Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#230701) sting2 válasza Moby (#230685) üzenetére


sting2
addikt

Arra gondoltam, hogy ezzel a listával várnék az év végéig.
Így, bele kerül a 360/PS3 legjobbjai is, illetve a jelen Gen. Esszenciája is..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#230702) Bad Pritt válasza erahurka (#230700) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én azt, ami PS4-re meg se jelent. Ezek közül csak a The Last of Us, Uncharted 4 volt PS4-es végigjátszás nekem, többi még PC-n inkább (bár egy csomó megvan PS-re is).

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#230703) ldave válasza .LnB (#230659) üzenetére


ldave
félisten

Nem könnyű egy ilyen lista, főleg sorrenddel, de megpróbáltam. Csak olyan van rajta, amivel játszottam, szóval ha valami közönségkedvenc hiányzik, akkor az vagy nekem kimaradt vagy nem tényleg nem tetszett.

1 The Legend of Zelda: Breath of the Wild
2 Portal 2
3 The Legend of Zelda: Skyward Sword
4 Journey
5 Dragon Quest XI
6 Persona 5
7 World of Warcraft: Legion
8 Destiny 2
9 Prey (2017)
10 Civilization V

Most ez így az írás pillanatában igaz. Lehet ma délután már más lenne :)

A Slime draws near! Command?

(#230704) Moby válasza erahurka (#230698) üzenetére


Moby
addikt

Hogy az évtized kifejezés mit takar pontosan, arra kemény leírni azt, hogy az "úgy van!" Hogy van? :) (egyébként azt is tudjuk, hogy Krisztus nem 1-ben, és nem nullában született, de itt nem matematikai kérdésről van szó). Linkeltem a wikipedia oldalt, ha nem tetszik, ahogy jelenleg áll a többségi "szavazás", ér szerkeszteni. Ez a wikipédia lényege.
Az évtized szigorúan véve annyit jelent, hogy tíz év. Hogy ez mettől meddig tart, erről megoszlik a társadalom véleménye. Mondjuk nem leszel könnyű helyzetben, mert angol nyelvű wikipedia oldal is azon a véleményen van, hogy jelenleg az elfogadottabb konvenció, az a kerek számtól a kilenc végéig tart. És azt nagyon sokan szerkesztik, abba nehezebb áttolni a te "ÚGY VAN" álláspontodat :)

[ Szerkesztve ]

(#230705) .LnB válasza Bad Pritt (#230699) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem pont tőled számítottam ilyen "egzotikus" listára. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230706) Neoteric válasza .LnB (#230659) üzenetére


Neoteric
addikt

1. grand theft auto V
2. Battlefield: Bad Company 2 (PC)
3. Battlefield 3 (PC)
4. Red Dead Redemption 2
5. Battlefield V
6. Rocket League
7. Detroit: Become Human
8. Tom Clancy's The Division
9. The Elder Scrolls V: Skyrim (PC)
10. Far Cry 3 (PC)

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#230707) erahurka válasza Moby (#230704) üzenetére


erahurka
félisten

Krisztus 0-ban született, nem? Ha tőle számítjuk az időt. Persze felvet kérdéseket, hogy akkor miért nem a születésnapján fordulunk a következő évbe. De ha időről beszélünk kellene egy úgy van megoldás. Mert akkor én meg azt mondom, hogy számomra egy óra 10 perc, úgyhogy 80 perc múlva vége a munkaidőnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#230708) erahurka válasza Bad Pritt (#230702) üzenetére


erahurka
félisten

Én azt se tudom mit játszottam az elmúlt 10 évből amúgy, nem hogy még listázzam is :DDD

(#230709) Moby válasza erahurka (#230707) üzenetére


Moby
addikt

Az "évtized" egy nyelvi kifejezés. Semmi köze Krisztushoz. Az időszámításunknak van köze Krisztushoz. Hogy a nyelvi kifejezéseink, és az időszámításunk hogyan fedik egymást, ez egy társadalmi egyezmény. A nyelvet használóknak kéne megegyezniük, hogy mindenki ugyanazt értse a kifejezés alatt. Már ha megérti egyáltalán a problémát, és ebben most veled is nehéz helyzetben vagyok :)

