Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#275852) F-ECT$ válasza Pestaman (#275851) üzenetére


F-ECT$
titán

Én tavaly valami kis konzolboltban 4e Ft-ért cseréltettem a driftelő kart. 10e Ft-ért már nem nagyon éri meg a javítás szerintem.

Dive ever, work never.

(#275853) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Nekem tavaly szinte egyszerre kezdett el mindkét kontrolleren is driftelni a bal stick. Annak ellenére, hogy fele-fele arányban javasolják és ellenzik a WD-40 használatát, én kipróbáltam mindkettőn.
Az egyiken teljesen megszünt a jelenség, a másik pedig semmit sem javult.
Nem bíztatok rá senkit, de nálam bevált. A másiknál lehet, hogy nem voltam elég alapos, de mivel tartalék kontroller, így már nem volt sok kedvem újra szétkapni.

[ Szerkesztve ]

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#275854) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gran Turismo 7 - Find Your Line Trailer | PS5, PS4

A glimpse at Horizon Forbidden West PS4 gameplay - Simán jól néz ki PS4-en is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#275855) nsrking válasza oriic (#275854) üzenetére


nsrking
senior tag

Valóban jól néz ki Ps4 Pron is, bár szerintem ez 1080pnél lesz ennyire folyamatos.. Nagyon jó érzés a szemnek látni ezeket a folyamatos animációkat, sokat fejlődött az első részhez képest :C

(#275856) consono válasza oriic (#275854) üzenetére


consono
nagyúr

Jah, ez még mindig nem PS4, hanem PS4 Pro...

"In God we trust. All others must bring data"

(#275857) erahurka válasza consono (#275856) üzenetére


erahurka
félisten

Nyugi, PS4-en is jól fog futni.

(#275858) consono válasza erahurka (#275857) üzenetére


consono
nagyúr

Hiszem ha látom :) Vagyis így ez nem igaz, pont emiatt gondolkodom a nagyobb kiadáson, hogy ha odaérek PS5-ön is lehessen játszani.
A múlt héten kezdtük el a HZD-T újra végigjátszani, rákészülésként a folytatásra, de azóta mind megcovidosodtunk, nem haladtunk sokat...

"In God we trust. All others must bring data"

(#275859) erahurka válasza consono (#275858) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem nem rémlik exkluzív ami rosszul futott volna PS4-en. Talán a Days Gone-nal voltak gondok de azt is kikupálták.

(#275860) consono válasza erahurka (#275859) üzenetére


consono
nagyúr

Jah, azzal is csak az elején voltak gondok, mire én toltam nem volt probléma. Remélem most sem lesz máshogy, végül is a fejlesztés PS4-en indult...

"In God we trust. All others must bring data"

(#275861) Rigormortiis válasza erahurka (#275859) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hát meg azért a Drivelub startja sem volt zökkenömentes, finoman fogalmazva, ezzel együtt számomra a gen legjobb autós száguldozása volt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#275862) butch válasza consono (#275858) üzenetére


butch
csendes tag

Csak emiatt ne gondolkozz a "nagyobb kiadáson", mert minden HFW PS4 verzió ingyen upgradeelhető PS5-re, legyen az lemezes vagy digitális.

(#275863) consono válasza butch (#275862) üzenetére


consono
nagyúr

Hát az előrendelői oldalon nem ez látszik, pedig én is így emlékeztem...

"In God we trust. All others must bring data"

(#275864) butch válasza consono (#275863) üzenetére


butch
csendes tag

Players who purchase Horizon Forbidden West on PlayStation 4 will be able to upgrade to the PlayStation 5 version for free.
— Jim Ryan, President & CEO, Sony Interactive Entertainment

[link]

(#275865) perge666


perge666
veterán

Srácok,ha külső vinyón van pár kedvenc PS4 játékom megvásárolva és letöltve,akkor a leendőbeli PS5-ön fogok tudni velük játszani a saját accountomon amiről egyébként is lettek véve?

Szerk. : Kicsit kacifántosan hangzik így visszaolvasva,de szerettem volna rövid,velős,lényegretörő lenni. :))

[ Szerkesztve ]

(#275866) Kendek válasza perge666 (#275865) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, rádugod a PS5-re, és már indíthatod is ezeket a játékokat.

