Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276601) Kendek válasza nimfas (#276599) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, a PS5 az visszafele kompatibilis a PS4-es játekokkal, így a PS4-es lemezeket is megeszi.

<-ƘƘ->

(#276602) Wlac válasza nimfas (#276599) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen.

Szerk: közben látom, hogy Kendek is válaszolt.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#276603) hattrickuser


hattrickuser
tag

Van megbízható hely ahonnan meg tudnám venni az "Uncharted - Lost Legacy" játékot? Digitális kódra gondoltam.
:R

(#276604) AxBattler válasza hattrickuser (#276603) üzenetére


AxBattler
félisten

Parancsolj.
Bár csak csomagban elérhető...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276605) hattrickuser válasza AxBattler (#276604) üzenetére


hattrickuser
tag

Igen, ezt ismerem...
Nem csomagba szeretném.

(#276606) Kendek válasza hattrickuser (#276605) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Attól tartok, hogy már csak így, bundle-ban vásárolható, ha digitálisan szeretnéd (különállóan nem engedi). De ha PS4-en játszanád, akkor ne a PS5-öset vedd, hanem a PS4-eset.

<-ƘƘ->

(#276607) nimfas válasza hattrickuser (#276605) üzenetére


nimfas
addikt

SOKKAL olcsóbb ha lemezesen veszed meg. Én legalábbis így tettem. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#276608) Marcsello31 válasza nimfas (#276607) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia! Ne haragudj hogy zavarlak a kérdésemmel, amit veszel játék cdn. Telepítés után frissíti magát valamilyen módon a neten keresztül pl még kb +20giga adatot, vagy elég neki a cd aztán rendben, köszi a választ : :)) :) .

(#276609) hattrickuser válasza nimfas (#276607) üzenetére


hattrickuser
tag

Köszönöm a válaszokat!

2 hozzászólás után gyanússá vált, hogy csak a PS Store-ból lehet venni játékokat?
DLC, kredit, ajándékkártyákat találok...
Lehet rosszul rémlik a lehetőség, vagy az xbox-on volt, nem tudom megmondani, de határozottan úgy emlékszem, hogy számtalanszor futottam bele ilyen jelegű reklámba.

Lemezes verzióban annyiért már újonnan van árukeresőn. Ha igaz a felvetés (miszerint csak PS Store-ból lehet teljes játékokat venni), akkor nem lesz más megoldás.

:R

(#276610) nimfas válasza Marcsello31 (#276608) üzenetére


nimfas
addikt

Persze hogy frissíti. Olyan mint PC-n megveszed DVD-n aztán netről leszedi a frissítéseket hozzá. Megvettem PS4-re a No Man's Sky játékot, az alapban nincs benne a VR lehetőség, feltelepítettem lemezről, mindjárt talált is hozzá frissítést. Leszedte a konzol és onnan volt már benne VR opció. 3D-ben durva röpködni. :D

(#276611) nimfas válasza hattrickuser (#276609) üzenetére


nimfas
addikt

Nem akarok hülyeséget mondani-írni, de a teljes Uncharted sorozat került lemezes verzióban nekem.....

Superhot VR
Uncharted The Nathan Drake collection
Uncharted 4. Thief's End
Uncharted Lost Legacy

5.000 Ft volt a Superhot VR, az 5 rész Uncharted pedig 7.000 Ft-ba.

Annyi a "kényelmetlenség", hogy ha játszani szertnél vele, be kell tenni a lemezt, nem csak telepítéshez kell a lemez, hanem a futtatáshoz is.

(#276612) hattrickuser válasza nimfas (#276611) üzenetére


hattrickuser
tag

Az Uncharted 1-2-3 demóval játszottam, nem jött be. A 4. rész az nagyon jó volt, kipörgettem, de még egyszer biztos nem állnék neki. A Lost Legacy-t már elkezdtem, tetszett is, de időhiány miatt konzollal együtt a játékok is eladásra kerültek. Most ismét belekezdenék mert tetszett az eleje, pár hónap alatt játszottam végig a 4. részt is, annyi idő alatt ezzel is végeznék.

VR-nál nekem az Astro Bot a csúcs. Régen volt, eladtam, de múlt héten rendeltem egyet a visszautasíthatatlan ára miatt, de még ki se bontottam. [kép] Ajándékba jár mellé digitális formában, de már megvettem lemezesbe is. Tényleg nagyon tetszett, csak ajánlani tudom!

