Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#212801) .LnB válasza jupp008 (#212800) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Karácsonyig még lesznek akciók, az tuti.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212802) .LnB válasza felixo (#212798) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tarzan már válaszolt.

Viszont engem érdekelne, hogy ez miért fontos? Hogy lásd, hogy áll a letöltés? Úgy sincs ráhatásod távolról.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212803) tboy93 válasza jupp008 (#212800) üzenetére


tboy93
nagyúr

Black Friday-en szinte biztosnak tartom, hogy kapni fog egy combos akciót.

(#212804) S e t h válasza jupp008 (#212800) üzenetére


S e t h
nagyúr

Most akkor ősz vagy karácsony?
Én black friday alkalmával vettem jó csomagot, nem tudom előtte, utána van-e még jó alkalom kifogni vmit, karácsony előtt talán.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#212805) Kendek válasza jupp008 (#212800) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nem sürgős, akkor érdemes lehet várni, igen. Ott lesz pl. a Black Friday is még karácsonyig, vagyis itthonról is lehet spórolni. Külföldről nem biztos, hogy érdemes berendelni, főleg EU-n kívülről, mert akkor ugrik a garancia.

<-ƘƘ->

(#212806) .LnB válasza S e t h (#212804) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na mi a helyzet Bolíviában? Tiszta már a terep?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212807) markknight válasza felixo (#212798) üzenetére


markknight
veterán

Bejelentkezel az oldalon amit LNB adott.

Majd jobb felül mutatja, hogy be vagy lépve.

Aztán itt van ez a link a download listhez: [link]
Itt van minden vásárolt kontented. Ki tudod választani azt, hogy mit akarsz letölteni ps4-re.

Ha ez megvolt, akkor utána látogasd meg a download queuet: [link]

Ez mutatja a letöltés alatt álló játékokat. Százalékot, hogy mi hol áll.. hát azt sehol nem látod csak remoteplay-ben, de nem praktikus erre, mert csak wifiről megy és jó internet kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#212808) marilllyo


marilllyo
veterán

Neztétek, vagy volt belinkelve az a Psex. Predator játék?
Van már róla Vidi.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#212809) .LnB válasza marilllyo (#212808) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Gamescom-os? Mert azt egy linkelést se ér. :D

Még mindig eladó az a Rage 2-d? Vagy csak bennmaradt aláírásban? Mert aprón már nem hirdeted.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212810) S e t h válasza .LnB (#212806) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sosem lesz az, időnként úgy érzem.
Még csak megbecsülni sem tudom, talán rá sem merek nézni a térképre, hogy mennyi lehet még hátra, ennek ellenére cefetül élvezem. Vannak küldetések ahol karmolom az arcomat, mert checkpoint hiányában elölről lehet(kell) kezdeni egy hosszú missiont is.

Egyébként azt élvezem benne különösen, hogy mint a MGSV-ben, itt is rád van bízva milyen módon hajtasz végre egy küldetést. Ha megnézed mi van az inventoryban, akkor nagyon meg tudod nehezíteni, de akár könnyíteni is a dolgodat. Fejlesztesz kicsit ezen, vagy amazon és mindjárt más a leányzó fekvése, nem kell fájnia a fejnek, nem halsz meg azonnal.

Nem gondolkodom, hogy emeljem a nehézségi fokot, normálon is sokszor találkozok komoly kihívással és bizony az AI irányította társak aranyat érnek, nélkülük tekerném szorgalmasan a szopórollert.
A történetben vannak időnként komoly fejtörést igénylő kihívások, amikor tanácstalanul nézek körül, hogy ezt most miért, hogyan, honnan jött ez a nehéz küldetés?

Hiába önismétlő, látni akarom a végét, amikorra is felszámolom az egész bűnszervezetet. Addig hosszú az út, de feldobja a rengeteg eligazítás, infó megszerzése, ahogyan próbálok közel kerülni az albossokhoz.

A grafika csodálatos és a zenével együtt valóban képes elhitetni, hogy Bolíviában járok. A predatoros küldetés meg brutális hangulatú a zenével. Aki látta a Predator első részét annak libabőrös érzés, amint elindul a jól ismert traktus.

Szóval ja, 3000 forintért ez egy igen jó vétel volt számomra, sokáig leköt, második rész bétáját tuti kipróbáltam volna, ha nem most játszanék az elsővel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#212811) felixo válasza markknight (#212807) üzenetére


felixo
őstag

Köszi a válaszokat mindenkinek.

