Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#230301) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebben a Kingdom Hearts 3-ban iszonyat sok az átvezető. Ami nem is lenne baj, ha érteném, hogy miről van szó. :) De így, szimplán csak kva sok..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#230302) Wesder válasza .LnB (#230301) üzenetére


Wesder
félisten

Engem a gyerekes viselkedés jobban zavart, majd egyszer talàn folytatom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230303) hombre[EU] válasza Wesder (#230302) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Van benne sok minden ami zavaró :D [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#230304) ProEvoFan válasza syler123 (#230292) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem tudjuk még milyen erős lesz.Ezek csak találgatások.

(#230305) Wesder válasza ProEvoFan (#230304) üzenetére


Wesder
félisten

De azért gondolom most nem szomorkodik, mert a One X az erősebb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230306) Zoleee83 válasza Wesder (#230305) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pont semennyire nem érdekel ha és amennyiben a box lesz erősebb, amíg ilyen címeket ad nekünk a Sony.
Minőség vs. erő...

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#230307) matyasmate


matyasmate
csendes tag

Sziasztok segítséget szeretnék kérni van egy beats solo 3 am és ha csatlakoztatom a pshez én hallok másokat de ok engem nem. a mikrofon nem működik
illetve iPhone fűtéssel is ez a probléma. Nemtudom hogy van-e valamiféle megoldás, jack adapter vagy ilyesmi...valaki aki járt már hasonlóképp megköszönném a segítséget
előre is köszi

(#230308) ProEvoFan válasza Wesder (#230305) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én csak annyit akartam ezzel hogy várjuk meg a hivatalos bejelentéseket.
Aztán mehet az igehirdetés. :)

(#230309) erahurka válasza Zoleee83 (#230306) üzenetére


erahurka
félisten

Szemellenzős hozzáállás.

(#230310) Callisto válasza ProEvoFan (#230304) üzenetére


Callisto
őstag

A találgatásoknak viszont elég erős alapja van. Személy szerint én el tudom engedni a PS exeket és váltani, mert annyi jó játék játék van, hogy az a pár darab ex nem sok vizet zavar idő hiány miatt. Az a 30% többlet nagyon durva főleg 4K-ban. Legalább a PC-re nem kell költenem utána, mint most a PS mellett.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#230311) Wesder válasza Zoleee83 (#230306) üzenetére


Wesder
félisten

Àsít
Akinek címeztem a kérdést nem közvetlenül, mondta hogy szomorú lesz, ha a PS5 lesz a gyengébb. Gondolom akkor most is sírva kapcsolja be a PS4-et, mert csak 4TF.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230312) Wesder válasza ProEvoFan (#230308) üzenetére


Wesder
félisten

Ja persze, de szàmít ez? Végre lesz megint egy X360/PS3 éra. (remélhetőleg)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230313) #21123072


#21123072
törölt tag

Most akkor az xbox series x 3d renderképe 30%-kal erősebb a ps5 logójánál, vagy lemaradtam valamiről?

(#230314) Wesder válasza #21123072 (#230313) üzenetére


Wesder
félisten

A PS5 logója 10x erősebb az SX renderképénél.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230315) Steve1207


Steve1207
veterán

Murdered Soul Suspect - anno abbamaradt negyedjére, mert volt benne pár bug, egy eseményt nem tudtam megtekinteni, hogy meglegyen mind a 173. Gondoltam elvacakolok vele ismét a hétvégén így negyedik végigjátszásra, mert sztori alapú (ami elég jó) és sok precizitást nem igényel. Nos simán meg tudtam tekinteni az eseményt kb 2 perc alatt, jött is trófea és a plati. Aki bug miatt hagyta abba 1-2 tárgy vagy esemény miatt, szerintem érdemes ránéznie. Ez a kis 600 ft-os játék az egyik kedvencem a mai napig, még ha nem is kell vele 20-30 órákat eltölteni.

.

(#230316) raziel01 válasza Steve1207 (#230315) üzenetére


raziel01
veterán

2-3 hónappal ezelőtt adtam neki egy esélyt. Nem akartam elhinni, hogy ennyire unalmas hulladék gagyi az egész. De ízlések is pofonok. Kb 2 órát ha bírtam vele.

(#230317) Steve1207 válasza raziel01 (#230316) üzenetére


Steve1207
veterán

Azért egy sétaszimulátortól alapból se kell sokat várni :)

.

(#230318) Carlos Padre válasza Callisto (#230310) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a 30%-os többlet akkor látványos, ha épp átbillenti a játékokat a 4K határon, ha már bőven felette vannak, akkor már csak pixel peeping az egész, játék közben nem fogod észrevenni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#230319) Xaels válasza matyasmate (#230307) üzenetére


Xaels
félisten

A Beats Solo és az Iphone füles is tippem szerint más bekötést használ.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#230320) semetka válasza sp8787 (#230293) üzenetére


semetka
őstag

Nálam HDR nélküli játéknál nem csinálja, illetve ez a hiba nem csak pro-nál jön amúgy elő? Nekem sima van.

