Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#212351) Wesder válasza Carlos Padre (#212350) üzenetére


Wesder
félisten

Hol? Itthon esetleg, de màshol sem örültek neki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212352) S e t h válasza KaitouP (#212342) üzenetére


S e t h
nagyúr

Érettség, személyiség, azért lehet olvasni a sorok között. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#212353) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

az új PS-sel majd jön új PSVR is?

Resistencia eterna

(#212354) -FLY-> válasza Wesder (#212351) üzenetére


-FLY->
őstag

Mondjuk szerintem nem a konzol a drága, az rosszabb esetben is csak egy erősebb vga ára.
Sorban venni rá a 20k-s játékokat hosszú éveken keresztül, az a drága (persze, aki türelmes, meg szeret csencselni bla bla...).
De szokták mondani, hogy hobbit nem számoljuk. :K

(#212355) Scholes9 válasza bagyulajuve (#212353) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Elvileg nem, volt róla szó itt már. Bár majd egy idő után gondolom jönni fog a későbbiekben.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#212356) consono válasza Chalez (#212349) üzenetére


consono
nagyúr

Én már elmúltam 45, de nem fogok day one PS5-öt venni :) Miért? Mert nem lesz rá semmi (na jó, ez túlzás, de csak kicsit), max 4-5 nyitó cím. Azért, hogy szépen emulálja a PS4-es játékokat (amit ugye még élőben nem is láttunk), minek???

"In God we trust. All others must bring data"

(#212357) Moby válasza KaitouP (#212342) üzenetére


Moby
addikt

Száz-kétszázezres konzollal hol menőzöl? A gyerekek vagy a kisnyugdíjasok között? :U
Tizenévesek sokszázezres mobilokkal a zsebükben rohangásznak. Mit akarsz egy ilyennel menőzni? :)

(#212358) Kendek válasza bagyulajuve (#212353) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Biztosan jönni fog majd a későbbiekben, igen. De ugye kompatibilis lesz a PS5 a jelenlegi szettel is, és eleinte azzal lesz használható. Én abban reménykedem, hogy alaposan fejlesztenek a hardveren, jó lenne ha túljutnánk ezen a kamerás-világítós megoldáson. Plusz egy újratervezett, sokkal kényelmesebb kétkezes kontroller sem ártana, vannak azért jó példák. Még akkor is ha ezzel csorbulna a jelenlegi játékkínálat kompatibilitása.

<-ƘƘ->

(#212359) Carlos Padre válasza consono (#212356) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem emulálni fogja a ps4es játékokat, hanem natívan futtatni jobb frame rate-el, stabilabb teljesítménnyel és ami a lényeg, minimális töltési idővel. Nekem már ez is system seller.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#212360) vg válasza Carlos Padre (#212359) üzenetére


vg
addikt

Honnan ezek az információk?

(#212361) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Bocs nem voltam internet közelben, akkor sikerült feldobnom a témát, Bocs ha mások nyulgalmát megzavartam ezzel ( :)) ). de ha kurva drága lesz, adhatnának hozzá 3d erutikus játékot mű nuninval, ami "rezeg". Le merném fogadni, hogy 200k fölött lesz az ára. De hogy 8k képes is lesz az tuti. :C Vagy a kedvenc játékaimmal játszok p4en oszt kész. Van olyan érzésem hogy a pc game dolog behalni látszik.

[link]

[ Szerkesztve ]

Nèha mobilról írok. Ékezeti hibákért elnézést.

(#212362) #92557568 válasza Moby (#212357) üzenetére


#92557568
törölt tag

Moby az tökre helyfüggő,hogy mi számít menőnek.
2 éve mikor legutóbb BAZ megyében nyaraltunk ( ahonnan feleségem való ) ott reggelente neki szoktam indulni autóval ilyen ca. 40km es rádiuszban szép helyeket keresve ,légifelvételket készítettem.
Akkoriban egy nagyon hobbi géppel nyomultam ami tokkal vonóval nem ért 50k nál többet.
Mégis egyszer egy kisfalu szélén mikor nagyban videóztam elkezdtek szivárogni először a gyerekek majd felnőttek.
Rengeteg kérdést nekem szegezve közben a tömegből mondogatták ,hogy az igen de fasza milyen menő ez a drón.
Pedig mondom az egész felszerelés csak annyiba került mint egy profi gép egyetlen inteligens akkuja :D
Szal ja biztosan van olyan hely ahol a ps5 el menőzni is lehetne.
Pl. kitenni a teraszra a pst,tv-t,hokedlit majd odakkint nyomatni teljes hangerőn a LTU2 őt,hogy a szomszéd lidinéni is halja ,tudja hány lövésem lehet még a tárban egy intenzívebb harc közben :D

(#212363) raziel01 válasza #92557568 (#212362) üzenetére


raziel01
veterán

Eskü azt hittem az lesz a történet vége, hogy lenyúlták a fenébe a drónt. :D

(#212364) Sirandrish válasza Marcsello31 (#212361) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Van olyan érzésem hogy a pc game dolog behalni látszik."

