Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276051) Kendek válasza Mauzes (#276050) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Hydronaut-ot ajánlották még, az sűrűbb mint a Kryonaut. Persze nem annyira mint a gyári ragacs, de akkor talán jobb választás.

A régi paszta leszedéséhez én 96%-os etanolt szoktam használni, illetve egy közepesen erős ecsetet. A száraz pasztamaradékot simán ki lehet ecsetelni, maradék nélkül kiszedi a résekből is.

<-ƘƘ->

(#276052) AxBattler válasza Mauzes (#276044) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha drágállod, akkor ott az Arctic Thermal Pad APT2560.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276053) Mauzes válasza AxBattler (#276052) üzenetére


Mauzes
őstag

Nem is az (persze az ár sem mindegy), de nem tudom előre, milyen gyakran kellene majd újrapasztázni. Mert pasztázni akár évente többször sem vészes, de a folyamatos pad cserékkel már kevésbé kellemes és kevésbé takarékos.

Persze marha jó lenne, ha 1-2 évig nem is kellene semmihez hozzányúlni...

(#276054) nincsnév007


nincsnév007
őstag

valakinek itt a csoportban nincs meg lemezesen a Cyberpunk 2077? 1.5 óta nem tudok elinditani a játékot. Már újratelepítettem de azt írja hogy az Alkalmazás nem indítható el. Az adatok sérültek.

(#276055) C490 válasza Mauzes (#276050) üzenetére


C490
csendes tag

IC Diamond a favorit külföldi fórumokon. Olyan sűrű, hogy melegíteni szokták applikálás előtt. Kenni nem is lehet úgy sem. Hátránya, hogy itthon nem kapható az üzletekben. Max amazon, ebay, stb.
Én ezt raktam rá mert mx paszta 1 hónapig bírta, utána kifosva oldalra.

(#276056) Kendek válasza C490 (#276055) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Meg volt aki kipróbálta a Carbonaut hővezető lapot is paszta helyett. Nem lesz annyira jó közvetlenül a végeredmény, viszont örökös. Azzal már csak a porosodás miatt kell néha szétkapni.

<-ƘƘ->

(#276057) erahurka válasza Kendek (#276056) üzenetére


erahurka
félisten

Hány százalékkal lehet rosszabb mint a paszta?

(#276058) Mauzes


Mauzes
őstag

8-as security torx (TH8) csavarhúzót hol tudok olcsón és gyorsan venni? Nem igazán találtam olyat, hogy bemegyek egy boltba és meg tudom venni (és nem 5000 ft).

(#276059) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Egyik alapelvemet szegtem meg az előrendeléssel (miszerint nem rendelek elő semmit), de a Horizonnál nem bírtam magammal. Arra jó lesz legalább, h megerősítsen ebben a hitemben, vagy enyhűljön a gyűlöletem azelsőnapos vásárlásokkal szemben. Mindenesetre ma már az MPL nél van a csomag, extrém esetben még ma megkaphatom.....pedig egy nem nagynevű konzolboltbol rendeltem, ahol még szállítási költséggel is ocóbb, mint a kv-ból ingyen szállítással. Csak nehogy mandarin nyelv legyen csak benne, mert azt nehéz szótárazni.....

(#276060) Kendek válasza erahurka (#276057) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jim74-et kellene megkérdezni erről, ő kipróbálta. Azt írta, hogy valamivel hangosabb így, de, hogy hány százalékkal, az jó kérdés.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#276061) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki szereti a bullet hell FPS-eket:

Scathe - Official Reveal Trailer

Megjelenés valamikor idén.

Live-Die-Respawn

(#276062) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok.
kontrollerel kapcsolatos kérdésem lenne.
A cuh zct2e kontrollereket mely alaplapokkal szerelték?
A jdm-40 alaplapos kontrollerek háza kompatibilis a jdm-50 alaplappal?
Köszi
üdv

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#276063) Kendek válasza sanyi0627 (#276062) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A ZCT2 az lehet JDx-030, 040, 050 és 055 is, de kifejezetten a ZCT2e az talán csak utóbbi három. A 40-es és az 50-es ház egymással nem teljesen kompatibilisek.

