Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#230251) BoneDragon válasza WaterWave (#230249) üzenetére


BoneDragon
veterán

Elmegy, lattunk mar rosszabbat is db jatektol.

(#230252) hombre[EU] válasza vg (#230250) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nosztalgia vagy érzelmi kötōdés mond valamit? Ha nagobb szerepet játszott a gyerkkorában akkor máshogy tekint rá,mint pl én aki nem is látott egy epizódot sem/nem játszott dg-al

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#230253) bagyulajuve válasza 30z.Samu (#230248) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azt hiszem csak mi ketten fogunk innen ezzel játszani :DDD

Resistencia eterna

(#230254) 30z.Samu válasza vg (#230250) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén szólva amikor megláttam az első videókat nekem sem tetszett túlzottan. Nem is akartam megvenni, de aztán ahogy csordogáltak az információk meg jöttek még képek/videók elkezdett tetszeni a játék. A játékmenettel nem tudom mennyire leszek megbékélve, mert az a Xenoverse-ben sem tetszett, de optimistán állok hozzá, szerintem nem lesz gond. :))

Sic Parvis Magna

(#230255) ProEvoFan válasza 30z.Samu (#230244) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mondjuk lehet tényleg ráérnek mindenre ha a konkurencia ennyire ügyes. :DDD
Xbox Series X: két évig nincs exkluzív cím [link]
Kicsit részletesebben. [link]

[ Szerkesztve ]

(#230256) Tuomas válasza ProEvoFan (#230255) üzenetére


Tuomas
addikt

A cím itt sem fedi teljsen a cikk tartalmát. :DDD

We were here

(#230257) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#230252) üzenetére


30z.Samu
félisten

Így van és ciki vagy sem, én a mai napig foglalkozom vele. Nézem az animét (bár momentán csak a játékot promózó Heroes megy), fan anime-ket nézek (van, amelyik qrva jó!), próbálom nyomon követni a történéseket. Ha jönne a Super folytatása, nem lenne kérdés, hogy nézzem-e.

Sic Parvis Magna

(#230258) ProEvoFan válasza Tuomas (#230256) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ja.Az ign kicsit jobban részletezi.
Igazából semmi extra, de az Microsoftnak tényleg mehetne jobban a marketing, mert ilyen többértelmű, félreérthető nyilatkozatok könnyen zavarba hozhatja az olvasót.

[ Szerkesztve ]

(#230259) Bad Pritt válasza Mike (#230234) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szeretem összegyűjteni a dolgokat és trófea is volt hozzá. Engem nem zavart a tartalmuk, mondjuk azt nem értem, miért pont poncho lett az a ruhadarab, amit hord a gyerek, nem igazán star warsos.
Nincs 200, kb 100 db, de a ládanyitogatás akkor is borzalmas és feleslegesen hosszú folyamat (+ a zárt ládáknál kétszer kell interakció, ez is wtf), más játékokhoz képest.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#230260) #20411392 válasza bagyulajuve (#230253) üzenetére


#20411392
törölt tag

Már rég előrendeltem a season passt is tartalmazó kiadást. :B

(#230261) Carlos Padre válasza vg (#230250) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugye milyen jó az? Én is azt nézem épp :D Nagyon rajta voltak a szeren a készítői :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#230262) bagyulajuve válasza #20411392 (#230260) üzenetére


bagyulajuve
addikt

helyes :K

Resistencia eterna

(#230263) Mike válasza 30z.Samu (#230244) üzenetére


Mike
veterán

minek? nem veszed meg a technikai adatok tudta nélkül? mert én simán

(#230264) Mike válasza hombre[EU] (#230252) üzenetére


Mike
veterán

talán épp emiatt irta Jamiet

(#230265) 30z.Samu válasza Mike (#230263) üzenetére


30z.Samu
félisten

Dehogyisnem, csak még mindig megvan a PC-s gondolkodás, szeretem tudni mi duruzsol a "motorháztető" alatt. :B

