Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#211301) KaitouP válasza Wesder (#211296) üzenetére


KaitouP
veterán

PayStation Fünf! :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#211302) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Need for Speed: Payback

Ez egy retek, de ha már végignyomtam, akkor írok erről is pár gondolatot. Az EA Access-nek hála, szerencsére kvázi egy forintomba sem került. Így annyira nem fájt.

Fiam mint minden kisfiú, szereti az autós játékokat. A GTS még nehéz neki, a The Crew 2-t meg már unjuk. Ezért kipróbáltuk a Payback-et is. Igazából én már az elején utáltam. Akarva, akaratlanul ma már az ilyen játékokat a Forza Horizon-hoz mérjük. És ahhoz semmi sem ér fel. Egyetlen mentsvára lenne, ha visszahozná azt az érzést amit a régi részek. De ez sem megy neki. Egy sablonos, buta, élettelen semmi az egész. Unalmas, erőltetett történettel. A 2015-ös részt nálam a cameo-k megmentették, és az inkább hasonlított az Underground részekre, ezért ha nem is nagyon, de picit tudtam szeretni. Ezt nem, kicsit sem.

Egyedüli jó dolog benne az autók testre szabása. Azt még mindig tudom élvezni, és el tudtam vele bíbelődni. Az autó felhozatal jó, nincs benne minden (Ferrari, Koeniggsegg nuku), de bőven kielégítő. Az autók teljesítményét kártyákkal tudjuk növelni. Hasonlóan a The Crew rendszeréhez. Csak itt erre rátették a mikrótranzakciós rendszert is. Ráadásul a kocsik között nem lehet átadni a kártyákat. Mindegyikhez csak az használható amit az adott autóval szereztél meg.

Versenyekből sok fajta van. Drift, Gyorsulási verseny, Utcai verseny, Terep verseny, és "Taxi". Az autókat adott versenyez vásároljuk. Ha a Drift store-ban veszünk meg egy autót, az más versenyen nem használható. A térkép mérete kielégítő. És tennivaló is akad bőven. Sebességmérő pontok, Drift zónák, lerombolandó hirdetőtáblák stb. Akit ezek vonzanak, el lehet velük lenni egy ideig.

A vezetési modell borzalmas. A kocsi össze vissza pattog, nyeklik-nyaklik. Van mikor teljesen kiszámíthatatlan, hogy merre fog megindulni, vagy megcsúszni. Katasztrofális az egész. Ugratáskor pedig hirtelen eltűnik a gravitáció, és szállunk a holdig. Nem újdonság ez a "fizika", a korábbi NFS játékokból már ismerős. Csak még mindig sz*r. A The Crew kettő fizikája is egy vicc, de az valahogy konstansan rossz, itt meg még sokszor kiszámíthatatlan is.
A grafika csúnya. Vagy legalábbis a közepes szintet épphogy súrolja. Ez engem eléggé meglepett, hogy így néz ki.

Komolytalan az egész. És ezt legjobban az szemlélteti, hogy a mások által megosztott autófestések között, szinte minden autónál top10-20-ban van a Villám McQueen festés. Amitől minden autó úgy néz ki mint a meséből az autó. :) Ne kérdezzétek, hogy miért játszottam végig, magam se tudom. Kellett a picúrnak a Huayra BC, és azt csak a vége fele lehet megszerezni. Fogom mondjuk erre. ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211303) Wesder válasza .LnB (#211302) üzenetére


Wesder
félisten

Részvétem. Mostwanted(2005) òta nem jàtszottam NFS-sel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#211304) #92557568 válasza Woodslave (#211277) üzenetére


#92557568
törölt tag

Pfejj ezt a Codot is kihagyom sztem....
Meg amúgy ez a 2vs2 ezzel a kemény két pályával mi a lópélóért foglal 38gb ot?!...

Wesder
Valahogy én is akkoriban engedtem el a Nfs-t.

Sőt Minden autósjátékot...

