Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276401) Frod válasza FunPro (#276398) üzenetére


Frod
addikt

Ha nem a tingli-tangli nehézségen megy az ember (tehát mondjuk a felső kettő), akkor bizony az új God of War tud hozni a harc kihívását illetően egy souls-hangulatot.
(Nyilván persze totál más mechanika, de a megvan a nehéz harc utáni sikerélmény)

A FO-ben meg az a kedvencem, amikor még ki is írja, hogy "shortcut unlocked".
Lakossági soulslike, az. :DDD
(Ettől függetlenül én szerettem, bár azt is a teljesen mazochista szint alatt eggyel lévőn játszottam, hogy legyen értelme is.)

Do you see the white shadow?

(#276402) FunPro válasza Frod (#276401) üzenetére


FunPro
senior tag

A mazochista szint sem teljesíthetetlen egyébként. Sekirohoz képest egy laza nyári séta. :D

Egyébként nekem a souls játék nem attól souls, mert nehéz. Én például a sekirot sem éreztem souls játéknak, pedig az még a családon is belül van.

Nekem a soulshoz kell az, hogy egyéni karaktertípussal mehessek, a cuccokat egyénileg kombinálhassam, a karaktert személyre szabottan fejleszthessem. Az ellenségek, bossok pedig tanulható movesettel rendelkezzenek, ne pedig egy érezhetően scriptelt qte legyen az egész harc.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#276403) icemad válasza FunPro (#276402) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egyébként nekem a souls játék nem attól souls, mert nehéz.

Ezzel így vagyok én is. Cuphead is egy "kicsit" nehéz, mégsem mondja rá senki, hogy souls like. :DDD

Fallen Ordert meg előrendeltem a hülye fejemmel, asszem a második pályán hagytam abba. A vonatos rész tök jó volt, utána meg jött valami sziklás /füves terület egy ásítozó gyíkkal, olyan sivár terepet még játékban nem láttam. Akkor ment az uninstall....

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#276404) Alarikman


Alarikman
senior tag

Üdv! Gyerekem kapott egy Cuh-1116a korai gépet, jó állapotban ajándéknak, nagybácsi szerezte. A típusokhoz nem értett, mert azt mondta slim. 😂
Viszont elég jó szerelő(a saját hasonló gépét ami villám csapott volt, kettőből összerakta). Kitakarította a miénket, pasztázni viszont nem pasztázta.
Az lenne a kérdésem, hogy ha mondjuk soha nem volt még újra pasztázva, akkor milyen hibákat produkálhat idővel, a hangon kívül?
Tudom, ajándék lónak ne nézd a fogát...:K

(#276405) Kendek válasza Alarikman (#276404) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hogy nincs újrapasztázva, attól leginkább csak hangos lesz, de nagyon. Különösebben más problémát nem okoz, hacsak mégis nem melegszik túl.

<-ƘƘ->

(#276406) blountex


blountex
senior tag

Érdeklődnék, hogy barát felvétel esetén ezt az üzenetet kapom. Találkozott már valaki hasonlóval?
Másik accountnál is ezt írja ki, és ő sem tud felvenni.

(#276407) Kendek válasza blountex (#276406) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a probléma amit ír. A másik fél privacy beállítása meggátolja a barát felvétel kérelem elküldését. Mindenki ezt tapasztalja, ha olyan felhasználót próbál barátnak felvenni, aki nem kér ebből.

<-ƘƘ->

(#276408) erahurka


erahurka
félisten

Lehetséges, hogy ha arról a profilról futtatom az HBO maxot amelyikre telepítve van, akkor jobb lesz a képminőség vagy ez semmilyen szinten nem befolyásolhatja az app működését? :F

(#276409) FollowTheORI válasza erahurka (#276408) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Képminőséget csak a hálózat sebessége (és az adott eszköz képessége) befolyásolja. Szóval nem. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#276410) Frod válasza FollowTheORI (#276409) üzenetére


Frod
addikt

Vagy mint jelen esetben, maga az app egy rakás sz*r, mert hálózattól és hardware-től függetlenül hoz egy 720p-szerű, homályos megjelenítést.
És én 5-ön nézem, de pl a Netflix a 4Pro-n is kifogástalan volt. Úgyhogy egyelőre még gyenge lábakon áll a konzolos felület.

Do you see the white shadow?

(#276411) Speeedfire válasza Frod (#276410) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nem csak a konzolos. Konzolos lassú, és homályos néha.
Kodi alatt pl folyamatosan tölt film közben, még 2mb képnél is...
Netflix faja. Illetve weben keresztül is jónak tűnik a hbo.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#276412) erahurka válasza Speeedfire (#276411) üzenetére


erahurka
félisten

Weben se nagyon van 720p-nél jobb csak talán magasabb bitrátával megy. De szemre tényleg jobb valamivel.

