Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#212901) Carlos Padre válasza bajnokpityu (#212899) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor a tévéd rettentő rossz pvm fényerő szabályozása volt a gond.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#212902) GEIL


GEIL
addikt

sziasztok !

láma kérdések következnek: :DDD

1. Változtatott már meg valaki közületek "Account ID"-t ? (Játékokon belüli nevet, végülis így értem.)
Elveszhetnek-e így játékon belüli mentések, játékon belüli aktuális állások pl ?

2. Változtatott már valaki Accounthoz tartozó E-mail címet ? (Lehetséges-e belőle pl olyan gond hogy nem jön meg a megerősítő E-mail az új E-mail címre aztán 2 szék között a pad alá effektussal szívok ?)

gond: Facebook fiókom nem tudom kapcsolni, mert szerinte nem jó a jelszó vagy az E-mail cím.
(pedig 100% hogy jó)

gond: Paypal-t nem tudok használni mert szerinte nem jó az E-mail cím vagy jelszó.
(pedig 100% hogy jó) Dombornyomott bankkártyát azt szereti, azzal megy :D

konkrét gond: PS4-es Fortnite accountom az "Epic games" weboldal szerint nem is létezik vagy "másik fiokhoz" van kapcsolva :D pedig dehogy...én hoztam létre...be tudok lépni és játszani.....de nem tudom kapcsolni PC-s fiókhoz mert be se tudok lépni PS4-es accountomba. ( telóról, PC-ről és PS4-ről se enged be...)

Picit vicces......de ennyire gondja lehet egy adott E-mail címmel (kiszolgálóval) ?

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#212903) malystryx válasza Moby (#212897) üzenetére


malystryx
senior tag

Hát előttem néhány hsz-el Gyuromoj kolléga írta hogy AIM kontrollere lett, és sokkal jobb mint előtte joy-al. Ebből gondoltam hogy az nem a fagyi. :)

(#212904) ivcsi86


ivcsi86
tag

CrashTeamRacinget nyomja valaki online?
Most ugrottam bele (régen végigjátszottam psx-en, hozzá tudok szagolni), persze kezdő kocsi stb... de eddig at vettem észre hogy van 5 versenyző kb minden futamban aki vagy egy perccel előrébb végez, be sem tudom fejezni a futamot. Az utolsó 1-2 emberrel vagyunk kb 1 kupacban a többit nem is látom.

Nem ratingel v ilyesmi a gép, m ez így rohadt lehangoló... :-(

(#212905) Carlos Padre válasza GEIL (#212902) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Érdemes Gmailos címet használni az egzotikusabbak helyett, azzal nem szokott gond lenni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#212906) Wesder válasza ivcsi86 (#212904) üzenetére


Wesder
félisten

Random dob össze emberekkel. Gyakorolj. A pénzszivattyút bele tudtàk rakni, a rendes matchmaking meg crossplay meg nem hoz pénzt, így le se sza*jàk.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212907) gyuromoj válasza malystryx (#212903) üzenetére


gyuromoj
veterán

Farpoint-hoz vettem, de ott sokat dob az élményen.
Igaz az irányítást még testre kell szabni.
Firewall-ra is kíváncsi leszek ami járt hozzá, majd meló után kipróbálom szerintem.
Beat Saber-t ajánlom, nagyon jól megmozgat. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#212908) Ateszpapa válasza FunPro (#212890) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Egyet majd rendelek és kipróbálom. :)

(#212909) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast - Szeptember 24. [link]

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy - 2020

Live-Die-Respawn

(#212910) Deck válasza oriic (#212909) üzenetére


Deck
titán

Legalább kapunk idén normális SW játékot.. :P

PS5

(#212911) .LnB válasza oriic (#212909) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A modernizált irányítás nem lesz ide már kevés? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212912) #04430080 válasza .LnB (#212911) üzenetére


#04430080
törölt tag

Grafikailag nem volt annyira rossz.