Minden generációváltásnál temetve van a komplett PC-s ipar, aztán 2-3 év múlva meg mindig csak futnak a PC-k után a konzolok..nah nem baj!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212365) Deck válasza Sirandrish (#212364) üzenetére


Deck
titán

A warez miatt mindig is népszerű fog maradni.

PS5

(#212366) Moby válasza Marcsello31 (#212361) üzenetére


Moby
addikt

Pár órával ezelőtt még abban sem voltál biztos, hogy lesz ps5, most meg már fogadásokat is kötnél az árára.
Szépen fejlődsz :DDD

(#212367) Sirandrish válasza Deck (#212365) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ez ma már nem annyira kardinális kérdés. Nyilván jelen van, de már megjelenéskor fél áron beszerezhető PC-re majdnem minden. Emelett filléres bundlek AAA játékokkal vannak tele (persze nem mind)! És akkor még nem beszéltem a pár ezer forintos előfizukról amik tömve vannak játékokkal. Már nem kerül egy vagyonba a játszás.
De ugyanez igaz a konzolokra is.

Persze meg lehet mindent venni első nap limitáltba 40-50K/game áron, de nem sokan csinálják szerintem..főleg idehaza :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212368) vg válasza Deck (#212365) üzenetére


vg
addikt

Ne viccel már, manapság nincs értelme kalózkodni, havonta minimum 5 játékot ingyen, legálisan be lehet zsákolni.

(#212369) sp8787 válasza Sirandrish (#212364) üzenetére


sp8787
addikt

Te sztem viccelsz. Miert futnanak a PC-k utan?
Szted a PCs eladasok kenyszeritik a konzolgyartokat a fejlesztesekre?

Ez sima innovacio.

(#212370) Moby válasza Deck (#212365) üzenetére


Moby
addikt

Kb senkit nem érdekel ma már a warez, maximum demózni használják.

sp8787: szerintem a hardverre gondolt.

[ Szerkesztve ]

(#212371) sp8787 válasza Moby (#212370) üzenetére


sp8787
addikt

Ez sztem teljesen igaz csak nem Mo-on.

(#212372) sp8787 válasza Moby (#212370) üzenetére


sp8787
addikt

Gondoltam.

De most szted komolyan az MS/Sony azt nezegeti milyenek a PC-es eladasok etc. ?
Es akkor kigyullad a lmapa ,hogy huha mostmar akkor fejleszteni kell.

Nem hinnem. Nezik a trendeket pl. a 4K meg majd 8K es azutan mennek ,sztem marhara nem foglalkoznak a PC-kkel.

(#212373) Sirandrish válasza sp8787 (#212372) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem...azt nézik ahogy emberek milliói sírják tele a forumokat hogy például a PS4 pro nem tudja tartani a 30 FPS-t a játékok felénél, miközben a PC-sek sokkal szebb grafikán 60-80FPS-el játszanak...

szerk: egy szóval nem említettem eladást...ne rúgózzál ezen..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212374) Moby válasza sp8787 (#212372) üzenetére


Moby
addikt

Szerint ő sem erre gondolt(de ezt majd leírja), csak rossz oldalról fogta meg ezt a "a pécé játék haldoklik" típusú ciklikus mantrát, ami soha nem volt ekkora hülyeség, mint ma, amikor rohadtnagy a pc piac. A pc-s játékpiac rohadtul nem haldoklik, teli van pénzzel, köszöni szépen. Egymást tépik érte a cégek, hogy mindenki szelethez jusson a tortából. MS is küzd érte, mint malac a jégen, de a legújabb hírek szerint még a sony is szagot fogott.