@Mike: Az az infósáv ahol írja hogy 1080p stb

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#230321) eisento


eisento
addikt

Grillezz psproval :DDD
[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#230322) Wesder válasza eisento (#230321) üzenetére


Wesder
félisten

Végre egy exklúzív tartalom, aminek bizony hasznàt tudnàm venni.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230323) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#230318) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nincs 30% :N

Life, Uh, Finds A Way

(#230324) bagyulajuve válasza eisento (#230321) üzenetére


bagyulajuve
addikt

na vazze, villával a steak-et, meg ilyen vékonyra szelve kisütni :(

;]

Resistencia eterna

(#230325) saelin válasza eisento (#230321) üzenetére


saelin
veterán

Ez a legjobb mod amit eddig láttam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#230326) _drk


_drk
őstag

A Sony mit veszít az E3 kihagyásával?
Kb bármit kitesznek, egyből lehozza az összes oldal/újság/csatorna, minden!
Magyarázó videót megcsinálják twitch-re, ami felmegy youtube-ra.
Az E3 pont hogy egy unalmas marketing helyszín lett. Egyszerűen túl sok ott az ember, legutóbb nem tudom már melyik youtuber mondta, de 20percért, amit le se videózhat kb fél napos sort kell kivárni.
Ráadásul rengeteg pénz megy ott el!

(#230327) Wesder válasza _drk (#230326) üzenetére


Wesder
félisten

Van akinek fontos hogy kint legyenek, de szerintem is tök feleslegesen mennének ki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230328) #20411392 válasza _drk (#230326) üzenetére


#20411392
törölt tag

Szerintem is bőven elég belőni egy twitch/youtube streamet és levetíteni a dolgokat. Olcsóbb és ugyanott vannak.

(#230329) RangerFox válasza _drk (#230326) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez inkább csak egy presztízs dolog, hogy a videojáték-ipar nagyjai képviseljék magukat ott. Végtére is a játékokat ünnepeljük a rendezvényen. Meg jó, egy játékot videón prezentálnak így is, úgy is, de egy új konzollal már más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#230330) bandi0000 válasza _drk (#230326) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Sajàt eseményt bírnék, mint ami volt tavaly az MS nek, tök fasza végig izgulni az egész közvetítést hogy mi lesz

Xbox One: bandymnc

(#230331) _drk válasza bandi0000 (#230330) üzenetére


_drk
őstag

Egy olyannak lenne értelme. De már mindenki kiválik onnan, és máshol megtartja a sajátját. Akkor már miért nem egy totál más időpontban, mondjuk előtte amikor még csend van a sajtóban, bedobja a bombát.
De még otthon japánban is megcsinálhatja, a fontosabb embereket meghívják akik letesztelik és kész. Azok meg úgy is elmennek bárhová.
Mondjuk engem már nem is a gép érdekel, inkább az, hogy 21-ben mit kínálnak hozzá, mert arról még semmi infó nincs!

(#230332) Wesder válasza bandi0000 (#230330) üzenetére


Wesder
félisten

Van nekik is. Azt hiszem PSX néven. De lehet hogy az màs.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230333) Carlos Padre válasza RangerFox (#230329) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ma már nem törik magukat ezért. Több kiadó is az E3al egy időben, de nem egy helyen tartja a maga előadását, vagy csak teljesen online.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#230334) hombre[EU] válasza _drk (#230331) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Te hova sietsz? :D elōttünk az egész év, a tavasz valami szenzációs lesz játékok szempontjából,majd nyáron jön az e3 és mindent elmondanak. Ha ma megmutatnák a trailereket jobban aludnál? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#230335) sting2 válasza #20411392 (#230328) üzenetére


sting2
addikt

Lassan ez a jövő !
Megy a twichre, youtubra minden.
Mint mindent, ezt is " felhőbe", digitálba, virtuálba kell rakni ebbe a retkes elbaszott világba..
Kíváncsi vagyok hány év kell még ahhoz hogy tényleg egy Virtual szemüveggel a fejemen, keljen végig rotyogni az életem mondjuk egy pincében, csótányokon élve?..
A Ready Player One regény nem véletlenül ütött akkorát (- igen, nem a film! mert azt mint mindent abba a retkes cionista vadkapitalista gennytengerben, tökéletes tini filmként mutatja be a tényleges irányt!. ) elolvasva a maradék naivitás is kiég az ember agyából, látva a minket körülvevő digitális behálózódást..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#230336) erahurka válasza sting2 (#230335) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem tetszene mondjuk.

(#230337) _drk válasza hombre[EU] (#230334) üzenetére


_drk
őstag

Mert mindenki a hardveren lovagol, amikor az egy konzolnál az exkluzívokkal teljesen lényegtelen.
Szeretném látni már mozgásban, a HZD 2-t. Mondjuk egy dátummal a tervezhetőség miatt is.
Plusz ez a zéró információ ma szokatlan, ez most vagy valami új marketing fogás megint, vagy lehet jövőre nem is lesz "semmi".