(#276413) tippm86


tippm86
tag

Akit esetleg érdekel hordozható egyedi PS4: [link]

(#276414) blountex válasza tippm86 (#276413) üzenetére


blountex
senior tag

Beszarás mit ki nem találnak.
Anno Ps1nél volt ilyen lehetőség.

#276407 Kendek
Köszi

(#276415) vargalex válasza Speeedfire (#276411) üzenetére


vargalex
félisten

Azért azt tegyük hozzá, hogy Kodi alatt nem hivatalos kiegészítő dolgozik...

Alex

(#276416) interstate76 válasza tippm86 (#276413) üzenetére


interstate76
addikt

:C

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#276417) wenti5000


wenti5000
csendes tag

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy a PS+ -ra lehet kérni refundot? Tudom a Sony nem szeret pénzeket visszatéríteni a játékokra, de hátha van némi esély. Nemrég történt ugyanis, hogy levonódott az éves tagság díja, ami számomra csak azért furcsa, mert az életemet tenném rá, hogy kikapcsoltam az automatikus megújítást. '19-ben fizettem elő, mert volt karácsonyi akció másfél évre, az előfordulhat hogy a Sony visszakapcsolta ez idő alatt a megújítást? Minden létező előfizetésnél ez az első dolgom, hogy kikapcsoljam, szóval nagyon kicsi az esély hogy én voltam hülye.
Előre is köszi!

(#276418) Kendek válasza wenti5000 (#276417) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A hosszabbítás kikapcsolásának tényében nem tudok segíteni. Amikor előfizetsz akkor biztos, hogy egyszer automatikusan bekapcsolja, de erre fel is hívja a figyelmet. Hosszabbitás előtt pedig kapsz róla emailt.
A hatályos szabályzat szerint elvileg nem térítik vissza az árát. De ha felkeresed az ügyfélszolgálatot (hétköznap 9-17 dolgoznak), akkor van esély rá, hogy mégis visszakaphatod a pénzt.

Telefon: +36 1 677 7317
E-mail: support@hu.playstation.com

<-ƘƘ->

(#276419) wenti5000 válasza Kendek (#276418) üzenetére


wenti5000
csendes tag

Köszi, hétfőn megpróbálom felhívni őket, hátha bejön. Próbáltam a PS store oldalán is kutakodni, de ott sincs semmi használható infó. Az is tuti, hogy előfizetés után kapcsoltam ki, előtte nem is babráltam a funkcióval, hiszen minek. Külföldi fórumon olvastam, hogy a Sony a rendszer frissítésekkor visszakapcsolja, nem tudom hogy ez mennyire igaz, de ha mégis az elég szánalmas.

(#276420) DeeNee válasza Kendek (#276418) üzenetére


DeeNee
csendes tag

és wenti5000

Sajnos nem mindig jön értesítés hosszabbítás előtt. Tavaly augusztusban én is így jártam, de nekem az volt a szerencsém, hogy a PS fiókhoz társított kártyán nem volt elég pénz, hogy levonja. Na erről viszont jött is rögtön az értesítés, hogy frissítsem a fizetéssel kapcsolatos információkat.

Ezután kikapcsoltam az automatikus meghosszabbítást és írtam az ügyfélszolgálatnak is.

Akkor ezt a választ kaptam:

"Amikor megvásárolta a PlayStation Plus szolgáltatást (vagy megkezdte a próbaverziót), a termékleírás egyértelműen elmagyarázta, hogy folyamatban lévő előfizetéseket vásárol, amelyekért automatikusan számlázunk fiókján.
Lemondási szabályzatunk az előfizetés kezdetétől kezdve 14 napos „gondolkodási” időt biztosít az első vásárláskor, amely lehetővé teszi, hogy értékelje a szolgáltatást, lemondja vagy visszatérítést szerezzen ezen időszakon belül. A visszagondolási időszak azonban nem vonatkozik a későbbi visszatérő kifizetésekre. Az első 14 nap után bármikor lemondhatja előfizetését, így előfizetésének lejárata az akkori hónap végén lejár, ami leállítja a jövőbeni fizetéseket, de a már teljesített kifizetések esetén nem kap visszatérítést. Küldünk e-mailt arról is, hogy emlékeztessük, hogy a következő befizetés minden egyes következő befizetés előtt mikor esedékes.
Önnek azonban nem került levonásra az összeg, az előfizetés automatikus megújulása már ki lett kapcsolva."

