Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#211401) F-ECT$ válasza Chalez (#211364) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is berendeltem, ennyiért elég baráti.

Már csak az a kérdés, hogy belefér-e a fülem, mert ha nem, akkor gyorsan új gazdája lesz...

Dive ever, work never.

(#211402) Jim74 válasza sp8787 (#211400) üzenetére


Jim74
nagyúr

Megrendeltem én is, de egy másik cégnél, mert az útba esik hazafelé a melóhelyről :B 18,2k lett a vége, de így már elvileg kedden meglesz :DD

Nekem se volt ilyen, eddig egy sztereó 3,5-es Supralux fejhallgatóval játszottam. Kíváncsi vagyok, hogy ez hogy fog szólni.
A 3,5-es csatlakozóval össze lehet a kontrollerrel is kötni, ha esetleg lemerül játék közben?

Ha nagyon nem jön be, akkor jó lesz munkahelyen zenét hallgatni, vagy megvárom míg "lemúlik" az akció és akkor eladom, amennyiért vettem.

[ Szerkesztve ]

(#211403) Moby válasza Jim74 (#211402) üzenetére


Moby
addikt

Melyiktől?

(#211404) Jim74 válasza Moby (#211403) üzenetére


Jim74
nagyúr

Focuscamera. Vásároltam már korábban is tőlük, nem volt semmi gond. Személyes átvétel miatt is választottam őket, mert egyébként is tudok feléjük menni hazafelé, de más dolgom is van a XVI. kerületben a jövő héten. Ja és itt elvileg már kedden átvehető, PCLandnál pedig csütörtökre lenne Foxpostban.

[ Szerkesztve ]

(#211405) Moby válasza Jim74 (#211404) üzenetére


Moby
addikt

Nekem ki sem adja a keresőjük :)

(#211406) Dreimus válasza Dzsosy (#211325) üzenetére


Dreimus
senior tag

Én is köszönöm, Pcland-ből ingyenes Foxpont átvétel, meglátjuk mi lesz :)

(#211407) ViharVadász válasza Jim74 (#211389) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szia! Több mint egy éve használok ilyen Headset-et, minimum 8 órát bír egy töltéssel. Tudom egyébként mindenkinek ajánlani, nagyon jó szerintem már ami a hangzást illeti (legalábbis szerintem). Érdemes egyébként letölteni majd hozzá PS4-en a Headset Companion App-ot, ott lehet finomhangolni a hangszínszabályozót, de sok játékhoz van már egyedi profil is, mint például a Spyro vagy Uncharted 4. Battlefield V-ben egyszerűen fantasztikus szerintem ez a füles.:)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#211408) S e t h válasza Jim74 (#211402) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van még olyan ember, aki megrendel és nem be?
[link]

117 óra.
Ennyinél fejeztem be, akarom mondani hagytam abba a Metal Gear Solid 5: The phantom paint, ennyi idő alatt a játék 49%-át teljesítettem, a főszál megvolt, mellékküldetésekből egy rakás maradt.
Méltatlanul elhanyagolt játék itt a topikban, pedig nálam a lopakodós játékok trónjára szépen fel is ült és a gyártók még ma is tanulhatnának( 2015-ös játék, úristen), hogy miként is kell az ai-t programozni, mert itt nem viselkedik agyhalott módjára az ellenség.

Ugye Bend studo és Ubisoft?

Stílszerűen most meg a Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands van terítéken, és az első 10 óra mondhatni nagyon jó volt, de itt is hamar el fog jönni a monotonitásba hajló végtelen grind, megjegyzem a Metal Gear Solid befejező epizódja sem volt kutya ebből a szempontból, de ott legalább sikerült olyan történetet kanyarítani, ami nem mindennapi.

Azért a Wildlands sem lesz olyan rossz ebből a szempontból, ez a kolumbiai drogkarteles miliő nagyon állat és azt kell mondanom, hogy sikerült úgy megalkotni ezt a gémet, hogy multi hiányában ha nem lenne mellettem 3 npc társ, akkor csak szívnék annyira nehéz, a célzásom olyan mintha most vettem volna először kontrollert a kezembe.
Sokszor húztak ki a fekáliából.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#211409) Rigormortiis válasza S e t h (#211408) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nagyon jó játéka a Wildlands, és a sztori időnként még erdekes is tud lenni.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#211410) F-ECT$


F-ECT$
titán

Pcland rendelésnél nincs szállítói visszaigazolás, szóval törölhetik.

