Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#230751) #10186752 válasza Moby (#230722) üzenetére


#10186752
törölt tag

Csak irónia volt valójában, nem választ vártam.

(#230752) 30z.Samu válasza penge111 (#230748) üzenetére


30z.Samu
félisten

Laptop miatt kirúgták, azért az durva.

Sic Parvis Magna

(#230753) .LnB válasza 30z.Samu (#230752) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

12 éve azért egy laptop nem volt még mindennapos dolog. Ára is volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230754) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Annyi jó klasszikus alapmű játék volt az elmúlt évtizedben (is), én össze sem tudom szedni mennyi... :)

Bármiféle sorrendet megállapítani pláne... :D

Meg se próbálom. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#230755) #10186752


#10186752
törölt tag

Mi a véleményetek a lentiekről?

A játékos megvesz egy játékot, 60 dollárért. A játékban vannak offline és online trófeák is. Ahhoz, hogy az online trófeákat megkaphasd, meg kell vásárolnod egy harmadik fél termékét (PlayStaton Plus-szolgáltatás), különben soha nem kapod meg az online trófeákat. A játékot nem tudod platinázni, csak akkor, ha megveszel mellé egy másik terméket. Azaz, teljes értékű játékhoz csak akkor jutsz, ha veszel mellé egy terméket.

Ez felhasználói szemmel szerintetek árukapcsolás-e (amit ugye tiltanak a hatályos jogszabályok).

[ Szerkesztve ]

(#230756) 30z.Samu válasza .LnB (#230753) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt én értem, de miért nem fizetették ki vele vagy valami? Egyből kirúgni... :Y Oké, egy diáknak honnan legyen annyi pénze (pláne akkoriban), de gondolom valahogy csak meg lehetett volna egyezni.

Sic Parvis Magna

(#230757) oriic válasza FollowTheORI (#230754) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezert hulyeseg szerintem sajat TOP listat csinalni az evtized jatekaibol. Arrol nem is beszelve h kb folyamatosan valtozna az ilyen lista attol fuggoen h mennyire emlekszunk vissza az adott cimre. (Esetleg eszunkbe jutnak olyanok amikre korabban nem gondtunk, stb...)

Live-Die-Respawn

(#230758) penge111 válasza .LnB (#230753) üzenetére


penge111
addikt

Pontosan :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#230759) .LnB válasza 30z.Samu (#230756) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az oktatástechnikus nem diák. És még egyszer, akkoriban nagyon nagy érték volt egy laptop.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230760) GZoli7 válasza pauliboy23 (#230747) üzenetére


GZoli7
senior tag

Én a helyedben elolvasnám a biztosítási szerződést.
Így látatlanban ezt ki fogja megmondani?

(#230761) .LnB válasza oriic (#230757) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát ez egy igen egyedi megközelítése a dolognak.
Erre csak azt tudom mondani, hogy van aki képes átgondolni, és értékelni a játékokat. Majd listázni.
De megértelek, biztos egybefolyik az a sok Halo és CoD játék, nem könnyű kigubózni, hogy melyik hányadik rész is volt, és hányadik legyen a listán. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230762) #10186752 válasza oriic (#230757) üzenetére


#10186752
törölt tag

Pont annyira hülyeség, mint amennyire nem az. Nem kell ezt véresen komolyan venni, tudod, csak játék az egész!

(#230763) 30z.Samu válasza .LnB (#230759) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oké, nem vitázom, csak első "hangzásra" akkor is durvának tűnik. :R

Sic Parvis Magna

(#230764) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

1. Death Stranding (PS4)
2. Witcher III (PS4)
3. DOOM (PC)
4. Horizon Zero Dawn (PS4)
5. Detroit: Become Human (PS4)
6. AC: Origins (PS4)
7. RDR2 (PS4)
8. South Park: Stick of Truth (PS4)
9. The Elder Scrolls Skyrim (PC)
10. Mass Effect II (PC)

Resistencia eterna

(#230765) F-ECT$ válasza hombre[EU] (#230750) üzenetére


F-ECT$
titán

A Tetris Effect mitől olyan jó, hogy felfért ide? (Nem láttam / játszottam még vele, de már több helyről is hallottam.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#230766) Moby válasza oriic (#230757) üzenetére


Moby
addikt

Puncik vagytok, nem kell magyarázkodni. Nézhogyszaladagyáva! :DDD

(#230767) F-ECT$ válasza #10186752 (#230755) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha előre fel van tüntetve, hogy kell hozzá PS+, akkor rendben van.

(Meg ugye megvetted 60 dollárért a játékot, de kell hozzá TV is, hogy tudj játszani...)

Dive ever, work never.

