Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#211601) Woodslave válasza wolf13 (#211576) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az elsőt imádtam, nagyon kiváncsi leszek hogy valójában mennyire számítanak majd ezek a választások. Mondjuk én annyira nem szeretem ez ilyen elágazós játékokat, ok hogy újrajátszási faktora magasabb de mindig olyan érzésem van hogy kihagytam valamit.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#211602) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Basszus, nagyon jó móka ez a Wreckfest! Igazából csak a grafika az, amire azt lehet mondani hogy nem üti meg a szintet, de ezen túl lehet lépni, minden másban hozza azt, amit várni lehetett tőle. Egyelőre a lobbyk is tele vannak, multiban még nagyobb fless az egész, de a karrier is jól van felépítve, ráadásul van egy rakás vicces futam a szokásos állatságok mellett, totál megéri a pénzét, főleg hogy nem is teljes áru játék.

Igazából most csak egy bajom van. Két héten belül megvettem a crash team racinget, az fia etcr-t, a team sonic racinget, a dangerous drivingot és a dirt rally 2.0-át, ehhez jött még a wreckfest, szépen sorban akartam haladni velük, de lehet félredobok mindent és maradok a wreckfestnél, egyrészt én voltam a hülye hogy betáraztam előre, másrészt ez legyen az ember legnagyobb problémája, nem igaz? :)

(#211603) tboy93 válasza Woodslave (#211601) üzenetére


tboy93
nagyúr

de mindig olyan érzésem van hogy kihagytam valamit

Ezzel én is így vagyok. Ott volt a Detroit, 3x végigvittem kb, plusz rengeteg chapter select, de így is rengeteg dolog van még benne amit tuti hogy nem láttam. Lehet egyszer még előveszem :B

(#211604) tboy93 válasza erahurka (#211597) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az S2k mondjuk pont nem egy vacak :C

(#211605) Rigormortiis válasza ProEvoFan (#211592) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszönöm szépen!

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#211606) ProEvoFan válasza Nayrobi (#211602) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C
Melyik verziót szerezted be?Az írásod alapján a dlc nélküli lesz az.
A Deluxe Edition tartalmát külön nem lehet megvenni.20 autó meg mitomén' mi van még benne.

(#211607) Krisz0630 válasza Wesder (#211539) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Sok videót én se néznék belőle, viszont finoman szólva sincs agyonreklámozva a játék. Remélem megjelenés előtt lesznek tesztek.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#211608) S e t h


S e t h
nagyúr

A Greedfall nem is tűnik rossznak, van benne egy kis viccseres beütés.
A Plague Tales után újabb meglepetés készül?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#211609) Nayrobi válasza ProEvoFan (#211606) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen, a sima kiadást vettem, a plusz autók nagyon ritkán mozgatnak meg ha külön fizetni kell értük, a festések és a külsőség pedig hidegen hagy.

[ Szerkesztve ]

(#211610) ProEvoFan válasza Nayrobi (#211609) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha nem sikerül eladni az Assassin Creed Originst 5Kért, akkor bemegyek a Konzolvilágba és becserélem a Wreckfestre. :K Digitálisnak jobban örülnék.

(#211611) Peace válasza S e t h (#211608) üzenetére


Peace
nagyúr

Jó lenne, mert rohadtul kivagyok éhezve egy állat RPG-re!!!!! De a videók nem adnak okot bizakodásra, nagyon fapadosnak tűnik a játék.... :( De ne legyen igazam!!!! Röpködhetnének a 9/10-ek!!!

(#211612) Wlac


Wlac
Ármester

Haverommal coop játékot keresünk. Szerettük a Divisiont és a Souls játékokat is, szóval adná magát a Remnant. Azt már leszűrtem, hogy jó játékot, de milyen a coopja? Élvezhető, teljes értékű? Ha csak az egyik játékos sztorija halad, de a másik játékos karakterfejlődése megmarad (pl. Far Cry 5-ND), az nem probléma, vagy ha valamilyen extra nehezítés van (Nioh), amíg rendesen lehet pályáról-pályára haladni, és nem pedig afféle Dark Souls-féle behívós/invade-elős rendszer működik. Játszik esetleg coopban valaki? Van valamilyen zavaró hibája?

