya, ránézésre combos. (legnehezebb szinten S minden, Bloody Palace S szinten, sérülés nélkül, stb)
[link]

Do you see the white shadow?

(#230500) S e t h válasza RangerFox (#230482) üzenetére


S e t h
nagyúr

Na most megkaptad.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.