Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#212051) hombre[EU] válasza Pfiucska (#212048) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Próbáld meg kábellel, ha nem dobálja le akkor húzz oda egy kábelt

Life, Uh, Finds A Way

(#212052) .LnB válasza crue (#212049) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem akarom. Csak idegállapotba jöttem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212053) Zoleee83 válasza crue (#212049) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ráadásul 0 spoiler volt benne, oda volt írva hogy "Kojima", az már ekkora spoiler hogy Kojima benne lesz?
Már egy ideje lehozta az összes valamire való külföldi oldal...

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#212054) GEIL válasza Kendek (#212050) üzenetére


GEIL
addikt

Egyetértek.....wifin nekem szinte "használhatatlanul" lassú.....2,4 ghz-en....panelban...PS4 slim....3 méterre a routertől 2-24 Mbit értékeket mutat.....(64/8 amúgy)....minden msás eszköz lát 48-64 Mbit.-et.....akár egyszerre is....de a PS4 slim még akkor is csak átlagban6-12 Mbitet szüttyög......kapott a seggébe utp-t és nini máris meg van a 63,8 átlagban.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#212055) S e t h válasza Pfiucska (#212048) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam ugyanez, már megbékéltem vele, mivel 2 fő és 1 közfal van a router és konzol között.
Ha multiznék tennék ellene, így viszont sztoikusan konstatálom, ha játék közben jön az üzenet, hogy nincs net.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#212056) Pfiucska


Pfiucska
aktív tag

Koszi a valaszokat.
Kabel nem megoldas, macera lenne odahuzni.. Amugy a wifi kb legvonalban 4 meterre lehet a ps-tol.. Viszont jo lenne megoldani mert multizom (is)

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, eladó Honda Accord CL7 2.0 comfort

(#212057) seniman válasza Bogyi007 (#212034) üzenetére


seniman
addikt

A Ps3-nál egybe építettnek látszik,bár maga a gomb hasonló formájú. Ha esetleg Ajka felé vetődsz, nagyon szívesen adok egy Ds3 alaplapot, amin mindkét analóg rajta van.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#212058) .LnB válasza Zoleee83 (#212053) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez örök vita téma. Nem is szeretném elkezdeni. Fogadjátok el, hogy vannak olyanok, akik szeretnének kerülni mindenféle spoilert. Egyszerűen ez van. Általában az a játék ami érdekel, azzal kapcsolatban trailereket se szoktam mindig megnézni. Persze van kivétel.

Mozifilmeknél is így vagyok. Például itt a Tenet, megnéztem az első teaser-t, és ennyi. A többit majd a moziba, Nolan neve nekem elég, hogy elmenjek rá.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212059) Wesder


Wesder
félisten

CTR-ben a Spyro GP nagyon komoly lett. Kicsit zavar ez az Activision pénznyelő ami benne van, de szerencsére elvagy nélküle.
Mostmàr jàtszani sem kell a GP-t, mert ha lejàr, akkor van még 4 napod megvenni, ami kb 20-25$.
Egyébként kb 10 òra alatt kimaxolhatò.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212060) SityiSXT válasza Pfiucska (#212056) üzenetére


SityiSXT
őstag

Routercsere lehet még esetleg megoldás. A régi routerem egy D-Link DIR860L volt belső integrált antennával, ezzel a 100/100-as neten tudott a PS4 kb. 35/5-öt. Cseréltem egy D-Link DIR-842-re, aminek 4 külső antennája van, a PS4 netsebessége 55/50-re nőtt... Mindkét esetben 5 GHz-en ment a wifi, mert a 2,4 GHz a lakótelepi panelban finoman szólva is túlzsúfolt...

(#212061) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap meg akartam venni a Control-t, bementem az MM-be, ott nyilván nem volt. Jó, gondoltam majd ma megveszem. Néztem a Konzol Világ honlapját, nincs készleten, kivéve egy üzletben, ami szerencsére a lakhelyemhez a legközelebb van. Gondoltam felhívom őket. Erre kiderült, hogy egyetlen egy darab van meg náluk. Durva. Eltetettem, nemsoká megyek érte.

Ilyen kevés db jött be az országba?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212062) Wesder válasza .LnB (#212061) üzenetére


Wesder
félisten

Egész jò értékeléseket kapott, simàn lehet hogy ennyire jòl fogyott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212063) RangerFox válasza Wesder (#212062) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Meg alapból nyomott áron jelent meg.

(#212064) markknight válasza Wesder (#212062) üzenetére


markknight
veterán

Azért annyira nem kapott jó értékeléseket. Mechanikailag 2008-as szint az egész (season pass ettől függetlenül van..). Üres lelketlen területek, jó grafikával. Speciel nekem a 2007-tes Infernal ugrott be.

[ Szerkesztve ]

(#212065) Moby válasza Wesder (#212062) üzenetére


Moby
addikt

Én pár óra után otthagytam. Nincs vele semmi különösebb baj, csak...szal ipadet olvasgattam közben, és ez mindig annak az indikátora, hogy valami nem szórakoztat eléggé :D

(#212066) Petreszku válasza Pfiucska (#212056) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Én ilyennel oldottam meg "devolo wifi repeater", több féle van. Ezzel még a kábelezés is megoldható, legalább is nekem segített.