Sic Parvis Magna

(#230266) Gebriel válasza ProEvoFan (#230258) üzenetére


Gebriel
veterán

Vagy csak mindenki hatásvadász címbe hozza le storyt. :U

(#230267) Mike válasza Bad Pritt (#230259) üzenetére


Mike
veterán

jó. de ez egyéni szoc problémád, már ne is haragudj
engem pl nem zavart, sőt jópofának tartottam
sőt a vizes se zavart
így sikerült
tudom, én vagyok igénytelen
meg nem vagyok egy speedrunner, így az a pár másodperc belefért az időmbe
(az rdr2ben pont miattatok lett a loot animáció primitívebb)

(#230268) Mike válasza 30z.Samu (#230265) üzenetére


Mike
veterán

nekem pont az tetszett a psben hogy nem kell tudom
nincs az hogy jaj elég lesz hozzá a gépem?
elég :)

(#230269) 30z.Samu válasza Mike (#230268) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez a része természetesen tetszik a konzolnak, de én szeretek jobban belemerülni a technikai dolgokba. Talán ezért sem tudok elszakadni teljesen a PC-zéstől sem, szeretek bütykölni, de a konzol mellett már nem kell olyan állat szinten tolni. Ugyanígy vagyok a telefonnal is, amikor vásárlásra adom a fejem általában az a legelső, hogy a hardvert nézem. Tudom, hogy konzolnál nem kellene, de így hogy tudom mi van benne, néha rá tudok csodálkozni, hogy "Úristen, mit kipasszíroztak ebből az "öreg" vasból." :))

Sic Parvis Magna

(#230270) Bad Pritt válasza Mike (#230267) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, egyéni szoc probléma, épp csak mások is leírták itt ph-n is, tesztekben is meg lett említve és máshol is visszajelezték játékosok. :D
Adott egy fast-paced akciójáték, amiben gyors a harc, gyors a mozgás, az interakciók animációja meg lassú, ezt megszólják az emberek, mert fura. Nem ettől lesz jo vagy rossz a játék...
Engedjük el szerintem, ettől nem leszel igénytelen, csak nem értem, miért zavar, hogy van egy játékban egy mechanika, ami zavarja az embereket...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#230271) erahurka


erahurka
félisten

Na reggel kb. 30 próbálkozás után sikerült a Flappy Goat trófea, aztán ki is platináztam a játékot. Ezt leszámítva nagyon laza, és szerencsére egyik gyűjtögetős se bugolt be.

(#230272) hitchins válasza ProEvoFan (#230241) üzenetére


hitchins
őstag

Kicsit furcsa ez nekem.
Kezd olyan erzesem lenni mintha meg nem lennenek abban a fazisban az elokeszuletekkel mint az MS.
Vagy valamivel nagyon kivarnak hogy a vegen nagyobbat szoljon es MSnek mar ne legyen lehetosege reagalni.

(#230273) erahurka


erahurka
félisten

Egy igazi gamer! :DDD

(#230274) sp8787 válasza Tuomas (#230256) üzenetére


sp8787
addikt

Ha elovasod az eredeti interview/nyilatkozat-ot akkor kb stimmel a dolog amugy.
A launch-ra lesz elvileg 1 nekik, utana 2 evig semmi.Cca ez jon le abbol amit mondott.

(#230275) Madoc válasza ProEvoFan (#230258) üzenetére


Madoc
veterán

Ha idióta magyar "ujságírók" ezt írják-szűrik le arról nem a picipuha tehet. :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#230276) Madoc válasza sp8787 (#230274) üzenetére


Madoc
veterán

Az eredetiben nem az van hogy nem hagyják ki a mostani generációt sem az "exkluzivokból" 2 évig?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#230277) Tuomas válasza sp8787 (#230274) üzenetére


Tuomas
addikt

A gamer 365-ös "cikket" olvastam el, amiben azt írták, hogy még két évig xbox one-ra is jönnek játékok. Ez köszönőviszonyban sincs a cikk címével, hogy az első 2 évben nincs exkluzív cím.
Persze értem én, hogy a költő az új generáció exkluzivitásáról akart beszélni, csak szerintem ezt nem így mérik, mert akkor ebből következtetve pl. a The Last of Us sem lenne exkluzív mert ps3-ra és ps4-re is megjelent. :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#230278) sp8787 válasza Madoc (#230276) üzenetére


sp8787
addikt

Igazandbol pl. a Verge is hulyeseget irt:
"Microsoft says Xbox Series X won’t have exclusive first-party games at launch"

ezzel szemben

“Our approach is to pick one or two IP that we’re going to focus on and make sure that they’re there at the launch of the console, taking advantage of all the features. And for us that’s going to be Halo Infinite, which is a big opportunity."

