Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#212251) .LnB válasza Moby (#212249) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De mire gondolsz? A termekre, a helyszínre? Vagy, hogy néha fedik az "üzenetek" a képernyőt mint itt:[kép]?

Baromira nem középszar ez a game. Nagyon egyedi cucc. Már ezért megéri éltetni. A Remedy legalább nem egy újabb sablon game-t csinált.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212252) Moby válasza .LnB (#212251) üzenetére


Moby
addikt

Arra, hogy fullmindenpiros, de olyan szinten, hogy lukat vág a retinámba, majd lépek kettőt, és a következő frémben már fullmindenkék, majd megint vissza, hogy aztán beleboruljon a narancssárgába. Egy használható screenshotot képtelenség lőni, amikor valami akció van, olyan szinten nyomja fullba a kretént (értem, hogy ez a design része, de ez így vizuálterror). Fogalmam sincs hogyan fogalmazódott meg , hogy ez "kellemes a szemnek". Ez nem kellemetlen, hanem sikítva jajveszékelnek közben a látóidegek.

Igen, amikor nincs akció, akkor ez nincs (bár ez a remedys, teljfeles-zsizsgős izé-cover folyamatosan jelen van, ez sem igazán a kellemes nekem :) )

Loptam egy zsifet. Nem az enyém, nem is ez a célja, azt akarják mutatni mennyire szép a játék, de nem véletlenül (kikerülhetetlenül) remekül reprezentálja azt, amiről beszélek :)

[ Szerkesztve ]

(#212253) Moby válasza Moby (#212252) üzenetére


Moby
addikt

De ettől még végig is játszottam volna (ha érdekelt volna a történet, vagy a karakterek), ezt csak megjegyeztem a kellemes a szemnek részre :)

(#212254) Wesder válasza .LnB (#212251) üzenetére


Wesder
félisten

Az előző jàtékuk is egyedi volt, aztàn làtod...

Egyre többet olvasok/làtok erről a jàtékròl, annàl jobban kell, csak hàt az a frànya Border3 a 35+ òràs story-val kicsit most jobban vonz.
Na meg most 2 jàték nem fér bele a havi keretbe.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212255) Moby válasza Wesder (#212254) üzenetére


Moby
addikt

Kijött tegnap a gamepassba a blair witch, ha nincs elég szabadidőre való. Az is egész jó ám, és egy filléredbe nem kerül :)

(#212256) .LnB válasza Moby (#212252) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem ez nem zavart. Ha harc van akkor mindig a piros dominál, de ennek tudjuk az okát, a Hiss..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212257) .LnB válasza Wesder (#212254) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem a BL3 marad ki. Számomra úgy tűnik, hogy nem újul meg az a széria a harmadik résszel, csak folytatja a kikövezett utat. Ami persze jó, mert jó szeria a BL, csak én többet vártam.

Nekem most sztem a DS-ig pihi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212258) Wesder válasza .LnB (#212257) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig rengeteget fejlődött a 2-höz képest.
A DS kritikàdra kivàncsi leszek. Ha szar lesz, gondolom megmondod, bàr a MGS szériàt nézve nem hiszem hogy a Mester most botlana meg.

Moby.
Elvitte az adatkeretem a Gears5 a maradék kell a Border3 előtöltésre.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212259) Sirandrish válasza .LnB (#212248) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úgy értem hogy szinte észre se vettem hogy vannak ott, úgy átsétáltam az egészen :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212260) Sirandrish válasza Zolibacsi88 (#212250) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is nekimentem néhányszor, és ugye mivel nem a mai trendeknek megfelelően 5 méterenként volt CP, mindig előlről kellett kezdeni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212261) seniman válasza Moby (#212249) üzenetére


seniman
addikt

"Masszív látóideg-stressz."

Amplitude-ot próbáltad már? :D Van benn egy pálya rettenet pink-lila villódzással,azt szerintem nem lehet überelni. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#212262) Sirandrish válasza Moby (#212249) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudom konzolon milyen, de RTX ON valami lehengerlőek a fények. Megkockáztatom hogy a legszebb amit valaha láttam. A ablakokon beszűrődő fény valami eszméletlen...ahogy a nap meg elvakít...brutális :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212263) Moby válasza Sirandrish (#212262) üzenetére


Moby
addikt

Én sem tudom milyen konzolon, pécén toltam.

Egyébként én azt sem értem, hogy a QB (is) mitől volt egyedi. Egy tökjó sztorifelütés volt, amiből nem tudott kihozni semmit, és egy full középszerű, nagyrészt uncsi lövöldévé tette saját magát. 9 évvel ezelőtt a singularity is sokkal nyúlt ugyanehhez a témához. Nem volt abban a QB-ben semmi egyedi, ahogy ebben sem, maximum "csak" design szempontból. Ez ma már kevés.