[ Szerkesztve ]

(#211305) penge111


penge111
addikt

Amúgy melyik autós játék, ami megközelíti a Forzát, és Psre is kiadták. Nem vagyok egy nagy autós gamer, de a Forzákat imádtam xbox360-on. Talán egy autós gamét be kellene szereznem még :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#211306) .LnB válasza penge111 (#211305) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs olyan. A GTS jó, de nem arcade. Az FIA liszenszes (nincs is még egy ilyen) esport játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211307) pulffy válasza oriic (#211300) üzenetére


pulffy
őstag

Sokszor inkább 1v2

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#211308) Wesder válasza .LnB (#211306) üzenetére


Wesder
félisten

Attòl függ melyik Forza, mert a FIA licenc miatt jobb lehet a GT, mint a Motorsport. Horizon pótlék sajnos nincs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#211309) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Ha licencelt arcade autós játék kell, valódi pályákkal és autókkal ami nem open world, akkor Grid. Októberben jelenik meg.

(#211310) vg válasza penge111 (#211305) üzenetére


vg
addikt

the crew 2

(#211311) hombre[EU] válasza oriic (#211300) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az izgalmas lehet :D legalább van only rifle mód? költōi kérdés ;]
Egyébként még létezik új codokban 5v5 s&d ?

Life, Uh, Finds A Way

(#211312) discrate


discrate
aktív tag

Bitang jól néznek ki a fegyverek a COD Alphaban!

(#211313) KaitouP válasza discrate (#211312) üzenetére


KaitouP
veterán

Jók a fegyverdizájnok többnyire, M13 nagyon tetszik, G36C- t és M4A1- et viszont még nem láttam az Alpha-ban, pedig nagy kedvencek. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#211314) Bétaville válasza penge111 (#211305) üzenetére


Bétaville
senior tag

A Gran Turismo Sport az nagyon élvezhető. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#211315) Woodslave válasza #92557568 (#211304) üzenetére


Woodslave
nagyúr

3 pálya ;]

Nincs semmilyen mód. Random adja a fegyvert minden körben. Vagy én nem vettem észre a logikát.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#211316) saelin válasza saelin (#210068) üzenetére


saelin
veterán

Ennek ellenére egy haverom belevitt a BDO világába. Ha kicsit okosabb leszek a játékkal kapcsolatban, akkor írok ide egy új véleményt. Eddig 3 napnyi játék után eléggé sokat változott a játékról alkotott képem... és pozitív irányba.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#211317) oriic válasza Woodslave (#211315) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, ez a mód lényege, hogy nem te rakod össze fegyvereket, hanem automatikusan kapod. Van egy másik variánsa (az nincs elvileg az alfában), hogy a földről szedheted fel a fegyvereket.

Live-Die-Respawn

(#211318) sultansmith válasza saelin (#211316) üzenetére


sultansmith
senior tag

Na erre kíváncsi vagyok! Én számítógépen nyomtam, ott egy idő után a bonyolultsága miatt hagytam ott, de a játék maga elég jó volt.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#211319) marilllyo válasza .LnB (#211302) üzenetére


marilllyo
veterán

Te nem játszottál még NFS -sel? A Run volt az utolsó aminek még a régi fizikája volt. Azóta kopp ugyanaz az összes.... Szerintem a payback még a jobbak közé tartozik...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#211320) erahurka válasza Nayrobi (#211309) üzenetére


erahurka
félisten

Nagyon várom a Gridet, remélem jó lesz! Bár félek hogy elrontják a túl agresszív ai-val meg az utcai pályák erőltetésével. Az Autosportot is sikerült elrontani azzal, hogy muszáj volt olyan szériákban is menni, ami nem érdekelt.

(#211321) discrate válasza KaitouP (#211313) üzenetére


discrate
aktív tag

Adja majd előbb-utóbb. Lenyomtam vagy 10 matchet mire megjelent a Kalasnyikov. Na meg a hangok... Eszmeletlen.
Az más kérdés, h a játékidő relative kevés, aranyaiban sok a szünet a menetek között, killcam replay stb.
Ha a BF-ben ilyen fegyverek lennének...

