Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#211101) VTom válasza FunPro (#211100) üzenetére


VTom
veterán

Én áttettem easy-re, mert egyszerűen láma vagyok a kontrollerrel nyilazáshoz (első PS4 játékom ez) de nem tetszik, hogy lépten-nyomon belefutok valami gépbe, ráadásul vannak küldetések amikben boss-fight szerűen meg KELL küzdeni vele.
Egyébként maga a játék nagyon is tetszik, ráadásul az egyik legszebb, amit valaha láttam.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#211102) Steve1207 válasza Carlos Padre (#211096) üzenetére


Steve1207
veterán

Mert a legtöbb hír címében a Sony van megemlítve és annyi jön le az embereknek ezáltal, hogy a "Sony szemét". Pont ezek a bojkottálók azt se fogják tudni hétvégére, hogy mi van... ez a Disney sara amúgy is.

Amúgy én ezzel az új felhozatallal mégjobban megszeretettem a pókit, jól belehozták az MCU-ba, de az utolsó film után nem bánom, ha a Sony azt csinálna vele, amit akar, mert akármennyire isteníti mindenki, szerintem az Idegenben alulmúlja a régi pókos filmeket is, számomra a legalja volt az új rész.

.

(#211103) erahurka válasza Carlos Padre (#211096) üzenetére


erahurka
félisten

A Disney bothadjáratot indított a Sony ellen a közösségi médiában, gondolom ezért.

(#211104) FunPro válasza VTom (#211101) üzenetére


FunPro
senior tag

Én szerintem magát a játékot kimaxoltam, de nem éreztem olyan kiemelkedőnek.

Valami hiányzott belőle nekem, nem tudom.

(Meg a god of war talán szebb is volt :D )

Amúgy én a legjobban a mellékküldis páncéllal szívtam meg.

Van egy olyan páncél, ami a föld alatt van eldugva, és valami 10 kulcsot össze kell szedni, hogy ki tudd nyitni. Na, van egy kulcs a játék elején (ott bent a barlangban, ahova bevisz az öregasszony), amit ha nem szedsz fel, akkor később csak úgy tudod, hogy visszabugolsz, mert onnantól az a terület le lesz zárva.

Mondjuk így belegondolva a játék vége azon a területen játszódik, így lehet akkor össze lehet szedni.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#211105) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#211070) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez csak ízelítő, 256 játék kapott 25-75%-os leárazast.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#211106) x4matyee1986 válasza FunPro (#211104) üzenetére


x4matyee1986
csendes tag

Azt az energiacellát később is fel lehet venni. Ahogy haladsz a sztorival vissza lehet majd menni.

(#211107) Carlos Padre válasza Moby (#211036) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jut eszembe, te is örülhetel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#211108) malystryx


malystryx
senior tag

Urak! Egy kis segítségre lenne szükségem. Unokaöcsém aki elég messze van így csak telefon jöhet szóba. Feltöltött 1 hónapnyi pénzt az accountjára, és venne belőle egy hónap PS Plus-t. Az a baj hogy PayPal, credit card és vmi debit card lehetőségek vannak, szóval látatlanban nem tudom hogyan lehetne megvenni neki a feltöltött pénzből. Lehet hogy nem is jó helyen jártunk, próbáltuk Ps Plus menüből és a Store-ból is. Nekem ugye van Plus és PayPal is, és teljesen mást ír ki, de szegénykém 11 éves, alig tudja elmondani. Bankkártyát nem tudunk hozzáadni, mert nem engedik neki. De gondolom a feltöltéses rendszer pont erre lett kitalálva hogy bankkártya nélkül is lehessen vásárolni.
Valaki el tudná magyarázni hogy pontosan hová kell menni ehhez és mit kell kiválasztani? Előre is köszönöm, konkrétan erre az esetre a leírásban nem találtam útmutatót így nagy hirtelen.

(#211109) NORBl


NORBl
aktív tag

Sziasztok!

Ps plust, EA accest honnan érdemes vásárolni, hol a legolcsóbb, megbízhatóbb?

Angolt célszerű venni, vagy amilyen nyelven akarjuk, hogy menjen a store, vagy kifejezetten magyart kéne?

(#211110) Moby válasza Carlos Padre (#211107) üzenetére


Moby
addikt

Az eddigiek okán az örömmel még várnék, de a kíváncsiság megvan :) Köszi!

Ezzel a yakuzás hülyeséggel amúgy is beleültettétek a bogarat a fülembe, ráadásul a kiwami meg is van, de így is annyi minden van várakozóban, hogy nemigaz...és most bővült néhánnyal megint a lista. 4 élet nem lenne elég ehhez a hobbihoz, ha valaki ezt normálisan akarja csinálni. Mindegy. Amíg a Remnant: FTA pörög, addig semmi.

