Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276301) gboorka91 válasza Kendek (#276298) üzenetére


gboorka91
csendes tag

Na látod én ezt nem tudtam 😬😁

PSN: Gboorka91

(#276302) fisi válasza gboorka91 (#276301) üzenetére


fisi
senior tag

Sziasztok!

Használt Ps 4 pro vásárlásán töröm a fejem ebből adódóan kérdezem hogy érdemes minél inkább a 7216b verzióra hajtani, vagy jók a régebbi szériák is? :F
Válaszokat előre is köszönöm!

(#276303) erahurka válasza vargalex (#276296) üzenetére


erahurka
félisten

Fura mert PS4-en is Trialt ír vásárlás előtt, utána átáll Purchasedre.

(#276304) Kendek válasza fisi (#276302) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mindegyik jó, nincs ismert tipikus hiba, de esetleg célszerűbb a 72xx szériát keresni. Annak optimalizáltabb a hűtése és a belső felépítése, és ugye potenciálisan kevesebbet használták, mert fiatalabb mint egy 70xx.

<-ƘƘ->

(#276305) fisi válasza Kendek (#276304) üzenetére


fisi
senior tag

Köszi szépen a választ!

(#276306) Sanyi.mTs válasza vargalex (#276296) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

PS app-ból be lehet szerezni rendesen.

(#276307) sztanozs válasza interstate76 (#276278) üzenetére


sztanozs
veterán

Simán sikerült belépni vele. Mégse megy, ugyanaz a hibaüzenet.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#276308) Bogyi007 válasza Elims (#276250) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hát igen, sok személyes átvételem volt már nekem is, de rád külön emlékszem. Azt hiszem az ideje is megvan, talán a Hungaroringre menet találkoztunk és egy gyűjtői kiadásos játékot vittem neked.

#276251 - erahurka én személy szerint a Ps3-at nem adnám el. Egyrészt az kvázi jó BR lejátszónak, másrészt egy kamerával és egy Move kontival egy házibuli egyik legjobb kelléke.
Én ezért is tartottam meg a SuperSlimet.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#276309) vargalex válasza Sanyi.mTs (#276306) üzenetére


vargalex
félisten

A PS app-ban purchased-et mutat mindkettőre.

Alex

(#276310) interstate76 válasza sztanozs (#276307) üzenetére


interstate76
addikt

Elvileg ki kellett volna írnia, hogy szülői engedély kell a hálózati funkciók használatához, te tudtad volna engedélyezni és kész. Csinálni nem csináltam még, csak a leírást olvastam. Sajnálom, nincs több ötletem. :( Amúgy elképesztően béna dolog ez a Sony részéről.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#276311) sztanozs válasza interstate76 (#276310) üzenetére


sztanozs
veterán

Csak egy hibaüzenet jelenik meg betöltés közben a bal felső sarokban, hogy a hálózati funkciók korlátozva vannak, aztán a betöltőképernyőn meg "szerver nem elérhető hibaüzenet" és csak kilőni lehet a játékot.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#276312) Elims válasza Bogyi007 (#276308) üzenetére


Elims
veterán

:R :R :R
Amit mégegyszer nagyon köszönök!!! :-)
Kissé simlisnek tűnt az eladó,te voltál a közvetítő.
Benned is vakon bíznék. :R

A fifa 22-es kérdésre tippje sincs senkinek?
Nem tudom elképzelni,hogy a multi részéhez nem kell plus. (Pedig azt mondta egy barátom.)

(#276313) wikakias


wikakias
friss újonc

Sziasztok!Van egy olyan kérdésem,hogy van-e olyan eszköz amivel tudok apex legends-et
Billentyűzettel és egérrel játszani?És ha van akkor valaki tudna küldeni egy vásárlási linket?Vagy ha valakinek van eladó akkor kérem jelezzen!

[ Szerkesztve ]

(#276314) Aguinaga válasza Elims (#276312) üzenetére


Aguinaga
őstag

Kell hozzá plus

PSN: OldSlowhand74

(#276315) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

State of Play - Március 9. 23:00

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#276316) Arolotifar válasza oriic (#276315) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nagyon kíváncsi vagyok :K Remélem, hogy bejelentik a Spartacust nálunk is.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#276317) erahurka válasza Arolotifar (#276316) üzenetére


erahurka
félisten

Van ahol már bejelentették?

(#276318) erahurka


erahurka
félisten

Van aki 4K tévével használ sima vagy Slim modellt? Nem gáz a képe?