(#211322) raziel01


raziel01
veterán

Nem tudom máshol is akciós e csak most megláttam, hogy cdkeys-en akciós a PS plus. Én évek óta innen veszem:

USA 12 hónap ~12350 Ft

UK 12 hónap ~13800 Ft

(#211323) Carlos Padre válasza Moby (#211281) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Eszembe jutott még valami:
Retrofuturisztikus Alien stílusú.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#211324) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Hello new friend! Ez a Yakuza 0 tényleg annyira oldschool, hogy lemezről fut?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#211325) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom volt-e már, de pár helyen akciós a Sony Platinum headset (50-60 %), ha valakit érdekel. 😁

(#211326) Nayrobi válasza Dzsosy (#211325) üzenetére


Nayrobi
őstag

Kössz a tippet!

(#211327) sp8787 válasza penge111 (#211305) üzenetére


sp8787
addikt

Ez tokegyszeru/egyertelmu a Nascar Heat 3 a legjobb autos jatek PS-en.

(#211328) #92557568


#92557568
törölt tag

Valaki nem oly rég rebesgetett itt Resistance lehetséges Remastit.
Most akkor tényleg lehet ilyenre számítani a jövőben ps4 re ??
Mert az hatalmas lenne ,én imádtam az öszes megjelent részét,és soha nem is értettem miért nem látogattak el eddig ps4 re.

Woodslave:

Már gyalúltam a Cod ot.
Ez a 2v2 mod kb nulla érdeklődést hozott ki belőlem.

[ Szerkesztve ]

(#211329) Jim74 válasza Dzsosy (#211325) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ez tényleg ilyen jól szól, hogy 7.1-nek hirdetik? Vagy egy jobb minőségű sztereó fejhallgató a kontrollerhez csatlakoztatva is nyújtja ezt a hangzást?

Mitől ilyen olcsó?

(#211330) erahurka válasza Dzsosy (#211325) üzenetére


erahurka
félisten

Elírásnak tűnik :(

(#211331) Madoc válasza erahurka (#211330) üzenetére


Madoc
veterán

Több helyen is?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#211332) erahurka válasza Madoc (#211331) üzenetére


erahurka
félisten

Simán. Ha a nagyker írt el valamit. De rendeljétek ha kell, nem biztos hogy igazam van. Én is berendeltem a 100,000 forintos P10 Prót az Alzától, aztán kaptam helyette 10%-os utalványt, szóval ki lehet jönni jól akkor is ha elírás.

Ha nem vettem volna két hónapja headsetet most én is rendelnék egy ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#211333) FunPro válasza Jim74 (#211329) üzenetére


FunPro
senior tag

Virtuális 7.1.

Igazából manapság a legtöbb "gamer" füles tudja ezt a fícsört, bár ps4 terén nem vagyok ennyire jártas.

A lényege igazából annyi, hogy ez egy sima stereo fejhallgató, csak szoftveresen meg van oldva az extra funkció.

Egyébként valószínüleg telljesen jól működik a dolog, mert tényleg kiadja az térhangzást.
Tehát, ha valaki mögötted van, azt mögülled hallod, ha valaki előtted, akkor előled, stb. stb.

Kontrollerre csatlakoztatva ilyet biztos nem fogsz elérni, mert ez szoftveres cucc. Anékül ez egy sima füles.

Aminek a konkrét hangzását rejtélyes módon ki sem tudom deríteni, mert sehol nem találom hány hz-en dolgozik a kicsike. Mondjuk valószínüleg nem zenehallgatásra vennéd a profi hangkártyád mellé, szóval játékra biztos megfelel.

Így ránézésre szerintem nekem nyomná a fülem. Elég kicsinek tűnik a szivacs. És az legyen bármilyen puha, ha kicsi, nyomja a fülem. Sőt, volt olyan füles, ahol nem is a szivacs dörzsölte ki, hanem a fülem hozzáért a hangszórórészhez. Pedig arra is mindenki írta, milyen kényelmes.