(#212067) .LnB válasza Moby (#212065) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nem a játék hibája, hogy ADHD-s vagy. ;] ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212068) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Most már szinte nap mint nap tölteni kell a kontrolleremet...
Lehet valamit kezdeni vele?
Egyébként minden tökéletesen működik rajta, csak nagyon gyorsan merül...

(#212069) ldave válasza markknight (#212064) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

8/10-es átlag, ez már nem számít jó értékelésnek? Mi történik itt?

A Slime draws near! Command?

(#212070) seniman válasza Faresz29 (#212068) üzenetére


seniman
addikt

Lightbar és/vagy rezgés letekerése,későbbiekben akksicsere vagy powerbank.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#212071) Gery9112 válasza ldave (#212069) üzenetére


Gery9112
őstag

Ezt én se igazán értem, simán jó a 8/10. A Quantum Break után szkeptikus voltam de jó látni, hogy ennyire jól sikerült a Remedy új játéka, nálam is tervben van a beszerzése aztán készíthetik az Alan Wake 2-t. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#212072) Wesder válasza ldave (#212069) üzenetére


Wesder
félisten

Nem exklúzív, így ez nem szàmít jònak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212073) Gebriel válasza Faresz29 (#212068) üzenetére


Gebriel
veterán

Mennyit játszol vele naponta?

(#212074) #92557568


#92557568
törölt tag

[Ds4 power bank]Új akksi a nyitja ha gari időn kívüli.
Vagy ne játsz összefüggően 6-8 óránal tovább :D
Am a hagyományos powerbank is olcsó és jó opcio lehet ahogy már mások is említették.
Esetleg lehet kapni ds4 hez externe akkut azt felcsatolod azt tolod neki ami a csövön kifér :)

[ Szerkesztve ]

(#212075) Carlos Padre válasza .LnB (#212043) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ign.hu :U Mégis mit vársz tőlük? :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#212076) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Új frissítés érhető el a 7.0 bétára.

(#212077) Zoleee83 válasza markknight (#212064) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem tudom milyen értékeléseket néztél de 80% és afölötti értékeléseket kapott, ami több mint jó (story meg pláne)!
LINK

Az üres lelketlen területek érvet ennél a játéknál több fórumozótól olvastam, mégis milyen legyen egy nyomozóiroda ha nem steril?

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#212078) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Kicsit olyan érzésem van a “Control”-lal mint a “God of War”-ral anno. Minden doksit, érdekességet elolvasok, érdekel a világ, amit kitaláltak köré.

(#212079) #10186752 válasza ldave (#212069) üzenetére


#10186752
törölt tag

"A Slime draws near! Command?"

Kill'em all!

(#212080) markknight válasza Zoleee83 (#212077) üzenetére


markknight
veterán

Nem az a baj, hogy steril, hanem az, hogy lowbudget. Minden 3x akkora mint kellene, mert a kiscsaj tud dobálózni meg röpködni. A Max Paynek is hasonlóak voltak, de ott annyira nem tűnt fel mert Maxnek baltával volt faragva az orcája :D De itt a csaj és a környezet között óriási kontraszt van.

(#212081) #10186752 válasza markknight (#212080) üzenetére


#10186752
törölt tag

A QB után gondolom csodát senki sem várt. Azt a játékot egyszer toltam le, de ha most meg akarnának nyúzni, ha nem mondok belőle egy képkockát utólag, akkor csúnya végem lenne.

(#212082) markknight válasza #10186752 (#212081) üzenetére


markknight
veterán

Én meg csalódott vagyok mert ha nem lenne ennyire indi szaga (rosszabb fajta), akkor megvettem volna.

(#212083) Wesder válasza #10186752 (#212081) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom bealudtàl a film alatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212084) opr válasza Pfiucska (#212048) üzenetére


opr
veterán

A profi megoldas az lenne, hogy csinalsz egy wifi scannelest (akar a teloddal is sima ugy) es megnezed, hogy az 1 - 6 - 11 csatornak kozul melyiknek a legkisebb a "terheltsege", aztan arra belovod a wifi routert es megnezed, hogy mi tortent. Sok router automata modban mindig a 4-5-6-7-es csatornak kozott valtogat, igy ezek nagyon sokszor nagyon hamar iszonyatosan telitettek lesznek, aztan az interferencia meg ad a kapcsolatnak egy puszit a pocijara.

Nem biztos, hogy bejon, nem biztos, hogy lesz olyan csatorna a fentiekbol, ami nincs leterhelve, szoval ez se bombabiztos, de egy probat meger. Okolszabalynak meg mondhatjuk azt, hogy ha fix csatornara allitod a routert, az mindig a fenti harom (1 - 6 - 11) valamelyike legyen.

De amugy mindegy mit csinalsz, kabelen akkor is gyorsabb lesz, ha 10cm-rol kuldod neki a wifit radioteleszkop meretu antennaval, szoval az igazan bombajo megoldas az az, ha odahuzol egy kabelt.

