Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#212101) Kendek válasza libus (#212099) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kell újraformázni, ugyanúgy működik tovább. Attól, hogy másik házba rakod, még nem változik a vinyó tartalma, és látni fogja rajta a játékokat.

<-ƘƘ->

(#212102) F-ECT$ válasza erahurka (#212097) üzenetére


F-ECT$
titán

Páran nem rendelték be, mert "úgyse jön meg", meg "túl szép, hogy igaz legyen". Ezért írtam, hogy próbálkozni érdemes, úgyis ingyen van :)

Dive ever, work never.

(#212103) Nescafé


Nescafé
őstag

Rdr 2 most néztem és hát az ultimate edition 13490ft
Lehet meg kellene venni, ez a fullos verzió?

Vagy még a dirt 2.0 néztem.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#212104) erahurka válasza F-ECT$ (#212102) üzenetére


erahurka
félisten

Ez mondjuk fura, hogy ha szerettek volna egyet akkor miért nem próbálták meg. Nincs ebben vesztenivaló. Csak ne ezzel készüljön az ember a gyereke másnapi születésnapjára.

(#212105) markknight válasza Nescafé (#212103) üzenetére


markknight
veterán

Két különbözõ játék, ezt neked kell tudni melyik stílust szereted jobban. Az ultimate a legjobb tudtommal igen. Én arra szavazok.

[ Szerkesztve ]

(#212106) Nescafé válasza markknight (#212105) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi :)

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#212107) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na srácok, én azt mondom, hogy aki gondolkodik a Control-on, az ne habozzon. ;)
Harapni lehet a hangulatot, a történések érdekesek. A grafika szép. Én nehéznek sem érzem egyébként eddig. 3-4 órát tettem bele elsőre.

(Portal, Half-Life, Fringe(sorozat))

Na, bővebben majd az "értékelésemben" kb 8-10 óra múlva.

(#212100) Moby

Hát nem vagyok egy nagy rejtvény. Jól láttad, engem magával ragadott a game. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212108) Carlos Padre válasza .LnB (#212107) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Köszi, akkor kihagyom. Majd ps+ba jó lesz egynek. ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#212109) Sirandrish válasza .LnB (#212107) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is csak azt tudom mondani hogy ajánlott cucc!
Viszont sajnos nem túl hosszú...

Én már végeztem is vele :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212110) .LnB válasza Sirandrish (#212109) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Épp most néztem hltb-et. 10 óra (20ról volt korábban szó). Sebaj, nyomom. :D

szerk.: Amúgy a Credits (list)-tet a menüből is el lehet érni. (Tök ciki, hogy Pc-n toltad) ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212111) Kendek válasza Nescafé (#212106) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az RDR2-ből szerintem az alapváltozat is bőven elég, én 8.992-ért vettem a múltkori akcióban. Van benne így is temérdek tartalom, de ha nagyon nagy rajongó vagy, akkor megérheti a felárat (persze nem most, mert most csak az Ultimate akciós).

<-ƘƘ->

(#212112) Sirandrish válasza .LnB (#212110) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért ne hagyd kihülni mert rövid..adjad neki :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212113) erahurka válasza Sirandrish (#212109) üzenetére


erahurka
félisten

Te Próval nyomulsz? Nem volt gáz a frame rate?

Ja most nézem hogy PC-n nyomtad. :B

[ Szerkesztve ]

(#212114) Sirandrish válasza erahurka (#212113) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja PC-n volt. :K
Amúgy Proval nyomulnék, de ahogy olvastam van gond a frame-el...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212115) Zolibacsi88 válasza .LnB (#212107) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Ááhhh, nehogy nekem “átrohanj” rajta, tessék szépen olvasgatni! :)) Hozzáad a “creepy” hangulathoz :)

(#212116) Sirandrish válasza .LnB (#212110) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért lenne ciki? Így legalább volt 80-90 FPS-em :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212117) TXT válasza F-ECT$ (#212087) üzenetére


TXT
őstag

Mi volt az es mi volt a “hiba”? :U

(#212118) #21123072 válasza F-ECT$ (#212087) üzenetére


#21123072
törölt tag

Én is éppen most vettem át, szintén pclandtől.

#212117 Platinum headset 46e helyett 18-ért.