Aztán mondjuk lehet be kellett volna törni.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#211334) Jim74 válasza FunPro (#211333) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm az infót :R

Akkor ez valószínűleg nem circumaural, én pedig csak azokat a fejhallgatókat szeretem, mert a supraaural nyomja a fülporcomat és az eléggé zavar egy idő után. Ráadásul szemüveges vagyok, ami tovább bonyolítja a helyzetet... :(.

(#211335) LeventeV válasza Dzsosy (#211325) üzenetére


LeventeV
senior tag

Hangzasra jobb mint a Gold?

(#211337) FunPro válasza Jim74 (#211334) üzenetére


FunPro
senior tag

Elméletileg fülbefedős, csak az a nem mindegy mekkora a füled.

Sajnos így a méretet képek-videók alapján nehéz belőni. A szemüveg pedig végképp lutri.

Egyébként nekem már volt jó supra fülesem, az egyáltalán nem nyomta a fülem. Mondjuk ez túl van árazva, de az tény, hogy kényelmes.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#211338) Shamat válasza Dzsosy (#211325) üzenetére


Shamat
aktív tag

Big ThX!!! :R :R Bepróbáltam hátha real... :U

DEAD LIKE ME

(#211339) fahrii válasza Shamat (#211338) üzenetére


fahrii
őstag

Én mondjuk kaptam egy enyhe szívrohamot, amikor megláttam az árakat. Alig egy hónapja vettem 40-ért ezt a fejest. :))

(#211340) Nayrobi


Nayrobi
őstag

(#211341) BoneDragon válasza Nayrobi (#211340) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jolvan hozzak a szintjuket.

(#211342) Wesder válasza Nayrobi (#211340) üzenetére


Wesder
félisten

Ez rosszabb, mint a Nem Emberek Ege. Múltkor olvastam Alzàn a BL3 adatlapjàt... Bàr ne tettem volna.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#211343) KaitouP válasza Nayrobi (#211340) üzenetére


KaitouP
veterán

Beszarok... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#211344) fausto válasza Nayrobi (#211340) üzenetére


fausto
addikt

(#211345) james001 válasza .LnB (#211302) üzenetére


james001
veterán

Én tegnap kezdtem el,de a sztoritól már megfájdult a fejem hogy mekkora egy baromság... Ez az új Speed Card-os (meg a loot box-os "shipment") rendszer meg felkúrta az agyam rendesen... Maga a játék egy szokásos NFS,el lehet lenni vele,de a vezetésmodellen tényleg nem hogy javítottak volna inkább szarabb lett...
Én arra fogom hogy miért akarom végigjátszani mert kell az a Ford GT :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#211346) kerobi válasza BoneDragon (#211341) üzenetére


kerobi
senior tag

:D :D :D

Bocsi ez (#211344) fausto-nak ment

[ Szerkesztve ]

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#211347) Steve1207 válasza fausto (#211344) üzenetére


Steve1207
veterán

:DDD

Nálam a Fordulatszám-hő igény (korábbi néven Gyorsasági hő szükséges) és az Igazságtalanság 2 (Injustice) adta nagyon.

.

(#211348) Dzsosy válasza Shamat (#211338) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Igazán nincs mit. :)

Én PcLand-en berendeltem tegnap koradélután (18000-ért ingyenes szállítással és azonnali 500 Ft-os kuponnal) és estére vissza is igazolták. Külső raktárról jön. Elvileg csütörtökön szállítják.

(#211335) LeventeV
Nem tudom. Nekem még egyik sincs, de gondolom nem véletlenül kerül kétszer annyiba ez, mint a Gold. 😁

[ Szerkesztve ]

(#211349) .LnB válasza james001 (#211345) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Huhh, az GT-t is csak a végén (vége fele) kapod meg. :)
Az egyik legszebb autó, az a GT.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211350) Wesder válasza Steve1207 (#211347) üzenetére


Wesder
félisten

Senki sem szòlt nekik hogy nem G fordítóval kéne ezeket intézni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.