Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#230351) Callisto válasza Zoleee83 (#230349) üzenetére


Callisto
őstag

Nagyon örülnék neki, ha nem lenne ez a hátrány, mert egyébként nagyon kedvelem a PS-t.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#230352) S e t h válasza Callisto (#230351) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az lenne hátrány ha nem lenne játék.
Van játék.
Nincs hátrány, öröm van.
Mindegyik konzolon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#230353) Callisto válasza S e t h (#230352) üzenetére


Callisto
őstag

Pontosan, mindegyiken rengeteg játék van. És ezért döntenek más szempontok.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#230354) #21123072 válasza Callisto (#230353) üzenetére


#21123072
törölt tag

Igen, de ezek a más szempontok egyelőre a Grimm testvérek birodalmában vannak. Valaki beír valami baromságot a twitterre, és már megy a szájkarate mindenhol, hogy melyik az erősebb és mennyivel. Nem fogtok unatkozni év végéig.

(#230355) hombre[EU] válasza sp8787 (#230350) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Fogalmam sincs eddig hogy tudtak konzolt választani flops adatok híján :D

Life, Uh, Finds A Way

(#230356) _drk válasza ProEvoFan (#230347) üzenetére


_drk
őstag

Nekem már most mindegy, mert a fiókomon levő játékok már a PS5 felé visznek.
Egy ilyen 30%-os különbség nem hiszem, hogy lesz. Ha igen, és tényleg meglátszik az eladásokon, de szerintem anélkül is 2 éven belül jön a Pro.
De mivel az AMD gyártja mind 2 konzolba a hardvert, nyílt lapokkal játszanak. Maximum Ram mennyiség és hűtés az ami még adhat bele változókat. De az nem 30%!

(#230357) Steve1207 válasza hombre[EU] (#230355) üzenetére


Steve1207
veterán

Már várom a boltban a címkéket az ár alatt, hogy xy flops/dkg :D

.

(#230358) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#230355) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem a DF mondta meg. :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#230359) Mike válasza erahurka (#230309) üzenetére


Mike
veterán

akkor vegyél xboxot
engem nem érdekel mi lesz a ps5ben
pont elég lesz
aki meg logozni akar, vegyen pc-t

(#230360) Mike


Mike
veterán

azt hiszem ha egyszer váltok, és nem box lesz hanem switch, az azért lesz, hogy örökre megszabaduljak tőletek
komolyan, ami itt megy hihetetlen

[ Szerkesztve ]

(#230361) Mike válasza erahurka (#230346) üzenetére


Mike
veterán

jelenleg a Nintendo is jobban megy mint a box
pedig hol is van hardveresen?

(#230362) Deck válasza Mike (#230360) üzenetére


Deck
titán

Nem kell ehez switch. Simán csak ne olvasd a topikot. Én is már csak ritkán nézek be ide.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#230363) #10186752 válasza ProEvoFan (#230347) üzenetére


#10186752
törölt tag

Annyira csak nem számít, hisz több Switch fogyott Franciaországban, mint Xbox One.

Ez azért megalázó kemény. Úgy látszik, mégsem a teraflopsok számítanak, hanem a játékok? Úgy tűnik, még egy kézikonzol is képes lenyomni egy zászlóshajó konzolt. Hmm, a GamePass-agónia sem megoldás mindenre.

(#230364) syler123 válasza #10186752 (#230363) üzenetére


syler123
veterán

Mondjuk a Switch-t nem hoznám ide, az egyedi eset, kézikonzol egyben, szinte csak egyedi címek stb... Míg a PS és Xbox esetén a játékok nagy része ugyanaz és nem mindenki szereti az exclusive címeket. (Én igen és PS párti vagyok)
Bízzunk benne hogy pletyka az egész és közel azonos tudásúak lesznek a konzolok, én azzal már kiegyeznék. Indulásnál igenis számít a teljesítmény (ha nem a nintendóról van szó).

