Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

ARPG-be oltott dark souls.
Jelenleg még csak early accessben elérhető.

(#2) D1Rect válasza D1Rect (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Tegnap megvettem.
Rhykkernek van hozzá -20%-os kuponja a videó leírásában benne van, május 1-ig érvényes.
A korai visszajelzések alapján már a hétvégén sok mindent javítottak benne.

(#3) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Csak remélni tuodm hogy megszánják a dual sense-s playereket és megcsinálják nekik a gombokat.

(#4) D1Rect válasza hunvarlan (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, hallottam, hogy az egér+bill se az igazi még.
Nekem mákom van, pont xbox controllerek vannak itthon.

(#5) myckey


myckey
veterán

Mindeközben már a 3. frissítés is jött a játékhoz. [https://forum.norestforthewicked.com/t/patch-notes-early-access-hotfix-3

Gőzerővel dolgoznak rajta a készítők. A Moon Studios nagyot megy az Ori után, ezzel is.
https://www.reddit.com/r/NoRestForTheWicked/

Akciós egyébként a játék. 30 eur több boltban is meg lehet vásárolni, leglális forrásból.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) D1Rect válasza myckey (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, a saját webshopjukból is annyi, ha van creator kód.
Steam kulcsot ad, úgyhogy pláne jó.

Pont az előbb néztem, hogy mintha tegnap nem lett volna exit to desktop. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) myckey válasza D1Rect (#6) üzenetére


myckey
veterán

Creatorral 32 eur
Key shopokban van leárazás ami 30 eur, de tegnap egyik helyen bement 29-re.

Ugye alapból leszállították az árat az EA kapcsán, erre jött rá Május kettőig ha twitch vagy yout. emberkén keresztül veszik meg.

Sztm egyszerűbb és olcsóbb a Keyshop valamelyike. Persze ezek is mind Steam kulcsok.

Játékkal kapocslatos hírnél elég sokat beszéltünk róla. De ez a topic nem megy nagyot, egyelőre. :D :(((

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) myckey


myckey
veterán

Maga a game egyébként Soulslike harcrendszer - egyedi, meseszép környezet, világ. - remek D2 loot rendszer...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#9) D1Rect válasza myckey (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Én nem veszek keyshopból semmit.
Gyakorlatilag bűnözők.

(#10) myckey válasza D1Rect (#9) üzenetére


myckey
veterán

Micsoda?
A HIVATALOS boltok? Eladók. :F

Félreértettél. Nem a SZÜRKE boltokról írtam.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11) myckey


myckey
veterán

Aztán már itt is a 4. Hotfix... ;] [link]
STEAM kapcsán is MOSTLY POSITIVE a mérleg, pedig már van " pár ezer " szavazat.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12) D1Rect válasza myckey (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor nem egyről beszélünk, én a g2a meg allkeys meg ilyenekre gondoltam.

(#13) myckey válasza D1Rect (#12) üzenetére


myckey
veterán

Nem, természetesen a BB topicban is "reklámozott", hivatalos eladókról írtam.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14) myckey


myckey
veterán

[My feedback after 32 hours into the game.

Reddit írás, korrekt összegzéssel...

Egyébként jön már az 5. frissítés.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) myckey


myckey
veterán


You are amazing!!!
I mainly bought the game because of your interaction with the player base and focus on fixing/adding/changing everything the community is asking for.
Not many devs nowadays do it or care to do it, and having someone upload 6 patches in the span of one week deserves all the support they can get.
That being said, i gave the game a shot as i switched from a diehard KB+M player to a lie-in-my-chair-with-controller-in-hands type of player and i am enjoying the crap out of the game and it's world you've created.

Kudos to you Moon Studios!!!

Reddit

Hotfix 6th
Egy héten belül.... :R

ART:
Improved rim light rendering in the shadows to improve game readability in dark areas. This should help with the “game is too dark” feedback we were getting in some cases.
Adjusted rim lighting looks even nicer and allows characters to feel more integrated into the environments!

Ilyenekre figyelnek, hogy a bevilágítás, fények hogyan alakulnak a visszajelzések alapján.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16) D1Rect


D1Rect
félisten

Tegnap este volt egy kis időm, be is jutottam a városba.
Egy kicsit szöszöltem, talán holnap tolom tovább.
Kifejezetten tetszik.

(#17) myckey válasza D1Rect (#16) üzenetére


myckey
veterán

Kapják az ötleteket a játékosoktól, szerencsére vannak akik mát több tucat órát beleraktak. 30-60 +
Jól összeszedik a dolgokat, és a fejlesztők hallgatnak rájuk. 6 hfix jött....

Ebből így rohadt jó game lehet, már most is jól áll Steamben.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18) D1Rect


D1Rect
félisten

Ahogy olvastam, hogy megint jött hotfix mondom megnézem hátha natív felbontáson tudom hajtani a monitoromat.
Örömmel látom, hogy van 32:9!

(#19) myckey válasza D1Rect (#18) üzenetére


myckey
veterán

Bizony !
De az már az ötös frissítésben ott volt, azóta már van másik is . Dobálom őket ha tehetem.
Ketten elvagyunk itt. ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#20) myckey


myckey
veterán

[Planned updates to Inventory Management, Archer builds - @thomasmahler on X

A buildek, de inkább a tárolás, kacatok, nyersanyagok, craftolás etc...ami foglalkoztatja a játékosokat.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21) myckey


myckey
veterán

[Thomas Mahler (aka Creative Director of Wicked) says Wicked is their LoTR and Moon Studios will be working on Wicked for 5-10 years!

