Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#212151) VTom válasza -FLY-> (#212148) üzenetére


VTom
veterán

Nekem a kanapé a legnagyobb ellenségem. Fél óra játék után elálmosodom.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#212152) hombre[EU] válasza Jim74 (#212143) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Neked kell tudnod,hogy megéri-e a mínusz ~50másodperc/betöltés :) ha igen akkor hajrá,mert
van ahol 2perc,van ahol csak 20mp-cel gyorsabb...talàn a multis játékoknál éri meg a legjobban,ahol gyakran van töltögetés. Most egy RedDead single-nél egyszer betöltöd és nyomhatod 24órát :)

Life, Uh, Finds A Way

(#212153) #92557568


#92557568
törölt tag

A Days Gone egész addig tartotta fenn az érdeklődésemet míg Meg nem találtam az asszonyt
Utána toltam még igaz jó pár küldit de mostanra kicsit nekem ellapososdott.
Főleg onnan untam rá miután behatoltunk asszony egykori melóhelyére

Mondjuk az igazsághoz az is hozzátartozik ,hogy fogalmam sincs hogyan kell egy hordát liqvidálni mert az első hordánál a harmadik nekifutás után elskippeltem a csába :D
Most meg valami hordakicsinálós küldim van amihez még annyira sincs kedvem ,hogy eljussak az átugrásig...
Jelenleg a Controlt töltöm igaz nem ps re ,majd meglátom milyen lesz ,sokat nem várok de hátha meg tud lepni valamivel :)

[ Szerkesztve ]

(#212154) erahurka válasza hitvanyalak (#212147) üzenetére


erahurka
félisten

Ehh, van ilyen PS takaró textil izém, nem akarom megfőzni a gépet.

(#212155) Jim74 válasza seniman (#212150) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ :R
Sajnos nincs PSPlus előfizetésem, mert nem nagyon használnám ki.

(#212156) Jim74 válasza hombre[EU] (#212152) üzenetére


Jim74
nagyúr

Neked is köszönöm a választ :R

Mivel nem multizom, így lehet, hogy nem nagyon van értelme. Akkor inkább egy egy 2 TB-os SSHD-nek lenne több értelme, nem?

(#212157) Kendek válasza Jim74 (#212155) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pendrive-ra mehet az összes mentés, játékállások és a rendszer beállításai a felvett fiókokkal. Újratelepítés után pedig ezeket egyszerre visszaállítod, és kész is. [link]

<-ƘƘ->

(#212158) Jim74 válasza Kendek (#212157) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm szépen az infót :R

Ez benne van az összefoglalóban? Ha igen, akkor elnézést, hogy vakegér voltam :DDD. Ha nincs benne, akkor esetleg bele lehetne valamikor tenni? :R

(#212159) Kendek válasza Jim74 (#212158) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Benne van a vinyócsere, lenyitod és ott van még viszonylag az elején.

<-ƘƘ->

(#212160) Jim74 válasza Kendek (#212159) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R Megtaláltam :DD

Már csak azt kellene kitalálnom, hogy egyáltalán költsek-e a HDD cserére... :F

1 TB-s Pro-van, de most néztem meg, hogy már csak kb. 300 GB hely van rajta. Az SSD-től kicsit eltántorítottatok :D, most inkább az SSHD felé tendálok 2 TB-s méretben.

Vagy tojjak rá és töröljem azokat a játékokat, amikkel épp nem játszom? Ha törlöm, akkor a mentések megmaradnak, vagy azokat ki kell menteni pendrive-ra? (nincs PsPlus-om).
Ha pendrivre-ra mentem, akkor azokat tárolhatom utána mondjuk NAS-on és ha kell, akkor visszamásolom pendrive-ra és viszatöltöm PS-re?

[ Szerkesztve ]

(#212161) sp8787 válasza .LnB (#212107) üzenetére


sp8787
addikt

Biztos nem rossz jatek.

Tisztan latszik a [Re:] Control - Megérkeztek az első értékelések topic-bol ,hogy sokan "megvettek" PC-re.
Egeszen pontosan az latszik abbol a topicbol ,hogy aki oda beirt az mind "megvette".