[ Szerkesztve ]

(#212119) TXT válasza #21123072 (#212118) üzenetére


TXT
őstag

Ne b@ssssz! :Y
Es meg aktiv vagy mar javitottak?

[ Szerkesztve ]

(#212120) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Este Cyberpunk stream lesz, aki nem tudná :)

Life, Uh, Finds A Way

(#212121) #21123072 válasza TXT (#212119) üzenetére


#21123072
törölt tag

Már javították, ez múlt hét szombaton volt, azt hiszem. De vagy 4-5 boltban egyszerre.

(#212122) conorr


conorr
tag

Én jártam csak pórul? Konzolvilág felhívott, hogy a Catherine: Full Body - Heart's Desire Premium Edition előrendelésem buktam, mert nem kapnak egy példányt se. :O

(#212123) TXT válasza #21123072 (#212121) üzenetére


TXT
őstag

4-5 uzletben egyszerre? Wtf? :Y
Akkor qrv@ sokan nagggggyon jol jartak! :C

(#212124) F-ECT$ válasza TXT (#212123) üzenetére


F-ECT$
titán

A nagyker rontotta el, és néhány bolt ami automatán számol árat, átvette. Aztán gyorsan javították.

Dive ever, work never.

(#212125) erahurka válasza TXT (#212123) üzenetére


erahurka
félisten

Valszeg a nagyker írt el valamit. Vagy tényleg eladtak néhányat olyan mocskos olcsón valamiért. A kiskerek rendszere meg ráfrissített az árra. Nem lehet nagy beszállító, mert ilyen Edigital, MM, Aqua, stb. kimaradt a buliból.

(#212126) TXT válasza F-ECT$ (#212124) üzenetére


TXT
őstag

Ertem. Hat, ezek szerint, ti jol jartatok sracok! :C

MAS! Hogyan/mivel deritheto ki, hogy mennyit bir egy akksi egy regebbi kontrollerben? Van erre valami modszer, program, vagy a PS-en belul barmi, ami ezt merni tudja? :U

(#212127) Moby válasza #21123072 (#212118) üzenetére


Moby
addikt

Nem is igen ér többet. Az eredeti ára valami értelmezhetetlen marhaság. A nagy helyzet az, hogy egy húszezres cloud felmossa vele a padlót hangban és kényelemben, csakhát az vezetékes, ez meg nem, de ezzel nagyjából ki is merül a pozitívumok listája. Én is csak addig örültem a remek üzletnek, amíg fel nem tettem a fejemre, és be nem kapcsoltam :D Na jó, kellett egy vezetéknélküli füles épp, és többet nem is szántam volna rá, de ezt 45-50 EZERÉR? LOL Azonnal vittem volna vissza. Ennyit még megér, de nem ez lesz a játékhoz használt fő fülesem, az tutter :DDD

(#212128) Bazs-


Bazs-
tag

Sziasztok,

Van olyan ajánlott bolt, ahol jó áron kapható Dualshock controller ? A mostani nem akar tölteni és nem tudom mit kezdjek vele.

Köszi előre is

(#212129) #21123072 válasza Moby (#212127) üzenetére


#21123072
törölt tag

Hát, ja, ennyit ért meg, valamivel olcsóbb lett így , mint a gold.

(#212130) Moby válasza #21123072 (#212129) üzenetére


Moby
addikt

Egyébként üssenek agyon ha meg tudom mondani ez miben jobb vagy több, mint a gold. Azon kívül, hogy vezeték nélkül is bele tudja tölteni a profilt, és mindkét helyre lehet customot tenni (tehát csupa rendkívül fontos feature). Vagy, hogy mitől kerül a duplájába :U

[ Szerkesztve ]

(#212131) pulffy válasza Moby (#212130) üzenetére


pulffy
őstag

Hát ja, szerintem sem tud többet mint a gold. Érdekes hogy már kb 3 éve a piacon van. Eladják azzal hogy "még jobb térhangzás" egy kis szálcsiszolt fém és máris prémium kategoria. Bár a régi wireles 2.0 hajlamos volt könnyen törni, lehet a fém azért strapabíróbb. De akkor sem ér 50k

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#212132) Moby válasza pulffy (#212131) üzenetére


Moby
addikt

De a goldon is a zsanér tört, az meg ezen is műanyag (bár vasatagabb, mint a régi goldon), nade az új goldon nincs zsanér se, ami eltörjön.