(#212913) .LnB válasza #04430080 (#212912) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

17 év akkor is 17 év.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212914) marilllyo válasza .LnB (#212911) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem a Force Unleashed is megérdemelne valamit....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#212915) Digestive


Digestive
addikt

Sziasztok! Mi a legolcsóbb megoldás arra, hogy ps4 pro-t xbox one S kontrollerrel tudjam használni? Köszönöm ;)

(#212916) Moby válasza malystryx (#212903) üzenetére


Moby
addikt

Node a Blood&Truth (ahogy a játékok többsége) nem támogat aim controllert. Ezért nem értettem, amit írtál.
Aim controllert ezek a játékok támogatnak. Slussz.

(#212917) Deck válasza Digestive (#212915) üzenetére


Deck
titán

Cronusmax-ra keress rá.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#212918) sp8787 válasza Deck (#212910) üzenetére


sp8787
addikt

Ebben az egesz SW temaban mi a kiemelkedo amugy egyebkent?
Amikor meg gyerek voltam es kijott eloszor az IV majd sorban a tobbi akkor tenyleg oriasi elmeny volt.

De utolag megnezve ezek nagyon nagy joindulattal is csak gyenge kozepszeru filmek egy igencsak gyerekes es bugyuta univerzumban. Most egyebkent hazudtam mert keptelen voltam vegignezni a IV-et is ujra egyszeruen annyira gyenge majdnem minden tekintetben.

(#212919) .LnB válasza Digestive (#212915) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Brook X ONE Adapter
CronusMAX Plus
De itt azt írják, hogy egy sima 2.0-s USB Hub is elég..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212920) oriic válasza Digestive (#212915) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

8bit adapter

Live-Die-Respawn

(#212921) .LnB válasza sp8787 (#212918) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És te erre a kérdésre a választ így 42 (Javítva BadPritt "által") év elteltével, itt, a PS4 topikba keresed?! Eddig más felületeken eszedbe se jutott erre rákérdezned?!

Vagy csak megint jön ez a fura fétised, hogy felkavard az állóvizet azzal, hogy finoman vagy nem finoman, de "beleszállsz" minél mainstreamebb játékokba, brandekbe, filmekbe?!

Te már elmúltál 50 éves?! Az kemény.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212922) Deck válasza oriic (#212920) üzenetére


Deck
titán

Úgy tudom és volt már itt róla szó, hogy nem használható ps4-hez. Nem?

PS5

(#212923) Bad Pritt válasza .LnB (#212921) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megéltük ezt is.
.LnB beszól valakinek, mert az beleszállt mainstreamebb játékokba, brandekbe, filmekbe. Mi lesz holnap? Gyógyír a rákra? Világbéke? Ki tudja... De ma egy boldogabb és teljesebb napra ébredtünk. :)

Amúgy 42, nem 44 év, lehet 2 év múlva rájön a kolléga, miért is a világ egyik legismertebb brandje a SW. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#212924) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na tegnap folytattam a darksiders 3-at (ds-nek nem rövidítem nem méltó rá). Hát én se érzem a kémiát továbbra se.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#212925) Zolibacsi88 válasza .LnB (#212919) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Úgy írja a cikk, ha jól értelmezem az IS kell a Chronus Max mellé, mert egyszerre kell bedugva legyen a Chrousba a ps4 kontroller és az xboxos, a 10 perces ledobálás miatt.

(#212926) markknight válasza oriic (#212909) üzenetére


markknight
veterán

Király lesz majd 4:3-ra átnyomni mindig a tv-t. Ilyen nyomott screenshotokat hogy rakhattak ki az official SW oldalra.. Remélem nem ilyen lesz és csak károgok.

[ Szerkesztve ]

(#212927) oriic válasza Deck (#212922) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elofordulhat, csak hirtelen eszembe jutott.

Live-Die-Respawn

(#212928) sp8787 válasza .LnB (#212921) üzenetére


sp8787
addikt

Mar csak napok kerdese es igen.
Amugy nem, ez csak egy ilyen "hirtelen felindulasbol" jott post/kerdes akart lenni ami igy visszaolvasaskor kibukott semi mas.