Azaz launch-ra 1 IP lesz a nyilatkozat tobbi reszebol meg ki lehet kovetkeztetni ,hogy utana 2 eveig semmi.Legalabbis igy ertelmezheto.

EDIT
"“As our content comes out over the next year, two years, all of our games, sort of like PC, will play up and down that family of devices,”
Igen ebbol az kobetkezik amit irtal de a tobbibol meg ugy jon le hogy a launch-ra lesz az 1 IP utana meg semmi egy jo ideig.

[ Szerkesztve ]

(#230279) Wesder válasza ProEvoFan (#230255) üzenetére


Wesder
félisten

Mondom, màris megy a bullshit ezerrel.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230280) ProEvoFan válasza sp8787 (#230278) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Erről beszéltem.Többértelműen fogalmaznak.Ez a probléma.Amúgy nekem nem, érted. :)
Mint írtam is, ha igazak a pletykák (ami szerintem full kamu) és tényleg lesz windows/steam stb...az új xboxban, akkor veszek azt is, mert sokkal olcsóbb, mint a pc géming fejlesztés.Szóval...

(#230281) hombre[EU] válasza sp8787 (#230274) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem két dolog lehetséges: a) xcloud, tehát pl one s-en streamelheted az új játékot; b) eladtak mostanában rengeteg one s és nem szeretnék ōket faképnél hagyni 1 év után,ezért támogatják a prevgent is egy darabig majd új gép vásárlására késztetik ōket 2022 körül akciós gépekkel.
A PS ebbōl a szempontból "kényelmesebb" helyzetben van,mert már kevés gépet tudnak eladni (az évi ~15mil.-hoz képest) és a legtöbben már régen megvették és az újat várják. Hosszútávon 50-50 az esély mindkét stratégiára

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#230282) Carlos Padre válasza Wesder (#230279) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sony’s PlayStation 5 Could Be Dead Already
Megy.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#230283) tboy93 válasza ProEvoFan (#230280) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha lenne steam tamogatas, en is vennek egy boxot a ps melle.

(#230284) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#230282) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na ja.Elvileg a ps5 is visszafelé kompatibilis lesz.
Én már nem emlékszem rá, de másik fórumban olvastam, hogy ugyan ez ment a mostani generáció megjelenése előtt is.Az xbox one erősebb lesz, stb...aztán tudjuk mi lett a vége.
Nyugtával dicsérd a napot.

(#230285) tboy93 válasza ProEvoFan (#230284) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk en pont leszarom ha erosebb lesz, tavaly sem erdekelt hogy a OneX mennyivel bikabb. Attol meg nem lesz rajta uj Spiderman, Gow, Hzd, Uncharted amik erdekelnek.

Akit meg a Gears, Halo, Forza erdekel az meg igyis ugyis vesz boxot.

[ Szerkesztve ]

(#230286) erahurka válasza ProEvoFan (#230284) üzenetére


erahurka
félisten

Hát ja, amíg nincsenek legalább bejelentve hivatalosan az adatok, addig csak felesleges szócséplés az egész.

Amúgy ez a híroldal lehozta azt is, hogy Elon Musk szex közben azt ordibálja, hogy Bitcoin.

(#230287) hombre[EU] válasza tboy93 (#230283) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Elég lenne,ha a Valve Indexet támogatná az új FM :)

Life, Uh, Finds A Way

(#230288) RudY válasza erahurka (#230286) üzenetére


RudY
addikt

Az még mindig jobb, mit aki azt kiabálja szex közben: Elooon Muuusk! :DDD

(#230289) #10186752 válasza erahurka (#230238) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én nem szoktam hülyeségeket beszélni/irkálni.

