Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276701) vargalex válasza Bogyi007 (#276674) üzenetére


vargalex
félisten

Ugyan én nem ismerem ezt a fülest (nekem OneOdioi van), de vezetékes üzemben szerintem ez is úgy működik, hogy nem használja az akkut. Azaz, mint egy sima vezetékes füles.

Alex

(#276702) perge666 válasza erzol (#276692) üzenetére


perge666
veterán

Én a héten vettem meg a REVIII-t,de az új akcióban láttam a TLOU2-t is,és ment is a kosárba. :D
Nekem annak idején az 1.része valahogy nem ütött annyira pedig mindenki istenítette. Nem rossz csak többet vártam tőle.
zombis/horror játékokat nagyon szeretem.

(#276703) Kendek válasza icemad (#276700) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Árakat és a kínálatot, de vásárolni azt nem lehet. Ha nem szeretnél két profilt, akkor a másik megoldás, hogy lemezen veszed meg a játékot itthonról, úgy is lesz benne magyar felirat.

<-ƘƘ->

(#276704) szuladam


szuladam
aktív tag

Üdv!

Lett egy új 4k-s TV-m, VRR-t is már támogatja már. Hozzá van csatlakoztatva egy házimozi rendszer (Atmos képes). A PS4-em sima, nem PRO. A TV-n 4 hdmi van: 2 sima, 1 EARC (ezen van a házimozi) és egy 4. amire "csak" 4k-van írva (earc felirat nincs) ebben jelenleg a Chromecast van.
A kérdésem:
javít bármit is esetlegesen kép vagy hangminőségen ha az EARC képes hdmi-n keresztül csatlakoztatom a tvre VAGY a 4. "elvileg" szintén ARC képes foglalatba? Vagy fölösleges a sima PS-re "pazarolni" a drága hdmi slotot? Úgy se képes 4kra meg VRR-ra sem...

(#276705) erahurka


erahurka
félisten

Mit kell csinálni hogy ne akarjon minden bekapcsoláskor meg ébresztéskor e-mail meg értesítési engedélyeket kérni a konzol?

(#276706) Kendek válasza szuladam (#276704) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha már VRR-képes a tévé, akkor feltételezem, hogy mindegyik portja minimum 2.0-s. De ha mégsem, és van rajta 1.4-es bemenet is, akkor azon elvileg a HDR az nem működik. Max ennyi lehet a hátrány, VRR-t nem tud és soha nem is fog tudni a PS4. Attól, hogy az EARC feliratú portba kötöd a konzolt, nem lesz jobb a kép- vagy a hangminőség.

<-ƘƘ->

(#276707) icemad válasza Kendek (#276703) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Értem, köszönöm a választ. Marad a két profil, lemezzel nem kínlódok. :)

(#276708) szuladam válasza Kendek (#276706) üzenetére


szuladam
aktív tag

rendben köszönöm!

(#276709) perge666


perge666
veterán

Ez a Resident Evil Village sokkal de sokkal jobb lett mint a 7.rész,pedig az is nagyon tetszett. :)
Kicsit hozza a Resident Evil4 hangulatát,amit szintén nagyon szerettem.
A látványvilág is gyönyörű szerintem PS4-en is,és akadozások sincsenek pedig Slimen játszom.
A töltési idők se hosszúak és elég kevés volt eddig a 3-4 óra alatt,sőt lehet nem is volt csak amikor meghaltam és töltött vissza……

Legelsőnek a Resident Evil3-al játszottam vagy 20 éve,teljesen elvarázsolt,amikor hallottam hogy felújítsák nagyon megörültem,de amikor kiadták és olvastam a teszteket meg néztem róla videót akkor eléggé elszomorodtam. :(((
Meg se vettem.
Ha valaki játszott vele leírná a véleményét róla? :R

[ Szerkesztve ]

(#276710) drachoHUN válasza perge666 (#276709) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Voltak jobb részei a Village-nek, főleg az első felében. De a második fele, inkább már egy FPS lövölde volt. Nekem így csalódás volt a 7. rész, illetve a játék elég hangulatos első fele után.

Forza JUVE!!!

(#276711) Rx


Rx
aktív tag

Sziasztok!

Látom, hogy a Knowledge is Power most akciósan beszerezhető. Leírásban nem látom, de úgy emlékszem, hogy magyar szinkronos a játék. Ez igaz?
Meg szeretném venni csak a leírás elbizonytalanított...