(#211111) Gebriel válasza malystryx (#211108) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha unkaöcséd, kérd el az adatait lépj be a accountjára és csináld meg neki. Én ezt csinálnám.

(#211112) Moby válasza NORBl (#211109) üzenetére


Moby
addikt

Olyat vegyél, amilyen régiós a fő accountod, mert a felhőbementések csak onnan fognak menni, amelyik account veszi. A store az angol lesz akkor is, ha magyar az accountod. Csak ebben forintban fizetsz.

[ Szerkesztve ]

(#211113) Wesder válasza NORBl (#211109) üzenetére


Wesder
félisten

Olyat vegyél, amilyen accountod van, ez nem Xbox hogy keresztbe kasul vàsàrolhatsz össze bàrmit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#211114) _drk válasza VTom (#211101) üzenetére


_drk
őstag

A nagy íjat nyomd rá sebzésre meg a robbanásra. A robbanós nyílért már meg éri játszani a játékkal, nagyon jó a hangeffektje, meg ahogy törnek le a darabok a robotokból az hatalmas!
A sima kis íjat láng sebzésre kell nyomatni, az majdnem minden robot ellen jó, és lehet beléjük darálni, szépen fel stack-elődik és végük is.
De a legfontosabb hogy tényleg le kell scannelni mi a gyengeségük, legtöbbször vagy azonnal meghalnak vagy lebénulnak és akár bottal szét lehet ütni.
Az elemental arrow-ot én is csak a játék végén fedeztem fel, pedig az csak arra jó hogy legyengísd őket, de arra tökéletes!
A 4 fegyvert szépen fel lehet építeni melyik milyen robot ellen jó. De a robbanós az minden ellen is jó! :D

[ Szerkesztve ]

(#211115) VTom válasza _drk (#211114) üzenetére


VTom
veterán

Köszi, kipróbálom.
Én a lekötözős, tüzes nyilas kombót szoktam erőltetni, az is jó minden ellen, csak elég nehéz.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#211116) S e t h


S e t h
nagyúr

A Clancy Tamás féle Ghost Wildlands mennyire élvezhető szólóban, ha már egyszer minden ismerősöm túl van rajta?
Grafika nagyon jól néz ki, Narcos sorozat után nekem a téma istenkirály, bírom a monotonítást a Far Cryok után, csak éppen mindenhol lehúzzák a szólót.
Viszont most elég jó árban is van és a Metal Gear Solid 5 után is kéne vmi open world ami elveszi a szabadidőmet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#211117) Gebriel válasza S e t h (#211116) üzenetére


Gebriel
veterán

Metal Gear Online-t próbáltad?

(#211118) Wesder válasza S e t h (#211116) üzenetére


Wesder
félisten

Metal Gear Survive;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#211119) VTom válasza S e t h (#211116) üzenetére


VTom
veterán

ha szereted a monotonitást, akkor jó, mert egyébként monoton, repetitív.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#211120) FunPro


FunPro
senior tag

Két hét vacillálás után úgy döntöttem nem kell digitális játék ps-re.

Szóval, itt a 25%-os kuponom.

PMAFF2CL2F

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#211121) BoneDragon válasza FunPro (#211120) üzenetére


BoneDragon
veterán

F*ck lassu voltam, valaki vitte. :(

(#211122) F-ECT$ válasza BoneDragon (#211121) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is már vagy 3 kódról maradtam le percekkel, pedig 20k körül vásárolnék.

Dive ever, work never.

(#211123) Wesder válasza FunPro (#211120) üzenetére


Wesder
félisten

Jò lenne ha az ilyemeket nem így osztanànk mdg, mert paraszt mòdon leninja-zàk.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#211124) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A kérdés már csak az, hogy mikor? :)

Live-Die-Respawn

(#211125) NORBl válasza Moby (#211112) üzenetére


NORBl
aktív tag

Az accountom magyar.

Mi van akkor ha angol, vagy spanyol + veszek? Nem fogom elérni az accom? Mentéseim?

Vagyis most még a két hét ingyen plust élvezem.

[ Szerkesztve ]

(#211126) S e t h válasza Gebriel (#211117) üzenetére


S e t h
nagyúr

Semmi online.
Leszoktam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#211127) erahurka válasza Wesder (#211123) üzenetére


erahurka
félisten

Nem értem hogy felhasználás után egy köszit miért nem lehet betolni ide. De máshol is ez megy sajnos :(

(#211128) RangerFox válasza NORBl (#211125) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem fogja elfogadni a kódot.