(#212133) Kendek válasza TXT (#212126) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van, a legjobb módszer ha teljesen feltöltöd a kontrollert, beállítod, majd játszol egy tetszőleges játékkal és méred az időt amíg lemerül.

<-ƘƘ->

(#212134) .LnB válasza hombre[EU] (#212120) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi, kiment volna a fejemből a nagy Control-ozás közben. Vacsi közben lesz mit nézni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212135) Mrdevil válasza hombre[EU] (#212120) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát bizonyos helyeken nem estem hanyatt a graftól. De jó lesz ez, viszont ez inkább egy jelmagyarázat volt, mintsem éles gameplay.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#212136) FunPro válasza Mrdevil (#212135) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem tetszik a graf.

Legalább nem csillog minden mint a salamontöke.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#212137) james001


james001
veterán

Kész,feladtam az NFS Payback-et.
Már semmi élvezetem nem volt a játékban,eleinte bíztató volt a hülye sztori ellenére is,de aztán csak egyre jobban csúszott lefele...
A sztori még nagyobb baromság lett,a karakterek csak idegesítőek voltak,egyáltalán nem csíptem egyiket se,főleg a néger csávót nem,az volt az igazán uncsi az erőltetett szar poénjaival... Meg ez a "Halálos Iramban koppintás" küldetések röhejesek voltak,próbáltak epic-nek tűnni de nem jött össze...
Maguk a versenymódok közül csak a sima race,drift meg drag volt még elfogadható,de pl a rally/off-road versenyek egyszerűen hajtépőek voltak. Alapból az,hogy minek van ilyen egy NFS-ben,azt nem értem... De a szar vezetésodell/irányítás miatt egyszerűen nem lehetett kordában tartani az autót a homokos utakon. Még az ellenfelek is bénáztak úgy mint az állat,egy káosz volt néha az egész. Néha pattogtam jobbra balra mint egy ping-pong labda,néha láthatatlan falakba ütköztem,néha meg csak egyszerűen random helyeken belassult az autó :F Az egyik off-road race-nél szakadt el a pohár és betelt a cérna,ment a delete... Pedig már közel volt a vég,de ez már csak szenvedés volt,semmi szórakozás.
Egyébként ez a "taxizgatás" a csajjal meg csak uncsi volt.
De a legnagyobb gondom mégis csak a hülye speed card-okkal voltak. Régen milyen tök jól bevált az,hogy magunknak tuningoltuk az autót pénzből,de neeem dobjuk a p*csába ezt ki és rakjuk tele random felnyitható kártyákkal,amik pl. az irányíthatóságán a kocsinak egyáltalán nem változtatnak amúgy :W :W Igazi EA megoldás ez,hogy ha nem akarsz órákig farmolgatni mire egy normális "szetted" lesz kártyákból,vegyél lootboxokat igazi pénzből és abból próbálj farmolgatni,mert azokból is csak ilyen "trade-in" kártyákat kapsz amikből megint csak random sorsolgat neked speed card-okat :((( Ez egyszerre pofátlanság,idegesítő és röhejes is :U
A következő részben állítólag eltűnnek a speed card-ok,de ezek után félve várom azt a játékot. Majd Access-ben jó lesz ingyé max,bár kötve hiszem hogy megújítom az 1 hónapos tagságom,csak egy-két játék van még ami érdekel,aztán kifújt a dolog. EA játékot meg úgyse veszek már,csak ha 1000-2000 körül mozog max. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#212138) Dreimus válasza Dreimus (#211748) üzenetére


Dreimus
senior tag

Célba ért a csomag nekem is végül, köszönöm mégegyszer Dzsosy topik társnak a tippet. :R
Működik, jól szól, ennyiért meg karácsonyi ajándék :)

(#212139) Chalez


Chalez
őstag

Nekem is megjött PCLand-tól a platinum füles 18-ért :C
Most azt kellene elődönteni, hogy a Cloud II vagy a G633 megy a háztól... Kellett egy wireless füles na :U