<-ƘƘ->

(#276064) sanyi0627 válasza Kendek (#276063) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Melyik része más kialakítású?
Igazából nekem az előlap kellene hogy az legyen mert a hátlap az egy extremerate hátlap lenne felrakva mint a képen.Az előlap csak annyira lenne módosítva, hogy klikkes gombok lesznek benne. Csak sajnos az utángyártott ház nem a legjobb és emiatt nem illeszkedik rendesen és szorul is valahol.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#276065) Kendek válasza sanyi0627 (#276064) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha megnézed a JDM-050/055 és JDM-040 alaplapokat, akkor nem egyformák, a lyukak is máshová esnek. Hogy maga a ház az pontosan miben és hol eltérő, azt nem tudom megmondani. Van mind a kettő fajta kontrollerből, szedtem is szét már mind a kettőt, de most nem fogom csak ezért szétpattintani őket.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#276066) Elims válasza sanyi0627 (#276062) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Van 5db. joystick-om,amiből 3 egyforma és a maradék 2 szintén egyforma.
Megnézem őket és ha vmelyik olyan,mint amilyet írtál,simán szétszedem (az egyiket kivéve..).

(#276067) Arolotifar válasza Elims (#276066) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nincs is kellő számú végtagod hozzájuk :DDD Sorry :D

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#276068) Elims válasza Arolotifar (#276067) üzenetére


Elims
veterán

Cserélgetem őket. ;-)

Sanyi: 3-at megnéztem,kettő ztc2e,egy ztc1e.Az egyik kettest szétszedtem.
Nem tudom,hogy segít e ez neked.

[Alaplap 1.]
[Alaplap 2.]

(#276069) Lord_Sordi válasza nincsnév007 (#276054) üzenetére


Lord_Sordi
csendes tag

Lemezen van meg és nekem sem működik. Ahogy olvasom a neten, akinek lemezen van meg senkinek nem működik. Csak aki online vette meg annak indul… dolgoznak rajta.

PSN: Sordi91

(#276070) nimfas


nimfas
addikt

No Mans Sky játékból ami kapható akár lemezes vagy áruházban az tartalmazza a "Beyond" részt, vagy azt küldön kell megvenni?
VR miatt érdekelne.

(#276071) tothjozsi96 válasza Kendek (#276051) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nálam Hydronaut van, és nem is hangos a gép azóta sem. Igaz nem játszok olyan baromi sokat, sőt, alig. De például Miles Morales ment most le, már legalább 1 éve lett felkenve a Hydronaut és most se üvölt a gép.

(#276072) raziel01 válasza nimfas (#276070) üzenetére


raziel01
veterán

Minden DLC ingyenes. Megjelenéskor fos volt a játék de úgy vezekelnek, hogy minden update ingyenes és nincs mikrotranzakció sem. Az alapjátékot megvéve ingyen minden a tiéd.

"The latest enormous update to Hello Games' No Man's Sky is now available. Titled Beyond, the free update is a jam-packed revamp of the space exploration game, with some major new features that people have been asking for since launch."

(#276073) sanyi0627 válasza Elims (#276068) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Köszi.
Abban segített, hogy elég nehéz lesz hibás kontrollerbe olyat találni ami nekem jó. Mert nekem van egy jdm-50 alaplapom.
Inkább veszek egy működő kontit és abba szerelem át amit kell. A mod az jó jdm-40/50/55 höz is.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#276074) Woodslave