/egyébként a wikipedia oldalon fellelhető közvéleménykutatás mutatja mennyire nincs meg ez a társadalmi egyezmény: 13582 megkérdezett amerikai 69%-a úgy nyilatkozott, hogy 2020 jan1-én kezdődik az évtized, 19% nem tudta eldönteni, és 17% gondolta úgy, hogy 2021 jan 1-én kezdődik. Mondhatni Nagyon távol vagyunk a megegyezéstől. Ahogy mi ketten is :)

[ Szerkesztve ]

(#230710) Bad Pritt válasza .LnB (#230705) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát én 2-3 éve nem gondoltam volna, hogy a te listádon lesz 10-ből 5 japán játék. :D

Az első négy nálam betonstabil megjelenésük óta, a többi nagyon sokat változott az évek során. A WoT is úgy van ott, hogy visszagondolva kellemes emlék az a pár év grind, amit benne töltöttem, de most már nem tudnék visszamenni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#230711) .LnB válasza ldave (#230703) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Journey ez nekem nagy fejtörést okozott. Nagyon szerettem én is azt a játékot. A Podcast-ben is mindannyian feltették a listájukra. Viszont nekem kimaradt (a listámról). Olyan érzésem van azzal kapcsolatba, mint ha egy "gamer sznob" vagy "gamer hipszter" jelenség lenne. Ezt nem rosszból írom. Én is nagyon gondolkodtam rajta. Mint mondjuk az INSIDE is, a What Remains of Edith Finch. A rövidségük miatt nem tettem 10-be ilyen címet.

A WoW: Legion-t viszont abszolút csalásnak érzem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230712) ManUnited válasza .LnB (#230659) üzenetére


ManUnited
aktív tag

1. The Witcher 3 GOTY
2. Uncharted 4 (és 2, az hatalmasat ütött amikor megjelent)
3. The Last of Us
4. God of War
5. Heavy Rain
6. Horizon Zero Dawn
7. Grand Theft Auto V
8. Spider-Man
9. Overwatch
10. Beyond: Two Souls

+1 Batman: Arkham Knight

(#230713) .LnB válasza Bad Pritt (#230710) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A WOT-re reflektálva:
A GTAV helyett, majdnem a Rainbow Six: Siege-et írtam be. De nem tettem bele annyi időt (több ezer órát), hogy nyugodt szívvel felírjam a top10-be. :)

És a 10-ből lehetett volna 6 is japán. Csak a Final Fantasy XV lecsúszott. :) Nekem az is nagyon bejött.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230714) sp8787


sp8787
addikt

Elnezve ezeket a listakat ugy tunik bennem van a hiba.
A vicser nalam most cca 3 het utan olyan eros kozepes(a dialogusokat es a story(k)-t kiveve mindenben az vagy nagyon gyenge) legfeljebb egy fokkal jobb mint mondjuk az ACO. Mondjuk sanszos ,hogy nagyobb elmeny lehetett ezt megjeleneskor jatszani.

(#230715) ldave válasza .LnB (#230711) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem a Journey azért fontos, mert az elsők között mutatta meg, hogy milyen lehet egy AAA minőségű indie játék. Önmagában nézve lehet nincs helye a listán, de 2012-be helyezve nem volt, vagy alig volt ehhez fogható más játék.

A WoW-val mi a baj? Bár ebben az évtizedben már jóval kevesebbet játszottam a játékkal, mint az előzőben, azért még így is meghatározó volt számomra gaming szempontjából. És szerintem a Legion volt a legjobb kiegészítő az utolsó ötből.

A Slime draws near! Command?

(#230716) #10186752 válasza sting2 (#230683) üzenetére


#10186752
törölt tag

Óóó istenem, ezt a virtuális okoskodást.

Az évtized jelentése a magyar nyelvben az, hogy tíz év. Nem pedig az, hogy egy bizonyos évtől bizonyos évig tartó tíz év. Tíz év, bármikortól számolva tíz év.

Azaz, az utóbbi tíz év (évtized) játékainak listája akkor is valid, ha 2024-ben kezdi el valaki összeírni.

Azt a vitát, hogy az időszámítás 0 vagy 1-től indul, hogy Krisztus mikor született (született-e egyáltalán), ezért egy évtized a kerek 0-s évtől, vagy az 1-es végződésű évtől indul, meghagyom a félművelteknek, akik általában azzal kérkednek, hogy "még nincs vége az évtizednek, mert csak jövőre kezdődik mert azt olvastam a wikipédián...

A tudományos világban sincs konszenzus, nemhogy a félszerzetek körében...

