Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#230101) FollowTheORI válasza Bencus88 (#230067) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem a háttérben dolgozik még... :K

Én mondjuk ezt lemezes játéknál figyeltem meg legutóbb, hogy nem jelezte sehol hogy másol, de láttam még a ledeken meg a meghajtó hangján is, hogy még bőven másolt.
Régebben (kb fél-1 éve) úgy rémlik, hogy lemezes játéknál is ment szépen a csík ahogy másolt... nem tudom mi dönti ezt el, hogy mikor és meddig jelzi ki, hol tart.

Lehet ezis valami "újítás". :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#230102) syler123 válasza FollowTheORI (#230101) üzenetére


syler123
veterán

Csinál ilyet, nekem a The Last of Us-t sokkal tovább másolta, mint amit kiírt. Tehát kb 8gb-ot írt ki hogy másol, de nyilván nem annyi megy fel, pörgött is a lemez utána is... Nem tudom mi ebben a poén és miért nem fér ki az értesítéseknél a másolás, hogy hol is tart pontosan.

(#230103) Bencus88 válasza FollowTheORI (#230101) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen én is meglepődtem ezen mivel eddig kiírta felmásolta, rámentem infókra és láttam még mennyit kell felmásolnia. De most kiírta, hogy kész sehol semmi infó, vártam pihenő módban picit aztán jó lett. :C

(#230104) syler123


syler123
veterán

Videók alapján grafikailag sokkal rosszabbnak tűnt az Uncharted Collection, mint élőben. Szerintem teljesen rendben van, tetszik. Nem kell túlagyalni benne semmit, munka után ideális, 1-1 órát játszok vele naponta , nekem annyi gaming pont elég hétköznap.
Az első résznél tartok, ettől tartottam picit, de nem gáz.

(#230105) .LnB válasza Deck (#230090) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Baromi hangulatos kis játék ez. Marha jól néz ki. Pont ez kellett most nekem. Na meg ezek a kombók.. készek. Például az elején a Kő óriásnál a hullámvasút. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230106) Dani82


Dani82
senior tag

Az unchartedhen van magyar felirat, ami most van psPlus freeben?

(#230107) Ateszpapa válasza Dani82 (#230106) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Egyikben sem volt.

(#230108) Kendek válasza Dani82 (#230106) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyik részében sincs magyar felirat.

<-ƘƘ->

(#230109) S e t h válasza sxxorp (#230079) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pedig szerintem megéri.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#230110) Deck válasza .LnB (#230105) üzenetére


Deck
titán

Örülök, hogy tetszik és végre megvetted :R :C

PS5

(#230111) #79125504


#79125504
törölt tag

Ha PSN Store-ba veszem meg a Detroit: Become Human-t akkor abba is van magyar felírat?
Mert a leírásba nincs feltüntetve.

(#230112) Wesder válasza #79125504 (#230111) üzenetére


Wesder
félisten

Ha magyar store-ban veszed, lesz magyar felirat. Nincs feltüntetve egyik jàtéknàl sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230113) #79125504 válasza Wesder (#230112) üzenetére


#79125504
törölt tag

köszönöm :R

(#230114) Bogyi007 válasza #79125504 (#230111) üzenetére


Bogyi007
veterán

Lesz biztosan ha magyar storeban veszed, korábban lemezesen játszottam angol profil alól (kezdetek óta még a Ps3 korból van profilom) magyarul aminek a mentését a Plusban kapott angol digitális verzió nem tudott kezelni.
De tegnap este megvettem magyar profilra (ami a konzolon szintén elsődlegesnek van beállítva) a játékot és felismerte a mentését a korábbi lemezes verziónak és magyar felirattal is kommunikált a játék újra.

Szóval nyugodtan megveheted.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#230115) saelin


saelin
veterán

Tegnap Pc-n kipróbáltam a GTFO című játékot. Fú, ez nagyon jó lenne ha jönne ps-re is! Randomokkal elképzelni sem tudom hogy működne, de ismerősökkel kegyetlen fun.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#230116) Mike válasza .LnB (#230086) üzenetére


Mike
veterán

na, mi a nyavalya!