(#276613) nimfas válasza hattrickuser (#276612) üzenetére


nimfas
addikt

Azért a Star Wars Squadrons visz mindent VR-ban. ;-)
Van jópár játékom rá (Beat Saber, Moss is jópofa). Ping pong is egész jól megy már..... Kíváncsi leszek ha kijön a PS5-re a VR2 ott mennyivel lesz durvább a kép, mert itt azért kicsit zavar az alacsony felbontás. :D

(#276614) hattrickuser válasza nimfas (#276613) üzenetére


hattrickuser
tag

PS5 és VR2 nálam még tervbe sincs :D

Valóban kompromisszumos a dolog, de szerintem ebben a formában is hatalmas élmény.

(#276615) Alarikman


Alarikman
senior tag

Fura, kicserélt kontroller akku után normális, hogy folyamatosan sárgán villog lassan? Kikapcsolt vagy alvó készülékkel is? Játszottunk vele FIFA-ban egymás ellen, jó volt. Vagy talán a nagyobb kapacitású(2000mah) akku miatt azt hiszi, hogy töltik mondjuk a feszültsége miatt?

(#276616) Lackooo84 válasza Alarikman (#276615) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Te tényleg elhiszed, hogy a fizikailag ugyanakkora akkuba bele tudnak passzírozni 2x akkora tárolókapacitást? El kell keserítselek.... :N (minden ilyen akku kamu) :U

The Truth is out there...

(#276617) Alarikman válasza Lackooo84 (#276616) üzenetére


Alarikman
senior tag

Nem a kapacitás a lényeg. Tőlem lehet rá írva 10000mah, csak közel gyári értékeket hozzon. Olcsó volt, jó vélemények voltak róla. Ezt vették a legtöbben Ali-n.
Amit nem értek, hogy miért alvó módban van(lassan pulzáló narancssárga), a helyett, hogy kikapcsolt állapotban lenne mint a másik (eredeti akkus)? Vagy ez normális? Azért cseréltem, mert már kábelről sem ment és így kettő működő van.

[ Szerkesztve ]

(#276618) Lackooo84 válasza Alarikman (#276617) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezek általában a közelében sincsenek a gyárinak.

The Truth is out there...

(#276619) zojjektum


zojjektum
senior tag

Tudom régi játék, de most a játékok böngészése közben eszembe jutott, hogy a far cry 4-ben 2 db coop trófea hiányzik a platinához. Van aki segítene megszerezni, ha nem nagy kérés? Köszönöm!

(#276620) Mezcal válasza zojjektum (#276619) üzenetére


Mezcal
addikt

Megveszed nekem a játékot és csapathatjuk is! :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#276621) zojjektum válasza Mezcal (#276620) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszi! Elég volt egyszer is :D

(#276622) Marcsello31 válasza zojjektum (#276621) üzenetére


Marcsello31
őstag

Elég ha megosztod nekünk. Hiddel, így boldoggá tennél 2 embert "is" :)) .
döntöttem e közben, megrendeltem az 1tbos ssd a ps4be, meglátjuk hogy mennyivel lesz gyorsabb, de hogy nem fog nekem kerregni az biztos. Majd megírom hogy jártam, ez kb jövőhét péntek körül fog ide érni hozzám.

(#276623) Kendek válasza Marcsello31 (#276622) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hogyan tudná megosztani nekünk? Vagy itt mire gondolsz, hogy két embert is boldoggá tudna tenni vele? :F

<-ƘƘ->

(#276624) Arolotifar válasza Kendek (#276623) üzenetére


Arolotifar
őstag

Most miért kérdezted meg? :O :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#276625) Marcsello31 válasza Kendek (#276623) üzenetére


Marcsello31
őstag

:C Valahogy lemásoljuk nem?! ;] . Csak vicceltem.

(#276626) Kendek válasza Marcsello31 (#276625) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valójában a játékok azok szabadon letölthetőek a Sony szervereiről, nincs különösebb korlátozás a másolhatóságban. De erős titkosítás véd mindent, és a vásárláskor kapott licenckulcs nélkül semmire sem mész. Na az viszont nem másolható.

<-ƘƘ->

(#276627) fausto


fausto
addikt

Egyébként úgy emlékszem, a Fry Cry 4 pont ingyen kipróbálható coop-ba, csak trial-t kell letölteni.

(#276628) Elims


Elims
veterán

Elkezdtem a resident evil 7-et vr-ban,most kb.3perc után rájöttem,hogy mi hiányzik nekem ebből a játékból.Az örökélet és a végtelen lőszer. :-) Pedig még csak az első 1-2percnél járok.
Van esetleg arra vmi mód,hogy easy-n végigjátszva ezekkel tudjam kezdeni a játékot?
Nem lenne gond,ha nem ad trófeát -természetesen- csak komolyabb ideg nélkül végig tudjam vinni.
Rákerestem és van megoldás,de az vicc "Completing the game on Madhouse...".