MAS
Nagyon jo ertekeleseket kapott a Monster Hunter World: Iceborne.
Megmondom oszinten en erre nem szamitottam olyan 7-8-ra tippeltem volna.

(#212929) .LnB válasza sp8787 (#212928) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, azt hittem ez olyan volt mint a Witcher-es trollkodásod. :)

(Előre is boldog születésnapot akkor)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212930) malystryx válasza Moby (#212916) üzenetére


malystryx
senior tag

Félig benéztem, a Farpoint-ot figyelmen kívül hagytam, sorry :)

(#212931) Deck válasza Bad Pritt (#212923) üzenetére


Deck
titán

Ha a Marvel jött volna szóba akkor nem így reagál ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#212932) Deck válasza Zolibacsi88 (#212925) üzenetére


Deck
titán

Igen, jól értelmezed :)

PS5

(#212933) malystryx válasza gyuromoj (#212907) üzenetére


malystryx
senior tag

Beat Saber az van, szinte az volt az első. :) Jut eszembe ennek kapcsán, aki régebben nézett rá, egy kisebb album érkezett hozzá frissítés gyanánt. :) Még így is elég kevés zene van benne, jöhetne pl. havonta egy pár szám, negyedévente meg egy fizetős tartalom, csak zárkóznának már minél hamarabb.

(#212934) sp8787 válasza .LnB (#212929) üzenetére


sp8787
addikt

A vicser temaban nem trollkodok hanem ugy is gondolom, najo persze trollkodok is vele neha. :DDD

Amugy a vicser sztem kozel sem mainstream a SW-hoz vagy az altalad is naygra becsult Marvel vonalhoz kepest.
Egyebkent en abban is ketelkedek ,hogy a SW annyira izgatna a mai fiatalokat.

[ Szerkesztve ]

(#212935) .LnB válasza sp8787 (#212934) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, hogy nem annyira mainstream a Witcher. Csak itt relevánsabb téma, mint a SW filmek.

Ja, imádom a Marvel-t. De ez már igaz az összes szuperhősős filmre, meg a remakekre is. Idén is volt értelme moziba járni. :( Voltam vagy kétszer.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212936) sp8787 válasza .LnB (#212935) üzenetére


sp8787
addikt

Tegnap beleszaladtam egy minden idok legjobb filmjei listaba az hittem kieg a szemem.
1so helyen Blek Panter wtf!, az elso 20ban 2 SW ha jol emlekszem.
Persze azert a Godfather...etc is ott voltak csak ,hogy vmennyire azert hitelesnek tunjon a lista.

Indul az NFL!

[ Szerkesztve ]

(#212937) sp8787


sp8787
addikt

(#212938) Deck válasza sp8787 (#212937) üzenetére


Deck
titán

Szép hosszú lista, aztán érdekel róla kb 5 játék.. ;]

PS5

(#212939) .LnB válasza sp8787 (#212937) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hmm. Vajon a GTS-hez/ről mit jelentenek be, hogy külön prezentációja lesz?

Indul az NFL, csak engem nem érdekel annyira. Kicsit eltávolodtam, de majd nézem azért ha van időm és kedvem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212940) sp8787 válasza Deck (#212938) üzenetére


sp8787
addikt

A Ghost of Tsushima ezekszerint kap egy uj trailer-t az azert erdekel.

@(#212939) .LnB
En majd akkor tavolodom el ha elindul az NBA meg az MLB playoff.
Utana mar nagyon keves NFL fer be de addig ez van.
Csoda tortent a Braves vszinu bejut!

Egyebkent ha nem lesz nagy serules akkor olyan szezon lesz az NBA-ben amilyen meg soha nem volt. Persze akkor lenne az igazi ha Durant nem lenne serult.

[ Szerkesztve ]

(#212941) Deck válasza sp8787 (#212940) üzenetére


Deck
titán

Kíváncsi leszek rá milyen is lesz de azért a Nioh 2-nél reménykedem egy megjelenési dátumba is az új trailer mellé.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#212942) Eliott


Eliott
tag

Sziasztok!