(#230117) Mike válasza .LnB (#230105) üzenetére


Mike
veterán

én is csak néztem :)
de nem hittétek el
és az előzmények is jók

(#230118) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Megérkezett a PS össze is dugtam viszont a tulaja elfelejtett kijelentkezni. El kell kérnem a login-ját vagy tudja törölni távolról is?

(#230119) -secret- válasza -secret- (#230118) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Na meg is van a login. Viszont most nincs előttem a PS. Ha deaktiválom böngészőben a profil alatt a PS-t akkor kilép a konzolon?

(#230120) Kendek válasza -secret- (#230119) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A deaktiválás nem lépteti ki a konzolból. Majd nyomass egy gyors inicializálást rajta és kész.

<-ƘƘ->

(#230121) penge111 válasza ldave (#230100) üzenetére


penge111
addikt

Én írtam rád pár napja, mikor láttam, hogy a Greedfall van nálad terítéken. Milyen így első blikkre a játék?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#230122) -secret- válasza Kendek (#230120) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszönöm!

(#230123) marilllyo


marilllyo
veterán

Elkezdtem a Fallen Ordert..... Jujj ez a soulslike stílus.. Az a szerencséje, hogy Star Wars. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#230124) Peace válasza marilllyo (#230123) üzenetére


Peace
nagyúr

Nálam is csak az mentettem meg, hogy SW és hogy kiba**ott hangulatos!!! Ha nem SW lenne, kukáztam volna a többi soulslike csoda mellé. :DDD

(#230125) marilllyo válasza Peace (#230124) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem vagyok tőle elájulva. Maga a Star Wars hangulat tetszik. Tök ott van....

A gyereknek valami értelmesebb modelt is választhattak volna, mint a Joker. Nagyon böszme feje van szegénynek.
Ez az Unreal motor rossz választás volt..Itt ott nagyon szép, de a Wookie-k bundája PS2-es színvonal, lassan betöltődő textúrák stb..
A harcrendszer... Ha van 6 enemy, amiből 3 melee, 3 pedig lézerpuskás... nem tudsz egyszerre harcolni velük... Verd vissza a lézert, meg parry-zz.. Nem lehet. Ott mindig felk*rom magam.
Jó persze tudom...a BB meg DS fanok ezekre mind azt mondják, hogy meh.. meg kiddo..

Na meg a halál utáni töltési idő az siralmas...

Ezeket leszámítva oké. Elvagyok vele... Nem mondom, hogy nem élvezem... de kell hozzá a Star Wars köntös, különben otthagyom vagy el sem kezdem...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#230126) Peace válasza marilllyo (#230125) üzenetére


Peace
nagyúr

"kell hozzá a Star Wars köntös, különben otthagyom vagy el sem kezdem..." Teljesen átérzem!!!!! ;)

Egy idő után visszavettem easy-re, mert annyira felba**tam magam több alkalommal. Casual player vagyok. Nem áll szándékomban agyérgörcsöt kapni a kikapcsolódásra szánt időm alatt.

(#230127) Mike válasza Peace (#230126) üzenetére


Mike
veterán

pedig a jedi knight szint teljesen kényelmes

(#230128) erahurka válasza Peace (#230126) üzenetére


erahurka
félisten

Butaság volt ennyire hardcore gameplayt tenni egy SW játék alá.

(#230129) Rage47 válasza Peace (#230126) üzenetére


Rage47
veterán

Jól tetted. Sajnos valamit nagyon elbénáztak a parry-rendszerrel (köszönhetően a lassú animációknak, és hogy mindig meg kell várni a karaktered animácójának végét). Ezt csomó helyen kitárgyalták már. Ettől tűnik úgy, hogy béna a harc, nem tudsz blokkolni rendesen, lassú a karaktered...