[ Szerkesztve ]

(#230365) parandroid válasza #10186752 (#230363) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ebben az is vastagon benne van, hogy a két ‘felnőtt’ konzolt maguknak veszik, akik játszani akarnak, a switch meg kb elmaradhatatlan, és kötelező kelléke a hanyatló nyugaton egy kisgyerekes (olyan 6-8 éves kortól) háztartásnak. Már ha a gyerek nem akar csóró amishnak tűnni a suliban. Korábban a wii töltötte be ezt a szerepet (meg is látszott az eladásokon), de az már nem elég menő manapság.

Persze létezik átfedés a kategóriák között (a gamer, aki magának veszi a switchet, vagy a stülő, aki alaposabban utánajár, és inkább xboxot/ps-t vesz), de ez a statisztikai hibahatáron belül marad. Van amúgy az a réteg is, aki _semmilyen_ kütyüt nem hajlandó venni a gyereknek, annak 14 éves koráig, de ezeket szerencsére még errefelé is elmebetegnek tartják.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#230366) Wesder válasza Mike (#230361) üzenetére


Wesder
félisten

A Switch speciàlis eset, még a Sony sem ér a nyomàba. Egy dokkolható kézikonzol, mely a sajàt piacàn konkurencia nélkül vígan elvan.
Nem véletlen csak a PS/Xbox fütyiméregetés megy mindenhol.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230367) consono válasza Mike (#230360) üzenetére


consono
nagyúr

Nem úszod meg akkor sem, a fél fórumnak már van switche:)

"In God we trust. All others must bring data"

(#230368) 30z.Samu válasza consono (#230367) üzenetére


30z.Samu
félisten

Valami ilyesmi volt az első gondolatom. :D

Sic Parvis Magna

(#230369) sting2 válasza hombre[EU] (#230355) üzenetére


sting2
addikt

:C

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#230370) saelin


saelin
veterán

A Lichdom: Battlemage-et ajánlom mindenki figyelmébe. 463 HUF a store-ban és a hibái ellenére eléggé fun!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#230371) bigrob


bigrob
őstag

Hali!

Knowledge is power és knowledge is power decades, ps storeos verziókban van magyar nyelv? Ha igen melyik ajánlottabb?

Köszi!

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#230372) RangerFox válasza bigrob (#230371) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az elsőben van magyar szinkron, a másodikban nincs magyar nyelv.

(#230373) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Kint a második epizód,ha valakit érdekel a no-cut camera a téma
Worlds Collide Episode 2 – A Santa Monica Studio Limited Podcast Miniseries

Illetve egy "új" GDC prezentáció a Guerillától [link]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#230374) tboy93 válasza bigrob (#230371) üzenetére


tboy93
nagyúr

Decades se lemezesen, se storebol véve nem magyar.

(#230375) #21123072 válasza Wesder (#230366) üzenetére


#21123072
törölt tag

Mármint hogy nem ér a nyomába, eladott darabszámban?

(#230376) 30z.Samu válasza #21123072 (#230375) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, konstrukcióban, a Switch egy hibrid konzol, tudsz vele játszani gyakorlatilag bárhol + rá tudod kötni a TV-re. Nekem nagyon bejön, az eladott számokkal még várjunk, mert ki tudja mikor lesz vége a Switch ciklusának. De már most 50 milliónál jár, ami elég durva.
Plusz ahogy ProEvoFan kollega írja, az örökzöld exkluzívok.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#230377) ProEvoFan válasza parandroid (#230365) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Érdekes okfejtés.
A Switch szerintem a kurvajó örökzöld exkluzív címei miatt ennyire kapós termék.
Többször olvastam felméréseket, miszerint Amerikában a játékosok átlagéletkora 30-35 év.Nem hinném hogy csak a gyerekek játszanak nintendoval.A PH fórum is tele van 30+ feletti Switch tulajdonossal.

[ Szerkesztve ]

(#230378) #21123072 válasza 30z.Samu (#230376) üzenetére


#21123072
törölt tag

Arról volt szó, hogy a switch is jobban megy, mint a box, pedig hol van hozzá hardverben. Ezért kérdeztem, miben nem ér a ps a nyomába, mert ôk is eladtak 50 milliót 3 év alatt.