(#212162) marilllyo válasza erahurka (#212144) üzenetére


marilllyo
veterán

Ettől még játszhatsz vele. Nem online...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#212163) Kendek válasza Jim74 (#212160) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nálam egy 256 GB-os Samu 860 PRO (ez annyiból érdekes, hogy ennek az írása nem lassul be) van a konzolban. Az a pár játék amivel épp játszom elfér rajta, a többit pedig külső vinyón tárolom. A belső SSD és az USB-s merevlemezek között ide-oda lehet áthelyezgetni a játékokat, ez gyorsabb mint a letöltés.

Csak a játékok törlésével a mentéseik nem tűnik el a fiókokról, azokat külön lehet törölni. Ha pendrive-ra mentesz, akkor a PS4/SAVEDATA könyvtár alatt alkönyvtárakban megtalálod a titkosított fájlokat. Ezeket átmásolhatod máshova, de az account és a játék szerinti beazonosítás nem magától értetődő.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#212164) NORBl


NORBl
aktív tag

Srácok,

Regiztem profilomat. Kaptam 14 nap pluszt, tegnap meg vont 2700-at. Gondolom egy hónapos ps+ árát. Nem lehet vissza mondani? Nem tudtam, hogy ilyenkor is le kell mondani a megújítást. Azt hittem csak akkor kell lemondani, ha vásárolok valamilyen szolgáltatást.

(#212165) .LnB válasza sp8787 (#212161) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nézd el neki(k), drága a pc alkatrész, meg a biztosítás a tv-re. ;]

Nem akarok álszenteskedni, mert volt amikor én is csak "megvettem" a játékokat PC-re. És nem is vagyok több senkinél mert egy ideje megveszem. Ez van, mindenki azt csinál amit akar.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212166) Kendek válasza NORBl (#212164) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Le tudod mondani az előfizetést (a próbaidő aktiválásánál írta, hogy azzal együtt elő is fizetsz, amibe bele is egyeztél), a megújítást és a jelenleg befizetettet is. Ha ez utóbbit is szeretnéd, akkor a régió szerinti support-nak kell írnod az ügyben, és azonosítás után arányosan visszaadják az összeget.

<-ƘƘ->

(#212167) .LnB válasza james001 (#212137) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy eljutottál e az offroad boss-ig. De az a verseny... Ott esküszöm én csak húztam a gázt, a kocsi meg pattogott, ugrált, repült, össze-vissza. Aztán nyertem. :D Az akkora egy káosz, szar futam, hogy ihajj...

A legnehezebb verseny nekem, a gyorsulási verseny boss. Az nagyon nehezen sikerült, ott fel is húztam magam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212168) seniman válasza Jim74 (#212160) üzenetére


seniman
addikt

Érdemes kicserélni,mert a gyárilag beleszórt vinyók köpedék minőségűek.Az enyém eredeti 500-asa most az asztali gépemben figyel,de a nyolc éves szétgyilkolt samu vinyóm agyonveri átviteli sebességben.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#212169) pulffy


pulffy
őstag

Tegnap este meglett a Detroit platina. Mindíg is úgy álltam a játékhoz hogy ez nem az én világom biztos nem veszem. Hát nem is vettem, de hozta a nyári Jézuska. Nagyon tetszett végig a játék, és még a trofeàk gyüjtése alatt sem untam. Három végkifejletett hoztam össze, és az sokat számított hogy magyar felirat volt benne. Remélem lesz folytatás. :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#212170) Wesder válasza .LnB (#212165) üzenetére


Wesder
félisten

Én ezt kölcsönzésnek hívtam, mert ha tetszett a jàték megvettem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212171) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Borderlands 3 update tervek idén év végére:

Live-Die-Respawn

(#212172) Sirandrish válasza sp8787 (#212161) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én konkrétan a VGA.hoz kaptam, és cirka 8-10 éve semmit sem "veszek" meg! Minden platformon csak és kizárólag eredeti játékokkal játszom, szóval számomra sértő az általánosításod!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212173) Jim74 válasza Kendek (#212163) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi.