[ Szerkesztve ]

(#276421) Kendek válasza DeeNee (#276420) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, ez az aktuális szabályzat. A tapasztalatok szerint nagyon sok múlik azon, hogy mely ügyintézőhöz kerül az ügy, meg nyilván az adott profil előéletét is megnézik. Simán vissza tudják utasítani, de ha szerencséje van, akkor visszatérítik. Ez csak úgy és akkor fog kiderülni, ha felkeresi az ügyfélszolgálatot. Persze jobb ha inkább elkönyveli, hogy ezt az összeget most bukta, aztán akkor legfeljebb pozitívan csalódik.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#276422) erahurka válasza DeeNee (#276420) üzenetére


erahurka
félisten

Ha nem akartok automatikus megújítást, mondjátok le előfizetés után. Nem értem ebben mi olyan bonyolult. :F

(#276423) Kendek válasza erahurka (#276422) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jó, és mit csinálsz akkor, ha esküdni mernél rá, hogy kikapcsoltad az automatikus megújítást, de valahogy az egy év alatt mégis visszakapcsolódott? Aztán ha még az értesítő email sem érkezik meg, csak utólag a banki levonásról.
Csak azért írom, mert ha elolvasod, akkor a téma az erről szólt most. Hogy azt javaslod erre, hogy akkor előfizetés után mondják le, az nem tűnik túl nagy segítségnek. :D

<-ƘƘ->

(#276424) Marcsello31 válasza tippm86 (#276413) üzenetére


Marcsello31
őstag

Atom! Ügyesen megcsinálták. Hasonlót mintha xbox one nál láttam volna.
:)

(#276425) icemad válasza erahurka (#276422) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is kikapcsoltam, 2 hónap múlva néztem, bevolt kapcsolva. Ismét kikapcsoltam, most ránéztem és aktív. Szóval a telefonomon beállítottam egy emlékeztetőt a lejárat előtti napra, hogy kapcsoljam ki. Hátha 24 óra kevés nekik a visszakapcsoláshoz és szerencsém lesz. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#276427) erahurka válasza Alien2022 (#276426) üzenetére


erahurka
félisten

Hangoknál a lejátszás fülön tiltsd le a kontrollert.

(#276428) icemad válasza Marcsello31 (#276424) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Series s-hez van, mivel az alapból egy nagyon kicsi gép. [link] Viszont ez a cucc, szerintem borzasztó drága...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#276429) vargalex válasza Alien2022 (#276426) üzenetére


vargalex
félisten

Nem némul el, csak mivel van hangszóró, illetve hang kimenet a kontrolleren, gondolom automatikusan arra áll át. Változtasd meg PC-n a hang kimenetet.

Alex

(#276431) fausto válasza DeeNee (#276420) üzenetére


fausto
addikt

Nekem egyszer ugyanez volt. Bármelyik páros szervemet teszem rá, hogy kikapcsoltam és egy év után újra le akarta vonni.
Ezért használok mindenhol webes kártyát, amin csak annyi pénz van mindig, amit épp el akarok költeni. Kb minden banknál lehet kérni ingyen

(#276432) erahurka válasza fausto (#276431) üzenetére


erahurka
félisten

Fura. Mondjuk én mindig meghosszabbítom lejárat előtt ha van akció.

(#276433) F-ECT$ válasza fausto (#276431) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is mindig kikapcsolom, de ha bármikor hosszabbítasz, akkor újra bekapcsol az auto renew.

Dive ever, work never.

(#276434) vargalex válasza F-ECT$ (#276433) üzenetére


vargalex
félisten

De ugye itt pont arról folyik a beszélgetés, hogy megújítás nélkül visszakapcsol. Velem szerencsére ilyen még nem történt.

Alex

(#276435) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Próbálom értelmesen megfogalmazni: Úgy nem tud bebootolni a linux valamelyik verziója a ps4en úgy, hogy egy laptopon telepítem fel a ps4 merevlemezére a linuxot, majd ha készen vagyok, a merevlemezt át raknám a ps4be és bekapcsolnám a gépet? Van esélye hogy betölt?!, Vagy fölösleges, mert a csökkentett mód ugrik be rögtön? :) Jó így is ahogy van, csak kíváncsi volnék a lehetőségekre. A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#276436) erahurka válasza Marcsello31 (#276435) üzenetére


erahurka
félisten

Tudtommal nem lehet Linuxot tenni a PS-re, de a többiek biztos jobban vágják. Ráadásul lehet warez téma.