Redmi Note 9

(#212812) Woodslave válasza #10186752 (#212792) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de én balanceden nyomom nem easyn ;] :P :D

majd ma lebaxom aztán még adok neki egy kis esélyt, de évekkel a ds3 meg bloodborne után ilyen játékot csinálni hát nem tudom :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#212813) Deck válasza Woodslave (#212812) üzenetére


Deck
titán

De ügyesek vagytok.. A nagy soulsosok, de se easy-n se balanced-en nem megy? :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#212814) markknight válasza Deck (#212813) üzenetére


markknight
veterán

:C :C

(#212792) Ulthanito: Ezen is szakadtam egy sort :DDD

[ Szerkesztve ]

(#212815) Deck válasza markknight (#212814) üzenetére


Deck
titán

Na meg kell kicsit gondolkodni mit kell csinálni nem csak menni.. Később több gondolkodás kell. Nem az ő játékuk.. :D

PS5

(#212816) markknight válasza Deck (#212815) üzenetére


markknight
veterán

Valóban kell gondolkodni, de ötletem sincs, hogy az első három órában hogy lehet elakadni. Kb addig úgy ment mintha sínen sétáltam volna.

[ Szerkesztve ]

(#212817) Deck válasza markknight (#212816) üzenetére


Deck
titán

Főleg, hogy azt is mutatja merre kell menni.

PS5

(#212818) Woodslave válasza markknight (#212816) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de ki beszélt itt elakadásról? Megpróbáltam kétszer este 10kor a bosst és meghaltam, hú. Az meg a játékhoz való viszonyulásomat jelzi hogy itt meg is álltam. Nem azért mert annyira nehéz volt hogy esélyét se láttam hogy leverjem hanem mert nem érdekelt.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#212819) F-ECT$


F-ECT$
titán

Amikor a Hellblade közepén jössz rá, hogy a fejedben kiabáló "Focus! Focus!" nem csak azért hangzik el, hogy zavarjon / hozzáadjon a karakter mentális állapotának leírásához, hanem ilyenkor triviálissá válik a harc, az priceless...

Dive ever, work never.

(#212820) S e t h válasza Woodslave (#212818) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát hogy lehetsz ennyire xar?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#212821) GEIL


GEIL
addikt

szisztok !

láma kérdések következnek: :DDD

1. Változtatott már meg valaki közületek "Account ID"-t ? (Játékokon belüli nevet, végülis így értem.)
Elveszhetnek-e így játékon belüli mentések, játékon belüli aktuális állások pl ?

2. Változtatott már valaki Accounthoz tartozó E-mail címet ? (Lehetséges-e belőle pl olyan gond hogy nem jön meg a megerősítő E-mail az új E-mail címre aztán 2 szék között a pad alá effektussal szívok ?)

gond: Facebook fiókom nem tudom kapcsolni, mert szerinte nem jó a jelszó vagy az E-mail cím.
(pedig 100% hogy jó)

gond: Paypal-t nem tudok használni mert szerinte nem jó az E-mail cím vagy jelszó.
(pedig 100% hogy jó) Dombornyomott bankkártyát azt szereti, azzal megy :D

konkrét gond: PS4-es Fortnite accountom az "Epic games" weboldal szerint nem is létezik vagy "másik fiokhoz" van kapcsolva :D pedig dehogy...én hoztam létre...be tudok lépni és játszani.....de nem tudom kapcsolni PC-s fiókhoz mert be se tudok lépni PS4-es accountomba. ( telóról, PC-ről és PS4-ről se enged be...)

Picit vicces......de ennyire gondja lehet egy adott E-mail címmel (kiszolgálóval) ?

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#212822) Woodslave válasza S e t h (#212820) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a család szégyene vagyok :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#212823) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok, a Concrete Genie-ről mit tudunk? Még csak most figyltem fel rá. Jónak tűnik, viszont látom, hogy 10k alatt lesz. Ebből arra következtetek, hogy nem lesz valami hosszú, vagy tartalmas cucc. Csak egy jó ötlet, amit röviden tálalnak nekünk?

Azt látom, hogy magyar felirattal jön, de tud valaki többet róla?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212824) Ramoskaa


Ramoskaa
aktív tag

Sziasztok ! A Villogást megszűnteheti egy jobb minőségű HDMI kábel?
Jelenlegi kábelem : [link]

Ezt ajánlották PCX-nél : [link]

Köszönöm

Hiba : [link]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#212825) Tatyla


Tatyla
őstag

Meglestem ezt a Code Vein demót és nyugtáztam hogy ez se fogja a pénzt kihúzni a zsebemből, majd egyszer ha valaha plusszos cím lesz adok még neki egy esélyt.

Ez a Darksiders 3 eddig engem sem győzött meg pedig az 1-2-őt szerettem, na még azért izlelgetem hátha megjön az étvágy, de mindegy is jövőhéten pénteken már úgyis itt a Borderlands 3

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#212826) wolf13


wolf13
őstag

Valakinek volt már ilyen problémája ?

