Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276801) Elims válasza Kendek (#276797) üzenetére


Elims
veterán

A szemtávolságosat még tényleg nem láttam sehol,de a követőfényeket igen.
Emlékszem,hogy bekapcsoláskor vagy játék közben is lehet kalibráltatni.+van még egy átlátszó ember alak amiben kell,hogy benne legyen a szemüveg.Ha az rossz helyen van,mozdítok kicsit a kamerán.

A szemtávolságosat vhogy kipróbálom majd. :R :R

(#276802) nimfas válasza icemad (#276798) üzenetére


nimfas
addikt

Fura, nekem alap volt, pedig akkor még csak kölcsön volt itt a PS4PRO+VR. ;-)

(#276803) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

#Akció
PlayStation® Plus 365 napos előfizetés + Nioh Játékprogram [link] EDEMAG kóddal Emag appban easyboxba rendelve 13.990 Ft

(#276804) consono válasza Elims (#276801) üzenetére


consono
nagyúr

Pedig érdemes a pupillatávolságot jól beállítani, ennek a rossz beállítása is felelős a rosszullétekért VR-ban (meg persze egy csomó más, de ezen könnyű segíteni)

"In God we trust. All others must bring data"

(#276805) interstate76


interstate76
addikt

Ha valakit érdekel, akkor a Table Top Racing: World Tour jelenleg csak 259,- Ft a Store-ban, ha van PS Plus előfizuja valakinek. Szerintem nagyon-nagyon durván megéri az árát, ez a PC-s Re-Volt mellett a legjobb "kisautós" játék. Ha valaki megveszi és szívesen multiplayerezne, dobjon egy privátot! :K

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#276806) wayne1


wayne1
senior tag

Hali. Egy kolléganőm kérdését tolmácsolnám. PS4 készüléke van és anno mikor angliában dolgozott ott csinált UK profilt. Viszont most, hogy hazajött szeretne átváltani magyarra, de nem talált ilyen lehetőséget. Van esetleg lehetősége arra, hogy átállítsa? Kerestem itt a fórumban ezt a témát, de nem volt egyértelmű nekem, hogy van -e ilyen. Előre is köszi a válaszokat.

(#276807) Kendek válasza wayne1 (#276806) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sajnos nincs ilyen lehetőség, helyette új profilt tud létrehozni.

<-ƘƘ->

(#276808) neo-geo válasza interstate76 (#276805) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Thx, jó vétel volt.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#276809) Alarikman válasza interstate76 (#276805) üzenetére


Alarikman
senior tag

Köszi a tippet. Most kerestem éppen család számára egymás elleni játékhoz címeket. Ha tudsz még olcsó darabokat, írj. Majd észben tartom a multit is, ha tetszik a játék akkor írok.

(#276810) ruti válasza Alarikman (#276809) üzenetére


ruti
Közösségépítő

emlékeim szerint ez nem tud split screen-t...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#276811) interstate76 válasza ruti (#276810) üzenetére


interstate76
addikt

Sajnos valóban nincs benne local multiplayer opció. :(

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#276812) wayne1 válasza Kendek (#276807) üzenetére


wayne1
senior tag

Köszönöm, továbbítom neki.

(#276813) Mezcal


Mezcal
addikt

Másnak is játszhatatlan a Fifa22? Engem állandóan kidob a hiba van a felhasználóprofillal.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#276814) F-ECT$ válasza Mezcal (#276813) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom egy "páran" rácuppantak most.

Dive ever, work never.

(#276815) erahurka válasza F-ECT$ (#276814) üzenetére


erahurka
félisten

Nálam is van egy 22-es mégse cuppan rá senki ;]

(#276816) Stauffenberg válasza erahurka (#276815) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Arany szabály, hogy a bemondott számokat bruttóként kell kezelni, nettósítva osztani kell 1,27-tel, de kérkedés esetén már 2-vel! :DD

(#276817) interstate76 válasza Mezcal (#276813) üzenetére


interstate76
addikt

Nálam nem volt vele gond.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#276818) nincsnév007 válasza Mezcal (#276813) üzenetére


nincsnév007
őstag

nálam működik, éppen karrier módot játszom. Engem ez a laggolos menü nagyon idegesít.

(#276819) Alarikman válasza interstate76 (#276811) üzenetére


Alarikman
senior tag

Igen, látom sajna. Akkor is jó vétel.
Viszont a WRC 6 most 768Ft és támogatja a split screen multit is. Az online-on kívül.