[ Szerkesztve ]

(#230717) Moby válasza sp8787 (#230714) üzenetére


Moby
addikt

Ez nem ezen múlik. Én most elkezdtem megint (jó, megvallom nekem is a sori hozta meg a kedvem az újrázáshoz), és még mindig akkorát üt nekem, mint a mozdony. Mondjuk azt nem nagyon értem, hogy miért gondolod, hogy hiba, hogy neked nem jön be. Nekem meg a nioh nem jön be. Hát ez ilyen :)

(#230718) .LnB válasza sp8787 (#230714) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, hogy végre te is rájöttél. Ha mi írtuk volna akkor még személyeskedés lett volna. :D
A te listád? Az első öt a Nioh, a második öt a Bloodborne? ;] #viccelekcsak Az első hat a Nioh... :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230719) #10186752 válasza Moby (#230717) üzenetére


#10186752
törölt tag

Hát az meg hogy lehet? Hát a Nioh?? Minden játékok királynője? Az akciójátékok csúcsa? Hát a Witcher 3-ban nincs is akció, az seholsincs. :D

(#230720) Nayrobi


Nayrobi
őstag

1. The Last of Us
2. God of War
3. Rocket League
4. DriveClub
5. Astro Bot Rescue Mission
6. Uncharted 4
7. Horizon Zero Dawn
8. Gran Turismo Sport
9. Tearaway
10. Journey

(#230721) .LnB válasza Moby (#230704) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fúú ez a Krisztus mikor született ez kemény téma és érv...
Ennyi erővel vehetjük 1987-et is a 1. évnek. Mert: [link] Ez is mesekönyv, az is mesekönyv... Ráadásul akkor születtem én is. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230722) Moby válasza #10186752 (#230719) üzenetére


Moby
addikt

Nem jön be a világa :( A harc rohadtul tetszik benne, de minden más meg nem. A witcher meg pont abban gyengécske, de minden mást meg imádok benne. Pontosabban más területeken olyan kiemelekedőt mutat, ami nem csak feledteti ezt, hanem meghatárzóvá válik. A niohban viszont csak az összetett harc nem vált annyira meghatározóvá, hogy azokat a részeket feledtesse, ami nem tetszik. Jókat csapkodni tudok más játékokban is, amiknek a többi része is oké nekem. Sőt, ha nagyon mélyen belegondolok, nekem a from játékokban sem a csapkodás az, ami igazán üt.

(#230723) Peace válasza Moby (#230717) üzenetére


Peace
nagyúr

Hatalmasat üt!!!!!!!!!! <3 Én halogattam a könyveket, de tavaly nekik estem és a sorozattal elpattant a húr. Azonnal telepítette mis PS-re! Játszottam itt mocskos jó játékokkal az elmúlt 4-5 évben is, de nálam még mindig mindent visz a Wild Hunt!!! Arról nem is beszélve, hogy controller+kanapé+nagy tv+HDR támogatás az még rátesz egy lapáttal, mert összes sem lehet hasonlítani a PC-s monitoros egerészéssel. És a könyvek ismeretében egy egészen más élmény, mint 5 évvel ezelőtt, mikor szinte teljes homályban voltam. Végigjátszottam az első két részt és így összesen ennyi ismeretem volt. Most minden apró kis utalás és részlet világos és érthető. Karácsony óta tolom és fülig ér a szám, akárhányszor leülök elé!

(#230724) Mike válasza Moby (#230689) üzenetére


Mike
veterán

és mi szerint legyen a sorrend?

(#230725) hyggelig válasza sp8787 (#230714) üzenetére


hyggelig
senior tag

A vicsert nem ismerem.

Nem tudom, mire jó ez. Annyira nem jön be, hogy még leírni sem tudod rendesen?

(#230726) Mike válasza .LnB (#230721) üzenetére


Mike
veterán

87? te ennyire öreg vagy?

(#230727) sp8787 válasza .LnB (#230718) üzenetére


sp8787
addikt

Ohhhh tudtam en ezt eddig is. :K

Tudod mi lenne az igazan kemeny dilemma.
Ha nem valszthatnal csak egyetlen egy jatekot a tobbi meg eltunne, es azzal kellene eleted vegeig jatszani.Akkor melyiket valsztanad.

Ez sorozatoknal nalam a BSG lenne, konyveknel a Dune saga.