Viszont megnéztem a gépen és az online tárhelyen lévő mentéseket, az időpontok megegyeznek. Elvileg feltölti. Csak nem értem miért kapom folyamatosan ezt az értesítést.

[ Szerkesztve ]

(#212827) pomk válasza S e t h (#212810) üzenetére


pomk
őstag

Próbáltam visszaolvasni, de nem derült ki melyik játékról van szó?

(#212828) .LnB válasza pomk (#212827) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Bolívia.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212829) markknight válasza wolf13 (#212826) üzenetére


markknight
veterán

Ez csuda ugyanolyan PS adottság mint ahogy szétkapcsol a partiból a gép vagy mondjuk nem enged megszólalni és restart kell. Majd (soha) javítják.

[ Szerkesztve ]

(#212830) Wesder válasza markknight (#212829) üzenetére


Wesder
félisten

De legalàbb a jàtékok jók.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212831) #10186752 válasza Deck (#212813) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ki mondta, hogy nem megy?

(#212832) #10186752 válasza Deck (#212815) üzenetére


#10186752
törölt tag

Az első próba után azon gondolkodtam, hogy ezzel a szarral nincs kedvem játszani, idáig is kínszenvedés volt eljutni, mert minden másodpercben azon gondolkodtam, hogy ez rém igénytelen, Darksidersek legalja.

A másodiknál, amikor az estust ittam, pont beleálltam egy shockwave-be, harmadikra meg lebasztam kíméletlenül.

Utána megint töprengtem, hogy akarok-e ezzel játszani, aztán továbbmentem, bízva abban, hogy hátha felkelti az érdeklődésem az, ami ezután jön.

Eddig nem sikerült neki.

Áldom az eszem, hogy ezért nem fizettem megjelenéskor, pedig erősen gondolkodtam rajta, mert csak hát egy Darksiders-játék. Most már tudom, hogy többé ez semmit nem jelent.

Sikerült ismét egy egyedi, ígéretesnek tűnő frencsájzt elbaszni...

[ Szerkesztve ]

(#212833) wierra válasza #10186752 (#212832) üzenetére


wierra
senior tag

Én megmondtam... ;) :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#212834) #10186752 válasza wierra (#212833) üzenetére


#10186752
törölt tag

Hinnem kellett volna Urizen-papa tanítványának. :DDD

(#212835) Al365 válasza .LnB (#212823) üzenetére


Al365
tag

35 nap múlva jelenik meg :D
Én már befizettem rá. Várjuk a gyerekkel nagyon.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#212836) erahurka válasza .LnB (#212828) üzenetére


erahurka
félisten

Jó ez a játék amúgy? Vagy úgy próbálják hosszúvá tenni, hogy egy idő után vállalhatatlanul nehéz?

(#212837) Al365 válasza S e t h (#212810) üzenetére


Al365
tag

Én is a leárazásnál ruháztam be a GR Wildlands-re, s nagyon jó döntés volt. Nagyon élvezem Bolíviában a drog kartellt megtépázni. :DD

Pedig régebben volt egy szabad hétvége, amikor ki lehetett próbálni, s akkor nagyon nem tetszett.

[ Szerkesztve ]

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#212838) .LnB válasza erahurka (#212836) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] Kettő releváns választ is fogsz találni a kérdésedre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212839) wierra válasza #10186752 (#212834) üzenetére


wierra
senior tag

A helyedben én is megnéztem volna saját szemmel. :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#212840) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

No akkor lehet egyedül leszek vele, de úgy érzem elég jól elleszünk a Darksiders 3-mal. Főhős “flegma bitch”, gyanítom jellemfejlődésen megy majd keresztül “valamelyest”, de azért marad a tpikus antihős, merhá’ ő Fury. A combat kielégítő, és mikor megkapod a legelső kvázi másodlagos fegyvered/képességed, akkor érzed, hogy hmmm... ebből még lesz valami. De mennyire frankón néz ki, ahogy ettől megváltozik Fury haja. Pályadizájn hasonlóan felfedezős, mint az eddigiekben/ “ha megvan a képessegem visszajövök ezért a secret- ért féle”.
A technikai része ritkán gáz nálam, de akkor nagyon tud fájni. Az egyik bossnál akkor volt szaggatás, mikor nagyon kellett volna a dodge, de nem jött így össze, mert nem érzékelte az inputot és megfekvés lett a vége. Balanceden játszom, nem annyira nehéz, ha megvan az “ütem”/ logika, verhetőek. Sztem kap tőlem majd egy “apocalypticet is (platina miatt).