Tehát a mentéseket accountonként kell megcsinálnom? Van egy fiók, ami az enyém, ez a fő fiók. A két gyermekemnek is van saját fiókja, ezek viszont család csoportba vannak vonva az én fiókom alá.
Akkor az ő fiókjairól is kell külön-külön mentést csinálnom, ha cserélem a HDD-t?

(#212174) Jim74 válasza seniman (#212168) üzenetére


Jim74
nagyúr

És 1TB SSD-re, vagy inkább 2 TB SSHD-re érdemes cserélni? Árban kb. ugyanaz.
Külső merevlemez dokkolót nem preferálom, mert hátra a fejhallgató adója lesz bedugva, előre pedig nem szívesen kötnék semmit, mert könnyen beleakadhatnak a gyerkőcök... :DDD

(#212175) Deck válasza oriic (#212171) üzenetére


Deck
titán

SP-es verzióval jobban járok hosszú távon úgy érzem :P

PS5

(#212176) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Van aki szemüveggel használja a platinum fejest? Milyen vele? Fület körül öleli vagy ráül?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#212177) Kendek válasza Jim74 (#212173) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Beállítások -> Rendszer -> Biztonsági másolat készítése és visszaállítás esetén mindent ment és mindent vissza is lehet állítani egyszerre. De a Beállítások -> Alkalmazás mentett adatainak kezelése -> Rendszertárhelyen mentett adatok alatt fiókonként is át tudod másolni a játékok mentéseit.

(#212174) Jim74: Érdemesebb az SSD, egy SSHD jellegéből adódóan sokkal ritkábban nyújt jobb teljesítményt a sima HDD-hez képest. Ráadásul a beépíthető méretű Seagate SSHD az SMR, vagyis idővel ha már egyszer teli lett írva, akkor nagyon gyatra lesz az írási teljesítménye. SSD-ből is a QLC az inkább kerülendő, de a TLC is belassul ha mondjuk nagyobb játékot másolsz rá külső vinyóról. A PS4 nem támogatja a TRIM-et, ezt is figyelembe kell venni.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#212178) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ingyen Risk of Rain dinamikus téma (Most jelent meg a játék, ahhoz érkezett):

HU
US

Live-Die-Respawn

(#212179) Jim74 válasza gyuromoj (#212176) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én még csak felpróbáltam, de szerintem nagyon kényelmes így elsőre. Circumaural, tehát körbeöleli a fület. Ja és szemüveges vagyok ;)

(#212180) Sirandrish válasza oriic (#212178) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fasza kis játék..PC-re ez is megvan :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212181) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy hol tudnám megvenni a Yakuza kiwami 1-et és 2-t dobozosan? Most, hogy jön a 3-4-5 is, érdekelne a teljes sorozat dobozosan, de nem találtam kb sehol. (konzolvilág, konzolok szervize, cdgalaxis). Használtan sem láttam hardveraprón

(#212182) Wesder válasza Deck (#212175) üzenetére


Wesder
félisten

Az csak a Super Deluxe-ben van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212183) #92557568


#92557568
törölt tag

Húú ez a Control ,te isten....
Ca. 40 perc gameplay után mondom :
Remélem nem lesz folytatása :D
Hamár a QB hez hasonlítgatták itt egyesek akkor 1000x inkább az a jobb,ötletesebb games.
Persze ez szigorúan magánvélemény.
Mindenevőknek úgy is bejön :)

(#212184) ldave válasza #92557568 (#212183) üzenetére


ldave
félisten

Légyszi írd már le részletesen, hogy az első 40 perc alatt, mi volt az, ami a QB-ben 1000x jobb élményt adott, mint a Control első 40 perce. Ha meggyőzöl, akkor még ma veszek egy Xbox-ot.

A Slime draws near! Command?

(#212185) Sirandrish válasza #92557568 (#212183) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a QB-t eluntam 2 óra alatt, és soha többé nem vettem elő, ezt meg letenni nem tudtam. Ízlések és pofonok...