(#230768) Bad Pritt válasza #10186752 (#230755) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jelezve van a vásárlónak a vásárlás megkezdése előtt, hogy szükséges a Playstation Plus vagy a játék honlapján, vagy a dobozon, ezért nem illegális.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#230769) hombre[EU] válasza F-ECT$ (#230765) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Olyan,mint egy jó trip. Tetris egy audiovizuális orgazmusba csomagolva :D nem tudom, ki kell próbálni milyen élmény...nem biztos,hogy bejön. Másik a RezInfinite VR

Life, Uh, Finds A Way

(#230770) Neoteric válasza #10186752 (#230755) üzenetére


Neoteric
addikt

Ennyi erővel venned kell hozzá PlayStation-t, tv-t, internetet és áramot is. De egyáltalán miért lenne ez szempont? Trófeák semmit nem adnak hozzá a játékhoz, csak arra jók, hogy hegyezheted rá az epéniszt, hogy na, nekem megvan. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#230771) markknight válasza #10186752 (#230755) üzenetére


markknight
veterán

Atyavilág..

(#230772) pauliboy23 válasza GZoli7 (#230760) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Mindent olvastam, nincs konkrétan leírva. De felhívom a biztosítót, az a legjobb, eszemben sem volt ez. :W

[ Szerkesztve ]

(#230773) Wesder válasza #10186752 (#230755) üzenetére


Wesder
félisten

Vannak bajok úgy làtom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230774) #10186752 válasza Bad Pritt (#230768) üzenetére


#10186752
törölt tag

Megtaláltam a választ. Nem árukapcsolás, mert annak definíció szerinti feltétele, hogy egy azon forgalmazó két különböző terméke legyen.

Itt van ni (nem, nincs hozzá magyar felirat :D )

"Tying refers to the sale of two products by a single supplier."

(#230775) S e t h válasza Wesder (#230773) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vagy elfogyott a gempa.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#230776) #10186752 válasza Neoteric (#230770) üzenetére


#10186752
törölt tag

Azért ne törj pálcát azok felett, akiknek ez fontos. Nekem sem az, mégsem mondom, hogy idióta az, aki gyűjti.

(#230777) Bad Pritt válasza #10186752 (#230774) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem kérdezed meg ugyanezt a DLC-kkel kapcsolatban akkor? Engem pl csak a Vér és Bor érdekelt, az alap Viccser nem, mégis meg kellett vennem azt is hozzá. :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#230778) markknight válasza Bad Pritt (#230777) üzenetére


markknight
veterán

Nekem meg tv-t kellett vennem a pshez és telefont a töltőmhöz! Vicc az egész világ

[ Szerkesztve ]

(#230779) ldave válasza #10186752 (#230774) üzenetére


ldave
félisten

Akkor egy Sony/MS/Nintendo játék mellé a fizetős Sony/MS/Nintendo multiplayer már árukapcsolás?

A Slime draws near! Command?

(#230780) hyggelig válasza .LnB (#230753) üzenetére


hyggelig
senior tag

Az egyetemen (2004-2010) a koliban mindenkinek volt. Még az ultracsórónak is mint én.'

(#230781) oriic válasza Moby (#230766) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem erek ra kontrazni, epp rohanok. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#230782) .LnB válasza Wesder (#230773) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ez neked most esett le? Periodikusan előjön nála ez a dolog. Próbál fénytderíteni a konzol világ "WV dízel botrányára". Múltkor is voltak már ilyen felfedezései. Csak akkor se talált telibe. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230783) .LnB válasza oriic (#230781) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

lemaradt egy "m" betű.

"Nem merek ra kontrazni, epp rohanok."
;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230784) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Phil Spencer már le is csapata. magas labdát. ;]
"A csapatunk keményen készül az E3-ra, alig várjuk, hogy megoszthassuk mindazt, ami előttünk áll mindazokkal, akik szeretnek játszani. A művészeti formánkat mindig is a kreativitás és a technikai fejlődés kereszteződése hajtotta előre. 2020 az Xbox csapata számára mérföldkő lesz ezen az úton"
[link]

(#230785) Wesder válasza .LnB (#230782) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!

Az az érzésem hogy szàndékosan dob be csàmcsogni való témàt. Az a szerencséje hogy itt viszonylag tud viselkedni. Odaàtról màr kirakattuk a modikkal mert volt 1-2 elég csúnya megnyílvànulàsa.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230786) Def26 válasza ProEvoFan (#230784) üzenetére


Def26
félisten

twitterben írta, vannak ám érdekes hozzászólások alatta. :D nem értem miért megy pofonért ez a faszi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#230787) .LnB válasza ProEvoFan (#230784) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, akartam is írni ezzel kapcsolatban. Hogy látod? Az MS rögtön ugrott erre is. Holott már rég mondták, hogy ők ott lesznek. Ugrabugrálnak, hogy mindenki figyeljen rájuk.
Így:

A Sony meg nagy ívben tojik mindenre.
Aztán az MS majd ezután a szöveg után megint bemutat 22 indie címet? Az szép lesz. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230788) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#230645) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Többször leírtam már, a 2018-as emlékezetes E3 után nem mennek többször házhoz a lófaszért. Így is mindenki róluk beszél majd.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#230789) Moby válasza hombre[EU] (#230769) üzenetére


Moby
addikt

Lemaradtam sajna a tesztidőszakról :( Így most egyel kevesebb a várakozók listája. :)
Viszont itt több toplistában megjelent, szóval fentebb ugrott a listán a nier: automata. Csak rohadtul tartja az árát...