(#230728) Moby válasza .LnB (#230721) üzenetére


Moby
addikt

Ez a nyelvi probléma azért ilyen éles nálunk, mert létrehoztuk az "évtized" kifejezést, és gyakorlatilag kivezettük a "dekád" kifejezést a használt nyelvből, amit sokkal szélesebb körben használtunk régen. Ha maradt volna a dekád, akkor sokkal egyértelműbb lenne, hogy annyit jelent, hogy 10 év, és sokkal elfogadóbb lenne a többség azzal szemben, hogy nincs egyértelmű jelentése a időszámítással kapcsolatban. Ezzel az "évtizeddel" rendesen öntökönlőttük magunkat :DDD De szerintem zárjuk itt ezt a témát, mert tényleg rohadtul sok és off.

(#230729) sp8787 válasza hyggelig (#230725) üzenetére


sp8787
addikt

Ez csak egy kis vicceskedes es nem is tolem ered.
Ne lass bele tobbet, semmi komoly ugyhogy ugy is kell kezelni.

(#230730) Peace válasza Mike (#230726) üzenetére


Peace
nagyúr

Inkább szemtelenül fiatal! :P

(#230731) Bad Pritt válasza sp8787 (#230714) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Witcher 3 nálam se fér bele semmilyen 10-es listába. Max ha csinálnék egy 10 legjobb európai fejlesztő által készített tps rpg a 2010-es években listát, oda valahol középtájt elférne. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#230732) .LnB válasza Peace (#230730) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az én bőröm még legalább hamvas! nyuggerek. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230733) Peace válasza .LnB (#230732) üzenetére


Peace
nagyúr

(#230734) 30z.Samu válasza Mike (#230726) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én 89-es vagyok. :B ;]

Sic Parvis Magna

(#230735) penge111 válasza sp8787 (#230727) üzenetére


penge111
addikt

Na ebben igazad van, ha csak egy játékot lehetne választani, amit életem végéig kellene játszani nagy dilemma lenne... Valahogy ezekből kellene választani, mert mindegyik óriási újrajátszási faktorral rendelkezik, illetve rengeteg tartalommal:

Witcher III Goty - felesleges magyarázni, rengeteg döntési helyzet, végkifejlet...
Divinity Original Sin 2- szintén rengeteg döntési helyzet, illetve rengeteg karakterosztály, skill
Nioh és a Bloodborne: a sok build, irgalmatlan endgame tartalom
Wow az egész cumó egybe: a legnagyobb tartalom, rengeteg kipróbálható osztály, felfedeznivaló stb...

Hát, nem tudom melyik ujjamba harapjak, ha életem végéig ezek közül csak egy cím lehet akkor az a WoW lenne szerintem :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#230736) NyMRooD válasza ProEvoFan (#230645) üzenetére


NyMRooD
őstag

De ha a Nintendo-hoz hasonlóan az E3 alatt nyomnak ki egy State of Play-t (ez a neve?) akkor neked miért fog számítani, hogy tőled több ezer kilométerrel keletre vagy nyugatra voltak a Sony emberkéi? Eddig is volt több kiadó aki az E3-tól függetlenül tartott bemutatót ugyan abban az időben (annyi, hogy a sajtó dolgát ők megkönnyítették és LA-ben tartották élőben), de a State of Play minden egyes infóját lefogja hozni a sajtó, sőt már előtte is cikkezni fognak róla (IGN még arról is, hogy mit reggeliztek az előadók), meg lesznek "nézd velünk" cikkek is, semmit nem fognak veszíteni (max azok szemében lesznek rosszak, akik kint lesznek az E3-on és így nem kapnak Sony lootot).

Illetve egy szóval sem mondták, hogy nem lesz valami bemutatójuk az E3 környékére időzítve, szépen megnézik az MS-ét és ha akarnak / tudnak / kell valamin változtatni megteszik, majd leadják youtube-on.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#230737) erahurka válasza .LnB (#230721) üzenetére


erahurka
félisten

Nem én találtam ki hogy onnan számítsuk az éveket :DDD Úgy tudom amúgy, hogy létező személy volt, bár nyilván nem rohangált a tó felszínén meg ilyenek.