(#230130) Bad Pritt válasza marilllyo (#230125) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem csak a töltésidő, csomó minden olyan ráérős ebben a játékban. Ott a doboz, nyissad ki,más játékban 1mp (AC Black Flag jutott eszembe, ahol Edward csak belerúgott egyet és kész), itt meg kinyitod, a droid beleugrik, kotorászik, kiugrik, utána még kis interakció, utána írja ki, mi a szar is volt benne. Az echo-k szkennelése is lassú más játékokhoz képest, a meditációs pontoknál is sok a felesleges idő meg az animáció szerintem. Ahhoz képest milyen pörgős a játékmenet és sok benne a reflexjáték, ezek furcsán lelassítják a játékot.

A parry-vel nekem nem volt bajom, ugyanolyan felemás, mint a From játékokban. Nem tudják szinkronizálni a beérkező interakció animációját a saját interakciód animációjával, ugyanez van a Dark Souls 3-ban, Sekiróban. Én Jedi Knight/Masteren toltam végig, az első bolygó végére megszoktam a parry window-t, utána csak egy bossnál volt vele gondom. Sok ellenfélnél ösztönöz a játék, hogy a különböző erő képességeket használd (sőt, még trophy is van ilyesmihez), érdemes nem csak püfölni.
A legjobb parry mechanizmus amúgy szerintem az Uncharted 4-ben volt, de ott a parry-vel aktiváltál egy mini cutscene-t (vagy valami hasonlót, tuti van rá szakszó), szóval az se teljesen jó egy full erre épülő játékmenetben.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#230131) hyggelig válasza marilllyo (#230125) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nekem nem a Joker. Nekem Ian a Shameless-ből :D

(#230132) marilllyo válasza Bad Pritt (#230130) üzenetére


marilllyo
veterán

+(#230126) Peace | +(#230127) Mike | +(#230129) Rage47

Egy időre visszatettem én is story nehézségre..mert csak n00b-oltam...azon a vörös bolygón. Aztán rájöttem, hogy k*rvára nem is oda kell menni, hanem a Zeffo-ra, ahol nincsenek ilyen rücsökszauruszok, hanem még rohamosztagosok. Szóval vissza is tettem egyből Jedi Knight nehézségre. Mondom nem égetem itt magam... Végül is ideális. Pont rendben van. A legtöbb helyen pont megvagyok. Most a Kashyyk-on vagyok, ahol úszkálni kell. Ahol van az ARANY KOS-CSIGA. Na azon behaltam. :DDD Az nagyon egy hétfő reggeli ötlet volt... ;]
Vannak benne baromságok. Pl. amit írtok ez a ládában kotorászás. Azt figyeltétek, hogy pl. a víz alatt a robot nem mászik bele a ládába..hanem csak az animáció megy, hogy a láda "dülöngél".. és beszél A VÍZ ALATT a csávó(szájában a lélegző-unit-tal), hogy "Mit találtál BD-1?" Közben csóri robot végig ott van a hátán.

Jó nem vagyok otthon a souls-like-ba... Továbbá most végeztem a MadMax-szel (másodjára) ahol a harc annyiból áll, hogy az x-et és a háromszöget egyszerre püfölöd. Itt más, komolyabb...de nem érzem kiforrottnak. Nem jól másoltak.. vagy nem tudom... Azt se tudnám megmondani, hogy milyennek kéne lennie...Mi az etalon?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#230133) szallasi007 válasza marilllyo (#230125) üzenetére