(#276437) Marcsello31 válasza erahurka (#276436) üzenetére


Marcsello31
őstag

Értem, ezért is voltam óvatos, így is megfelel bőven ahogy van amúgy. De linuxxal maga volna a kánaán. Azért gongoltam arra, hogy a ps4 merevlemezét egy másik pcre kötve telepíteném rá a linuxot, majd a kész linuxos merevlemezt helyezném be a ps4be, hogy olyankor mi van. Mert a proci elvileg jó rá, csak nem tudom hogy a védelem mit szól ehhez.
Mac gépen is futtatok linuxot, ezzel a módszerrel amúgy. NA mindegy, köszi a választ! A grafika meg a teljesítmény még ma is nagyon ott van amúgy. Nem bántam meg.

(#276438) FollowTheORI válasza Marcsello31 (#276437) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egyrészt bármikor kipróbálhatod, mivel az eredeti PS rendszert simán újra lehet rakni rajta, másrészt nem fog menni "simán". :D
A többi meg tiltott. (de egy google kereséssel meg lehet találni mindent)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#276439) Marcsello31 válasza FollowTheORI (#276438) üzenetére


Marcsello31
őstag

Hali De betölteni betöltene valamit? Vagy addig sem jut el hogy betöltsön? Köszi a választ töled is :) Bebootolna amúgy?

(#276440) Arolotifar válasza Marcsello31 (#276439) üzenetére


Arolotifar
őstag

Légy szíves, írd már be a Google-ba :W Ezt itt nem lehet megbeszélni, nem fogod fel?

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#276441) Kendek válasza Marcsello31 (#276439) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha beteszel egy bármilyen tartalmú vinyót, akkor úgy indul el, hogy dugd be neki a telepítős pendrive-ot, és le fogja formázni. Ergo nem, nem tölt be semmit.
Ettől függetlenül nem lehetetlen egy Linux rendszer bebootoltatása, de ahhoz már törni kell előtte a konzol rendszerét. Viszont ez a téma itt tiltva van, mert illegális, és nem fogsz segítséget kapni hozzá.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#276442) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Rendben! Mindenkitől elnézést! :)

(#276443) Alastair'


Alastair'
nagyúr

A napokban vásároltam egy CUH-7116B-t. Egy slimet váltott, ami nem igazán bírta a Gran Turismo 7-et (sem).
Az ereje nagyon rendben van a slim után, a grafika is sokkal szebb, 1080p-ben használom.
Érdemes rá valami külső hűtőegységet venni, vagy bírni fogja a nyári hőséget?
Most nem üvölt annyira a hűtés, de olyan meleg sincs még.
Azt észrevettem, hogy kell neki a szabad légtér, nem érdemes betenni semmilyen szekrénypolcra.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#276444) Kendek válasza Alastair' (#276443) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Legyen körülötte elég szabad tér, hogy friss levegőt szívhasson be, de ezen felül extra hűtésre nincs szükség. Max amivel lehet segíteni, az légkondi nyáron.

<-ƘƘ->

(#276445) Alastair' válasza Kendek (#276444) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A talpa alá érdemes tenni valamit, kicsit felemelni, vagy onnan nem melegszik?

Alister from Hell

(#276446) F-ECT$ válasza Alastair' (#276445) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze. Ilyet :)

Dive ever, work never.

(#276447) Alastair' válasza F-ECT$ (#276446) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ilyesmire gondoltam én is :D
Zajt is csökkent.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#276448) Speeedfire válasza F-ECT$ (#276446) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nekem fat van, anno ilyeneket rendeltem.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#276449) Wlac


Wlac
Ármester

A kontrollerrel kapcsolatban kérnék egy kis segítséget. Jelenleg két háztartásban élek, az egyikben ott egy PS5 két működő Dual Sense kontrollerrel, a másikban pedig egy PS4 egy nagyon (de nagyon!) driftelő Dual Shock 4-gyel.

Van rá bármilyen mód, hogy a Dual Sense-et a PS4-gyel használjam? Próbáltam utána nézni, de csak egy éves infókat találtam, ami alapján nem, viszont inkább rákérdezek, mert tudom, hogy volt frissítés a kontrollerre.

Ha nem, akkor szerintetek mi lenne a legértelmesebb (legkevésbé macerás, de mégis költséghatékony) megoldás arra, hogy tudjak PS4-en játszani? Létezik esetleg valamilyen normális, akár kábeles third party opció? Nagyon nem vagyok képben ezekkel. Eddig úgy voltam vele, hogy minden cuccomhoz csak eredeti kiegészítőket használok, de igazából kezdem kicsit unalmasnak tartoni, hogy folyamatosan DS4-gyeket vegyek baromi drágán, mert a Sony kritikán aluli minőségben gyártja őket.

Szerk:

Egy ilyen például jó lehet?

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#276450) erzol válasza Speeedfire (#276448) üzenetére


erzol
őstag

Ez használható, ha nálam állítva van?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.