[ Szerkesztve ]

(#212842) S e t h válasza Al365 (#212837) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én ki sem próbáltam akkor és még azt sem tudom mi lökött most át a holtponton.
Láttam hogy akciós, értékelések sem lökték le a Taigetosról, farkasok sincsenek benne, youtube videók meg nem voltak csúnyák, nosza, próbáljuk ki!
Most meg rá vagyok függve, mint Lőrinc a dinnyére.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#212843) #10186752 válasza .LnB (#212841) üzenetére


#10186752
törölt tag

Szerintem ez az egész offtopik megjelölés teljesen felesleges, egy nagy marhaság, nem csak itt, bármilyen más fórumon. Miért is? Ezzel kéne jelezni, hogy az a hozzászólás nem tartozik szorosan a topik témájához.

Na de miért is? Attól, hogy nem feketék a betűk, hanem szürkék, pontosan ugyanúgy el fogja mindenki olvasni, mintha fekete lenne, azaz ontopik. ergo semmi értelme a jelölgetésnek, ez olyan öncélú üzemeltetői játék.

Ha egy topikban nagyon fontos, hogy tényleg csak a topikról legyen szó, akkor minden offtopikot törölni kéne, és akkor tényleg senkit nem zavar.

De így!?

(#212844) markknight válasza Zolibacsi88 (#212840) üzenetére


markknight
veterán

"Főhős “flegma bitch”, gyanítom jellemfejlődésen megy majd keresztül “valamelyest”, de azért marad a tpikus antihős, merhá’ ő Fury."

Igen, igen.. Ez az animék által sűrűn használt ütőkártya még vagy ezer filmben megtalálható, így itt ez nekem nem tetszett.

(#212845) .LnB válasza #10186752 (#212843) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Logikus. Mármint színtől függetlenül úgy is elolvassuk mindet. Aki meg nem, az magára vessen, mert tök jó dolgokról marad le. ;]

(#212842) S e t h Ejj azok a farkasok! azokka' nagyon vigyú'zni kell, ..nagyon.. :DDD
De majd a második rész: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212846) Zolibacsi88 válasza .LnB (#212841) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Úgy vagyok vele, hogy ha a reakcióm nem egy “ontopic”-os válaszra megy, vagy ha önmagában kiragadván a közegből, nem ismerhető fel, hogy melyik topicba való, akkor offtopic. Fontos hogy ezt a megingathatatlan elvet általában akkor alkalmazom, ha eszembe jut :DDD , Gyanítom sokmindent írtam már, ami nem eme mezsgyén bandukolva került ki. :D

(#212847) RudY válasza Ramoskaa (#212824) üzenetére


RudY
addikt

A jelenlegi kábelednél elvileg jobb, de elég szegényes a leírás. Ezeknek mindenképp meg kellene felelnie:
UHD 4k 2160p@60Hz (3840×2160 Pixel), 18 Gbit/s, Color + Deep Color 48 Bit, HDR-képes stb.

(#212848) #10186752 válasza wierra (#212839) üzenetére


#10186752
törölt tag

Megnéztem. Csak megerősített benne, hogy még mindig jók a megérzéseim. :DDD

(#212849) #10186752 válasza .LnB (#212828) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ez a játék elképesztő jól nézett ki, kár, hogy más érdemét nem találtam. Már a bétánál intő jel volt az eldobott, de hang nélkül felrobbanó kézigránát...ettől függetlenül megvettük, és adtam neki egy esélyt.

Nem sikerült élnie vele, a nem tudom hányadik küldetésnél, miután halálra untam magam benne, letöröltem.

Az időjárás effektek fantasztikusak benne, de mint lövölde, számomra egy kövér mehhhhhhhhhhhhhhh....

Kár, mert szerettem volna élvezni ezt a játékot, de nem tudtam.

(#212850) Zolibacsi88 válasza markknight (#212844) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Fuuu, erről volt egy tartalmas beszélgetésünk egy társaságban, nagyon érdekes volt. “Buta mód leegyszerűsítve” a konzekvencia az volt, hogy ha sok féle fajta médiumot fogyasztasz( sorozat/film/anime/játék/zene/könyv) és ahogy az idő is telik, egyre idősebb leszel, eljutsz egy olyan pontra, mikor majd nagyítóval kell keresned az újdonságokat, mert mindent “valahol màr láttál”. És ezekhez a tartalmakhoz minél jobban hozzájárul a technika, hogy egyszerűbben hozzájuss, annál hamarabb következik be. Stb. Stb.

Visszatérve igen, ez a jellemfejlődés egy lerágott csontból kikakilt, majd a ganajtúró bogár által a nyúlszőrre ragadt gömbölyded fekália miatt a nyulat leölő puma emésztési rendszerébe visszajutó bélsár szerű anomália. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.