Woodslave
nagyúr

elolvastam az összefoglalóban ezt a részt de hülye vagyok nem értem. :D

Szóval meg van osztva a ps4 - ps5. A ps4 a haveromnál az elsődleges azon van a plus stb. A gyereke már játszogat kellene hogy mondjuk a horizonnal tudjanak külön ne rontsanak bele egymás progressziójába. Csináltunk egy sima helyi profilt psn nélkül de a licenses digi tartalmakat nem tudja elindítani. Csináljon psn fiókot? Vagy a megosztás miatt úgy se tudja majd használni?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#276075) consono


consono
nagyúr

Pöttyet meglepődtem, hogy 90 GB az új Horizon, nem csináltam neki elég helyet :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#276076) Kendek válasza Woodslave (#276074) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amelyik profilnak elsődlegesre van állítva a PS4, ott osztódnak a letöltött digitális játékai, és a plus előfizetés egy része. Ha külön szeretnének játszani, akkor igen, kelleni fog egy új account, szóval regisztráljanak.

<-ƘƘ->

(#276077) nimfas válasza raziel01 (#276072) üzenetére


nimfas
addikt

Köszönöm... Ez zavart meg ami a képen látható hogy van külön az alapjáték és Beyond külön. De ezek szerint ha megveszem az alapot akkor PS4-en frissítést letölti hozzá és abban benne lesz a Beyond is VR támogatással.

(#276078) frankdelgado válasza consono (#276075) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akárcsak én :), 500 as SSd figyel a pro-ban, felraktam a COD MW-t, azt éphhogy elfér mellette......

Egyébként le a kalappal, nagyon rendben van ez a játék ps4-en. a generáció váltás után 1,5 évvel.

(#276079) consono válasza frankdelgado (#276078) üzenetére


consono
nagyúr

Én még nem tudtam elindítani, meg kell várnom az asszonyt, hogy hazaérjen... Letettem a nagy esküt :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#276080) Arolotifar válasza consono (#276079) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nálam meg tölti a frissítést :DDD Amúgy sem indíthatom, amíg párom nem végez home officeban, mert nézni akarja :D

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#276081) consono válasza Arolotifar (#276080) üzenetére


consono
nagyúr

Látom nem vagyok egyedül :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#276082) raziel01 válasza nimfas (#276077) üzenetére


raziel01
veterán

Volt egy ilyen kiadás, hogy kiadták újra az összes addig megjelent kiegészítőt. De mindenki megkap minden frissítést aki megveszi az alapjátékot.

(#276083) Arolotifar válasza consono (#276081) üzenetére


Arolotifar
őstag

Az a gáz, hogy így viszont esélyem lesz akkor játszani vele, ha párom nincs otthon :D Kellett neki megmutatnom... :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#276084) icemad válasza consono (#276081) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg még nem láttam olyan nőt, akit érdekelne bármilyen konzolos/PC-s játék a just dance /sims vonalon túl. Akkor én nyertem? :D

(#276085) consono válasza icemad (#276084) üzenetére


consono
nagyúr

Hát nem tudom nyertél e :) A feleségem néha maga is játszik, igaz nem hardcore gamer. Leginkább nézni szereti a sztori alapú játékokat. Mondjuk a TLoU-nak csak a prológusát nézte...

Arolotifar, hát, én is így vagyok, nem lesz gyors végigjátszás...

"In God we trust. All others must bring data"

(#276086) A Zéé válasza icemad (#276084) üzenetére


A Zéé
addikt

Én ma kaptam meg az ukászt, hogy be lehet szerezni a második részt. Párom most tolja az elsőt, eléggé rácuppant :D Nekem még hátra van az is.
Jah és sziasztok! Kb. Egy éve van egy slim gépem, de azóta csak read only módban voltam jelen :B

Just a simple Lineman...

(#276087) erahurka válasza icemad (#276084) üzenetére


erahurka
félisten

Csukott szemmel jársz akkor.