Dive ever, work never.

(#211411) ProEvoFan válasza S e t h (#211408) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én ma fejeztem be az AC Origins két nagy DLCjét.
Nem rossz, főleg a Curse of the Pharaohs.Itt megjegyezném, hogy a sok tennivaló mellé kevés trófeát sikerült beletenni a játékba.A story és a max lvl után (így meg is lett mind a hat trófea) nem maradt motiváció a sok kérdőjel felfedezésére.Ezek a kérdőjelek ugyan azt takarják, mint az alapjáték 100+ kérdőjelei... szóval kicsit unalomba fulladtam a végére, de panaszra semmi okom, mert az egyiptomi atmoszféra mindvégig kiváló volt.
Jövőre jöhet az Odyssey.

(#211412) Deck válasza ProEvoFan (#211411) üzenetére


Deck
titán

Nagyon jó lesz. De erősen ajánlom Kasandrát mivel az a hivatalos és sokkal jobb is a hangja, mozdulatok stb :R

PS5

(#211413) Chalez válasza Jim74 (#211390) üzenetére


Chalez
őstag

18 és fél az ára, és kaptam egy 500ft-os kupont, ha feliratkoztam a hírlevelükre :DDD :DDD

(#211410) F-ECT$ Én kaptam visszaigazolást a megrendelésről és a tételeiről

[ Szerkesztve ]

(#211414) Madwe válasza S e t h (#211408) üzenetére


Madwe
nagyúr

Engem ez az uj open worldos metal gear nagyon nem gyozott meg, a regebbi reszek sokkal jobbak voltak aztoriban, palyakialakitasban. Bar sztorira nyilvan az is ranyomta a belyeget, h otthagyta a szuloatyja a studiot a jatek keszitese kozben... ;)

(#211415) F-ECT$ válasza Chalez (#211413) üzenetére


F-ECT$
titán

Nézd meg, így ott mit írnak.

Dive ever, work never.

(#211416) Jim74 válasza Moby (#211405) üzenetére


Jim74
nagyúr

Már nem elérhető azon a linken, ahol rendeltem.

Szerintem elárazás lesz és az összes helyen törölni fogják, csak szombat lévén, lehet lassabban frissítik az adatbázisukat.

PCLand-nál is már "jelenleg nem rendelhető"...

[ Szerkesztve ]

(#211417) Xaels válasza Jim74 (#211416) üzenetére


Xaels
félisten

Iponon is visszaárazták.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#211418) Jim74 válasza Xaels (#211417) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az általában nem igaz... :(

(#211419) Jim74 válasza Xaels (#211417) üzenetére


Jim74
nagyúr

Edigitallal jártam így múltkor. 100k-s telefon 10k-ra volt beárazva. Természetesen törölték a rendelést, és nagy kegyesen felajánlottak egy 10%-os kedvezményt, amivel lett volna a készülék ára annyi, mint bárhol máshol.
Értem én, hogy lehet hibázni, de ha már szemfüles valaki, akkor lehetnének gavallérabbak.

(#211420) BoneDragon válasza Jim74 (#211419) üzenetére


BoneDragon
veterán

Természetesen megeri nekik kifizetni a nagyker hibaja miatt, mert te szemfules vagy. Valami dijat is kene adniuk.

(#211421) raziel01 válasza Jim74 (#211419) üzenetére


raziel01
veterán

Pár éve a MediaMarktban volt elárazás. Kb 30 ezres tablet volt leárazva 17 ezerre. Természetesen törölték és nem adták oda. Pedig nem nagy bukó lett volna nekik.

(#211422) Xaels válasza Jim74 (#211419) üzenetére


Xaels
félisten

Alapvetően nem szoktam ugrani ilyenekre, de ez még nem volt annyira hihetetlen. Nem mászok falra ha törli az ipon.

Nekem volt pozitív tapasztalatom. Napszemüveget vettem vezetéshez, ki volt rakva a polcra x árral de mint kiderült el volt árazva. Az eladó hölgyek felvették a jegyzőkönyvet és odaadták azért az árért amiért kint volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#211423) danielgalaxy válasza Gebriel (#211398) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Magyar felirat van benne, szinkron nincs.