(#276319) Kendek válasza erahurka (#276318) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az 1080p az nem olyan gáz 4K tévén sem. Persze közelről nézve egy kicsit homályosabb a kép, de egyáltalán nem vállalhatatlan kategória.

<-ƘƘ->

(#276320) Stauffenberg válasza Kendek (#276319) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tévéje válogatja, mai modern modelleken lehet választani felskálázási algoritmust, de egy pár éves, komerszebb vagy csak simán belépő modellen nem igazán, ott még előfordulhat, hogy ronda lesz.

Unokatesómék gyerekei szoktak eredeti Fat Xbox One-on játszani egy egykori high-end 4K UHD televízión, de az olyan régebbi modell, amin nem választhatsz felskálázási módot és sajnos retek ronda. Ezért váltottak Xbox One S-re, az is csak 1080p konzol, de belső felskálázást tud 4K-ra. Sokat számít.

Én 4K TV mellé inkább PS4 Pro-t raknék.

(#276321) erahurka válasza Stauffenberg (#276320) üzenetére


erahurka
félisten

Hát konzol már van és nem szeretném lecserélni, tévén meg agyalok hogy kellene már egy új. 1366 x 768-as felbontást váltana a 4K :DDD

Ami miatt kicsit sajnálom, hogy ez natívan 100 Hz-es, normális áron meg teljesen kikopott ez a képfrissítés mára :( Na meg rettegek hogy törötten érkezik :Y

(#276322) AxBattler válasza erahurka (#276321) üzenetére


AxBattler
félisten

Abban igazad van, hogy amíg nincs jobb TV, addig nem érdemes Pro-ra váltani... jobban mondva előbb érdemes a TV-t upgrade-elni, szvsz.

55C728 már 120Hz-es, és 250k HUF-ért vihető.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276323) vargalex válasza erahurka (#276318) üzenetére


vargalex
félisten

Nálunk a Slim egy LG 50UN81003LB-n van (ezen inkább a gyerekek játszanak, vagy Knowledge is Power-ezik a család). Hibátlan a képe. A Pro-t egy FullHD monitoron használom. :)

Alex

(#276324) Elims válasza Aguinaga (#276314) üzenetére


Elims
veterán

Köszi szépen!! :R

(#276325) erahurka válasza AxBattler (#276322) üzenetére


erahurka
félisten

55" nagy és annyit nem szánok rá. 43" fér csak el sajna.

(#276326) icemad válasza erahurka (#276325) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs olyan tv, ami nagy. Csak a bútor kicsi... ;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#276327) Elims válasza icemad (#276326) üzenetére


Elims
veterán

Vagy a helyiség. ;-)
De igen,teljesen igazad van. :-)

(#276328) AxBattler válasza erahurka (#276325) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor marad a Sony Bravia KD-43X85J, 280k HUF-ért.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276329) hyperspace válasza AxBattler (#276328) üzenetére


hyperspace
őstag

Jesszus ez miért kerül ennyibe? Még nem jött ki az idei széria?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#276330) AxBattler válasza hyperspace (#276329) üzenetére


AxBattler
félisten

Rejtély, mivel az 50"-os is kb. ugyanennyi, az 55-ös pedig alig drágább. Talán mert Sony, vagy mert ez az egyetlen 120Hz-es, 43"-os TV (én monitornak is használnám), bár ugye most jön majd az OLED42C2, kb. 2-3x ennyiért.

Még ott a Philips 43PUS8506/12, ami ugyan 60Hz, de nagyon jó a mozgásmegjelenítése a P5 Perfect Picture Engine-nek köszönhetően, és tudja a HDMI VRR-t, Ambilight-ot.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276331) erahurka válasza AxBattler (#276330) üzenetére


erahurka
félisten

Pont ezt a Philipset nézegetem amúgy :D

(#276332) F-ECT$ válasza hyperspace (#276329) üzenetére


F-ECT$
titán

Valahol olvastam, hogy ennek a gyártástechnológiához van köze, bár az lehet, hogy csak az OLED panelekre volt igaz :U
Egyébként meg itt is működik a marketing: vegyél picit nagyobbat egy picit többért.

Dive ever, work never.