(#276088) icemad válasza erahurka (#276087) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az lehet. Meló meg család mellett nem állítok meg minden szembejövő nőt, hogy játszik e. Azt tudom, hogy családban /ismerősi körben max ez a két játék megy a lányoknál. Na jó, az egyik anyuka még tolja az Overcooked 2-t a családdal. De komolyan mondom, hogy az összes nő közül, akit ismerek kb 2 tudja, hogy mi a különbség a Ps meg az xbox között. Az ismerősi köröm meg 10 évestől kb 75-ig tart. Néha irigylem azokat, akik ilyen szinten megtudják osztani a párjukkal a hobbijukat. Vagy akár közösen hódolnak eme szenvedélyüknek. Jó lehet.

(#276089) Frod válasza icemad (#276084) üzenetére


Frod
addikt

Én már otthagytam a Siege-et, de párom mai napig tolja.
Barátnőjével játszanak, ő csak tavaly 800+ órát tett bele :D

Do you see the white shadow?

(#276090) sanyi0627 válasza icemad (#276088) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Nekem pl Asszony 4 éve csgo-zik.
Először Ő is sims4.
Csgo-nál is nézett mi ez. Játszott kb 10 deathmatch-ot, azóta is játsza a játékot.
Sőt ha elé rakok egy 60hz monitort a 144hz után megkérdezi mi ez a lassú sz@r. :D

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#276092) frankdelgado válasza oriic (#276091) üzenetére


frankdelgado
őstag

Komoly. Ps4 en is meg lesz a 60 fps?

(#276093) erahurka válasza oriic (#276091) üzenetére


erahurka
félisten

Jó kis kontrollergyilkos xanaxfogyasztós játéknak tűnik.

(#276094) Weareus


Weareus
addikt

Üdv.
PS4 slimbe szeretnék ssd-t játék töltési idő csökkentése miatt.
Érdemes?
Lehet?
Tapasztalat?
Téma összefoglalót néztem, meg ssd-re rákerestem hozzászólások között.
Nem túl sok... :(

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#276095) AxBattler válasza Weareus (#276094) üzenetére


AxBattler
félisten

Én pakoltam BX500-ast a Slim-be, és érezni is a különbséget, de ha csak 1-2 játékkal játszol párhuzamosan, akkor a tapasztalatok szerint ár/érték arányban sokkal jobban jársz egy SSHD-val: ST1000LM014, vagy ST1000LX001, ST2000LX001.
Sajnos kereskedelmi forgalomban már egyik sem kapható, apróznod kell értük.

A 2TB-ost ST2000LX001-t venném leginkább, 20-25k HUF-ért megy, ha feltűnik aprón.
Persze ma már az 1TB-os SSD-ket is ki lehet fogni ennyiért, alig használtan, szóval... meh.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276096) Sundesz


Sundesz
őstag

Ha esetleg valaki az UK-ban él és megnézné az Uncharted mozifilmet, akkor megosztok egy db mozijegyet adó kódot (berakom a PS5 topikba is).

UNCHARTED at Cineworld Cinemas:

INTS3000179219597

To redeem your movie ticket code,
1. Visit www.cineworld.co.uk.
2. Once you have selected a screening of UNCHARTED, you will see a box called “Got a Voucher or CEA card?”.
3. Enter your code in the box and click "Add Voucher".
4. When a valid code is applied, the complimentary ticket type will automatically appear in the table.
5. Select your seat(s), review and finalise your booking.

Hörcsög Powa'

(#276097) Exelsior24 válasza AxBattler (#276095) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Nekem is egy 2 TB-os Firecuda SSHD van a PS4-emben, szépen teszi a dolgát, az alap HDD-nél valamivel biztosan gyorsabb.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#276098) Weareus válasza AxBattler (#276095) üzenetére


Weareus
addikt

Köszönöm, ránézek. :C

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#276099) AxBattler válasza Exelsior24 (#276097) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja. Kár, hogy a Seagate már nem gyártja... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276100) Kendek válasza nincsnév007 (#276054) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Most olvastam róla, hogy hibás az 1.5-ös frissítés. De már adtak ki rá patch-et, és ha telepíted, utána el fogod tudni indítani a játékot.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.