[ Szerkesztve ]

(#212264) Jim74


Jim74
nagyúr

Ebben tud valaki segíteni? [link]

Előre is köszönöm :R

(#212265) Sirandrish válasza Moby (#212263) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ott nem tetszett a látvány? Szerintem pazar volt!
A QBt meguntam hamar, de ez nekem nagyon adta.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212266) Xaels


Xaels
félisten

Otherworld - Control

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#212267) oriic válasza Moby (#212263) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na a Singularity-ből jöhetne inkább egy remaster. :(

Live-Die-Respawn

(#212268) Sirandrish válasza Xaels (#212266) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha még Zolynál is jó, akkor ez a világ legjobb játéka kell hogy legyen! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212269) Moby válasza Sirandrish (#212265) üzenetére


Moby
addikt

Miért kérdezed meg, amikor legalább 4 posztot írtam arról, hogy nem tetszett, és miért nem? :D
Nem tetszett. Ez a játék vizuálisan szerintem szörnyű. Az, hogy minden izeg-mozog, szétesik és morfolódik az tényleg ütős, de ahogy ezt prezentálja, az nem. Nem tetszett a QB-ben sem, és üvölt róla, hogy ez ugyanaz a moci. És nem az a bajom alapvetően, hogy túltolja a színeket, hanem ahogy ezt csinálja. Lehet ezt nem paraszt módon csinálni, hanem jól, és akkor zseniális a végeredmény: ld. pl Infamous SS(pláne a First Light). Ennek nem sikerült.
Mégegyszer nem írom le.

(#212270) Moby válasza oriic (#212267) üzenetére


Moby
addikt

Sajnos tudjuk, hogy ennek zéró az esélye :(

(#212271) Kendek válasza Jim74 (#212264) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Crucial MX500-as SSD jó a PS4-be, persze. Fizikailag belefér és SATA-s, tulajdonképp minden ilyen kompatibilis. Technikailag ez egy TLC-s SSD, az írási műveletekhez SLC-cache-t használ. Ha az elfogy, akkor bizonyos szintig be tud lassulni (jobban mint TRIM-elve), de ez maximum csak akkor jöhet elő ha nagyobb játékokat helyezel át rá egy külső vinyóról. Átlagos felhasználásra tökéletes, nyugodtan veheted bele. :)

<-ƘƘ->

(#212272) oriic válasza Moby (#212270) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen tudom...Activision. :( Lehet megveszem megint PC-re és letolom ott. Anno szerettem.

szerk:

20 euro most Steamen. Ok, akkor mégsem. :D

Controlt valaki vette esetleg sima fat PS4-re? Kollega arra venné, de mondtam neki, hogy vannak FPS gondok vele. (Hátha valaki meg tudja ezt erősíteni itt is)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#212273) Moby


Moby
addikt

És megtörtént. Örökre eltűnt a Driveclub a storeból. Akinek van lemezes példánya, vagy esetleg feltelepítve DLC-kkel, az őrizze meg az utókornak. Búcsúzzunk 1 perces néma felállással tőle, sokkal jobb sorsra lett volna érdemes.

oriic: 7-8 euro körül g2a-n beszerezthető,

[ Szerkesztve ]

(#212274) Kendek válasza Moby (#212273) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért nem olyan rossz a helyzet, aki digitálisan megvásárolta, az eztán is le fogja tudni tölteni. :)

<-ƘƘ->

(#212275) Moby válasza Kendek (#212274) üzenetére


Moby
addikt

Igen, letölthető marad, de azért arra mérget nem vennék, hogy pl. ps5-ön is elérhető marad-e így.

(#212276) Moby válasza oriic (#212272) üzenetére


Moby
addikt

DF szerint base gépeken retek, de a remedy dolgozik az ügyön. Gondolom valami downgrade lesz a performance oltárán.

(#212277) james001


james001
veterán

Switch tábort irigylem most... Ez az Astral Chain baromi jónak tűnik (Nier és Bayonetta alkotóinak új játéka) :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#212278) VTom válasza #21123072 (#212244) üzenetére


VTom
veterán

Én most agyalok, hogy eladom a Platinumot, és RS 175-öt veszek. Az hó a TV-hez, meg a zenéhez is, a Platinum csak a PS-hez.
Csak még nem szántam rá magam.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#212279) Moby válasza james001 (#212277) üzenetére


Moby
addikt

Ja, csak megvenni nem lehet fizikaiban :(( Ma akartam megvenni, sehol nincs a közelemben. Konzolvilágban csak néztek rám bambán, azt sem tudták miaz LOL

(#212280) Jim74 válasza Kendek (#212271) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm szépen a választ :R
Olcsóbb, mint a Samsung EVO, ezért gondoltam erre.

A trófeákat felhasználónként kell menteni költözéskor?

(#212281) consono válasza james001 (#212277) üzenetére


consono
nagyúr

Hú, ez meg kell vennem a gyereknek :) Ő sosem fog játszani vele ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#212282) Sordoran válasza james001 (#212277) üzenetére


Sordoran
addikt

Lécci ne... Most rendeltem egy switch-t, két (másik) játékkal, nem akarom erre is rábeszélni magam. :DDD Have mercy on my wallet!