Illetve 40 perc alatt milyen képességeid vannak? Dash gondolom nincs, repülés szintén nincs, se shield...tehát lősz oszt annyi?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212186) Wesder válasza Sirandrish (#212185) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem is 2x kellet nekifutnom a QB-nek, de a történet miatt megérte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212187) Sirandrish válasza Wesder (#212186) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annyi "játsszatlan" (szép magyar szó) játékom van 3 platformon is, hogy nem visz rá a lélek hogy inkább adjak még egy esélyt annak, mint sem hogy elővegyek valamit :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212188) seniman válasza Jim74 (#212174) üzenetére


seniman
addikt

A hőre való érzéketlenség miatt én az SSD-t választanám.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#212189) #92557568 válasza Sirandrish (#212185) üzenetére


#92557568
törölt tag

Igen mást sem csináltam csak lőttem az előrohangáló célpontokra a spéci kis pisztolykámmal halálra unott pofával...
Biztosan később beindul de na ez egy kicsit uncsíí kezdés volt számomra.
Idave:

Ott a sztori vett meg kilóra.
Xboxom meg 360 óta nem volt és valszeg soha nem is lessz többet :D

[ Szerkesztve ]

(#212190) Zoleee83 válasza erahurka (#212144) üzenetére


Zoleee83
addikt

A Days Gone a heti kihívásokat tölti le amik péntekenként jönnek.;)
Érdemes lenne kipróbálnod a story után, nagyon fun, egy új játékmenet.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#212191) Sirandrish válasza #92557568 (#212189) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nagyon éltem. Főleg mikor már megvoltak a képességeim, nagyon bele tudtam magam élni, főleg mert amúgy igen törékeny a főhős.
Simán nyomtam olyan figurákat harc közben hogy csak akkor gondoltam végig miután elült a por...nekem nagyon tetszett :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212192) erahurka válasza Zoleee83 (#212190) üzenetére


erahurka
félisten

Miért nem lehet azt mondani, hogy nem akarok heti kihívást?

(#212193) Wesder válasza erahurka (#212192) üzenetére


Wesder
félisten

Azért, mert a jàték új verziòjàval a régi nem kompatibilis, így frissítened kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212194) erahurka válasza Wesder (#212193) üzenetére


erahurka
félisten

Mi van? De ha csak a heti kihívásokat teszi bele a frissítés.

(#212195) Wesder válasza erahurka (#212194) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor is vàltozik a verziòszàm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212196) gzoli0415


gzoli0415
csendes tag

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy jelenleg van egy magyar régiójú accom ahova viszonylag sokat vásároltam viszont lejárt a ps plus és gondolkozom egy brit/usa régiójú regisztráción. Az lenne a kérdésem hogy ebben az esetben ha ez az új lenne az elsődleges fiók és erre venném a ps plust, akkor a régi magyar felhasználóra vett játékokat (ps plus ajándék) tudnám használni a régi fiókon illetve tudnék rajta online játszani vagy ez az eltérő régió miatt nem lehetséges?Vagy esetleg le tudom tölteni a magyar accra is az ingyenes ps plus játékot ha esetleg magyar feliratos kerül bele?

(#212197) Kendek válasza gzoli0415 (#212196) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Plus keretein belül beváltott ingyenes játékok csak addig játszhatóak amíg van az adott fiókon élő előfizetés. Maga a Plus ugyan osztódik a helyi fiókok között de nem minden funkciója. Gyakorlatilag csak az online játéklehetőség osztódik, vagyis ha nem lesz a magyar fiókodon is előfizetés, akkor nem fogod tudni letölteni ezen account-oddal a havi játékokat.

<-ƘƘ->

(#212198) Xaels válasza seniman (#212188) üzenetére


Xaels
félisten

Ez így ebben a formában nem túl pontos.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#212199) seniman válasza Xaels (#212198) üzenetére


seniman
addikt

Merthogy?Az SSD nem érzékeny annyira a PS4 belső hőjére úgy mint a mezei HDD és nem is táplálja azt a sajátjával.Hol a hiba?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#212200) Kendek válasza seniman (#212199) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk úgy, hogy sokkal kevésbé érzékeny a melegre a bezárt SSD mint egy HDD/SSHD. :)

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.