(#276629) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Ez jó lehet ps4 próba? [link]

(#276630) AxBattler válasza icemad (#276629) üzenetére


AxBattler
félisten

BX500 lenne kicsit melegedősebb, meg lassabb az íráskor, de ez tökéletes.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276631) icemad válasza AxBattler (#276630) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szuper, köszönöm. Szerintem elég jó áron van, ennyit nekem megér.

(#276632) AxBattler válasza icemad (#276631) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha külföldön élsz, vagy ha jól váltod az Ójrót, akkor igen! :K

#276634 icemad
Akkor egyértelmű. ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276633) Wlac válasza Elims (#276628) üzenetére


Wlac
Ármester

Mi pár hónapja vittük végig öcsémmel (ő játszott, én sikongattam) normal fokozaton. Alapjáraton nem volt nehéz játék, az egyik első boss fight-nál szenvedtünk egy kicsit, mert az autosave remekelt és az irányítás nem volt az igazi. Ezt leszámítva viszont nem volt nehéz, ellenben remek élmény. Nyugodtan told easy-n, nem kell az örökélet/lőszer.

Esetleg annyiban tudsz magadon segíteni, hogy a Store-ban lehet kapni DLC-ket hozzá. Vannak köztük tárgyak is, amiket ha az inventory-dban tartasz, akkor valamilyen szinten javítják a statjaidat. Nem tudom, hogy ténylegesen mennyit számítanak, de esetleg segíthetnek neked.

“The wha-"

(#276634) icemad válasza AxBattler (#276632) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Külföldön élek, a szállítás is ingyenes. :)

(#276635) vargalex válasza Elims (#276628) üzenetére


vargalex
félisten

Nem tudom, hogy milyen módszerrel nyomod, vagy csak erősen túlzol az időpontokkal, de az első fél órában még csak lőni sem kell. Én még nem szántam rá magam (csak anno, mikor megvettem, kipróbáltam kb. 15 percre)...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#276636) perge666 válasza Elims (#276628) üzenetére


perge666
veterán

Én régebben végigvittem szintén easyn a játékot,és ahogy előttem is irják nem kell tőle beparázni,simán végigjátszható szenvedés nélkül. :K

Énis agyaltam egy PS VR beszerzésén pont a RE7 miatt,de sokallottam az árát és nem vettem.
Majd ha elég jó áron hozzá tudok jutni talán veszek egyet…..

Neked mik az első benyomások,milyen VR-el?

(#276637) Elims válasza Wlac (#276633) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!!

Nekem is egyszerűbb lenne úgy,hogy vki játsza én meg izgulok. :-))
Kipróbálom ha így írod,de tudom,hogy az első halál után leteszem és megy a gépről.Viszont a store-ban utánanézek a tárgyaknak. :R

VargAlex: Teljesen az elején tartok.A kocsiból kiszállás után kb.2-3perccel.A kastélyba nem nyílt a nagykapu,hátra felé mentem,kisbusz vizsgálat,be az átszakított kerítésen,vki elsétált és azt követve most ott tartok amikor le kellene ugrani vmi füstölgő kupachoz.Szóval pár perc játék volt,de sokkal könnyebben mennék ha tudnám,nem tudok meghalni. :-)

Perge: :R
Így aztán tényleg nekiugrok. :R
A moss-szal kezdtem,aztán a szemüveg miatt akartam kipróbálni más játékot,így jött a resident evil 7 (csak ez a két vr játék van a ps4-en).Az eleje viszont megfogott.Nem ismertem a sztorit és megtetszett.Kár,hogy horror és fps.. :-/ egyiket sem szeretem,de teszek vele egy próbát.

Szerintem a legtöbb vr játék egyforma.Kicsit fakó,élettelen.A grafika közel sem olyan mint a tv-n.Annyira nem gáz,de látszik a különbség,de ettől függetlenül simán vállalható.Kb. ps2-ps3 között vhol 80%-ra a 3-as felé.
Igaz,vannak játékok amikre nem igaz amit előbb írtam..mint pl. a moss. :-) Nagyon ötletes,aranyos,szép kis gyerekjáték vagy az eagle flight esetleg a blood & truth (utóbbiban vannak tényleg jó részek),de maradva a resident evil-nél,eddig tetszik.Szerintem így még parásabb lesz mint ha tv-n játszanám. (A last of us-t kb. 1 év alatt játszottam ki. :-) Erre kíváncsi leszek.)
Ha szereted a horror műfajt játékban,biztos tetszene. :-)

(#276638) perge666 válasza Elims (#276637) üzenetére


perge666
veterán

Amiket adtak tavaly ingyen játékokat koronavírusra hivatkozva,azokat nem húztad be?
Ha jól rémlik 3 vagy 4 cím is volt.