(#230790) Wesder válasza .LnB (#230787) üzenetére


Wesder
félisten

Nem is baj, legalàbb megint minden ingyen lesz.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230791) Carlos Padre válasza .LnB (#230648) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez nem arrogancia hanem kőkemény marketing stratégia. Az E3-on kénytelenek a Microsoft-hoz igazodni, és az tuti megint a sajátjaként mutat be mindent IS, utánuk nehéz ütős showt bemutatni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#230792) koncsik válasza fausto (#230664) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Witcher történelem (magamnak is kelleni fog) :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#230793) Carlos Padre válasza Ateszpapa (#230656) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Nokia a Microsoft partnere volt, csak szólok :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#230794) Carlos Padre válasza .LnB (#230659) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne offold szét a jó kis vitát holmi játékokkal oké? Köszike :DD

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#230795) ProEvoFan válasza .LnB (#230787) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

és (#230793)Carlos Padre
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#230796) .LnB válasza Carlos Padre (#230791) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Marketing szempontból szerintem nagyon érdekes ez a három cég. Az ami működik nyugaton az Apple-nek, az mennyire nem működik a Xbox divíziónak, hazai pályán. Igaz mondjuk, hogy az Apple kamujai mögött van némi teljesítmény is. De mindkettő cég sokat pofázik. Sokat kamuzik a maga javára. Mégse ér el az Xbox semmit nyugaton. Keleten meg nulla a cég. Az is igaz, hogy míg az Apple egy komoly, visszafogott marketinget tol. Addig az Xbox próbál a barátod lenni. De jelenleg csak egy ügyefogyott, ugribugri srác az utcából, akivel senki se játszik szívesen.

Ellenben ott a két Japán cég. Teljesen más kultúra, felfogás, marketing. De ha ők csak elböffent magukat, az egész nyugat extázisba tör ki, és ünnepel. Ezek a PS State of Play-ek is mennyire gagyik már? (A Nintendo Direct-ről nem is beszélve) De elég pár másodperc GoT teaser-t mutatni benne, a világháló meg felrobban.
A Nintendo ilyen szempontból a legdurvább. Ők keresztbe nem tennének két fűszálat, még a saját táborukért se. A Playstation-nél legalább ott a Plus (ingyen játék), és csak-csak vannak akciók is folyamatosan. Szóval kicsit azért ad valamit a felhasználóbázisának a Sony. A Nintendo semmit. Az van, ami van. Tetszik, nem tetszik. És mindenki el van tőlük ájulva nyugaton is. Amerika a lábaik előtt hever. Pedig semmit nem csinálnak, csak rájátszanak a nosztalgia faktorra.
Legyünk hálásak a Sony-nak, hogy ők nem élnek vissza úgy a piaci helyükkel, ahogy a Nintendo. A Sony is megtehetné lassan, hogy tojik ránk.

Persze az Xbox baja még mindig szerintem az exkluzívok teljes hiánya. Erre az új konzol megjelenése előtt lenyilatkozzák ők maguk, hogy hát 1-2 évig nem nagyon lesz XSX ex cím...

Szóval ez a két jakuza morcosan álldogál csak, keresztbe font karral, és néha bucira veri a kertvárosi idiótát. De mostanra már ahhoz sincs kedvük...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230797) Carlos Padre válasza #10186752 (#230755) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Veszel egy autót, amihez egy (inkább több) harmadik fél termékét is meg kell venned, hogy közlekedni tudj vele.
Ez felhasználói szemmel szerinted árukapcsolás-e (amit ugye tiltanak a hatályos jogszabályok).

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#230798) i@lex válasza .LnB (#230796) üzenetére


i@lex
őstag

Én köszönöm neked ezt a mélyelemzést, még alig indult el az év, de szerintem meg is van az esztendő legnagyobb bullshit hozzászólása.

Uramatyám, ekkora .asszságot sem sűrűn olvasni. :D

(#230799) consono válasza .LnB (#230796) üzenetére


consono
nagyúr

A Microsoftnál ez a nem lesz exkluzív játék az XBX-re is a jelenlegi stratégia része: a szolgáltatás a lényeg, nem a hardver. Nem feltétlenül akarnak mindenkinek új vasat eladni, meg akarják legalább tartani a jelenlegi játékosokat, akikből a bevétel van...

"In God we trust. All others must bring data"

(#230800) Moby válasza .LnB (#230796) üzenetére


Moby
addikt

A sony teljesen (és valszeg tudatosan) telejesen elvesztette a japán identitását, főleg a playstation vonalon. Sem a top vezetői, sem a top belső stúdiói nem japánok már, és az, hogy valaha az volt, egy ilyen áruba bocsájtott, meglovagolt retro izé. Nincs itt semmilyen kultúrális meg felfogásbéli különbség. Csak jobb marketing, és exkluzívok. Ez ellen meg kevés a jobb gép, és ugyanannak a mantrázása lassan 20 éve.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.