Sirandrish: kik azok a "pécések"? Mert a steam survey-t nézegetve a "pécések" nagyrésze aligha kap jobb minőséget, mint egy konzoltól. Vanb egy kisebbség, akik igen, de akkor "pécések" mint kategória már aligha fog működni :)

[ Szerkesztve ]

(#212375) Sirandrish válasza Moby (#212374) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindenkinek kell egy szelet a tortából...ez így normális :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212376) sp8787 válasza Sirandrish (#212373) üzenetére


sp8787
addikt

Ez teljesen ok mert amit irsz az vasarloi nyomas ami egyben lehet fejlesztoi nyomas is.

De ,hogy jon ebbol ,hogy a konzolok/konzolgyartok futnak a PC-k utan?
Vagy nem szoszerint ertetted es csak ugy szorakozasbol futnak azaz nem akarjak utolerni.

Ha igaz lenne amit irsz akkor sokkal surubben lenne generaciovaltas.

(#212377) seniman válasza Deck (#212365) üzenetére


seniman
addikt

Amíg a kiadók meg nem unják.Biztos a véletlen műve,hogy pl. az RDR2 pc verziójáról pletykát sem hallani.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#212378) Sirandrish válasza sp8787 (#212376) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem véletlenül volt most elsőnek komoly HW előrelépés generáción belül, mint a Pro vagy az X.
Annak idején nem kellett ilyen "félgeneráció" váltás. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212379) Moby válasza Sirandrish (#212378) üzenetére


Moby
addikt

Annak idején a konzolváltást sikerült hozzáigazítania a kijelzők felbontásváltásához. Erre most nem volt esély.

[ Szerkesztve ]

(#212380) sp8787 válasza Sirandrish (#212378) üzenetére


sp8787
addikt

Es a Nintendo? Ok is konzolokat gyartanak es ha ugy nezzuk ellenkezo iranyba futnak.

(#212381) Sirandrish válasza sp8787 (#212380) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ők talán a GC kivételével mindig is külön utakon jártak, de valahogy mégis mindig bejött nekik.
Sőt...a GC-vel se álltak be a sorba, mert nekik mini lemezek kellettek 1,5g tárhellyel...
Ők ilyenek, d ejól áll nekik :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212382) bagyulajuve válasza Scholes9 (#212355) üzenetére


bagyulajuve
addikt

+(#212358) Kendek

köszi az infót
egy ideje gondolkodom a beszerzésen, de így akkor még inkább tendálok a megvásárlására

Resistencia eterna

(#212383) Chalez válasza consono (#212356) üzenetére


Chalez
őstag

Nézd, nekem kb 1 hónapja van konzolom, eddig csak PC volt. Most is van egy tűrhető gépem, de megszerettem a PS4-et elég hamar, és a lendület asszem a PS5-ig ki fog tartani, amikor is azonnal magamévá akarom tudni, tesztelgetni, használni minél előbb :K

(#212384) discrate


discrate
aktív tag

Ea access - ha aug 6-an fizettem elo, akkor miert ma jart le a havi elofizetesem?! :F

(#212385) sp8787 válasza Sirandrish (#212381) üzenetére


sp8787
addikt

A Nintendo-nak k*vajol megy.

Szoktam nezegetni a Famitsu Sales-t. Mondjuk nem csak azert hanem ,hogy lassam ,hogy mennek az uj megjelenesek. Pl. errol az Oninaki-rol alapban soha nem hallottam volna ha ott nem latom ,hogy viszik mint a cukrot mindket platformon(PS4/NSW).

(#212386) Sirandrish válasza sp8787 (#212385) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tisztába vagyok vele...kedvenc cégem :D
Örülök is nekik, nagyon :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212387) FunPro


FunPro
senior tag

Én az ingyenmultit 5x nagyobb húzóerőnek érzem, mint a warez-t.

Ráadásul most megint lejebbmentek a hardwerárak is, így még az ártényező sem szól a konzol mellett.

Bocsika, de a pc most tényleg masterrace. :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#212388) tailor74 válasza FunPro (#212387) üzenetére


tailor74
őstag

Ez nem komoly, ugye?
5-6 ps4 pro kijön egy normálisnak mondható pc árából. :U
Mindegy,ez itt off

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#212389) RangerFox válasza FunPro (#212387) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azt az évi 13 500Ft-nyi akciós díjat őszintén ki sajnálja rá az előfizetések korában? Főleg, hogy nem csak a multiért fizetünk.

