Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#212751) Ricsi.M válasza zbundy (#212745) üzenetére


Ricsi.M
tag

Nekem is ilyen van. Külső USB-s hangkártyát kaptál hozzá, ott nyomod be a 7.1-et. PS4-en a 7.1 nem játszik.

MR Informatik - IT üzemeltetés, rendszergazda, szerviz, weboldal készítés - www.mrinformatik.hu

(#212752) zbundy válasza Ricsi.M (#212751) üzenetére


zbundy
aktív tag

Köszönöm! Benyomtam, világít is. De ha nem játszik a 7.1, akkor itt mi célt szolgál? Akkor minek nyomjam be? 😀 Egyébként úgy látom boxon se játszik a 7.1. Én akkor itt valamit nagyon benéztem.

[ Szerkesztve ]

(#212753) Carlos Padre válasza zbundy (#212752) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezért nem kell elhinni minden amit a topikban olvasol a csoda hájperikszekről :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#212754) james001 válasza markknight (#212746) üzenetére


james001
veterán

Nekem sima PS4-en még rosszabb volt,néha a harcok is úgy beakadtak hogy élvezhetetlen volt az egész.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#212755) Deck válasza james001 (#212754) üzenetére


Deck
titán

Pro-n ilyen nem volt, bár én idén játszottam vele először nem megjelenéskor.

PS5

(#212756) Moby válasza Carlos Padre (#212753) üzenetére


Moby
addikt

A füles rohadtjó, de ez az usb hangkari amit adnak hozzá, az kaka :) Nincs is értelme a kettest venni, az ugyanaz mint az egy, csak adják hozzá a usb-s hangkarit*.
A 7.1 meg minden sztereo fülesben ergya. A legjobb amit eddig próbáltam a dolby atmos for headphones. Meg is vettem winre(meg boxra).

/*mármint ha minőséget akarsz. Egy normális DAC-al már lényegesen jobban muzsikál.

[ Szerkesztve ]

(#212757) d@vee válasza BoneDragon (#212691) üzenetére


d@vee
őstag

Szóval ezért volt eltűnve eddig ;]

Ja

(#212759) Moby válasza Marcsello31 (#212758) üzenetére


Moby
addikt

Nem kell azt lemásolni. Le tudod tölteni az internetről!. Csak figyelj, ne az update-et töltsd le, hanem a completet. Letöltöd, kitömöríted, elindítod, és BENG! Ott a ps4 a pécén!!

[ Szerkesztve ]

(#212760) b. válasza Moby (#212759) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD
Minimum gépigény PII900+ Geforce 2 MX400

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#212761) zbundy válasza Carlos Padre (#212753) üzenetére


zbundy
aktív tag

Az én hibám, mind1 valamire csak jó lesz 😀

(#212762) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na kipróbáltam a code veint nem rohanok a boltba valahogy nem harmónikus az egész. Ráadásul már túl bonyolult ezzel a sok blood veil meg képesség

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#212763) hombre[EU] válasza Marcsello31 (#212758) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Bocs ha hülyesèget írtam. szerintem lassan megszokják :DDD csak poén

Life, Uh, Finds A Way

(#212764) Carlos Padre válasza Marcsello31 (#212758) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Majd mesélj hogy sikerült.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#212765) sp8787 válasza Woodslave (#212762) üzenetére


sp8787
addikt

Ne szorakozz mar!
Nem baj az ,hogy bonyolult ha kb*tt jo benne a combat!!! :K

Viccet felreteve rohadt gyenge a combat sajnos. Sulytalan az egesz.

(#212766) Woodslave válasza sp8787 (#212765) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó engem a nioh is a kovácsnal vesztett el. Egyszerű vagyok én ehhez a bonyolult dolgokhoz :D

De valóban itt tényleg gyenge a harc.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#212767) Deck


Deck
titán

Kész a ps4 tisztítás. Ventilátorok + pasztázás. El is indult.. ;]
Hallható a különbség :P

PS5

(#212768) Steve1207 válasza Deck (#212767) üzenetére


Steve1207
veterán

Milyen idős volt a gép (pro, ha jól emlékszem)? Engem olyankor zavar különösebben, amikor "füst/köd" effektet van, teper a venti, mint a fene. Amúgy épp határeset, de már én is berendeltem pár csavarhúzót.
Szerk.: múltkor belelestem a tetején, eléggé tiszta volt az összkép.

[ Szerkesztve ]

.