[ Szerkesztve ]

(#276820) erahurka válasza Stauffenberg (#276816) üzenetére


erahurka
félisten

Szerény vagyok, úgyhogy nálam szorozni kell 2-vel ;]

(#276821) interstate76 válasza nincsnév007 (#276818) üzenetére


interstate76
addikt

Engem meg az, hogy nem menti el az irányításra vonatkozó beállításaimat. Már vagy 8-szor belőttem a kiosztást, különféle játékmódokban, mentés után kiléptem a játékból és újraindítottam, de nem jutottam dűlőre a problémával, nem menti el az egyedi billenytűzetkiosztásomat - azért ez egy gigantikus nagy bénaság! Ezer éve tolom a Fifa sorozatot különféle platformokon, de még soha nem futottam bele ilyen frusztráló problémába!

(#276819) Alarikman Valóban, az is jó áron van, de másik kávéház, ami engem/minket nem igazán vonz. A TTR-ből tényleg csak a couch co-op hiányzik, ettől eltekintve elképesztően jó játék, amit mindig alig tudok abbahagyni, ha nekiállok! :K

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#276822) nincsnév007 válasza interstate76 (#276821) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem egyszer csak meccs közben kezdett magától össze vissza futni a karakterem, meg karierr módban nem számolja a statisztikát. Most meg haverokkal nem tudok pro clubozzni mert engem mindig kidob. Ez nagyon bugos.

(#276823) interstate76 válasza nincsnév007 (#276822) üzenetére


interstate76
addikt

Pedig nem ma jött ki a játék - azért ez így nagyon gáz! :O

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#276824) Tegla80 válasza wayne1 (#276806) üzenetére


Tegla80
addikt

Miert baj,h UK a profil? nekem is az 10+eve es meg sokunknak es nem gond.
Ha plus-t akar azt UK-t kell venni es ennyi.(Ő meg kinti baratokkal sepercalatt megoldja pl.)
Ha akar magyar store-t is elerni(forintban fizetni) csinalhat HU profilt is vagy US vagy ami szimpi,lehet tobb a gepen.(mint sokunknal)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#276825) icemad válasza Tegla80 (#276824) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is csináltam külön egy magyar profilt, magyar nyelvű játékok miatt. Semmi gond nincs vele évek óta.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#276826) Elims


Elims
veterán

GangstaGergő,Consono: :R :R

(#276827) erahurka válasza Tegla80 (#276824) üzenetére


erahurka
félisten

A PS Plus legnagyobb tierje 10,000 forinttal lesz olcsóbb itthon mint UK-ban, pl. ezért. A trófeákat meg nem szívesen buknám egy új profil miatt. :(

(#276828) fausto válasza erahurka (#276827) üzenetére


fausto
addikt

Tipp: a cdkeys-en általában ~10% kedvezmény szokott lenne a nagyobb feltöltőkre. Nem teljesen fedezi a többlet költséget, de valamennyit azért segít.

(#276829) Persie12


Persie12
aktív tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni!
A helyzet a következő. Feltörték anno 2 éve az origin fiókomat, valószínűleg annak reményében hogy le tudják nyúlni a Fut pontjaimat fifában. Sajnos megszívták mert nem Ultimate teamezek és így nem volt mit ellopni. Viszont a baj az az, hogy ha fifan belül megnézem az online profilomat akkor nem az én emailcímem van beírva a nevem alá, hanem valami teljesen más. Anno ezért a Fifa 20 nem volt hajlandó csatlakozni a netre és nem mentek az online szolgáltasok. Érdekesség hogy minden másik EA játék működött minden gond nélkül. Na gondoltam hogy öcsémnek leszedem a Fifa 22-t, úgyis ingyen van. A játék belép, meg minden, viszont az online profilban ugyan az a kamu emailcím van. Kérdésem a következő, lehet valahogy törölni a PlayStation rendszeréből az originem, hogy újra be tudjak jelentkezni? A playstation képviselet azt mondta hogy forduljak az EA-hez, ők nem tudnak segíteni. Ea-nél végigcsináltam a bejelentőt, de a fülük botját sem mozdítják már lassan két éve... :(

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#276830) Frod válasza Persie12 (#276829) üzenetére


Frod
addikt

Nem tudom aktív-e még, de van(?) magyar telefonos EA Support is, próbáld meg ott:
06-1/505-95-50

Do you see the white shadow?