(#230335) sting2:
Te voltál kint, hogy ennyire hiányzik? Számomra tök mindegy, hogy adják elő, a körítés soha nem is érdekelt. Megnézem a Trailert és annyi! De az a maszlag is mellé amit lenyomnak, nincs is értelme!
8K 120fps, persze...

[ Szerkesztve ]

(#230338) Callisto válasza Carlos Padre (#230318) üzenetére


Callisto
őstag

Ez nem egészen így van. Gondolod, ha meg van a natív 4k 30 vagy 60 fps, akkor ott marad a 30% parlagon? Nem hiszem. Kimaxolják a rendelkezésre álló teljesítményt előbb-utóbb. 30% pedig nagyon sok. Jelentős látható előny pl. RT-nél, effekteknél, részletességnél stb.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#230339) Carlos Padre válasza Callisto (#230338) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Persze, majd a DF kiméri meg 20x-os nagyításban megmutatja állóképeken a különbséget, az erre fogékonyak meg arra verik majd, de kazuár játékosként nem fog feltűnni a különbség. Kis teljesítménynél 30% hatalmas látható különbség, nagynál már nem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#230340) erahurka válasza Carlos Padre (#230339) üzenetére


erahurka
félisten

30% mindenhogy lényeges különbség. Egymillió forint 30%-ával is tudnék mit kezdeni.

Sima PS4 és Xbox One közt is nagy különbség van a játékok minőségében, előbbi rendre jobban, nagyobb felbontáson futnak a játékok. Az exkluzívok meg csak egy szűk réteget érdekelnek, valójában CoD-ok és FIFA-k a leglelendőbb játékok, a tömeg az alapján dönt majd, hogy melyiken futnak ezek jobban.

De még mindig a semmiről vitatkozunk mert semmi sem hivatalos.

(#230341) Callisto válasza Carlos Padre (#230339) üzenetére


Callisto
őstag

30%-hoz nem kell állókép és mindegy, hogy kicsi vagy nagy teljesítmény. A százalék akkor is százalék. Hol élsz Te? :D

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#230342) Zoleee83 válasza erahurka (#230340) üzenetére


Zoleee83
addikt

Remélhetőleg a +30% majd eladja a konzolt, hamár 2 évig nem lesz rá system seller ami eladja (na jó egy talán).
Szemellenzős hozzászólásodra: sokkal előbb volt boxom, csalódtam benne.;)
De nyugi jók lesznek nekem az olyan szűk rétegnek készülő exek is mint a HZD, GoW, Spider-Man, DG, DS..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#230343) Carlos Padre válasza Callisto (#230341) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy olyan világban, ahol 120 helyett 125 fps körbehugyozás kategória el is hiszem, hogy egy akciódús játék közben te látod a 30% (elméleti) részletességbeli különbséget.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#230344) erahurka válasza Zoleee83 (#230342) üzenetére


erahurka
félisten

Látom hogy nem jött be, mert most meg se kép se hang PS fanboy lettél. :U

(#230345) Wesder válasza Zoleee83 (#230342) üzenetére


Wesder
félisten

Neki az ömlengős hozzààllàsoddal van baja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230346) erahurka válasza Carlos Padre (#230343) üzenetére


erahurka
félisten

Ha nem lesz jelentősen olcsóbb mint az Xbox és tényleg meglesz a 30% difi, akkor az fájni fog az eladásoknak. És ha az Xbox sokkal jobban fogy, a 30% is jobban fog érződni. Ha robbant a Sony és megint tarol, akkor kevésbé fog számítani a kisebb teljesítmény, mert úgyis a PS lesz a gép, amire elsődlegesen fejlesztenek.

(#230347) ProEvoFan válasza erahurka (#230346) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Továbbra is úgy gondolom, hogy a friss megjelenésnél sokat számít az erő, még a fasza ex címek ellenére is.
A generáció felénél már mindegy, lásd a mostani xbox one x > ps4 pro helyzetet.

(#230348) Callisto válasza Carlos Padre (#230343) üzenetére


Callisto
őstag

Igen, mert csak akciódús játék van, illetve ha az is, akkor sincs benne semmi más. Nem beszélve arról, hogy nagyon durván látom a különbségeket. De az sem mindegy, hogy a 30 fps-en részletes és szép beállítást 60 fps-en is elérhetjük vagy 60fps natív és 60fps upscale?
Akármiről beszélünk nagyon is látni a különbséget. Akció közben is.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#230349) Zoleee83 válasza Wesder (#230345) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nyugodtan lehet tovább tekerni a hozzászólásomon, akár neked is.
Az ő véleménye vagy a tied is pont olyan mint az enyém, nem kell egyetérteni.

@erahurka - Jelenleg is van élő xbox accountom, az Ori-t pl nagyon várom. A hsz-em arra utalt hogy ne becsüljük már le az exeket, mert nagyon sokat jelentenek egy új gennél, a 30% meg jelenleg fiktív.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#230350) sp8787


sp8787
addikt

Ez a Teraflop nevu jatek meg meg sem jelent es mar most is milyen jol elvagytok vele! ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.