Ennyire lebutított a VR grafikája?Akkor mi benne a jó?
Oké sejtem,amerre forgatom a fejem arra néz a karakter és csak a játékot látom
Amíg egyszer ki nem próbálom addig úgysem fogom megérteni,aztán vagy beszippant vagy nem.

(#276639) nimfas válasza perge666 (#276638) üzenetére


nimfas
addikt

Star Wars: Squadrons vagy egy Ace Combat 7 esetén más az élmény. Ülsz a pilótafülkében és menet közben utánafordulsz a másik gépnek, közben a kontrollerrel behozod újra a célkeresztbe. Szokni kell az agyadnak különben elhányod magad. 🙂

(#276640) perge666 válasza nimfas (#276639) üzenetére


perge666
veterán

Vagy 25 éve láttam egy filmet amiben egy gyereknek volt valami hasonló cucca mint a VR csak nagyobba meg akkori grafikával,akkor baromira tetszett főleg gyerekfejjel. :D

Egy Ready Player One már f*sza lenne. :DDD :))

(#276641) Dinomano


Dinomano
senior tag

PS4-re, GT sports-hoz keresnék kormányt, 30-40 e ft között. (Használt piac is szóba jöhet.) Mi az ami a legjobb ebben az árkategóriában?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#276642) nimfas válasza perge666 (#276640) üzenetére


nimfas
addikt

PSVR2 PS5-höz már 2K felbontás lesz szemenként, ott drasztikusan ugrik a minőség. Unreal 5 motorral simán lehetne már filmszerű játékokat készíteni, ha a hardver bírja. Bár számomra a történet többet nyom a latban mint csak a grafika!

(#276643) icemad válasza nimfas (#276642) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szemkövetés is lesz benne? :Y Remélem használni is fogják. Én szeretem a ps4 vr cuccot is, csak sajnos ritkán van időm rá. Nekem a Superhot a nagy kedvenc, de a "Truth and valami" is jó volt. Meg az Astrobot. Resident Evilt nem volt bátorságom kipróbálni, nekem a Doom 3 is elég volt egy életre vr-ban. Ritkán érzem azt, hogy a sz@r is belémfagy, de a Doom 3 ezt elérte. :DDD (meg a Phoenix és Troy hullámvasút a Toverlandben. Ha arra jártok, próbáljátok ki. ;))

(#276644) perge666 válasza nimfas (#276642) üzenetére


perge666
veterán

PS5 nekem még nincs,még kérdéses hogy van e értelme vennem,egyelőre hanyagolom.

Egyébként nekem is a történet és a játékélmény számít,bár a fentebbi hozzászólásombol kiindulva pont az ellenkezője jön le. :B

A mai napig játszok PS1-2-3 címekkel,sőt régi nintendo játékokkal is. :)

[ Szerkesztve ]

(#276645) Stauffenberg válasza Dinomano (#276641) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem nagyon lesz ennyiért értelmes kormány, ha csak arcade cuccokkal játszol, arra felesleges, szimulátorokhoz meg ég és föld a force feedback megléte vagy nem léte, azok meg inkább 70k körül kezdődnek használtan is.

(#276646) Elims válasza perge666 (#276638) üzenetére


Elims
veterán

Azokból egyik sem érdekel/t/,így kihagytam.Csak az account-om alatt lett volna +3-4 sor,amikből soha nem töltöttem le volna egyet sem.

Van egy-kettő ami jobb mint a többi.Annyival jobb,hogy tényleg elhiszi az agyad amit lát.
Először inkább ellene voltam,mint mellette,mondván senki nem tudja,hogy hosszabb távon mit csinál az ember elméjével+!ott van a szemed előtt 1-2cm-re a kijelző.Nem akarom elhinni,hogy egy kis mellékhatása sincs a szemre.Ez ellen mondják,hogy az emberi szem a távolba fókuszál,de a kijelző akkor is ott marad a szemed előtt közvetlen..
Néha jó elővenni,így olykor-olykor jó vele menni kicsit,de hosszabb távon biztos,hogy nem játszanék vele.
Ha nem vr játékot játszol vele tv sem kell.Csak elindítod és megy a szemüvegen.Viszont akkor olyan -úgy szoktam leírni- mintha egy moziban az első sorból játszanál.Hatalmas paravánt képzelj el és tekintgetned kell jobbra-balra,fel-le.