szallasi007
őstag

Egy idő után már csak azt vártam mikor lesz vége és tudok kilépni és törölni. Pedig úgy indult hogy én majd azt bizony platinázom.
Hiába akartam én kikerülni 2 ugyanolyan ellenfelet egymás után. Az elsőt megcsinálta a következő meg levert mint vak a poharat. Értem én hogy kell a souls érzés a népnek de én egy rohadt K.O.T.O.R-t akarok nem egy ilyen hibrid ízét.
Doboz turásnak is semmi értelme nincs, biztos a tizenéves kollégák erre izgulnak fel hogy BD milyen szép színű meg hogy a kard markolata - amiből konkrétan semmit nem látni harc közben - milyen anyagból van.
Az meg hogyha mindent bekapcsolva hagyok Ps4-en ami dob vmit a kinézeten konkrétan úgy akad mint a diafilm vicceske.
A boss a végén nálam kapott vmi spurit és konkrétan beakadt vmi kombója és az egész abból állt hogy pörgött a kezébe a cucc mintha ő lenne Thor, hát sírtam a röhögéstől :C
Legalább a Dragonball-ba lesz mit beszámítsanak...

(#230134) ldave válasza penge111 (#230121) üzenetére


ldave
félisten

Válaszoltam is valamit, nem? :)

Így hogy már pár estét játszottam, kicsit jobban átlátom. Mivel a fejlesztő korábbi munkái nekem kimaradtak, ez a játék azzal keltette fel a figyelmem, hogy a legtöbb tesztben egy Bioware-szerű játéknak állították be. Ami igaz is, csak az egész olyan, mintha még PS3-ra kezdték el volna fejleszteni. Tudom, hogy ez a kis költségvetésnek köszönhető, nem is mint játszhatatlanná tevő hibaként írom le, de ilyesmikre gondolok: a legtöbb NPC áll egy helyben és bambán néz, minden házban ugyanaz a 3-4 festmény található, minden raktárépület, palota belül 90%-ban ugyanúgy épül fel, stb.
Emellett viszont ott van egy egész jó harcrendszer, fejlődési rendszer, ami alapvetően meghatározza, hogy miként fogunk boldogulni a küldetések során. Tudunk-e zárat feltörni, vagy bombát letenni, esetleg lopakodni.

Szóval így 7-8 óra játék után azt mondanám, hogy ha valaki RPG játékot keres és nincs más, ami jobban érdekli, akkor vágjon bele, de ne legyen elsődleges választás.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#230135) Rage47


Rage47
veterán

Dragon Quest 11 tényleg csak PS4-en nem kapott rendes zenét? :( Szerintetek van esély, hogy frissítik, ha már Switch-re rendes zenével adták ki?

[ Szerkesztve ]

(#230136) Bad Pritt válasza marilllyo (#230132) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, a víz alatti dobozolás mókás. :D Meg ahogy úszik, a mai napig nem tudom, hogy most akkor folyamatosan kell nyomni a gyorsúszás gombot, mint egy From játékban a futáshoz, vagy csak egyszer megnyomni, mint itt a futáshoz, vagy nyomogatni, mint a Rockstar játékokban a futáshoz/lovagláshoz.
A tényleges fénykardos melee harcnál a From játékok voltak a minták, a küzdelem maga a Sekiróból van, míg a stamina management része inkább a Souls-okból, annyi különbséggel, hogy itt még ráadásul a Force is külön van és az is fogy/nő harc közben. Nem olyan kiforrott és jól összerakott a harc, mint egy From játékban, cserébe mikor meglesz már minden képesség, akkor sokkal változatosabb, többféleképpen hozzá lehet állni a harcokhoz. Én pl soha nem használtam a force attack-ot, ami ugye kvázi a strong attack, de folyamatosan használtam a lassítást (nevetségesen erős képesség), push/pullt. Volt olyan 5-6 fős rohamosztagos csapat, akikkel nem is harcoltam, csak lökdöstem őket össze-vissza, megállítottam a lézernyalábokat a levegőben és belehúztam őket, meg hasonlók. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#230137) ldave válasza Rage47 (#230135) üzenetére


ldave
félisten

Nem hiszem hogy frissítenék, azt már megtették volna. PC-n is midi amúgy, csak ott lehet modolni.