(#230379) 30z.Samu válasza #21123072 (#230378) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na ezt nem tudtam, hogy 3 év alatt mennyi PS kelt el, de majd kíváncsi leszek hogy amikor jön a Nintendonál a kövi konzol mennyinél fog járni a Switch.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#230380) erahurka válasza ProEvoFan (#230377) üzenetére


erahurka
félisten

Nem csak az örökzöld exkluzívai miatt szerintem. Egyszerre új és retro az a konzol, egyszerre hordozható és nyomható a kanapéról is, egyszerre gyerekbarát és nyújt szórakozást a felnőtteknek, simán lehet többen játszani, a kezdőcsomagban már ott a páros játékhoz szükséges két kontroller. A Nintendo gyakorlatilag csak magával versenyez.

[ Szerkesztve ]

(#230381) 30z.Samu válasza erahurka (#230380) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyébként igen, szerintem nem is foglalkozik azzal mi van a másik kettővel, el vannak a kis világukban, a "kis" célközösségükkel.

Sic Parvis Magna

(#230382) Wesder válasza #21123072 (#230375) üzenetére


Wesder
félisten

Olyan fanatikus jàtékosbàzissal rendelkezik, mellyel egyik màsik konzolgyàrtó sem. Idén lesz valamikor 3 éves a Switch, de elment belőle 50 milla úgy hogy nagy részét a Zelda/Mario/Pokémon hàrmas adta el.
Konkurencia nélkül van a piacon ràadàsul, mert ugye se a Sony sem az MS nem gyàrt kézi konzolt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230383) erahurka válasza Wesder (#230382) üzenetére


erahurka
félisten

Érdekes kérdés hogy a Sony meg tudna-e valósítani egy ilyen fanatikus bázist magának. Uncharted, Last of Us, God of War már jó alap szerintem, de első blikkre annyira 12 egy tucat mind, egy Mario jobban kitűnik a mai tömegből.

(#230384) #21123072 válasza Wesder (#230382) üzenetére


#21123072
törölt tag

Szóval a Sony is elad 50 milliót 3 év alatt, úgy, hogy ott a konkurencia a nyakán, de nem ér a Nintendo nyomába se. Értelek.

(#230385) Wesder válasza erahurka (#230383) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt akkor tudjuk meg ha a PS5 egy darab jàtékkal nyitna, ami a legerősebb címe a Sony-nak.
Ugye volt az a poén az elején hogy Switchre van Zelda, meg a Zelda, ja meg még a Zelda.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230386) Wesder válasza #21123072 (#230384) üzenetére


Wesder
félisten

Tavaly cikkeztek róla hogy arànyosabban több Switch fogyott egységidő alatt, mint PS.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230387) erahurka válasza Wesder (#230385) üzenetére


erahurka
félisten

Jajj emlékszem :DDD Amikor még azt hittük, hogy bukni fog a Switch :C

(#230388) #21123072 válasza Wesder (#230386) üzenetére


#21123072
törölt tag

Akkor elôször nézd meg a számokat, utána nézd meg, mit jelent a nyomába sem ér kifejezés!

(#230389) Moby válasza ProEvoFan (#230377) üzenetére


Moby
addikt

Mostmár csak azt nem értem, hogy ha ez így van, és tényleg ekkora a fanatikus bázisa a nintendonak, és tényleg a máriók adják el a switchet, akkor hol volt ez a fanatikus bázis a WIIU földbeállásánál, és azt miért nem adta el a márió meg az örökzöld címek? A kisgyerekesek miért nem vették meg a WIIU-t?
Szóval vagy ez lehet, vagy az, hogy egyébként a konzolpiac a mobiltelefonok ellenére azért mégiscsak jól fogad egy olyan kézikonzolt, amire jó játékok vannak. Lehetne ez akárki más is, nem feltétlenül a nintendo. Akár a sony is, akinek kézikonzolja ugyan volt, csak arra való játékai nem.