(#212769) Deck válasza Steve1207 (#212768) üzenetére


Deck
titán

Pro igen, 2 éves lesz hamarosan. Már rohadtul zavart mert nagyon hangos volt és az elején nem ilyen volt. Ráfért nagyon de most tényleg jobb. Youtube videók alapján könnyű volt csinálni csak volt pár nagyon makacs csavar.. ;]
Thermal Grizzly Kryonaut-ot és Thermal Grizzly Minus Pad 8-at használtam.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#212770) Wesder válasza Deck (#212767) üzenetére


Wesder
félisten

Akarod mondani nem hallhatò a különbség. Ha hallanàd, akkor kb felesleges volt az egész műveletsor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#212771) Deck válasza Wesder (#212770) üzenetére


Deck
titán

Most nem akar fellszállni.. :D

PS5

(#212772) #92557568 válasza Deck (#212771) üzenetére


#92557568
törölt tag

Perszsze mert sunyiba vagy
Kikötözted vagy lesúlyoztad vagy mindkettő . :DDD

[ Szerkesztve ]

(#212773) felixo


felixo
őstag

Van rá valami lehetőség, hogy a bekapcsolt vagy pihenő üzemmódban lévő PS4-et távolról vezérelni tudjam ?

Redmi Note 9

(#212774) Zsolty20 válasza felixo (#212773) üzenetére


Zsolty20
senior tag

PC-re van, Remote play asszem.

(#212775) felixo válasza Zsolty20 (#212774) üzenetére


felixo
őstag

Mobilról nem működik ?

Redmi Note 9

(#212776) Zsolty20 válasza felixo (#212775) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Van egy olyan app, hogy second screen. Elképzelhető, hogy az jó lesz.

(#212777) erahurka válasza felixo (#212775) üzenetére


erahurka
félisten

Sony és iPhone telefonokra van Remote Play app, mindenki más bekaphatja a Sony szerint.

(#212778) #10186752


#10186752
törölt tag

Tegnap lehúztam ezt a DS3-t, és bele is kezdtem.

Hááát, a legjobb jelző, ami erről a játékról eszembe jut az az, hogy suta, minden elemében. Sikerült egy roppant ellenszenves főhőst alkotniuk, akit már ez alatt a 2 óra alatt is sikerült annyira megutálnom, hogy akkor örülök a legjobban, ha meghal. A DS1-ben a fő húzóerő szerintem War karaktere volt.

A látványvilág az mehh, gyakorlatilag DS1 szintű, nem értem, hogy miért ragaszkodtak a fejlesztők a 6-8 évvel ezelőtti vizualitáshoz.

Technóban a játék csúnyán teljesít, a legszebb, amikor mentéskor szó szerint megfagy a képernyő vagy 2 másodpercre, minden egyes alkalommal.

Bár a játék elején örültem, hogy lehet harcrendszert választani, és kíváncsiságból a klasszikust, azaz az első és második résztől eltérőt választottam, mégsem vélek felfedezni semmi különbséget azoktól.

A sztori izzad az erőlködéstől, a játékmechanika pedig eddig semmi újdonságot nem tartogat.

Eddig ez messze elváráson alatti, bár ez se igaz, ugyanis semmi elvárásom nem volt vele szemben.

[ Szerkesztve ]

(#212779) felixo válasza erahurka (#212777) üzenetére


felixo
őstag

F.sza ... Nekem Honor 8 van ... megpróbálom ezt a Second screen-t. Nem játszani szeretnék, csak pl. a letöltéseket irányítani, felügyelni.

Redmi Note 9

(#212780) .LnB válasza #10186752 (#212778) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na akkor ennek a kipróbálásával se kell sietnem. Letöltöttem tegnap én is, gondoltam, hogy majd ránézek. Viszont senki se írt még róla biztató dolgokat. A Batman-t lehet, hogy végigjátszom. Vagyis az a tervem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212781) .LnB válasza felixo (#212779) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt simán tudod böngészőből is a store honlapján. Igaz, nem teljesen szabadon. De ha valami letöltést el akarsz indítani, hogy letöltődjön a játék mondjuk mire hazaérsz, azt tudod.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212782) Woodslave válasza #10186752 (#212778) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hasonlóan érzek úgy hogy a korábbi részeket még csak nem is láttam. Mondjuk csak az irigységet próbáltam kétszer aztán ki is kapcsoltam érdekes módon nem éreztem kényszert mint a souls játékokban hogy mindenképpen meg kellene csinálnom. Mondjuk a környezet az első pályán tetszett, de akkor már inkább a last of usban nézelődök.. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#212783) tboy93 válasza .LnB (#212780) üzenetére


tboy93
nagyúr

A Batman-t lehet, hogy végigjátszom

Első 2 részét se hagyd ki :))

(#212784) .LnB válasza tboy93 (#212783) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végigjátszottam az összes többit már korábban. És ezt is félig. De valamiért kétszer sem fejeztem be. Tetszett, jó játék, nem a játékkal volt a baj. Biztos közbe jött valami más.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212785) erahurka válasza felixo (#212779) üzenetére


erahurka
félisten

A Second Screen más, a kontrollert lehet vele helyettesíteni de a telefonon nem látod mit csinálsz.