(#276831) FollowTheORI válasza Persie12 (#276829) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az EA/origin oldalakon kéne felkutatnod az összes profilod, lehet a játékokhoz is van külön, és ott mindenhol átírni meg ellenőrizni az emailcímeket.
EA esetén gyakran segít ha nem írsz nekik hibajegyet, hanem ha beszélsz angolul akkor online chat.

Ha jól értem akkor anno nem vetted vissza a fiókod és raktad rendbe, hanem leszartad? Ez elég nagy hiba volt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#276832) Persie12 válasza FollowTheORI (#276831) üzenetére


Persie12
aktív tag

Be tudok lépni a fiókomba, és meg is változtattam a jelszót, még anno Viszont játékban nem az én email címemet jelzi ki, olyan mintha a konzol nem ismerte volna fel a műveletet.
A kérdés az az, hogy hogyan tudnám legyalulni a PlayStationről a régi EA fiókot, hogy újra be tudjak jelentkezni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#276833) FollowTheORI válasza Persie12 (#276832) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Esetleg még azt próbálhatod ha így hozzáférsz a fiókhoz, hogy ha van még egy email címed ideiglenesen arra változtatod, majd vissza mondjuk másnap. Lehet csak valami beragadt.
Már ahol az EA fiókodban látsz email címeket ott változtasd meg.
FIfával még konkrétan nem játszottam, de néha van a játékokon belül is email vagy fiók kapcsolás, ott is esetleg meg lehet próbálni, ha van ilyen, hogy bontod és újrakötöd a saját email címeddel megint.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#276834) Persie12 válasza FollowTheORI (#276833) üzenetére


Persie12
aktív tag

Hát sajnos ugyan az az emailcím van bent.
Számomra hihetetlen hogy nem lehet magán a PlayStation-ön kitörölni valahogy a fiókom. Nem értem hogy hogyhogy nincs egy olyan funkció hogy csatolt fiókok eltávolítása, vagy valami... A poén hogy csináltam direkt egy új felhasználót a konzolra, de ott is az "én" fiókomat dobja be automatán.

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#276835) Wlac válasza Persie12 (#276834) üzenetére


Wlac
Ármester

A helyzeteden segítő tuti tanácsot nem tudok adni, mert se a FIFA-kat, se a többi EA sportjátékot nem ismerem, de nem lennék meglepve, ha nem lehetne eltávolítani. Mintha az EPIC/Fortnite accountokkal is lenne valami kavarás. Sajnos a Sony-nál szétesettebb, átgondolatlanabb szolgáltatásokat nyújtó cég nem sok van.

Amit megpróbálhatsz még, hogyha öcséddel egy gépen osztozkodtok, a Plus a te accountodhoz tartozik és ez a gép a primary, akkor szimplán létrehoztok öcsédnek egy új PS fiókot és az alól játszik. Ebben az esetben az ő fiókjához is kapcsolni kell EA/FIFA accountot, ami viszont lehet egy frissen létrehozott.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#276836) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Gondoltam megosztom pár nap tapasztalatát a quest 2-vel kapcsolatban. Szóval a ps4 vr rendszere nagyon jó. Ez nem vita tárgya, mert tényleg az. A quest 2 viszont jobb. És itt nem csak a felbontás különbségre kell gondolni, hanem rengeteg apró szoftveres/hardveres dologra, bitang jól ki lett találva az egész. Olyan apró dolgokra is figyeltek, hogy magadnak tudod megrajzolni a játékteret, és azt elhagyva látod az igazi világot. Nehogy valamit összetörj vagy leverj. Nem kell hozzá sötét szoba, nem kell hozzá millió kábel, a kijelző is jobb, Sony ex címeken kívül a játékok ugyanazok, csak sokkal jobb minőségben futnak. Engem letaglózott, hogy egy 2 éves cucc ennyit tud, gyerekek... Mi lesz itt 10 év múlva? Szóval aki teheti, az mindenképpen próbálja ki, aki meg teheti, vegyen egyet. Ha esetleg van kérdés, akkor szívesen válaszolok.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#276837) Kendek válasza icemad (#276836) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PSVR 2 az jónak ígérkezik, egyedül azt sajnálom, hogy nem lesz opciós a teljesen vezeték nélküli működés. Azt azért nem mondanám, hogy a jelenlegi megoldás az nagyon jó, mert ma már eléggé elavult és kényelmetlen. Ezért sem csoda, hogy találni jobbat is.
Ami frankó lenne, ha több hibrid játékot adnának ki, mint amilyen a Resi 7 is. Ez mindenkinek jó lenne. A tartalomgyárosoknak azért mert megfelelő méretű piacot tudnának célozni, a játékosoknak pedig azért, mert lenne rá tartalom.