“The wha-"

(#211613) tboy93 válasza Wlac (#211612) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha jó coop lövölde kéne: Wildlands, Bordlerlands, Sniper Elite 4, Wolf. Youngblood

(#211614) ldave válasza Peace (#211611) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

A 7/10 is már egy komoly előrelépés lenne a fejlesztőcsapattól (Spiders) :)

A Slime draws near! Command?

(#211615) Deck válasza Wlac (#211612) üzenetére


Deck
titán

Kiváló játék! Szerintem egyértelműen a legjobb választás :P

PS5

(#211616) Xaels válasza Wlac (#211612) üzenetére


Xaels
félisten

Strange Brigade sem rossz.

Remnantban a sztori nem osztódik mert mindenkinek saját összetétele van. Más bossok, jutalmak stb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#211617) sp8787 válasza S e t h (#211608) üzenetére


sp8787
addikt

wtf!

Eddig nem is hallottam rola de ez tenyleg jol nez ki.

Ahogy nezem 30 oras egy ending.

(#211618) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Sziasztok!

Kicsit off leszek, de ez a topik jobban pörög. :B
Használt PS3 játékaimat szeretném valamelyik konzolboltban eladni. Hova vigyem (Bp.)? Nem olyan boltot keresek, ahol beszámítják, hanem ahol adnak érte valamennyi zsét... (Hardverapró nem játszik most.)
Köszi. :)

(#211619) Wlac válasza tboy93 (#211613) üzenetére


Wlac
Ármester

Kösz a tippeket, a Sniper Elite-ek megvoltak, a Borderlands 2-t egyedül tolom, mert haveromat nem rántotta be. A Youngblood és a Wildlands tervben van.

Ha jól szedtem össze az infókat, akkor a coop úgy néz ki a Remnantban, hogy az egyik player csatlakozik a másik világához, és olyankor ott ő teljes értékű tag. Nem fantom, nem csak X percig vagy boss fightig van bent, hanem ugyanolyan értékű player, mint a másik, tud lootolni és fejlődni. Ezeket meg tudja valaki erősíteni? Ha visszamegy a világába, megmaradnak a felszedett lootok és a karakter fejlődése?

“The wha-"

(#211620) Xaels válasza Wlac (#211619) üzenetére


Xaels
félisten

Igen úgy működik, csak a sztori nem osztódik

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#211621) penge111 válasza Peace (#211611) üzenetére


penge111
addikt

Lehet azért fapados, mert töredék pénzből készül, nem úgy mint anno a Witcher 3 , illetve ha jól tudom ez a csapat 20-30 közötti emberrel dolgozik. Én bizakodó vagyok, és köszönöm, hogy Seth kolléga felhívta a játékra a figyelmem, még nem is hallottam róla. Az előző játékukkal bizonyított ez a kis csapat, remélem ezzel is fog :C

@Xaels: a Remnant multis részéhez kell ps plusz előfizu igaz?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#211622) Bogyi007 válasza Shadowfax (#211618) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elvileg az 576 hamarosan fog újra be enni játékokat. Készpénzt ott sem adnak, de törzsvásárlói kártyára tudják tenni a lemezek árát vagy pl levásárolhatod náluk - elvileg vannak feltöltőkártyáik is...

Konzolvilágnál már csak Ps4, Xbox One és Switch címeket vesznek be...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#211623) Xaels válasza penge111 (#211621) üzenetére


Xaels
félisten

Igen kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#211624) Peace válasza penge111 (#211621) üzenetére


Peace
nagyúr

Meglátjuk. Nem tettem le róla. Nagyon szeretném szeretni!

(#211625) ldave válasza penge111 (#211621) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Mármint a Technomacner-rel?

A Slime draws near! Command?

(#211626) Bétaville válasza Rigormortiis (#211591) üzenetére


Bétaville
senior tag

Ez a Warhammer hasonló a Van Helsinghez? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#211627) markknight válasza Shadowfax (#211618) üzenetére


markknight
veterán

www.gamecity.hu

Ezt nézd meg. Függ a játékoktól, de kb azonnal kp-t adnak mindenre. Van PS1-től kezdve minden amit akarsz :D De vigyázz, sokat nem fognak érte adni, vannak olyan német borítós ps3 illetve ps4 címek amelyek 1000 forintos darabáron mennek (for honor, destiny stb). Én annó 2000 forintért húztam be a GTA IV Complete Editiont :D

A béke térnél nagyon rugalmasak, ajánlom őket.