<-ƘƘ->

(#275867) gamegod


gamegod
senior tag

2014.12.10-én vettem meg a drága fat gépemet, jól szolgált ezalatt a majdnem 8 év alatt, soha nem hagyott cserben. Holnap ő tovább áll, én meg felülök a nextgen vonatra.
Köszi mindent Sony :R

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#275868) perge666 válasza Kendek (#275866) üzenetére


perge666
veterán

Köszi szépen a kielégítő választ,ez szuper. :C
:R

(#275869) Pöttön válasza perge666 (#275865) üzenetére


Pöttön
őstag

Nekem is hasonló lenne a kérdésem.
Leginkább engem az érdekelne, ha vennék magamnak egy ps5-öt, a ps4-em mellé,
(A ps4-em nem adnám el már csak a Knowledge is Power miatt is)
akkor azt meglehet csinálni hogy a ps4-es accountomat használnám a ps5-ön is?
És akkor a ps4-en már megvásárolt játékaimat tudnám egy időben használni a ps5-ön is?
A játékaim zömét hagynám ps4-en, de van 1-2 aminek vannak fps problémái ps4-en (borderlands 3, cod black ops 3) és ezek digitálisan vannak megvásárolva a ps4-es profilomon.
Viszont újra biztos nem venném meg őket egy másik profilra.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#275870) Kendek válasza Pöttön (#275869) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs olyan, hogy PS4 account, hanem egy van amit mindenhez használhatsz. PS5-ön is bejelentkezel, majd le tudod tölteni és futtatni a PS4-es játékaidat is. Nem kell semelyiket sem újra megvásárolnod, legfeljebb csak a PS5 upgrade ami fizetős, de az is csak opcionális.

<-ƘƘ->

(#275871) Wesder


Wesder
félisten

Dying Light 2 on old gen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#275872) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Sziasztok! Használt PS4 vásárlása előtt állok. Olvastam valahol, hogy nézzem meg, megy-e rajta valamilyen játék az interneten, mert ha bannolva van akkor csak single játékot tudok rajta játszani. Van ennek valami értelme? A BAN azt gondolom akkor van ha warezolt vele, de akkor gondolom a SP-ben is csak úgy tudok játszani ha nem updatelem, tehát a SP felhasználás is kérdéses, vagy milyen bannolás lehet még, remélem nem az hogy a warzone vagy fortnite-ban bannolták. Egyébként ha warez miatt a sony letiltotta, azt hogy tudnám ellenőrizni?

[ Szerkesztve ]

(#275873) RangerFox válasza csucsotke (#275872) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Bannolt géppel a PSN fiókodba se tudnál belépni (pl. a Storet megnyitod és errort dob), nem kell játékot elindítani ahhoz, hogy ez kiderüljön.

[ Szerkesztve ]

(#275874) Kendek válasza csucsotke (#275872) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Semmiképpen se vegyél bannoltat, mert azzal nem fogod tudni letölteni a digitális single player játékokat sem, és a lemezesekhez meg nem fogja letölteni a frissítéseket.
Az ellenőrzés nagyon egyszerű, egy account-tal be kell online jelentkezni az adott konzolon. Ha ez sikerül, akkor nincs bannolva.

<-ƘƘ->

(#275875) NORBl


NORBl
aktív tag

Sziasztok!

EA Acces működik még ps négyen? Megvettem most a három hónapos szolgáltatást, és régebbről megvolt az app, de hibával kidobált. Letöröltem, de újratelepíteni nem tudom már, nem találom az appok között.

Mi lehet a megoldás?

(#275876) raziel01 válasza NORBl (#275875) üzenetére


raziel01
veterán

Nincs már app.
Simán store-ból töltsd le a játékokat.

(#275877) Kendek válasza NORBl (#275875) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyilván ha elő tudtál fizetni rá, akkor még mindig működik. A Store-ban rákeresel a játékra amit le szeretnél tölteni, majd onnan el tudod indítani a letöltést.

<-ƘƘ->

(#275878) Stauffenberg válasza raziel01 (#275876) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem tudom miért van ez így, mert szerintem az EA Play app tök hasznos. Xboxon simán ki tudod listázni a benne lévő játékokat és nem kell egyesével rákeresni a Store-ban. Mintha a Sony nem akarná megkönnyíteni azok életét, akik használnák a szolgáltatást.

(#275879) Kendek válasza Stauffenberg (#275878) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az appot nem a Sony készítette hanem az EA, és nekik kellett volna karbantartaniuk is. Hogy mégis úgy döntöttek, hogy nincs szükség rá, ahhoz valószínűleg semmi köze a Sony-nak.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#275880) erahurka válasza Kendek (#275879) üzenetére


erahurka
félisten

Ha jól tudom fizetni kell a Sony-nak ha patchet akarnak felrakni, gondolom ezt nem akarták.

(#275881) RangerFox válasza erahurka (#275880) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én ilyenről nem tudok.

(#275882) Wesder válasza erahurka (#275880) üzenetére


Wesder
félisten

Ez biztos nem igaz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#275883) Kendek válasza erahurka (#275880) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Általánosságban nincs ilyen, a Sony részesedik bőségesen az eladások után, nincs szükségük ilyen pitiáner dologra. De, hogy az EA-val milyen megállapodást kötöttek, azt nem tudom. Viszont erősen meg lennék lepődve, ha az lenne emögött, hogy sajnálja a pénzt a patch feltöltésekre az EA...