Sok sikert!

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#212085) tboy93 válasza opr (#212084) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem hiszem, hogy agyon van terhelve a hálózat abban a házban. Egy kertes házról van szó, a szomszédokig van jó pár méter, ráadásul saroktelek. Max a földszinten lévő második router kavarhat be, ami wifi extenderként funkcionál.

(#212086) Pfiucska válasza opr (#212084) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

A gyorsasaggal nincs baj, ha mukodik akkor igazabol mar nem szokott gaz lenni.

Ja es koszi a tippet, majd megprobalom

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, eladó Honda Accord CL7 2.0 comfort

(#212087) F-ECT$


F-ECT$
titán

Megjött a pcland-es rendelés is, szóval tanács a jövőre: nyugodtan lehet rendelni hibás árazást sejtve is, kis szerencsével meg fog jönni.

Dive ever, work never.

(#212088) opr válasza Pfiucska (#212086) üzenetére


opr
veterán

Amugy nagyon ritka, plusz elmeletileg lehetetlen, de olyan is lehet, hogy siman nem szereti egymast az a router meg a ps4.
Nekem is volt ilyen, igaz meg anno egy HP laptoppal, meg a wcpapir-kapcsolat (TP-Link) routerrel. Aztan egy masik, dragabb, szakik altal nagyon ajanlott TP-Link routerrel ugyanez volt, azzal a kulonbseggel, hogy az mar a telefonomat se szerette. Mondjuk annyira nem volt gaz, mert ugyis olyan fos volt mindketto, hogy napi haromszor ujra kellett inditani, mert eldobta a netet.

Aztan egy 4.000 forintos olcso fos (asszem) D-link router megoldotta az egeszet. Azota nem volt TP-Link termekem, es szerintem egy darabig nem is lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#212089) .LnB válasza Wesder (#212062) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt mondták a srácok a boltban, hogy kevés példányt kaptak. És a Konzol Világ nem számít kis boltnak. Van pár üzletük.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212090) ldave válasza markknight (#212082) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Indie szaga? A Control-nak? Te jó ég, én azt hiszem most értem eme topik követésem végére.

A Slime draws near! Command?

(#212091) Bétaville válasza opr (#212088) üzenetére


Bétaville
senior tag

Nekem is egy 4-5000 Ft.-os sz@r wifi routerem van itthon.
Szépen végzi a dolgát. Még nem volt vele semmi gebasz. :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#212092) Wesder válasza .LnB (#212089) üzenetére


Wesder
félisten

QB utàn nem kockàztattak. Érthető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212093) seniman válasza Wesder (#212092) üzenetére


seniman
addikt

Miért,az megbukott?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#212094) markknight válasza ldave (#212090) üzenetére


markknight
veterán

Rakd már mellé a GoW-t, RDR2-t vagy hasonlítsd össze ezekkel: [link] Na, vajon melyikre hasonlít jobban a Control? Biztos azért 15 ezer a játék, mert AAA cím.. Bírom, hogy totál hülyének akarod beállítani az embert..

[ Szerkesztve ]

(#212095) Wesder válasza seniman (#212093) üzenetére


Wesder
félisten

Sokan lehúztàk, mert nem tetszett nekik, hogy beleraktak a jàtékba egy kétòràs filmet. A jàtékmenet meg egyszerű fedezéklövölde.
Pedig ez az időutazòs téma nagyon jò benne, és nem az a bullshit mint a többi ilyen filmben/jàtékban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212096) hombre[EU] válasza Wesder (#212095) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és a mozi opcionális volt, mégis végignézték :DDD
ha van rajta sapka...

Life, Uh, Finds A Way

(#212097) erahurka válasza F-ECT$ (#212087) üzenetére


erahurka
félisten

Ezt eddig is tudtuk. Vagy megjön vagy nem, de nem fognak kötelezni senkit arra, hogy kifizessen 50,000 forintot.

(#212098) pr0bi válasza markknight (#212094) üzenetére


pr0bi
senior tag

Szerencsére egyikre se. Nem kell túlzásokba se esni nem minden GoW,RDR körül forog, Control is simán megállja a helyét ebben a sorban. Indie-nek nevezni szerintem is erős volt.

(#212099) libus válasza vg (#211888) üzenetére


libus
őstag

Eddig tartott az "örömöm".
Másnap, azaz tegnap este kapcsolom be a Ps4-et, s már megint kiírta, hogy rosszul volt leállítva a rádugott HDD. :((
Rendeltem egy ilyent.
Mert szerintem a rack csatlakozójával lesz a baj.
Amit rendeltem, az pedig már USB csatlakozós. Azzal nem szokott gond lenni..
Ha megjött ez a rack, akkor ezzel a rack-el formázzam újra a HDD-t?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#212100) Moby válasza .LnB (#212067) üzenetére


Moby
addikt

Az nem, de az igen, hogy egy uncsi középszarocska, kietlen nyomorult "pályákkal" :)

Amúgy szerintem téged telibetalálnak vele: dús agyfasz, riszrossz játék.Kojima munkásságának nyomán helyben is vagyunk :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.