(#211130) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ennyire lesz forró az új konzol :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#211131) #92557568


#92557568
törölt tag

Hogy ez az Erica mekkor a egy fosch " játék" ...
Bő egyórás "gameplay" :D

Hombre:
Remélem nem a designt helyezik megint előtérbe ,vehetnének példát az xox től igazán.

[ Szerkesztve ]

(#211132) psycroptic


psycroptic
őstag

Játszik valaki a No man's sky-al? Ha igen, akkor mi a véleménye róla? Megéri a belefektett időt?

PSNID: Tomy83PS

(#211133) hombre[EU] válasza #92557568 (#211131) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a patent alapján (ami vagy fake,vagy nem :) ) inkább a hūtés köré tervezik a dizájnt
troll on: nem tudjuk milyen a onex hūtése,mert még nem izzasztotta meg egyik SIE stúdió sem :D

Life, Uh, Finds A Way

(#211134) ProEvoFan válasza S e t h (#211116) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

99%ban egyedül játszottam.A maradék 1%ban online trófeákban segítettek.
Szóval mondhatni egyedül platináztam ki.Ha FC sorozaton nevelkedtél, akkor nem lesz gond egyedül sem.
A gépi játékosok annyira nem bénák, de sok helyzetben illúzió rombolók tudnak lenni.Valamit valamiért.Miattuk sosem buktam el küldetést.
Most nézem.3000 forintért ajándék. :K

[ Szerkesztve ]

(#211135) oriic válasza hombre[EU] (#211130) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konzol találgatós topik. (Csak mert volt már ebből gond korábban)

Live-Die-Respawn

(#211136) hombre[EU] válasza oriic (#211135) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:R sorry

Life, Uh, Finds A Way

(#211137) Mrdevil


Mrdevil
addikt

-25% kupon ausztrál akkhoz, elvileg lehet jó Magyarhoz is: RPQ76BTQAJ

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#211138) oriic válasza hombre[EU] (#211136) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem gond, csak az a topik pont ezek miatt lett létrehozva, mert voltak itt meg az X topikban is olyanok, akiknek nem tetszett, hogy nextgenekről megy a pletyka. :R

Live-Die-Respawn

(#211139) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Gamescomon a Wreckfestről nem volt semmi hír? Videó? Demó?Akármi? 27.én jelenik meg, de a marketing gépezet az halott.

(#211141) oriic válasza #92557568 (#211140) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most erre mit mondjak. Én csak próbálok útmutatást adni a fórum gaming részlegén, de nem vagyok sem moderátor, sem TG itt, szóval nem kötelező rám hallgatni. Csak megjegyeztem a témával kapcsolatban, hogy van hozzá tartozó topik. :R Ha a többség vagy az illetékesek másképp éreznek a dologgal kapcsolatban, akkor szóljatok és elfogadom a döntést.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#211142) LucentTwo válasza Mrdevil (#211137) üzenetére


LucentTwo
tag

Elvittem, nagyon szépen köszönöm! :)

(#211143) F-ECT$ válasza LucentTwo (#211142) üzenetére


F-ECT$
titán

Neked jó? Nekem azt írta hogy not valid.

Dive ever, work never.

(#211144) seniman válasza #92557568 (#211140) üzenetére


seniman
addikt

Ez nem a Vészhelyzet. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#211145) S e t h válasza ProEvoFan (#211134) üzenetére


S e t h
nagyúr

Megnéztem pár videót róla és ezt éreztem.
[link]

Szóval ennyi pénzért megvéve.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#211146) jose999


jose999
senior tag

Üdv! Ha lenne elfekvőben egy fölös 25%-os kupon, hálásan elfogadnám! Előre is köszönöm!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#211147) #92557568 válasza oriic (#211138) üzenetére


#92557568
törölt tag

Veled minden ok :R
A panaszolókon vagyok fennakadva akik maguk is szemetelnek ide...

Seniman:

Az szívás :D

(#211148) Moby válasza NORBl (#211125) üzenetére


Moby
addikt

Nem tudod beaktiválni a magyar accounton. Magyar accounthoz magyar psplust vegyél. Én legutóbb tőlük vettem. Olcsó. Meg persze szokott lenni sztórban akcióban. Meg sokhelyen.

(#211149) Moby válasza hombre[EU] (#211130) üzenetére


Moby
addikt

Fake :) Yusuhiro Ootori=Yasuhiro Ootori.

(#211150) hombre[EU] válasza Moby (#211149) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha már fakelsz és ennyit szórakázol a rajzokkal akkor ne már,hogy egy typon csúszol el :DDD
a hölgy aki gépelt épp vmelyik yusushirora gondolt

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.