Régebben már kérdeztem, de még mindig nem jutottam dűlőre. Nagyon szeretnék egy V2-es VR szettet (fagyival) a Pro konzol mellé, viszont csak és kizárólag a Beat Saber miatt. Próbáltam már több más játékot is, de semmi nem fogott még meg úgy igazán, nem is nagyon tervezek másért fizetni.

Namármost, ezt így 80k alatt biztos nem úsznám meg (legalábbis eddig hasonló árakat láttam), játékkal+fagyikkal együtt legyen a felső határ 90k.

A kérdésem, hogy mennyire érdemes így belefektetni a dologba? Tényleg csak a BS érdekelne. Hamar megunható? Sokkal kevesebb a zene rá, mint a PC-s változatra? Pénzkidobás lenne? Nem akarom, hogy 1-2 hét után megunjam, aztán rakjam fel apróra.

[ Szerkesztve ]

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#212943) sp8787 válasza Deck (#212941) üzenetére


sp8787
addikt

2020 Feb
Egyebkent uj demo is lesz es ha akarsz jatszaszhatsz is vele a helyszinen.
Tokyo csak rad var! :K

(#212944) Digestive válasza .LnB (#212919) üzenetére


Digestive
addikt

Kössz srácok a tippeket! :R Viszont ezek az adapterek annyiba kerülnek, h akkor már jobban járok, ha veszek egy HORI Onyx kontrollert. Pár ezerrel drágább csak, de direkt PShez van és egy az egyben Xbox kontroller a formája. Azt hittem van valami occó trükk is! :DDD

(#212945) .LnB válasza Eliott (#212942) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha van (mondjukÖ havi 270-300 ezer forintod amit elszórhatsz "hülyeségekre", akkor egyértelműen vedd meg. De szerintem akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést már többször is itt.
Mi nem tudjuk megmondani helyetted, hogy megér e 90 ezer forintot egy játék neked. (+egy kis VR újdonság élménye).
Személy szerint én sokallom. De ha neked sok pénzed van, akkor miért ne?!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212946) d@vee válasza Eliott (#212942) üzenetére


d@vee
őstag

Csak egyetlen gamma miatt felesleges az egész. Viszont ha nagyon szeretnél venni, vegyél, kipróbálsz majd mást is a VR-el.
(Bár pont én beszélek. mikor csak a Golden Abyss miatt vettem anno Vita-t..igaz mással is játszottam utána :DD )

Ja

(#212947) Moby válasza Eliott (#212942) üzenetére


Moby
addikt

Ha csak ez az egy játék érdekel, akkor mi a ráknak a v2? Arra az egy játékra dugdosod a kábelt, és megvan egy használt v1 45-50-ből fagyikkal. De ha csak az 1 játék érdekel, akkor úgyis eladod (ez még akkor is esélyes, ha más is érdekel).

(#212948) Kendek válasza Eliott (#212942) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem vagyunk egyformák, ha engem kérdezel, akkor csak a Beat Saber miatt (vagy úgy általánosságban egyetlen játék okán) egyáltalán nem éri meg (ha kicsit is számít az ára amibe kerül). Vannak nagyon jó VR játékok is, ha már néhány ilyen érdekel, akkor jó móka. De összességében ugye többet fog porosodni mint kopni a cucc, mert azért a legtöbb játék az még mindig csak hagyományos módon játszható. Ergo az ár/érték aránya a VR szettnet a legrosszabb, főleg ha mindent megveszel hozzá.

<-ƘƘ->

(#212949) tboy93 válasza Eliott (#212942) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hasznalt VR szett? 45-50 korul sokszor latni.

(#212950) sp8787 válasza Deck (#212938) üzenetére


sp8787
addikt

Most ugrott be ,hogy ....
Az azert meglepo ,hogy eltelt tobb mint 1 ev es a Project Awakening-bol nincs semmi uj amit mutatni tudnanak?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.