Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276201) Kendek válasza Tdizsolt (#276200) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt játéka válogatja. De alapvetően ha a PS4-es változatot futtatod a PS5-ön is, akkor ugyanúgy működni fog. Olyan viszont van, hogy a PS5-ös és PS4-es változatok egymással nem kompatibilisek ezen a téren.

<-ƘƘ->

(#276202) Elims válasza Kendek (#276201) üzenetére


Elims
veterán

Akkor kell úgy csinálni,ahogy egyszer megírtad.Ps5-re ps4-es verziót telepíteni. (Diablo 2)

(#276203) Tdizsolt válasza Kendek (#276201) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi szépen!
Tehát akkor a "régebbi" játékokkal (pl:Brakepoint, Wildland, egyenlőre még a Gta5) probléma mentes lesz a multizás.

Elims:

Az ki tudom választani store-ban, hogy melyik verziót telepítem le a Ps5-re?

Psn ID: Tdizsolt

(#276204) Kendek válasza Tdizsolt (#276203) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Digitális játékok esetén is ki lehet választani, hogy a PS5-ös helyett a PS4-es változat legyen telepítve.

<-ƘƘ->

(#276205) Tdizsolt válasza Kendek (#276204) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:R

Psn ID: Tdizsolt

(#276206) Vhiktor válasza Tdizsolt (#276205) üzenetére


Vhiktor
veterán

Készítettem egy videót a PS4 helyes beállításáról:
[link]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#276207) Elims válasza Tdizsolt (#276200) üzenetére


Elims
veterán

Szia Zsolt! :-)

Bocs,nem is olvastam nevet.
Sikeres felvételizés??? :-o Cseperedik.. :-)

Ha jól emlékszem kétféle verzió lesz,az egyik mellett fogod látni a ps5,a másik mellett a ps4 jelet egy kis ikonban.Ps5-re is a ps4-et telepítsd.

(#276208) Sundesz válasza Vhiktor (#276206) üzenetére


Sundesz
őstag

Köszi, ez hasznos. Nálam a PS5 HDMI alacsony feketeszinttel sötét képet ad (nem látni sötétebb helyeken semmit), de a fekete az tényleg fekete akkor, ha magasra állítom a fekete szintet, akkor meg olyan fátyolos lesz és a fekete meg szürke. Ez egy kicsit uavarü

PS5-ön is minden automatikus, a dinamikatartomány is, és hiába állítom limitáltra vagy teljesre, nem változik semmi. A TV-n (LG C8) is hiába állítom a színskálát, ugyanolyan.

Hörcsög Powa'

(#276209) Vhiktor válasza Sundesz (#276208) üzenetére


Vhiktor
veterán

C8-on mik a beállításaid?

Ha a PS5-t alacsonyra állítod akkor a tv-t is.

Csinálj a ps5-ről képet meg a tv hdmi feetesint beállításáról és megnézem.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#276210) Tdizsolt válasza Elims (#276207) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szia Tomi!

Igen, lassan a fejemre nő a csávókám... :DD

Köszi az infót, majd figyelem. :R

Vhiktor:

Köszi szépen!

Psn ID: Tdizsolt

(#276211) Zoza24


Zoza24
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,ha most egy PS4 Pro-m van,de később előfordulhat a PS5-re váltás lehetősége,akkor a holnap megjelenő GT7-ből melyik verziót érdemes megvenni?gondolok itt arra,hogy később az új masina esetében ne kelljen újra kifizetni?..
a store-ban van olyan verzió amelyik leírásában a PS4 szerepel,s olyan is aminél csak a PS5…

Koszi előre is! :R

Forza Italy!

(#276212) Sundesz válasza Zoza24 (#276211) üzenetére


Sundesz
őstag

Vagy megveszed a 25th Anniversary Editiont (az ehhez járó PS4 kód nem upgradelhető elvileg!) és akkor kapod a PS5 lemezt a PS4 játék mellé, vagy a többi esetben kénytelen leszel majd 10 EUR-t kifizetnia PS5 upgrade-ért.