(#212390) erahurka válasza RangerFox (#212389) üzenetére


erahurka
félisten

De az csak a multi, az ingyen játékok a Nagylelkű Sony ajándékai ;]

(#212391) -FLY-> válasza FunPro (#212387) üzenetére


-FLY->
őstag

masterrace, igen és el is fut rajta kompromisszum mentesen a híg fos tengere, nagyon meggyőző. :C

(#212392) Sirandrish válasza -FLY-> (#212391) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sose értettem miért kell ennyire savazni a másik tábort...neked attól jobb lesz?
Ugyan azokkal a játékokkal lehet PC-n is játszani mint PS4-en, néhány extől eltekintve...cserébe viszont sokkal több dolog van PC-n, ami nincs PS-en.

Á mindegy..parttalan vita..mindkét részről vannak ilyen elvakult rajongók....

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212393) RangerFox válasza erahurka (#212390) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Uh bocsi, tényleg. A felhőtárhely is csak grátisz ;]

ON: A platinum headsethez milyen hangprofilt ajánlotok filmnézéshez?

(#212394) Deck válasza Sirandrish (#212392) üzenetére


Deck
titán

Én megértem amit írsz. Magyarítások is számítanak sokaknak + jobb grafika, stabil 60fps mindenhol.
Valószínűleg PS5-nél már a grafika és a fix 60fps is meglesz mindenhol akkor már ez se fog hiányozni. Én csak ps-en játszom és fogok is de ami igaz az igaz.

PS5

(#212395) -FLY-> válasza Sirandrish (#212392) üzenetére


-FLY->
őstag

Én a tapasztalatomat írtam le. 20 éve van és amíg élek lesz is gamer pc-m, ebből nem engedek, tengermély beidegződés és hobbi. :D Nem vagyok a platform rajongó, amíg nem fizetnek érte, de sokkal jobb hely a játékra ps, szvsz.

(#212396) Sirandrish válasza Deck (#212394) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a baj (ami eddig is volt) hogy a technika fejlődni fog a következő években is, de a konzol HW marad...ergo pár év alatt "elavúl".

Bár én örülnék neki a legjobban ha kitartana vagy 5 évig, és csak egyszer kéne megvenni....PS4ből is megvettem a másodikat mikor megjelent a Pro...a PS5ből csak egyet szeretnék :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212397) FunPro


FunPro
senior tag

#tailor74

Nem vicceltem.

Jelenleg tényleg lent vannak az árak.

Igazából most megint ott tartunk, hogy durván 250k-ból összeraksz egy olyan gépet, amivel eljátszol a következő 3-4 évben, feltéve, ha nem törekedsz a 8k 180fps-re. Feltételezem, aki itt beéri egy ps4 teljesítményével, az amúgy sem ilyen igényekkel venne pc-t.

Innentől teljes mértékben helytálló a kijelentés, hogy jelenleg a pc ráver a konzolokra.
Ha azt nézem, hogy azt a 250k-t simán összehozom neked egy ps4 pro + 10 játékkal, továbbá azt is figyelmebe veszem, hogy egy normális laptop 200k környékén kezdődik (ami nálam a minim feltétel, mert only tablet/telefonnal meghalnék), nem áll jól a konzol szénája.

Jövőre persze lehet teljesen más lesz a felállás, de jelenleg ez a helyzet. :K

# -FLY->

Csak úgy szólok, hogy a kb. 10 ekszkluzív cím választ el attól a fostengertől. ;)

U.I.:

Lehet amúgy azzal a 250k-val kicsit alálőttem (lehet a 300 lenne reális), meg ugye nincs monitor sem benne, de a ps-t is nézni kell valahol.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#212398) Sirandrish válasza -FLY-> (#212395) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem boxon kívül kb mindenem van, és nem tudnám kategorikusan kijelenteni hogy melyik a jobb játékra.

A kedvenc játékom Nintendon van, de a Sony féle exkluzívokat imádom. Viszont FPS vagy TPS játékot ahol mondjuk célozni kell, csak és kizárólag PC-n tolom, mert controllerrel tök láma vagyok. Nyilván mondjuk az UC és társai kivételt képeznek, de ha az megjelenne PC-re azt is ott tolnám, mert idegel a lámaságom :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212399) Deck válasza Sirandrish (#212396) üzenetére


Deck
titán

De konzoloknál a fix hw előny és nem fog elavulni pár év alatt.

PS5

(#212400) Sirandrish válasza Deck (#212399) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most is elavult..miben fog változni a kövi generáció? Kijön 2020ben, majd 2022re már sokkal bikább cuccok is lesznek...3-4 év múlva meg már ihajcsuhaj dömötör :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.