<-ƘƘ->

(#276838) icemad válasza Kendek (#276837) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A psvr 2-nek teljesen elkell hagynia az 1-et. Mert csak visszafogja a lehetőségeket. Quest 2-t kell másolni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#276839) Kendek válasza icemad (#276838) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PSVR 2 az már teljesen kész van, és megnyugodhatsz, mert semmi kötődése sem lesz a mostani megoldáshoz. Hogy lesz-e valamilyen szinten visszafele kompatibilitás a játékokkal, az még kérdéses, de valószínűleg ez önmagában nem lesz kivitelezhető.

<-ƘƘ->

(#276840) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Sziasztok! Hosszú idő után úgy döntöttem, beruháznék egy ps4-re, kipróbálva ezt a világot mivel már régóta szimatolgattam-nézelődtem ezen a környéken, megváltoztak az igények, szokások, illetve most már lenne egy frankó tv hozzá (KD5585J). :)
A kérdésem az lenne a tapasztaltabb kollégákhoz, hogy 4k tv-hez elegendő a slim vagy érdemesebb a pro-t választani? :) F1, Fifa, sztori játékok érdekelnek főleg, de aztán ahogy mondják, evés közben jön meg az étvágy, így inkább azt választanám aminek igazán szép a képe ilyen nagy felbontásban(illetve talán időtállóbb gép is). (na nem mintha megvakulnék ha 30-40 fps-ben kellene játszani, de ne azon a 20K-n múljon.)
Előre is köszönöm véleményeteket ez ügyben! :R

(#276841) tboy93 válasza Don.Corleone (#276840) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Játszható a slim is 4K TV-n, de ha teheted Pro-t vegyél.

(#276842) F-ECT$ válasza tboy93 (#276841) üzenetére


F-ECT$
titán

Vagy ha még inkább engedi akkor PS5-öt :)

Dive ever, work never.

(#276843) tboy93 válasza F-ECT$ (#276842) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hja. Bár az azért tényleg más árkategória, nem 20k a különbség :D

(#276844) consono válasza Don.Corleone (#276840) üzenetére


consono
nagyúr

Ahogy előttem mondták, de ha zavar a 30 fps, akkor igazán csak a Pro, vagy még inkább a PS5 való neked, mert a FAT/Slim gépeken nagyon sok játék csak 30 fps-el megy.

"In God we trust. All others must bring data"

(#276845) erahurka válasza consono (#276844) üzenetére


erahurka
félisten

Ha stabilan 30-cal mennének :DDD

(#276846) consono válasza erahurka (#276845) üzenetére


consono
nagyúr

Erről ne is beszéljünk :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#276847) Don.Corleone válasza consono (#276844) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Köszönöm az infókat, illetve mindenkinek az útba igazítást! :R :) Nézelődök inkább a pro környékén, jobban fog menni a tv-hez illetve talán akkor az időtállóbb.

(#276848) F-ECT$ válasza Don.Corleone (#276847) üzenetére


F-ECT$
titán

4k tv-hez valóban jobb a Pro, ez nem is kérdés, viszont időtállóságról azért ne beszéljünk, ugyanis egyre inkább jönnek azok a játékok, amik már nem fognak megjelenni PS4-re.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#276849) perge666 válasza Don.Corleone (#276847) üzenetére


perge666
veterán

Pro minden tekintetben jobb,viszont elég hangos tud lenni.
Nekem Fat PS4 után a zajszint miatt lett Slim,igaz akkor még csak FHD TV-m volt.

(#276850) Mezcal válasza Don.Corleone (#276840) üzenetére


Mezcal
addikt

Pro kell a 4K-hoz, de készülj fel, hogy baromi hangos lesz. Mint egy felszálló Boeing. Talán még ki is kapcsol párszor túlmelegedés miatt. Pasztáztathatod 4 havonta. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.