(#212786) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fullos EA akciók a store-ban! EA Access mellé.... [link] :/

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212787) markknight válasza erahurka (#212777) üzenetére


markknight
veterán

És ha jön az iOS 13 akkor rendszerszinten támogatják a ds4-et is :D tök jó!

(#212788) markknight válasza felixo (#212779) üzenetére


markknight
veterán

Azt böngészõbõl is lehet, nem kell app hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#212789) #10186752 válasza Woodslave (#212782) üzenetére


#10186752
törölt tag

Szóval lenyomott! :-D

(#212790) Woodslave válasza #10186752 (#212789) üzenetére


Woodslave
nagyúr

le. De ez a harc közbeni platform ügyességi játék nem az én világom.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#212791) Ricsi.M válasza zbundy (#212752) üzenetére


Ricsi.M
tag

Én nem vagyok nagy hardcore játékos, simán arra kell, hogy másokat ne zavarjak, ha játszani akarok az éjszaka közepén. Így meg kontrollerbe bedugom a jack-et és csókolom. :D
PC-n már más a helyzet, oda már szeretem, ha a 7.1 működik... ezekre az igényekre viszont a Cloud II tökéletes.

MR Informatik - IT üzemeltetés, rendszergazda, szerviz, weboldal készítés - www.mrinformatik.hu

(#212792) #10186752 válasza Woodslave (#212790) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ne aggódj, én is harmadjára baszcsiztam le. Nem tudtam mit kell csinálni, csak vártam, hogy leessen. :)

(#212793) felixo válasza .LnB (#212781) üzenetére


felixo
őstag

Tudnál linket dobni ?

Redmi Note 9

(#212794) .LnB válasza felixo (#212793) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Playstation store honlapjához? :F

Tulajdonképpen tudok: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212795) ProEvoFan válasza .LnB (#212786) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lejjebb görgetve találsz egy csomó jó kis indie címet.
Vagy 10 indie játék landol majd a kosaramba.Mostanában jobban lekötnek, mint a nagy AAA+ címek.

(#212796) F-ECT$ válasza .LnB (#212794) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom inkább az akcióhoz kért volna :)

Dive ever, work never.

(#212797) .LnB válasza ProEvoFan (#212795) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs kedvem semmit venni. Wreckfest-tet is két napig nézegettem, de azt se vettem meg. Most lement a Control, aztán semmi kedv, terv. Batman-t ma lehet, hogy elkezdem. De őszintén nem érzem, hogy végig is fogom játszani. Ahhoz nagyon el kell kapnia a hangulatnak. Mióta nyilvános lett a DS megjelenési dátuma, én azóta arra várok (És félek, de ez más téma..). Ezért nem köt le nagyon semmi. Esténként nézem a Death Note-ot, annyira behúzott, hogy alig bírom abbahagyni.

(#212796) F-ECT$ Akkor nem kicsit ment félre az a válasz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#212798) felixo válasza .LnB (#212794) üzenetére


felixo
őstag

Köszi ... de itt hol látom a PS4-emet ? Pl. azt, hogy hány százaléknál jár a letöltés ? Én arra gondoltam.

Redmi Note 9

(#212799) tboy93 válasza felixo (#212798) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azt sehol nem latod. Ha sony telefonod vagy iphonod van, akkor arra van alkalmazás, egyeb megoldas nincs.

(#212800) jupp008


jupp008
senior tag

Sziasztok,

Közel 25 év PC -s játékhasználat után eldőlt amin egy jó ideje már gondolkozom, hogy vennem kell egy PS4 Pro -t is. Hozzáteszem a család adta meg a végső döntést, akik kipróbáltak barátoknál 1 játékot VR szettel :). ... Szóval igen, azt is be kell majd szereznem.

Kérdésem az lenne és bár tudom senki sem jós, de érdemes e várni mégis közelgő akciókra most ősszel (akár lehet Amazon is pl. Cyber Monday) vagy, különösen nem fog mozogni az ára még idén ? (céldátum egyébként a karácsony).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.