Hörcsög Powa'

(#276213) Beorn


Beorn
csendes tag

Sziasztok!

Gondolkozom, hogy eladom a PS 4 Pro-t és az a kérdés merült fel bennem, hogy az accot amin a játékok vannak el tudom-e adni vele együtt?
Bankkártya/email cím töröl, csinálok egy full uj email címet amire lecserélem. Ezzel együtt kapná az új tulaj.

Működhet, vagy valamit nem vettem számításba?

Előre is köszi!

(#276214) Kendek válasza Beorn (#276213) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt nem vetted számításba, hogy az account-ot azt nem lehet átruházni, ezáltal eladni sem. Igazából megteheted, hogy rajta hagyod, hogy tudják használni, de buta lenne érte bárki is fizetni.

<-ƘƘ->

(#276215) Beorn válasza Kendek (#276214) üzenetére


Beorn
csendes tag

Köszi!

(#276216) Sundesz válasza Vhiktor (#276209) üzenetére


Sundesz
őstag

Rakok majd képet, köszi.

Hörcsög Powa'

(#276217) Sundesz válasza Vhiktor (#276209) üzenetére


Sundesz
őstag

Hörcsög Powa'

(#276219) erahurka válasza Marcsello31 (#276218) üzenetére


erahurka
félisten

A downgrade erősen szürke zóna, a warez tiltott a fórumon.

PS Plus előfizetéssel azokhoz férsz hozzá ingyen, amiket az akciós időszak alatt a könyvtáradhoz adtál. Havi 2-3 játékot tesznek elérhetővé így a dedikált menüpontban.

A letöltés valóban elég lassú, valamivel gyorsabb ha rest mode-ba teszed a gépet.

(#276220) Vhiktor válasza Sundesz (#276217) üzenetére


Vhiktor
veterán

Mivel a tv-n a a Fekete szint Alacsony-ra van állítva, ezért a konzolon is állítsd az RGB tartományt Alacsonyra/Korlátozottra.
A színskála Automatikusan jó.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#276221) Marcsello31 válasza erahurka (#276219) üzenetére


Marcsello31
őstag

Értem, köszönöm a válaszodat, akkor nem nyerek olyan sokat a ps plussal,
Van olyan hely a neten ahol foglalkoznak a downgrade móddal? Ha tudsz ilyet üziben megírhatod nyugodtan, De ha egy mezei usernek mint nekem lehetetlen, akkor mindegy.
Ami kell megveszem rá aztán ennyi. 1szer kel csak megvenni. Bár izgatott volna a ps4 linux futtatása is. 4szer erősebb ez a gép mint az 5 éves pécém. Na mindegy, nem ebbe halok bele ha meg kell venni 1 játékot. Ha van ötleted nyugodtan írd meg üziben, nem akarom rombolni ezt a topicot ezzel. Más:
le akartam tölteni az world of tanksot egy ingyenes játék a ps4prón, de mikor megláttam a 75gigabyteot csak lestem.. Aztán rájöttem hogy a grafika miatt ennyi. Mert pécén max 2 giga. :R

[ Szerkesztve ]

(#276222) erahurka válasza Marcsello31 (#276221) üzenetére


erahurka
félisten

Voltak elég jó időszakok PS Plus-szal, most szerintem annyira nem adnak jó játékokat, de nyilván PS5-re tolódott a hangsúly. Arra mindenképp jó hogy szélesítse az ember látókörét, kipróbálhatsz olyan dolgokat amiket amúgy nem vettél volna meg 3-5000 forintért, de előfizetéssel megkaptad és ki tudtad próbálni.

Meg multihoz is kell (bár az ingyenes játékok ha jól tudom mennek nélküle is).