Előre is köszönöm a választ! :R

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#276712) tboy93 válasza Rx (#276711) üzenetére


tboy93
nagyúr

Magyar accountrol vasarolva magyar szinkronos igen.

(#276713) icemad válasza Rx (#276711) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Témához kicsit kapcsolódva... Én tegnap vettem meg a That's You játékot, ami hasonló ehhez. Baromi jó játék, tegnap este toltuk vagy 2 óra hosszát. Sokkal viccesebb, mint a Knowledge is power. Egyetlen nagy hátránya, hogy maximum 6 ember tud játszani, mi meg heten voltunk. Természetesen ez is teljesen magyar, ha a magyar áruházban veszed meg. Sajnos nem akciós most, 7000 forint. De ajánlom, mert tényleg szuper. :K

(#276714) Rx válasza tboy93 (#276712) üzenetére


Rx
aktív tag

Köszi! Akkor veszem is meg. :)

#276713icemad
Köszi! Ez is jónak ígérkezik! Berakom a kedvencek közé aztán akciósan rá repülök :DDD addig ezzel is el leszünk a társasággal. :)

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#276715) perge666 válasza drachoHUN (#276710) üzenetére


perge666
veterán

Úgy tűnik ott még nem tartok,de bízok benne hogy nekem fogja adni a második fele is,az FPS-eket is szeretem. :)
RE5 is inkább már FPS volt,de az is nagyon tetszett.

(#276716) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem láttam még itt megosztva, de ez a kód ad egy ingyenes témát:

6NN5-B2NK-XQM9

Az előbb váltottam be, szóval még működik.

(#276717) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tudtok ajánlani olyan vr játékokat, amit lehet többen játszani? Ugye a bemutató játékok között volt egy godzilla szerűség, ahol a vr játékos volt a szörny, a többieknek meg menekülni kellett a városon keresztül. Az egész jópofa. Van valami hasonló?

(#276718) fausto válasza icemad (#276717) üzenetére


fausto
addikt

Ha nem online érted a többen játszást, talán még a Keep talking and nobody explodes ilyen többen játszós. Meg az ingyenes playroom vr-ban vannak kis egyszerű, többszemélyes játékok.

(#276719) icemad válasza fausto (#276718) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem onlinera gondoltam, abból van egy pár. Igen, a playroomban volt ez a godzillás is. Akkor csak ez, meg a keep talking van? Az nem túl sok.

(#276720) vargalex válasza icemad (#276719) üzenetére


vargalex
félisten

Pl. a Pixel gear is több játékos. Egyébként szerintem az általad említettnél szerintem jobb a lövöldözős és a macska-egér játék szintén a Playroom VR-ból.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#276721) AxBattler válasza icemad (#276716) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, otthon majd megpróbálom!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276722) icemad válasza AxBattler (#276721) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ps appban is belehet váltani.

(#276723) AxBattler


AxBattler
félisten

Honnan tudnék rendelni normális minőségű skint-t PS4-hez?
Főleg TLoU témában érdekelne,,,

consoleskins.co-t találtam, nem tudom, hogy ajánlott-e a cég?
vgfgamers.com-on is van egy csomó szép minta... CP, Ragnarok, The One Ring, Leon&Claire, és Ellie&Joel. Mondjuk ez drágább, és messzebbről érkezik.

#276722 icemad
Meglett, köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276724) AxBattler válasza AxBattler (#276723) üzenetére


AxBattler
félisten

Senki?
Természetesen ott az xtremeskins, de náluk nincs tematikus matrica.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276725) zojjektum válasza AxBattler (#276724) üzenetére


zojjektum
senior tag

Haver az első aliexpresses eladótól vette a tlou matricát ami tetszett neki. Kb 4 éve van felragasztva a gépre. Olyan, mint amikor megvette.

(#276726) AxBattler válasza zojjektum (#276725) üzenetére


AxBattler
félisten

Sajnos onnan nincs lehetőségem rendelni. :B
És az nem mond el sokat a minőségről, hogy ugyanolyan, mint új korában...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276727) zojjektum válasza AxBattler (#276726) üzenetére


zojjektum
senior tag

Én még ps3ra kaptam itthonról. Elég vastag vinyl jó festéssel. Az övé kb ugyanaz az anyagminőség, de ha amúgy sem lehetőség onnan rendelned, akkor nem is releváns a minőség.