[ Szerkesztve ]

(#211628) Xaels válasza Bétaville (#211626) üzenetére


Xaels
félisten

[link] linkelem magam. Ugyanúgy ARPG de teljesen más.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#211629) Wlac válasza Xaels (#211620) üzenetére


Wlac
Ármester

Köszi, így simán belevágunk!

“The wha-"

(#211630) Bétaville válasza Xaels (#211628) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi a gyors választ! :R
Az Arpg mit takar? :U
Van benne Magyar felirat?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#211631) Deck válasza Wlac (#211629) üzenetére


Deck
titán

A topikjába szerettel várunk :P

PS5

(#211632) .LnB válasza Bétaville (#211630) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nálatok nincs bekötve a Google?! :F

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211633) Bétaville válasza .LnB (#211632) üzenetére


Bétaville
senior tag

Nincs! :D

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#211634) Balesz1899 válasza Bétaville (#211630) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

[link]

Nyugtass meg, hogy néha szoktad használni a keresőt is :P (no offense, de ez már kb a 200. olyan kérdésed, aminél nem értem, hogy miért egyszerűbb itt feltenni, mint 5mp alatt beütni keresőbe.)

(#211635) Xaels válasza Bétaville (#211630) üzenetére


Xaels
félisten

A linkelt írasban szinte mimdenre megkapod a választ. ARPG = Diablo, Van Helsing stb...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#211636) Bétaville válasza Balesz1899 (#211634) üzenetére


Bétaville
senior tag

Azt nem értettem soha, hogy egy beszélgetős topikba miért nem lehet kérdéseket feltenni,
ami ráadásul nem is OFF? :(

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#211637) Wesder válasza Bétaville (#211636) üzenetére


Wesder
félisten

Az off topik a beszélgetős.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#211638) Bétaville válasza Xaels (#211635) üzenetére


Bétaville
senior tag

Oké. Köszi! :R
Elolvasom. :K
Nagyon érdekel a játék. :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#211639) .LnB válasza Wesder (#211637) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát azért... ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211640) Shadowfax válasza markknight (#211627) üzenetére


Shadowfax
addikt

Köszönöm szépen a válaszod. Elvileg a Sugárban is ők vannak, ami amúgy hozzám közelebb van. Őket is ismered?

(#211622) Bogyi007 Köszönöm Neked is! :)

(#211641) BoneDragon válasza Bétaville (#211636) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mást dolgoztatsz ahelyett, hogy kikeresnéd 3mp alatt a kérdéseidre a választ...

(#211642) .LnB válasza BoneDragon (#211641) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól van azért nem kell leharapni a fejét. Aki nem akarja kikeresni neki, az nem keresi. Én megtettem, mert be tudtam szólni legalább mellé. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#211643) markknight válasza BoneDragon (#211641) üzenetére


markknight
veterán

De legalább eldöntheted, hogy kikeresed-e neki vagy nem. Én viszont nem dönthetek mikor magánéleti dolgokat kell a topikban olvasnom és 5-10 kommentet élből át kell ugranom 5 szó után (kidobott idő, rosszabb mint az ingyen munka..), mert bullshit.

[ Szerkesztve ]

(#211644) markknight válasza Shadowfax (#211640) üzenetére


markknight
veterán

Őket nem, de tegyél egy próbát :) Vagy írj nekik mailt, szoktak válaszolni.

(#211645) Bétaville válasza markknight (#211643) üzenetére


Bétaville
senior tag

:C

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#211646) penge111 válasza Nayrobi (#211602) üzenetére


penge111
addikt

Tessék, hogy mobilon se unatkozzál, hamarosan megjelenik :)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#211647) markknight válasza penge111 (#211646) üzenetére


markknight
veterán

Remélem ez idehaza is megjelenik nem úgy mint a Dr mario...

(#211648) Gebriel


Gebriel
veterán

Prince of Persia-ról van valami infó? Adnak ki új részt a közeljövőben?

[ Szerkesztve ]

(#211649) Wesder válasza penge111 (#211646) üzenetére


Wesder
félisten

Egytapis irànyítàs miatt nàlam kiesik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#211650) .LnB válasza markknight (#211643) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt most komolyan írtad? :F

Mert ha igen, akkor 198625, 198665, 198668, 198689 stb stb. Oszt' mi még is túléltük valahogy az elolvasásukat. ;] ;) (direkt nem linkelem őket) Csíplek, no problem, de azért na..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.