(#230390) bandi0000 válasza Wesder (#230385) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Igazából itt sztem a kézi konzol is dob a latba, ha én vennék kézi konzolt én se biztos hogy BF5 Forza szintű jàtékra vàgynék mert arra gyengék, de ilyen Zelda szarokra, mariora meg tök jó, és valahol lehet ilyen miatt buktak meg a psp-k is, mert nem annyira nagy êlvezet rajtuk jàtszani, de majd ha bejönnek a cloud jàtékok, akkor lehet a nintendonak is nyekk lesz

Xbox One: bandymnc

(#230391) erahurka válasza Moby (#230389) üzenetére


erahurka
félisten

A Wii U egy ergonómiai katasztrófa volt azzal a benga tablet kontrollerrel. A Wii sikeres volt korábban egyébként.

(#230392) 30z.Samu válasza bandi0000 (#230390) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem akarok vitázni, vagy ilyesmi, de azért megnézném melyik játékban van olyan fizika, mint a "szar Zeldában". :) Gondolok itt a Breath of the Wild-ra, amire grafikailag sem lehet azt mondani, hogy "szar" attól függetlenül, hogy anime szerű.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#230393) Wesder válasza bandi0000 (#230390) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor lenne nyekk a Nintendo-nak, ha a cloud jàték hozza azt amit a konzol minőségben. Még ettől nagyon messze vagyunk. Mondjuk nekem màr az is elég ha ezt otthon tudja, én nem akarnék útközben jàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230394) Wesder válasza #21123072 (#230388) üzenetére


Wesder
félisten

Te meg azt nézd meg hogy honnan indult a Switch, és hol van most.
A Sony a PS4-re ràalapozott a PS3 végén, a Switch meg egy bukott WiiU utàn született újjà. Megkockàztatom hogy a Switch egy újragondolt WiiU.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#230395) Moby válasza erahurka (#230391) üzenetére


Moby
addikt

A wiiu gamepadje kb ugyanakkora volt, mint a switch :DDD Ráadásul szerintem kényelmesebb volt rajta játszani, mint a switchen. A különbség annyi, hogy az egyik egy hozrdozható konzol, a másik meg asztali. Az asztali nem kellett. A hordozhatót viszik, mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

(#230396) bandi0000 válasza 30z.Samu (#230392) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Jó kicsit erös volt, én nem jàtszottam vele szal fogamam sincs milyen, csupàn a jàték egyszerű kinézetére gondoltam, Mario is szar de bàrmelyik boxos jàtékom becserélném rà ha futna boxon vagy ps en

Xbox One: bandymnc

(#230397) ldave válasza bandi0000 (#230396) üzenetére


ldave
félisten

Lehet, hogy van értelme annak amit írsz, de onnantól kezdve hogy elhangzik a szar Zelda és szar Mario, nem tudom komolyan venni.

A Slime draws near! Command?

(#230398) Peace válasza Wesder (#230385) üzenetére


Peace
nagyúr

Zeldát még én is nagyon szívesen kipróbálnám! Videók alapján nagyon jópofa. Mondjuk nem fogok emiatt Switch-et venni.....előbb veszek Oculus-t Half-Life: Alyx miatt. :DDD Amilyen gyagyás vagyok, meg is teszem.....

(#230399) #21123072 válasza Wesder (#230394) üzenetére


#21123072
törölt tag

Látom, a tények már régóta nem érdekelnek, mondjad csak tovább nyugodtan.

#230397 Miért, a ps exkluzívok 12 egy tucat, és mellettük hogy kitűnik egy csilli-villi platformer mennyire komoly?

(#230400) 30z.Samu válasza bandi0000 (#230396) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Breath of the Wild pont az a játék, ami meglepően részletes grafikailag + olyan fizika van benne, amit talán nem is tapasztaltam korábban egy játékban sem. És itt utalnék vissza a tegnapi Mike kollegával folytatott beszélgetésre, melyben kifejtettem hogy a PS-nél volt olyan korábban, hogy rácsodálkoztam, hogy miképpen tudtak ilyet kihozni ebből az vasból. Na ez a Zelda esetében szintén megvolt a Switch-nél is. Ezt hogy hozták össze, számomra ez amolyan technikai csoda.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.