(#211424) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Végigjátszottam a Watch Dogsot. Meglepően érett, komoly és sötét sztorija van. Nem is emlékszem ilyen jól összerakott sztorijú Ubisoft játékra, talán az AC Black Flag volt hasonlóan jó legutóbb.

(#211425) Jim74 válasza BoneDragon (#211420) üzenetére


Jim74
nagyúr

Jaj, nem kell így mellre szívni a dolgot. :P
Gondoltam, hogy törölni fogják, nem is rugóztam rajta, nem is pocskondiáztam a céget, csak annyit mondtam, hogy lehettek volna annyira nagyvonalúak, hogy pl. az ügyfélélmény miatt odaadják bekerülési áron. Így ők se buknak rajta, és én is "jó hírét viszem" a cégnek.

(#211422) Xaels: a polcra kirakott ár úgy tudom, hogy más kategória. Ott emlékeim szerint kötelesek a kiírt aron adni.

[ Szerkesztve ]

(#211426) Dreimus válasza Jim74 (#211425) üzenetére


Dreimus
senior tag

Polcos arat is mar megtagadhatja a ceg ha az jelentos kiesest okozna. Termeszetesen tul sokszor ezt sem lehet eljatszani mert akkor az a vasarlo szandekos megtevesztest okozza ami nagyobb buntivel jar :)

(#211427) nak0n


nak0n
aktív tag

Valamikor tavaly ősszel pár órán keresztül valami féláron volt a One X egy webshopban, elárazás miatt. Tudomásom szerint a bolt lenyelte a dolgot és a legtöbb élelmes megrendelő megkapta a gépet, én sajnos lemaradtam róla.

(#211428) Carlos Padre válasza RangerFox (#211424) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Fura ezt olvasni róla.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#211429) .LnB válasza S e t h (#211408) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na,

Az megvolt, hogy Skullface magyar? [link] Ha nem, akkor hallgasd mit mond. Kazetták is erre utalnak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211430) Dreimus válasza Dreimus (#211406) üzenetére


Dreimus
senior tag

Most kaptam a levelet hogy beszerzes alatt a fejhallgato igy eddig jol festenek a dolgok :)

[ Szerkesztve ]

(#211431) S e t h válasza .LnB (#211429) üzenetére


S e t h
nagyúr

Még ebből sem jött le rendesen, nem hogy a játékban. :)

Kazetták közül csak azokat hallgattam meg( sújtson le rám az Úr teljes haragjával) ami érdekelt és/vagy kellett a végigjátszáshoz, pedig érdemes lenne, mert a hamburger készítésénél csak vigyorogtam, hogy wtf.

Tuti időnként vissza fogok nézni pár küldetés erejéig, akkor a maradékot meghallgatom, viszont zavart, hogy nem voltam azzal tisztában, de vélhetően lopakodós küldetés közben nem célszerű hallgatni, mert ki tudja hallják-e mások is.

Volt hogy csak fél órán keresztül kazikat hallgattam és közben nem csináltam semmit.
Úgy nem volt értelme, hogy ledobott a helikopter és a célpontig való jutásig hallgattam 1 percet belőlük, aztán kikapcs.

Egyébként van magyarázat amagyar szövegre?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#211432) hombre[EU] válasza .LnB (#211429) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és itt égett meg ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#211434) .LnB válasza S e t h (#211431) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt el tudod olvasni a történetét. [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211435) .LnB válasza hombre[EU] (#211432) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég közel lakok Almásfüzitőhöz. Ezért is érdekes nekem ez az egész. Érdekelne, hogy ezt ki találta ki, hogy ez legyen az eredettörténete.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211436) Demizson92 válasza RangerFox (#211424) üzenetére


Demizson92
aktív tag

a 2. részét vagy az 1. t mondod ?:)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#211437) Woodslave válasza S e t h (#211431) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Itt nem orditozik lopakodas közben hogy mindannyian megdöglötök? :C :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#211438) FunPro válasza .LnB (#211435) üzenetére


FunPro
senior tag

Amúgy füzitő nem olyan ismeretlen hely a külföldieknek.

A gyárban szoktak filmeket forgatni pl.

De azért érdekes, valóban.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#211439) .LnB válasza FunPro (#211438) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt nem is tudtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211440) RangerFox válasza Demizson92 (#211436) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az elsőről.