Ezek rendesen felpörögtek...remélem tényleg minden fenét is implementálnak a játékba, majd éveken keresztül.
:C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#22) Jacktor


Jacktor
tag

Soha nem játszottam soulslike/nehéz játékkal, ahogy kontrollerrel sem.
Megvettem a játékot PC-re, gondoltam kipróbálom egérbillel, max visszaküldöm. Kontroller nélkül az irányítás pokoli. Nemhogy a platformer vagy harc részek, hanem csak egy sima ajtón is bemenni.
De mivel a képi világ marhára bejött, megvettem életem első kontrollerét (xbox).
Nyilván kínlódtam vele az elején, de jópár tucat halál után már kezd ráállni az agyam a hit-dodge mechanizmusra, és azok kivitelezésére anélkül, hogy lenéznék.
Utána rájöttem hogy az sem segített, hogy egy 2h wandot kaptam fegyvernek az elején. Borzalom volt.
Még nem értem be a városba, ahogy az első bossig sem, meglátjuk azon is túl tudok-e menni...

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#23) myckey válasza Jacktor (#22) üzenetére


myckey
veterán

Felejtős a bill+egér kombó !
Kontroller kell.

A játékról itt sokat írtam, kollégának meg is van...nézegesd, ha tetszik. Folyamatosan fejlesztik, mert van mit.
Ahogy látni is a frissítések számán.

DE alapvetően klassz a sztori, világ, átvezetők kép hang, harcrendszer, karakterek bossok, cuccos gyűjtése d2 minta kb.
Van mit faragni, nem is teljes...de már bőven élvezhető ! :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24) myckey


myckey
veterán

Shoutout to the TOP NOTCH Cutscenes, Music and Voice Acting
The cutscenes in this game are absolutely gripping. It's not often we get videogame scenes with this quality, and I just wanted to take a moment to commend Moon Studios on their work here. This sort of thing being as good as it is is a big combination of wins, such as:

Industry Leading Visuals and Face Capture.
Top Notch Voice Talent

Cinematic Experts
Deep and Convincing Lore and Presentation

Exceptional Music and Framing.

Seriously, this game feels like the spiritual successor to Dishonored in its presentation, and the quality of the story elements of this game should not go unnoticed.
Can't wait to see how this game's universe expands through content and community engagement. I really think Moon is onto something here.

Eléggé odavannak az audiovizuális megvalósításért. Valóban nagyot domborít a program...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25) D1Rect válasza Jacktor (#22) üzenetére


D1Rect
félisten

Az első boss nekem könnyebb volt, hogy a fegyveren kívül mindent ledobáltam, hogy a load easy legyen.
Így sokkal gyorsabban töltött a zöld csík.

(#26) myckey


myckey
veterán

Egyébként hogy alakul a rendszerigény? futással nagy gondok nincsenek?
Orbitális hibák? ( találkoztam már pár érdekességgel :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27) D1Rect válasza myckey (#26) üzenetére


D1Rect
félisten

13500-am van 32GB 6000-res rammal és egy 3060Ti + 2TB 980PRO.
Erre van 3840x1080-as felbontás.
Szépen fut, 60 FPS körül, nem nagyon veszem észre, ha esetleg belenyúlna a képminőségbe.

(#28) myckey válasza D1Rect (#27) üzenetére


myckey
veterán

Sz oktad nézni mit kér be abból a nem kevés memóriából, illetve a vga memóriából ?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#29) Jacktor válasza D1Rect (#25) üzenetére


Jacktor
tag

Az első bossig csak ma hajnalban jutottam el, lassan haladok mindig, de engem is meglepett hogy kb. 10. próbára meglett (középsúlyban). Előtte léptem szintet, azt mind a staminára raktam, utána meg szórtam rá a gránátot, meg ugráltam előle, nagyjából ez volt a tax.
Aztán adott is egy legó kétkezest tele gemekkel :D

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#30) myckey válasza Jacktor (#29) üzenetére


myckey
veterán

Te hogy állsz tech szempontból?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31) Jacktor válasza myckey (#30) üzenetére


Jacktor
tag

Ryzen 5 1600 + 3600 Ti + 16GB, fullHD-n nemtom minőségen nekem tökéletesen megy (nem vagyok vájtszemű), mondjuk a vga néha úgy sikít mint még soha.
Város néha beszaggat, de odakint is előforul. Nem kell rohanni mindig és akkor nem zavar :)

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#32) myckey válasza Jacktor (#31) üzenetére


myckey
veterán

Akkor azért tekeri a kártyát.
De egyébként ahhoz képest, hogy folyamat faragják az Early A. gamet, akkor simán játszható.

Egyébként pedig ez a game, nem egy online fps rohanás, lehet itt álldogálni, nem hajt a tatár. Nem az a játékmenet. :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#33) Jacktor válasza myckey (#32) üzenetére


Jacktor
tag

Bocs, 1440-en megy.

www.wotinfo.hu

(#34) myckey válasza Jacktor (#33) üzenetére


myckey
veterán

Egyébként a grafikai beállításokat is tuningolni akarják majd, keveslik a játékosok...
Meg a többi.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.