(#230290) Carlos Padre válasza #10186752 (#230289) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Baszki, ne írjál már ilyeneket, kiköptem a kávémat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#230291) semetka


semetka
őstag

Volna egy kérdésem azokhoz akik Sony Tv-n játszanak. Mikor HDR-es játékot nyomtok és kaptok egy trofit akkor nektek is minden alkalommal elöjön az infósáv? :D

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#230292) syler123 válasza tboy93 (#230285) üzenetére


syler123
veterán

Engem pl elszomorít, ha gyengébb lesz a PS5, mint az Xbox, de ettől még PS5-öt fogok venni. Pláne ha visszafele kompatibilis lesz a PS4 játékokkal. Remélem a lemezesekkel is, mert addig begyűjtök még jó néhány kópiát. Ha nem így lesz, akkor megmarad a PS4 is, van még hely a PS5-nek, az Xbox 360-at sem adtam el.

[ Szerkesztve ]

(#230293) sp8787 válasza semetka (#230291) üzenetére


sp8787
addikt

Nem kell ahhoz HDR.
Nalam eleve ki van kapcsolva mert ki nem allhatom es idonkent leugrik az infosav.
Mas TV-ken meg elsotetedes van, ez azert jobb. :DDD

(#230294) saelin válasza vg (#230250) üzenetére


saelin
veterán

Mutatnék én neked pár animét, amiben olyan story van, hogy meghajolsz előtte vagy közben oda-oda nyúlsz a zsepihez. A grafikai stílus mondjuk a mai napig nem értem hogy taszíthat valakit, mert még igen jól kidolgozottak a karakterek kinézetei, animációi stb. Persze aki élőszereplős filmhez van szokva, annak elsőre fura a "rajzolt" grafika, de ezek biza tiniknek, van hogy felnőtteknek szóló művek.

A Grave of the Fireflies c. anime volt az, amivel végig sírattam az összes ismerősömet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#230295) Mike válasza 30z.Samu (#230269) üzenetére


Mike
veterán

jogos
én is szerettem bütykölni
a 90es években
mára ez elmúlt
inkább nyűg

(#230296) Mike válasza Bad Pritt (#230270) üzenetére


Mike
veterán

dede, igénytelen vagyok
általában nekem minden megfelel ami miatt mások morognak
minden megfelel
arra jutottam hogy ez valszeg igénytelenség
vagy úgy ülök neki hogy nincsenek elvárásaim

persze így is van ami felidegesít, vagy untat, de azokkal nem játszom

a modorom is sprőd
de érdekes hogy csak fórumon

:)

(#230297) Mike válasza #10186752 (#230289) üzenetére


Mike
veterán

szex közben? ;]

(#230298) Mike válasza semetka (#230291) üzenetére


Mike
veterán

nem kell ehhez sony tv
vagy mi nálad az infosáv?

(#230299) Steve1207


Steve1207
veterán

Goat Simulator plati
Nem gondoltam volna, hogy valaha játszani fogok vele, de mondom csak ránézek azért. Mókás! Maga az egész pont amiatt szórakoztató, hogy mindent összeszedj, nincs ugye semmi külön feladat. Bug-ok vannak benne azért, de nyújt annyi "segítséget" is a játék, hogy a kecske skin-ek és módok segítségével ne zavarjanak a hibák és feldobja a játékmenetet pluszba..
Jó volt így meló utáni levezetésnek a napokban. Nem spoiler igazából ez se és már volt róla szó: ami kihívás, hogy a játékban összegyűjthető tárgyak meglegyenek, de sima ugrándozással majd a 90%-a összejön, ha jól szétnézünk a pályán. A korábban említett Flappy bird - kecske klón játék az egyedüli, ami tényleges elszántságért kiált, időben úgy egy órát szöszöltem vele, amíg sikerült.
Úgyhogy a köztes időszakokba jó kis pár órás szórakozás.

.

(#230300) .LnB válasza #10186752 (#230289) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez erős vó't! :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.