Most rákerestem..Az előző írásomban blood & truth-ot írtam.Bocs,a The London Heist-re gondoltam.A ps worlds-ben játszottam vele.Abban van egy-két olyan rész,ami tényleg elég jó... :-)
Viszont a Scavengers Odyssey és a vr luge (+még egy pár a ps worlds-on kivül) tényleg élettelen.Van egy-kettő ami nem rossz,de nincs meg benne a kis spiritusz.
Viszont az ócska kis Ocean Descent játékot szerintem senki ne hagyja ki ha teheti.Nem egy nagy alkotás,de a cápás rész meglepő tud lenni. ;-)

Ha vmikor mégis vennél ilyen szemüveget,írj,mert a move joy-okban tönkre mennek az akksik.
Kölcsönadnám pár hónapra.

Icemad: "Resident Evilt nem volt bátorságom kipróbálni..."
:-)
Érthető.És ha tudnád,hogy nem halhatsz meg benne??Vajon akkor nem lenne kisebb a para? :-)
Bár már az elején hozza a szintet..amikor a bokroknál elmegy egy manus.

(#276647) icemad válasza Elims (#276646) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem tök mindegy, hogy nem hallhatok meg benne. Sajnos nagyon beleélem magam a játékokba. Állítólag vannak ilyen emberek. Pl anno PC-n a F. E. A. R. című játékot sem bírtam végigjátszani. (tudtam volna, de nem bírtam. :)) Mikor már harmadszor rúgtam ki magam alól a széket, akkor mondtam, hogy ebből elég. Érdekes módon horrorfilm nincs rám ilyen hatással, lehet benne akármilyen jumpscare vagy belezés, kínzás, stb.

(#276648) Elims válasza icemad (#276647) üzenetére


Elims
veterán

Én teljesen ugyanígy. :-) De más játékoknál nincs gond,assassins creed-ek,division-ök,stb. semmi gond csak a horror játékok. :-/
Az ilyen filmeket is simán megnézem,lehet akár vmi jobb gore is akár.
"Nekem tök mindegy, hogy nem hallhatok meg benne."
'hát nem tudom..a resident evil 2-t ps1-en örökélettel+végtelen lőszerrel mentem végig,úgyis gázos volt,de közel sem annyira,mintha estem-keltem volna.
Számítógépen a fear-t is játszhattad volna úgy. ;-)

(#276649) consono válasza icemad (#276647) üzenetére


consono
nagyúr

Én is így vagyok :) Nem is játszom horror játékokkal :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#276650) mazsiii92 válasza consono (#276649) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Sziasztok!

Decemberben vettem a PS4 Pro-mat használtan, a Sonys fülest nem kaptam meg hozzá, viszont eddig elvoltam a sajátommal is, de most szeretnék váltani.

Segítsetek eldönteni, hogy 3.5mm jack vagy USB-s füles legyen.

Ha USB-s headsetet vennék, és USB-n keresztül csatlakoztatnám a konzolhoz, akkor működni fog rendesen? Hangzás, mikrofon, stb.

Vagy inkább ajánlott lenne 3.5mm jack-es fülest venni amit a kontrollerhez csatlakoztatnék?
Továbbá a ti ajánlásotokra vettem egy USB hangkártyát, az be van dugva a konzolba és abba a hangfalam, tökéletesen működik. Köszönöm ismét! :) Szóval, ha 3.5mm jack-es fülest veszek és ehhez az USB-s hangkártyához csatlakoztatnám, akkor is működne minden funkció, átmenne a hangom és a többiek hallanának? Tudom, nincs h*lye kérdés, de ezt mégis annak érzem. :D

Igazság szerint ezt a fülest 99%-ban csak a konzolhoz használnám, nem fontos most, hogy más eszközhöz is passzoljon.

A keret nagyjából 20.000 forint, ha esetleg tudtok ajánlani valamit konkrétan ami bevált nektek és 20k fedezi, akkor ide, vagy ha itt nem lehet akkor privátban kérlek küldjétek el. :)

Örülnék, ha olyan megoldás lenne a végén aminél nem direktbe a kontrollerhez kell csatlakoztatni a fülest.. de most mindenre nyitott vagyok. :)

Köszönöm!

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.