[ Szerkesztve ]

(#276728) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok,

Ma reggelre megadta magát a PS4 Slimem, bekapcsolásra/safe modera nem reagál semmit. Másik tápkábelt, konnektort próbáltam, nem változtatott semmin. Szerintem valami megfőhetett benne, erős netlaggokat produkált a gép miután elkezdett melegedni.

Azért mégis jó lenne tudni mi a nyűgje, egyáltalán javítható-e. Pesten belül hova/kihez éri meg vinni szervizbe? Jöhet PM-be is.
Köszöntem!

halahala

(#276729) Kendek válasza xenom0rph (#276728) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha semmire sem reagál, nem is csippan és a venti sem indul el, akkor esélyesen kimehetett a tápban a biztosíték.

<-ƘƘ->

(#276730) mcmyke04


mcmyke04
újonc

Szia mindenkinek!

Lehet hogy már van erre válasz,de én nem nagyon takáltam,úgyhogy elnézést ha mégis van

a párom öcsétől átvettem egy ps fiókot.adott egy játék a The Crew 2,valahogy tudom előről kezdeni,mert kb a felénél tartott a srác.és csak onnan tudnám folytatni,de szeretném elejétől játszani!

SZM

(#276731) Elims válasza mcmyke04 (#276730) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Persze,van lehetőség.Csinálj egy új felh.nevet./account-ot.
Főmenüben fent jobb legszélén ahol kikapcsolnád a gépet.Ott megtalálod a create new user vagy vmi ilyesmi.

(#276732) Kendek válasza mcmyke04 (#276730) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elims válaszát kicsit kiegészítvén... a progress az nem lokálisan, hanem az Ubisoft szerverein van tárolva, és nem lehet törölni vagy reset-elni. Viszont ha nem ezzel az átvett profillal indítod a játékot, hanem a megosztás révén egy másikkal (nyilván a sajátoddal, szóval emiatt nem kell feltétlenül egy újat létrehoznod), akkor úgy előröl tudod kezdeni.
Annyi hátránya lehet ennek, hogy ha az alapjátékon felül más extrák is vásárolva lettek, akkor azok account-hoz vannak kötve, és megosztáson keresztül nem lehet elérni.

<-ƘƘ->

(#276733) icemad válasza Kendek (#276732) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Playstationnél egyébként ez hogy működik? Ha veszek Dlc-t, akkor a többi profil is eléri a saját gépemen? Vagy ez játékfüggő? Az iap dolgokban szinte biztos vagyok, hogy azokat nem lehet osztani.

(#276734) Kendek válasza icemad (#276733) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapvetően megosztáson keresztül is elérhető minden, ha a kapcsolódó licenc az a Sony saját rendszerében van. Illetve a játékállás mentéseket is törölni lehet, amennyiben a hivatalos úton van megoldva a tárolásuk.
Jellemzően a single player játékoknál ezzel nincs gond, viszont multis címeknél előfordul, hogy egyes tartalmakra nem működik a megosztás, és profilonként szükséges fizetni.

<-ƘƘ->

(#276735) icemad válasza Kendek (#276734) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Értem, akkor ez hasonló, mint xboxon.

Másik kérdésem az lenne a tagokhoz, hogy valaki próbálta már az oculus quest 2-t? Sokkal jobb, mint egy ps4 pro+vr szett? Vagy tök ugyanaz?

(#276736) Kendek válasza icemad (#276735) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az Oculus Quest 2 nem használható PS4-es VR játékokhoz, szóval nem alternatíva, és emiatt nem is igazán lehet összehasonlítani a kettőt. Értsd, hiába is lenne jobb vagy rosszabb, nem tudod kiváltani vele a Sony saját megoldását.

<-ƘƘ->

(#276737) vargalex válasza icemad (#276735) üzenetére


vargalex
félisten

Ha összehasonlítani szeretnéd, mert az Oculust használtad már PC-n, akkor a PSVR felbontása gyengébb (1832x1920/szem vs. 960x1080/szem). Illetve ugye más megvalósítás. A PSVR esetén a kamera a szemüveg/kontroller/fagyik fényéből tudja a pozíciókat (illetve nyilván kontroller/fagyi esetén használja a gyro szenzort is).