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#212283) carlos636 válasza oriic (#212272) üzenetére


carlos636
csendes tag

Én PS4 Slimen játszom a Controlt, gondolom elhanyagolható ebben az esetben erőfölény, ami előfordulhat. Van benne jó pár órám, és ez alapján sztem az FPS körüli mizéria túl van lihegve sztem, igaz, én nem is vagy rá úgy kiélezve erre az FPS számlálásra. De például én júniusban játszottam végig a Days Gone-t és ott sokkal durvábban jelen volt az FPS beesése. Ha azzal játszott és túl tudott lendülni rajta, akkor sztem a Control-ban sem lesz problémája vele.

(#212284) Kendek válasza Jim74 (#212280) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A trófeákat szinkronizálni kell, de azt fiókonként lehet, mindegyiknél a sajátjukat. Miután telepítetted az új rendszert és visszaállítottad a mentést, újra szinkronizálod ezeket az online szerverrel, és ennyi.

<-ƘƘ->

(#212285) james001 válasza Sordoran (#212282) üzenetére


james001
veterán

Pedig már így videók alapján is ajánlom,igazi jóféle hack n slash mókának tűnik,tényleg látszik hogy a Nier Automatás srácok is dolgoztak rajta :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#212286) Jim74 válasza Kendek (#212284) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm. És ehhez nem kell PS+ előfizetés, ha jól gondolom.

(#212287) RangerFox válasza Jim74 (#212286) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem. Ps+-szal ez automatikusan megtörténik, anélkül manuálisan kell szinkronizálnod.

(#212288) Jim74 válasza RangerFox (#212287) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

(#212290) Scholes9 válasza Moby (#212273) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem ott figyel dobozosan a polcon. Ott is marad :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#212291) Sirandrish válasza james001 (#212277) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt szerintem majd én is beszerzem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212292) hombre[EU] válasza .LnB (#212243) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egy complete editiont majd lehet bevállalok :) ha tényleg ennyire jó a level design-fizika együttmūködése
A látvány nagyon nem jön be videók alapján (már amit láttam), de úgy vagyok vele,hogy a puding próbája az evés

idén már nem fér bele, jön a NiNoKuni remaster,ConcereteGenie,DeathStranding,Doom Eternal...és még elmaradásom is van

Life, Uh, Finds A Way

(#212293) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

witcher 3 kérdések:
- fogyóeszközök 2x2 hely van, a baloldali 2-t a le/fel nyíllal tudom elhasználni, de a jobb oldaliakat hogyan?
- még az elején (lvl 4, második térkép) a vérfarkast hogyan tudom legyőzni? megölöm a ki farkasait, majd a vérfarkast is félig leverem, de ordít egyet és gyógyítja magát és innentől hiába sebzem, visszagyógyul.

(#212294) hombre[EU] válasza Sanyi.mTs (#212293) üzenetére


hombre[EU]
veterán

- tartsd a fel/le nyilat

-használj fōzetet,bombát,jelet... Ha nem megy akkor szerezz jobb ezüstkardot és majd visszamész

Life, Uh, Finds A Way

(#212295) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Az mennyire igaz, hogy 2020 körül fog megjelenni a Ps5? Láttam a neten róla videókat, eléggé modernizált lesz, és jól feltuningolt is, igaz hogy lesz, vagy nem? Vannak akik már arra kezdenek el gyűjteni. Bocs ha nem ide tartozik a dolog, a választ előre is köszi! "szerintem kamu" De ha nem akkor én is be állok a gyűjtők sorába! :).

Nèha mobilról írok. Ékezeti hibákért elnézést.

(#212296) Deck válasza Marcsello31 (#212295) üzenetére


Deck
titán

Jövő év végén fog megjelenni.

PS5

(#212297) Kendek válasza Marcsello31 (#212295) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A legjobb tudomásunk szerint is jövő év vége fele fog megjelenni, de még nincs róla hivatalos infó mert nem volt bejelentés. Mint ahogyan nincs semmi hivatalos a PS5 várható valós kinézetéről sem, csak néhány kulcsfontosságú technikai információt osztottak meg róla.

<-ƘƘ->

(#212298) Wesder válasza Deck (#212296) üzenetére


Wesder
félisten

Biztosat még csak a Scarletről tudni, mert a Sony még kb dàtumot sem adott meg. Valòszínüleg egyszerre fognak jönni. Nem hinném hogy eltolnàk a rajtot, kivéve ha jàtékdömpinggel akarnak indítani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212299) Sirandrish válasza Kendek (#212297) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah akkor majd 2022fel megveszem a PS5 prot :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212300) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Van nekem egy controllerem, amit szerettem volna feltölteni, de nem világít a fénye.
Kábellel működik, steamet gond nélkül vezérli (ps4 még nincs kicsomagolva, azért nem próbálom ki), most ennek akkor megdöglöt az akuja vagy mizu?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.