<-ƘƘ->

(#275884) Stauffenberg válasza Kendek (#275879) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De Xboxon más a rendszer is, mert ha előfizetésed van, minden játék bekerül a Library-be (látod mi van ebből telepítve és mi nincs) és rendszerszinten van kezelve, hogy külön rá tudsz szűrni a GamePass és az EA Play címekre is ( [link] , bocs a nyomi betűtípus miatt, nem saját screenshot). Ezen túlmenően a Microsoft saját Store weboldalán is kilistázhatók a szolgáltatásban lévő játékok.

PS-en meg ugye 0 Ft-os vásárlásnak számít ha letöltesz egy EA Play játékot, ami egy technikai kérdés, nem ez a fő gond, hanem az, hogy sehol nem tudod kilistázni a pénzeden megvett szolgáltatás tartalmát, még a Sony weboldalán sem, nemhogy a rendszeren belül bárhol. El kell menni az EA weboldalára és ott ellenőrizni.

Hozzáteszem ahogy elnézem Xboxon is megszűnt az EA Play app, de csak mert okafogyott lett a fentiek miatt. Gondolom a PS változatra meg azt mondták, hogy ha a Sony egy fűszálat nem tesz keresztbe azért, hogy megkönnyítse a szolgáltatás használatát, akkor "f*szt a fületekbe" alapon nem tartotta fenn az App támogatását sem.

(#275885) Kendek válasza Stauffenberg (#275884) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha csak a játékok listázása a gond, akkor tessék, itt található a Store-ban az EA Play Play List. PS5 konzolon ugyanígy listázza, de gondolom PS4-en már nem akarták megvariálni.

<-ƘƘ->

(#275886) erahurka válasza Kendek (#275885) üzenetére


erahurka
félisten

A Mass Effect Legendary cucc a teljes eredeti trilógia?

(#275887) oriic válasza erahurka (#275886) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, az összes DLC-vel.

Live-Die-Respawn

(#275889) malystryx válasza nimfas (#275888) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia, én úgy tudom hogy ez csak digitális formában van jelen, sosem láttam még lemezes verziót, de az is lehet hogy nincs igazam. :B

(#275890) csucsotke válasza Kendek (#275874) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Köszönöm a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#275891) nimfas válasza malystryx (#275889) üzenetére


nimfas
addikt

[link] itt féláron van mint a PS store-on, mi a trükk? Kamu lehet a bolt? 15 Euró, Store-on 10.000 HUF körül láttam.

(#275892) btf válasza nimfas (#275891) üzenetére


btf
aktív tag

Egyszerű: Nem kódot kapsz hanem egy accountot amin rajta van a játék.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#275893) Frod válasza nimfas (#275891) üzenetére


Frod
addikt

El kéne már felejteni ezeket az "account-ot veszek rajta a játékkal" dolgokat.

Do you see the white shadow?

(#275894) nimfas válasza btf (#275892) üzenetére


nimfas
addikt

Fene tudja, nem túl biztató. 😐

(#275895) gangstagergo válasza nimfas (#275894) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Nem létezik lemezes kiadás belőle csak PS Storeban elérhető.

(#275896) nimfas válasza Frod (#275893) üzenetére


nimfas
addikt

Nem is szívesen vennék így játékot.... Azért kérdeztem rá, hogy mi a "trükk".

gangstagergo: "Nem létezik lemezes kiadás belőle csak PS Storeban elérhető."

Köszönöm!

(#275897) Wlac


Wlac
Ármester

Ismét Dragon Age kérdés. A The Bioware Bundle tényleg a GOTY edition-t tartalmazza? Fura, hogy külön 10k lenne, a Mass Effecttel együtt csomagolva pedig csak 3400 ft.

“The wha-"

(#275898) RangerFox válasza Wlac (#275897) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A leírás nem hazudik, tényleg a GOTY-t tartalmazza.

(#275899) Nirvatti


Nirvatti
tag

Sziasztok!

Tavaly ősszel eladtam a PS4 Pro-mat, PS5-re váltás miatt.
Az eszköz még mindig látszik a fiókomban a device management résznél.
Hogyan tudom eltávolítani?

Azt írja a menüben, hogy "You can deactivate devices that you no longer have by selecting [Deactivate All Devices]." és ott a gomb...
Kérdem én. Utána újra belépve a gépbe (a PS5-be) visszakerül az eszközeimhez?

Veszítek-e így bármilyen információt, adatot, stb.?

(#275900) Wlac válasza RangerFox (#275898) üzenetére


Wlac
Ármester

Köszi, féltem hogy csak elírás.

“The wha-"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.