Alex

(#276738) nimfas válasza vargalex (#276737) üzenetére


nimfas
addikt

Felbontásban ég és föld a kettő, nekem van PSVR, akitől vettem ő vett Quest 2-t. Kipróbáltam, sokkal élesebb a kép. Már várom a PSVR2-t még a Quest -nél is jobb felbontás, szemkövetés. Akkor valószínűleg cserélem a PS5-re a PS4Pro-t. 🙂

(#276739) icemad válasza Kendek (#276736) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem nagyon félreértettél. Vr szett van itthon, de a fiaim nyígnak a quest 2-ért. A játékok kb ugyanazok mindkét gépen, ugyanazok a címek vezetik az eladási listákat, kb az áruk is ugyanaz. (Leszámítva a Ps ex címeket pl Astrobot.) A kérdés az lett volna, hogy megéri e a 350 eurót a quest 2? Szerintem nem, mert a játékok ugyanazok, de videók alapján a quest 2 jobb, kb minden szempontból. Arra lennék kíváncsi, hogy valaki kipróbálta e, és mi a véleménye róla.

(#276740) icemad válasza vargalex (#276737) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

PC-n nem használtam, de a quest 2-höz nem is kell PC. Standalone "konzol". Persze lehet PC-hez is használni, de nálam az nem szempont. Lényegében akkor a quest 2 a felbontásban, a képfrissítésben jobb, és nem kell hozzá sötét szoba, meg kábel dzsungel sincs.

[ Szerkesztve ]

(#276741) vargalex válasza icemad (#276740) üzenetére


vargalex
félisten

Bocs, kevertem. Kollégának van Oculus Quest 2, ő nagyon dícséri, főleg a standalone volta miatt (is).
A cégnél van egy Oculus (meg nem mondom, milyen típus), az még vezetékes (a headset része), de annak is jobb a felbontása a PSVR-nál.

Alex

(#276742) mcmyke04 válasza Elims (#276731) üzenetére


mcmyke04
újonc

Köszönöm szépen,sikerült megoldani!

SZM

(#276743) icemad válasza vargalex (#276741) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ma délelőtt kipróbáltam a quest 2-t az egyik boltban. Hát ez tényleg sokkal jobb, mint a ps vr, de még mindig sajnálom rá a pénzt. Kicsit olyan ez, mint a foghúzás. :DDD De a kölykök biztos rábeszelnek majd.

(#276744) Mezcal válasza icemad (#276735) üzenetére


Mezcal
addikt


Nem feltétlen jobb.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#276745) nimfas válasza Mezcal (#276744) üzenetére


nimfas
addikt

PSVR2 jobb lesz mint a Quest 2 felbontásban, látószögben is. Kérdés hogy mikor jön...

(#276746) Kendek válasza nimfas (#276745) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elvileg talán már idén év végén, de persze PS5-höz, PS4-gyel nem lehet majd használni. Mármint virtuális képernyőként sem, mert USB-C csatlakozón keresztül fog csatlakozni.

<-ƘƘ->

(#276747) icemad válasza nimfas (#276745) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És mennyiért. Meg ugye kell hozzá ps5 is, azt meg idén valószínűleg nem tudok beszerezni normális áron. Itt több hónap a várható érkezés. 800 eurót meg nem adok érte a scalpereknek.

(#276748) nimfas válasza icemad (#276747) üzenetére


nimfas
addikt

Akitől vettem a PS4Pro-t az is futott pár kört netes boltokkal, neppertől ő sem vette meg jóval drágábban. De 1-2 hónapon belül lett neki gépe. Ő is rendelni fog vr2-t hozzá, majd előtte csekkolom milyen a rendszer.

Engem pl az érdekelne hogy a már meglévő VR játékok is nagyobb felbontással fognak futni, pl. Star Wars Squadrons jobb felbontással biztos királyabb lenne. Nem mondom így is ég élmény volt végigtolni VR-ban, de tv-n vagy PC-n jobb a felbontás, azt el tudnám képzelni szemüvegben. :D

(#276749) Kendek válasza nimfas (#276748) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha egyáltalán lesz visszafele kompatibilitás (erről nincs még infó), akkor a magasabb felbontáshoz minimum kelleni fog egy patch. Az pedig régebbi játékokhoz nem fog már jönni. Rosszabb esetben nem lesz visszafele kompatibilitás, viszont akkor jó hír, hogy ami játékot kiadnak rá, az biztosan nagyobb felbontással fog futni.

<-ƘƘ->

(#276750) icemad válasza nimfas (#276748) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az a gond, hogy dél Hollandiában élek, és itt a környéken nincs sehol. Pedig a német határ 10 km, a belga is csak 30. Szóval nem lenne nagy út, csak nincs sehol ps5. Boltokban azt sem tudták megmondani, hogy mikor lesz. Series x és oled switch ugyanez...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.