(#230738) ProEvoFan válasza .LnB (#230659) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

1. Guild Wars 2 pc mmorpg (10000+ óra nem hazudik)
2. Battlefield 3 pc
3. Diablo 3 pc/ps4
4. Death Stranding (még nem játszottam ki, de 20+ óra után, oda-vissza vagyok tőle)
5. God of War
6. Horizon Zero Dawn
7. Pókember
8. Witcher 3
9. Detroit
10. Gran Turismo Sport (300+ órát még egy autós játékba sem tettem, eddig)
+1 Batman Arkham City

(#230739) Moby válasza Mike (#230724) üzenetére


Moby
addikt

Bármilyen szempont szerint :) Az is érdekes lehet, ki milyen szempont szerint sorrendezi. Személyes toplista, 2010-es DEKÁDra (2010jan1-2019dec31 között megjelentek). Hajrá! :)

(#230740) Rage47 válasza .LnB (#230659) üzenetére


Rage47
veterán

1. The Last of Us
2. Death Stranding
3. Nier: Automata
5. God of War
6. Persona 5
7. Uncharted 4
8. Batman Arkham City
9. Starcraft 2
10. The Witcher 3
+MGSV :D

De nehéz ez a lista, mert PC-vel kezdtem az évtizedet, aztán Xbox, majd PS4 :D
Kevés a 10-es limit :)

[ Szerkesztve ]

(#230741) sp8787 válasza penge111 (#230735) üzenetére


sp8787
addikt

En megmondom oszinten nem tudnek donteni.
Felsorolhatnek en is egy jopar jatekot es vegen vszinu a DOSBox+Wizardry 7 lenne. :DDD

(#230742) .LnB válasza sp8787 (#230727) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolkodás nélkül a World of Warcraft-ot választanám. (Gondolkodás után is azt.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230743) parandroid válasza .LnB (#230742) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ennyi. Az elmúlt 15 évben mindent földbe döngölt. Nekem 2-3 évembe telt, mire fokozatosan sikerült lejönnöm róla (olyan 2015-2018 között), de muszáj volt valamit kezdeni, mert megeszi az ember magánéletét (sőt, a szakmait is). Ez nem is egy játék volt, hanem egy fertőző betegség. Egyébként a mostani ismerőseim közül is rengetegről derül ki utólag, hogy hosszabb-rövidebb (inkább hosszabb) ideig igen aktívan tolták a wowot.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#230744) 30z.Samu válasza parandroid (#230743) üzenetére


30z.Samu
félisten

Volt osztálytársamat majdnem kirúgták a suliból, mert nem járt be, hanem otthon maradt és tolta a WoW-ot. Legfőképpen gyakorlatra nem ment be, végül nem tudom minek köszönhetően, de észbe kapott, eladta az acc-ját (akkoriban ez divat volt) és utána abba is hagyta a játékot.

Sic Parvis Magna

(#230745) Peace válasza parandroid (#230743) üzenetére


Peace
nagyúr

Én ismerőseim most függtek rá újra erre a classic őrületre vagy mire. Eddig tartott a kigyógyulás. :DDD

(#230746) .LnB válasza parandroid (#230743) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A WoW-hoz nincs fogható játék. És nem is lesz már. 7 éve hagytam abba, amikor a kisfiam született. Utána még a Legion-t nyomtam, full casual szinten. Aztán mikor kezdtem volna belelendülni újra. Akkor végleg abbahagytam.
Mára már nem hiányzik. De a WoW az mindentől függetlenül egy teljesen más szint a játékok között.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230747) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Sziasztok

A biztosítás, amit a géppel együtt vettem, az kiterjed a kontrollerre is?

(#230748) penge111 válasza 30z.Samu (#230744) üzenetére


penge111
addikt

Még a Wow induláskor volt egy oktatástechnikus kollégám olyan szinten ráfüggött a játékra, hogy a Blizzard külön emailbe kereste meg, hogy ajándékoz neki egy cb keyt, a The Burning Crusade kiegészítőhöz, mert játékideje alapján nagyon szereti a WoW-ot. A srác elmondása szerint nem igényelte a kulcsot.
A másik dolog, a "vesztét" is a játék okozta, egyik nap nyilván a fáradságtól nem figyelt, és az egyik terembe felejtette hétvégére az iskolai laptopot,ami természetesen eltűnt, így "mennie" kellett.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#230749) markknight válasza penge111 (#230748) üzenetére


markknight
veterán

Laptop miatt kirúgták? Az kemény iskola, na de ne félj manapság nem mernék ezt megtenni :D

(#230750) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Last of us
Bloodborne
SM Galaxy2
DarkSoulsok
GuitarHerok
MassEffect 2
Uncharted
God of War
AssettoCorsa
TetrisEffect(VR)

Így hirtelen :)

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.