De szerintem aki ez miatt hagyja ki, pedig játszana vele, az csak saját magát fosztja meg egy remek játéktól. Elhiszem, hogy fontos a zene, főleg egy 100 órás játék esetében, ahol végig szól valami, de aki emiatt játszhatatlannak állítja be a DQ XI-et, az erősen túloz.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#230138) .LnB válasza Rage47 (#230135) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Le kell venni a hangerőt nullára. Nálunk pár óra alatt az egész család ki volt tőle. Köztük én is.
De a játéknak ez az egyetlen negatívuma kb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230139) Moby válasza Rage47 (#230135) üzenetére


Moby
addikt

Sajnos nem. Nem csak a PS4 nem kapott rendes zenét, hanem semelyik platform. A PC-s változatba bele lehet moddolni, de az is ilyen rajongói csinálmány. Az is félsiker, mert a készítő november közepére igérte a japó szinkront bele, máig nem készült el. Szóval "sajnos" a switches jelenleg a superior verza, én is azon vagyok, hogy megveszem majd inkább arra. Csak egyelőre esélye nincs sorrakerülni, pedig 1 éve kerülgetem legalább.

(#230140) penge111


penge111
addikt

Nem tudom, de nekem semmi bajom nem volt a midi zenével sem... :U

@Moby: ehehe, megy a pacsi! :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#230141) Moby válasza penge111 (#230140) üzenetére


Moby
addikt

Jó, hát füled sincs, és egy lámpás lóg az orrod hegyén éjjel-nappal, és mégis vigyorogsz. Mi tudna ebből kibillenteni?

(#230142) .LnB válasza penge111 (#230140) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Imádtam azt a játékot, és a Zelda közben sokszor eszembe is jutott. De az a zene örjítő. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230143) Rage47 válasza .LnB (#230138) üzenetére


Rage47
veterán

Hát nálam a zene a top3 fontossági kategóriában van egy játéknál, és ha ennyire szar, akkor nem veszem meg soha :D

(#230144) .LnB válasza Rage47 (#230143) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Death Stranding után lehet igazán fájó ezzel a DQXI-vel játszani, zenei szempontból. :D Némitsd le, nem lesz baj.
Előtte meg olvasd el ezt: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230145) Bad Pritt válasza .LnB (#230144) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A kritikádban azt írod, hogy a Nier Automata után csalódás a zene, most a Death Stranding után tűnik annak, nekem a Dark Souls 3 után lenne nagyon furcsa a midizés, szóval kijelenthető, hogy bármilyen modern AAA játék után ha nekiállsz és fontos neked a játék zenéje, akkor szarul fogsz járni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#230146) Rage47 válasza .LnB (#230144) üzenetére


Rage47
veterán

Áh most nincs még meg, ilyen zenével meg akkor veszem majd meg, ha nincs más :D
Most a Judgmenttel elvagyok.
Amúgy szoktam nézni az írásaid :)

(#230147) .LnB válasza Bad Pritt (#230145) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, ez abszolút kijelenthető. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230148) jookomak


jookomak
őstag

Sziasztok!
Jrpg-szűzként mennyire ajánlott a persona 5? 15 font az alapverzió, elég az belőle?

(#230149) penge111 válasza jookomak (#230148) üzenetére


penge111
addikt

Sokan játszották úgy, hogy ez volt az első ilyen címük, és bejött nekik. Ha nem idegen neked a körökre osztott harcrendszer, akkor szerintem nem lősz mellé. Ja még annyi 90-100 óra csak az alapjáték. De szerintem minden aspektusában egy remekmű: grafika már-már művészi jellegű, zene: nagyon jó, történet: szuper, harcrendszer: körökre osztott, de fantasztikus Röviden ennyi :)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#230150) S e t h válasza jookomak (#230148) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én rengeteg tesztet és streamet néztem, de a kitágult szemű japó stílus egyszerűen nem tudott megragadni, pedig turn based stílust sem tartom istentől elrugaszkodottnak.
Elhiszem a kritikusoknak, hogy jó, párszor el is gondolkodtam rajta, de a stílust nem érzem magaménak.
Próbáld ki az alapot ha van hozzá affinitásod, sokat nem veszíthetsz vele amennyibe most kerül.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.