(#211441) Bogyi007 válasza Dreimus (#211426) üzenetére


Bogyi007
veterán

Évekkel ezelőtt a Szegedi nagy Tescoban az eredeti X-men trilógia BR duplalemezes kiadása volt részenként valami 1200-1300 forintért.
Több leolvasónál is csekkoltam aztán mint akit picsán rúgtak rohantam a kasszához fizetni.

Az egyik legjobb vásárlásom volt. Más helyeken ezek a lemezek 7-8e forintba kerültek....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#211442) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Hi!

A Themes és Avatars nektek sem hoz be semmit a Store-ban böngészőről?

(#211443) Aethel


Aethel
aktív tag

Üdv!
Megérkezett az Aim Controller a VR cucchoz, hát... ez valami iszonyatosan kényelmetlen cucc.
Még nem próbáltam ki élesben igaz, csak este tudom de akárhogy próbálom fogni, sehogy nem áll kézre. Másnak milyen tapasztalata van vele ? :U

(#211444) FunPro válasza Bogyi007 (#211441) üzenetére


FunPro
senior tag

Mi egyszer unokaöcsémnek vettünk valamilyen kisautókat. Talán karácsony környéke lehetett, mert 1-et fizet kettőt kap akció volt.

*Azt tudni kell, hogy a tesco-ban ez úgy működik, hogy felszámolja a két tételt, majd fizetéskor levon egy előre betáplált összeget. Jelen esetben ha jól emlékszem ez 2500 Ft volt, mert annyiba került egy autó.*

Na most jön a csavar:

Nem volt olyan autó kirakva, ami ne lett volna meg a gyereknek.

*Azt is tudni kell, hogy általában az árufeltöltők kihoznak a raktárból cuccokat a felső polcra (dobozokban), hogyha elfogy az árú, onnan lehessen után tölteni. (Jó tanács, ha valami kéne de úgy tűnik kifogyott, pásztázzátok át a felső polcokat.)*

Én szemfülesen észrevettem, hogy a fenti dobozban még vannak kisautók, meg is néztük milyenek.
Csodák csodájára olyan voltak, ami még hiányzott, így vettünk kettőt.

Mituán eljöttünk a boltból, akkor tűnt fel, hogy valamiért gyanúsan keveset fizettünk.

Aztán rájöttem:

A dobozos kisautók valamiért fele árra voltak betáplálva, így darabja 1250 Ft-volt. Kettőt véve az ugye 2500, de az akció miatt 2500 levonódott.

Szóval ja, ez így jó vétel volt.
De nem éltem vissza a lehetőséggel, túl jól neveltek. :K

Meg aztán lehet gyanús is lett volna a dolog, hogy tűnnek el a kisautók, pénz meg nincs utánuk. Bolti lopás egy kis csavarral. :DDD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#211445) Kendek válasza Aethel (#211443) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem meg pont nagyon kézre áll, nekem sokkal jobban bejön mint a Move kontrollerek.

<-ƘƘ->

(#211446) libus


libus
őstag

Újabban ezt a hibaüzenetet kapom a Ps4 bekapcsolásakor.
Mi lehet a baj?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#211447) vg válasza libus (#211446) üzenetére


vg
addikt

A most kapcsolódott bővített tárolóeszköz legutóbbi használatakor nem kapcsolódott le megfelelően. Bővített tárolóeszköz helytelen eltávolításakor adatok veszhetnek el vagy sérülhetnek meg.

Bővített tárolóeszköz lekapcsolásához nyomd le és tartsd lenyomva a PS gombot a gyorsmenü megjelenítéséhez, majd jelöld ki az [Hang/Eszközök] > [Bővített tárolás használatának leállítása] lehetőséget.

(#211449) Kendek válasza libus (#211446) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amikor nincs leválasztva az USB-s külső vinyó lehúzás előtt, akkor a következő rádugáskor ellenőrizni kell a rajta található fájlrendszer épségét. Ez ugyanaz mint mikor áramszünet esetén a konzol első bekapcsolásakor ellenőrzi a belső vinyót.

<-ƘƘ->

(#211450) Wesder válasza vg (#211447) üzenetére


Wesder
félisten

Az OK gombot kifelejtetted;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.