(#276223) Kendek válasza Marcsello31 (#276221) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem lehet a rendszerszoftvert downgrade-elni, ez egy védelem a konzolban. Maga a téma pedig itt teljes mértékben tiltott, mivel illegális! Szóval kérném, hogy hanyagoljuk a továbbiakban. :R

<-ƘƘ->

(#276224) Marcsello31 válasza Kendek (#276223) üzenetére


Marcsello31
őstag

Üdv, Mester! Értettem, semmi gond! A témát befejeztem. :R
Akkor lehetetlen. Ez van.
Köszi. és neharagudj.
erahurka
Hali! Köszi az infót, akkor hanyagolom az előfizetését egyenlőre, megpróbálom meg venni fixen, akadna max 4 játék ami érdekelne, De van jó pár Ingyenes is ami nem olyan rossz.
sosem volt még konzolom, új xbox szériát nem akartam venni, meg új ps5öt sem.
egyszer azért mert nincs rá pénz, meg sztem elég megismerkedni a ps4 próval.
Ha jól tudom az új erősebb konzolok már csak fizetős játékokkal mennek, arra meg végképp nincs keretem. Megpróbáltam azt hogy legyalultam a merevlemezt aztán újra tettem a rendszert fölösleges munka, mert a gép valahol megjegyezte hogy melyik szoftver volt rajta.
Gondolom a bioschip. No mindegy. Am tettszik a gép, csak meg kel várni azt a hosszú időt, mire lejön egy játék, esetemben ez 1 nap :D- :O . Viszont multizni meg lehet a nettel, mert 20 megás. Csak a letöltés vankorlátozva. "wifi".

[ Szerkesztve ]

(#276225) Mezcal válasza Marcsello31 (#276224) üzenetére


Mezcal
addikt

Ha jól tudom az új erősebb konzolok már csak fizetős játékokkal mennek

Nem jól tudod, mennek azon az ingyenes játékok is, mint Apex Legends, CoD Warzone stb.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#276226) erahurka


erahurka
félisten

Hol vagy hogy érdemes eladni szerintetek régi konzolt? PS4 Slimet meg PS3 Slimet. Ha boltba beviszem az nagyon gáz árat mond rá? :R

(#276227) Kendek válasza erahurka (#276226) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kicsit fura egy kérdés ez itt, hiszen a lapcsaládnak van aprós része, és mindannyian azt használjuk; hardverapro.hu

<-ƘƘ->

(#276228) erahurka válasza Kendek (#276227) üzenetére


erahurka
félisten

Feszélyez hogy idegen emberek jöjjenek hozzám megnézni a konzolt.

(#276229) Arolotifar válasza erahurka (#276228) üzenetére


Arolotifar
őstag

Akkor add el féláron a boltban és kész. Ha már eldöntötted, akkor felesleges kérdezned...

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#276230) erahurka válasza Arolotifar (#276229) üzenetére


erahurka
félisten

Félár túl kevés.

(#276231) Kendek válasza erahurka (#276228) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kell, hogy idegen emberek menjenek hozzád megnézni a konzolt. Ha helyben elvinné valaki, akkor le tudod beszélni azt, hogy te viszed el hozzá és ott próbáljátok ki, vagy pedig nincs próba csak utcán átadás. De esélyes az is, hogy az ország egy távolabbi pontjáról jelentkeznek érte, akkor pedig amúgy is csak csomagküldés jöhet szóba.

<-ƘƘ->

(#276232) Arolotifar válasza erahurka (#276230) üzenetére


Arolotifar
őstag

Elég nagy árréssel dolgoznak, szóval arról ne álmodj, hogy jó áron tudod eladni náluk. A Hardverapróval jobban jársz.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#276233) koncsik válasza erahurka (#276228) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A PS4 Pro-mat egy megbeszélt helyen adtam át, még én javasoltam, hogy legalább nézzenek rá, hogy azt adom... HA-n vette valaki, aki nyilván tovább adja (értékelések száma és a 200.-ik eladott PS azért előre jelezte ezt...). Persze karácsony előtt jól pörgött a piac, annyiért adtam el, amennyiért vettem 1 éve. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#276234) erahurka válasza koncsik (#276233) üzenetére


erahurka
félisten

Nem rossz, lehet karácsony előtt kellett volna elpasszolni. Lehet felteszem, bár valaki már rámírt innen a topikból hogy egy haverjának lehet kéne :D