(#212140) hombre[EU] válasza Mrdevil (#212135) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem lesz ez rossz, elmászkálunk benne egy száz órácskát :) lesznek érdekes karakterek,mellékszálak,történetek...de gameplayben elég gyengének tūnik, és fegyvert biztosan nem fogok használni. Newton törvénye/emberi reakció az még mindig nincs, de majd lesz ;) csak jönne már

Life, Uh, Finds A Way

(#212141) Jim74


Jim74
nagyúr

Nekem sajnos két helyről is törölték a rendelést, de F-ECT$ fórumtársunknak köszönhetően én is hozzájutottam egy olcsó Platinum fejhallgatóhoz :R

(#212142) Steve1207 válasza james001 (#212137) üzenetére


Steve1207
veterán

Teljesen egyetértek az elejével (a végével is lehet, de nekem nem volt addig se türelmem :D ).

(Ugyan PC-n néztem az utóbbi részeket, viszont a Payback az egyedüli, ami nem lag-olt. Ami bejött volna (Run, Rivals) ott kb mindegyikben volt valami fura lassulás a környezettel. Elmagyarázni nem tudom, nem tűnt lag-nak fps téren, de mintha nyújtották volna a pályát azonos időközönként.)

Ez a Cyberpunk király lesz, eddig nem foglalkoztam vele, de most már csak azért is meglestem a twitch-en a "Mónika-Hollieka show-t". Részemről a környezet viszi az egészet a hátán, de az nagyon. Grafika szerintem mindegy, szépen ki van dolgozva, maga a játék meg már túlzottan részletekbe menő lassan, ami jó. A hack mód pl nagyon tetszik. A karakterkreálás és fejlődés is pont jó, nem tűnik túlzottnak. Lehet mostantól jobban követem a fejleményeket. A fehér pólós gyerek azért eléggé képben volt, a többi idegesítően áradozott :D

[ Szerkesztve ]

.

(#212143) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

PS4 Pro-ban érdemes lecserélni a HDD-t SSD-re? Ha igen, akkor a játék mentéseket csak egyesével lehet elvégezni, vagy egyszerre is lehet az egészet menteni?
Fiókok megmaradnak, vagy újra fel kell venni őket és mindent újra beállítani?

(#212144) erahurka


erahurka
félisten

Mi ez már hogy a Days Gone minden szombat reggel letölt egy 10+ gigás frissítést??? Ilyenkor játszanék vele de ezt a hülye csíkot kell néznem.

(#212145) S e t h válasza erahurka (#212144) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elképesztő problémák ezek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#212146) #92557568 válasza erahurka (#212144) üzenetére


#92557568
törölt tag

Nyugi , a te érdekedben pöcsöl a játék vele :D
Még mindig jobb mint mikor hdd-cseréltem 2 Tb ra,na az eltartott 3-6 megás nettel majd 2 napig mire teletolta :D
Szerk:
Amúgy meg szóljatok már ,hogy ne szerkesztgessek
íráshibákat javítgatva,mer minek :D
Csak az időmet pazarlom ilyen hülyeségekkel :P

[ Szerkesztve ]

(#212147) hitvanyalak válasza erahurka (#212144) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Nem csinálja meg alvóban?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#212148) -FLY-> válasza erahurka (#212144) üzenetére


-FLY->
őstag

Mostanában nagyon ritkán van időm játszani és folyton rászaladok a frissítéseire.

(#212149) #92557568 válasza -FLY-> (#212148) üzenetére


#92557568
törölt tag

Szintén zenész :D

[ Szerkesztve ]

(#212150) seniman válasza Jim74 (#212143) üzenetére


seniman
addikt

Érdemes,kérdés mennyire gazdaságos.Az eredeti vinyóját bedobnám egy külső házba és akkor tárhelyed is lesz.Ha van plusod,akkor tudsz felhőbe menteni,ha nincs akkor marad a pendrive.Teljesen újra kell telepíteni,tehát a sony oldaláról le kell töltened a teljes rendszertelepítőt,nem csak a frissítőt.Ez a nagyobb méretű fájl.

(#212144) erahurka

Ahogy telik az idő,egyre ellenszenvesebb az a játék.PS-exek fekete báránya. :((( Cirka évek múlva terveztem megvenni tibicsoki árban,még a végén ez lesz tényleg a zord valóság.Pedig poénnak indult.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.