(#276235) tboy93 válasza erahurka (#276230) üzenetére


tboy93
nagyúr

Figyu, egy ps3 ér max 30k-t. Félár akkor 15. Arazd be, hogy meger-e 15e Ft-ot hogy valaki a lakasodban probalgassa. (En nem vennem meg proba nelkul)

(#276236) Marcsello31 válasza erahurka (#276234) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia! Létezik hogy feladod póstán a vevő terhére, de valahol a facebookon láttam hogy vesznek be konzolokat. Én pl nem fogom ezt már eladni, sztem nálunk rohad meg "idővel."
Jók a játékok benne. De mielőtt tele pakolom a kb 6 éves?! korongos merevlemezét, egy ilyesmit tervezek beletenni helyette: [link]
Csak is ssdt. Így már max ami forog a gépben az a ventinlátor. Meg az okosok írják hogy folyamatban van az új patch. Nekem már most három játék tettszik amit kínál, Fizu után fontolgatom majd a megvételét. Szerencsés példányt fogtam ki az állapota végett. Most a nettel vagyok meglőve, 20 megás nettel letölteni 75gigát? Mire letötli megöregszem. :W :) Vannak lehetőségek a konzol eladására, meg nemfeltétlen kell el jönnie érte.

(#276237) erahurka válasza Marcsello31 (#276236) üzenetére


erahurka
félisten

Alapvetően én is ellennék vele, de annyival gyorsabb meg egy-két játék annyival jobban fut PS5-ön hogy szeretnék lassan váltani.

(#276238) Marcsello31 válasza erahurka (#276237) üzenetére


Marcsello31
őstag

Hali! Érthető, én is gondolkodam a ps5ön de még kivárok, meg lóvém sincs. Ezt a csöves Fortnite-ot is megnézem mostmár, hogy mennyire és miért volt annó mindenki ráizgulva.
a jelenlegi játékok a pcmen nem futnak, csak a konzolomon. én várok még a ps5el. HA elakarod adni a boxod, nézd meg a facebook marketplace oldalát, ott is felteheted, de vannak helyek boltok ahol csak bemész, át adod, kifizetik aztán ennyi. Én is úgy rendelek hogy pósta, vagy elmegyek érte, hozzám ne jöjjön senki. :))

(#276240) Marcsello31 válasza Alien2022 (#276239) üzenetére


Marcsello31
őstag

Jóvanna! Csak poénkodtam! ;] Elkezdtem letölteni a 76gigás játékot, a konzolra, 20megás nettel, szerinted mikor jön az le? :DD

[ Szerkesztve ]

(#276241) gboorka91 válasza Marcsello31 (#276221) üzenetére


gboorka91
csendes tag

A wot pcn is van vagy 60gb :D

PSN: Gboorka91

(#276242) Marcsello31 válasza gboorka91 (#276241) üzenetére


Marcsello31
őstag

Akkor mind1,hol töltöm le. :D Remélem kibírja a masina az éjszakát, és nem robban fel velem 1ütt.

(#276244) erahurka válasza Marcsello31 (#276242) üzenetére


erahurka
félisten

Tedd rest mode-ba, úgy picit gyorsabban is tölt. De előbb nézd meg a beállításokat, lehet engedélyezni kell valamit, hogy menjen a letöltés olyankor is.

[ Szerkesztve ]

(#276245) Di Natale válasza erahurka (#276244) üzenetére


Di Natale
aktív tag

:((

(#276246) erahurka válasza Di Natale (#276245) üzenetére


erahurka
félisten

Írd már meg mibajod van velem, komolyan nem értelek.

(#276247) Marcsello31 válasza erahurka (#276244) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia! épp, meg akartam kérdezni, hogy hol is van ez a lehetőség, mert amint kikapcsolom a tévét, egy kis idő után kb 20 perc és a konzol is kikapcsol, a letöltés szépen megy, igaz döcögve, de megy, multizni a net jó, csak a letöltés az a mi bajos lehet. Pontosan hol találom meg ezt a funkciót? Az a megoldás érdekelne, ahol a ha a tv ki van kapcsolva, de a box bekapcsolva marad, letöltés módban. A választ előre is utólag is köszi, még minimum 40 giga hátra van :)). A beállításokon belül hol találom meg ezt? :)

Szia! Közben megtaláltam a pihenő üzemmódot és azt a funkciót, hogy ilyenkor is legyen a netre kapcsolódva majd töltse tovább a cuccot. Narancs sárgán világít a konzol ledje, Gondolom így tovább megy a letöltés nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#276248) icemad válasza Marcsello31 (#276247) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, a narancssárga az a készenléti mód, ilyenkor folytatja a letöltést. Érdemes akkor letölteni a dolgokat, amikor alszol vagy dolgozol, így nem zavar be a játékba.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#276249) Marcsello31 válasza icemad (#276248) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia! Így lesz, éjszakánként fog menni a letöltés., azt már most látom előre. Még a fele sincs meg, a world of tanks játéknak, de szerintem hagyom had mennyen, de az lesz hogy este 8tól reggel 8ig indítom a letöltéseket.
Had töltődjön, így a nagyja lejön a többi meg úgy ahogy. Jók a játékos listái kínálatai, nem fényezés képp írom, de most is az jött le hogy volt annó, olyan kütyüm: talán chrome cast? ahol online játékokkal lehetett játszani a felhőből. Hát a fele nem volt fent azon mint ezen. Na mindegy, a letöltéseket estére optimalizálom, így a netet sem akkor terhelem le, mikor mások is használnák, Ez a letöltés most egy teszt volt. Köszönöm mindenkitől a segítséget, most már minden vili.
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#276250) Elims válasza erahurka (#276228) üzenetére


Elims
veterán

Engem is zavarna.Kizárt,hogy beengedjek vkit ilyen céllal.Egyszer volt,többet sem lesz (pedig nagyon normális vevő volt,x évvel ezelőtt).
Eladhatod úgyis,hogy csak postával.Bár akkor lehet a vásárlóvan egy kis gyanú..de ha sok pozitív értékelésed van kérdés nélkül utalnak előre.Ha meg kevés van vagy nulla,eladhatod úgyis ahogy én vettem már "pár" dolgot,előre küldik a terméket és átvétel után max.1órán belül a számlán a pénz,Ha minden O.K. a termékkel.Eddig nem volt gond.
De sokszor vettem már úgyis vmit,ahogy Koncsik írja,személyes átvétel és mindenféle próba nélkül kint az utcán.Eddig így is minden rendben ment.
Szerencsére kopnak az ócska "emberek".
A hírdetések is egyre normálisabbak.Korrekt leírás,normális fotó.
Ha meg olyan vevőt találnál mint mondjuk [Pakooo] akkor meg simán küldheted előre,mert üzletben vakon lehet benne bízni.
De sajnos már úgy is jártam,hogy sok pozitívostól szerettem volna lemezt venni,személyes átvételnél derült ki,hogy karc volt a lemezen.Egy blu ray lemezen!Karc.Az azt jelenti ugye,hogy nem kis "behatás" érte.Onnantól jöhetnek nekem azzal az ócska szöveggel,hogy "a játékot nem befolyásolja"... Azt lehet,hogy nem,de a fej élettartamát igen.

Egyébként ez volt a legjobb húzás részedről. :-) Ez a kérdés. ;-) "Hol vagy hogy..."

Marcsello: "...csöves Fortnite-ot is megnézem mostmár, hogy mennyire és miért volt annó mindenki ráizgulva."

:-DDDDD 👍
Anno???Mai napig dübörög.Nagggyon rajta vannak az emberek.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.