(#276333) Sefter


Sefter
veterán

Sziasztok!
Vinyó csere előtt lementeném pendrive-ra a játékmentéseket, ha több user van a ps-en akkor profilonként kell menteni, vagy egybe menti :F

Psn ID: sefter_hun

(#276334) Marcsello31 válasza Sefter (#276333) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia! Az a megoldás nem jó neked hogy a komplett vinyó tartalmát át másolod egy másoló segítségével egy másikra? Akkor elvileg minden átmásolódik és nem kel pendrive. De csak tipp, Szerintem lehet profilonként kell menteni, hisz nem egy userhez tartoznak, De ilyet én nem csináltam még, de nem lenne megoldás egy komplett lemez másolás egy másoló ketyerével? " ha nem jó amit írtam akkor bocsánat, csak tipp". :R

(#276335) Kendek válasza Sefter (#276333) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a Beállítások > Alkalmazás mentett adatainak kezelése > Rendszertárhelyen mentett adatok-nál csinálod, akkor profilonként kell elvégezni a kimentést. Viszont ha a Beállítások > Rendszer > Biztonsági másolat készítése és visszaállítás opcióval készítesz egy teljes mentést, akkor abban benne lesz minden. Ami egyébként is jó ötlet, mert csere után könnyen vissza tudsz állítani mindent.

(#276334) Marcsello31: Ez az átmásolós módszer nem működik...

<-ƘƘ->

(#276336) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok, csak beírom a tapasztalatomat újrapasztázás kapcsán, hátha valaki nagyon ódzkodik tőle. Újonc újrapasztázóként a conductonaut + minus pad 8 kombót választottam, mert szeretek veszélyesen élni :), emellett a hosszú távú jó hatásra törekedtem és elvileg ezt nem kell fél évente megismételni (minus pad 8 miatt sem akartam, mert mindig új kellene).
- alapvetően ajánlom mindenkinek, hogy vágjon bele, nagyon jó videós guide-ok vannak
- ennek ellenére tovább tartott, mint vártam, mert mindent lassan tudtam csak csinálni, a nagy kezemmel sokkal nehezebb volt bármit elvégezni, mint mondjuk egy pc-nél, illetve egyszer el is basztam és nem szedtem le a minus pad hővezető lapról egyik oldaláról a fóliát, újra szét kellett szednem
- emellett picit paráztam a folyékony fém miatt is, volt előtte körömlakkozás, amit szintén lassan tudtam csak csinálni

Amit talán tanulságként tudok mondani:
- az egyik legveszélyesebb rész a tápkábel kihúzása volt, ott majdnem tönkrevágtam a ps4-et. A guide videóban játszi könnyedséggel húzták ki, de a valóságban nagyon szorul és pici is. Ezt utána több kommentelőnél is olvastam, akik elszakították
- a conductonaut cuccból tényleg egy tűhegynyi kell, már egy kis csepp is sok lesz. Amúgy nagyon fura egy anyag, egyáltalán nem viselkedik normál pasztaként és nem lehet yorsan szétteríteni
- a hővezető rézfelületre is ajánlott tenni, de ennek a felülete nagyobb, mint a proci, ezért érdemes felhelyezés előtt kijelölni a szükséges területet mondjuk maszkolással. Én csak szemre csináltam meg, remélem nem lesz gond
- lehet csak én vagyok kétbalkezes, de a hővezető lapból kivágandó négyzeteket mindenképp érdemes rajzolással előre jelölni. Én úgy próbáltam, hogy mindig odaraktam a régi lapot sablonnak, de marha pici, ide-oda-csúszik, deformálódik a minus pad, stb. A végeredmény lassú munka és nem szabályos vágások lesznek

(#276337) AxBattler válasza Mauzes (#276336) üzenetére


AxBattler
félisten

Grats hozzá, jól tetted, hogy belevágtál... bár nem értem, miért kell kockáztatni, miért nem elég egy Cryonaut/Hydronaut, vagy Arctic Silver?

És az eredménye érződik?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#276338) Kendek válasza Mauzes (#276336) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én ma már nem javasolnám annyira a Conductonaut-ot. Nekem is meg volt, de így utólag kicsit megbántam. Egyrészt én nem érzékeltem akkora nagy előrelépést egy Kryonaut-hoz képest, másrészt nem olyan tartós az mint gondolod. A gallium az gyakorlatilag beszivárog a rézbe, és ötvözetet képez vele. Ezért az első használat után egy fél év múlva érdemes újra megcsinálni. Le kell takarítani - ami nem olyan könnyű -, és nagyon finom csiszolópapírral vizesen megpolírozni. Utána mehet rá újra a folyékony fém. Nagyon hosszú távon igazából tönkreteszi a hűtőborda érintkező felületét.

<-ƘƘ->

(#276339) Mauzes válasza Kendek (#276338) üzenetére


Mauzes
őstag

Hehe, pedig pont itteni kommentek alapján (is) gondoltam, hogy ez tartósabb eredményt hoz (és még mellette egy kicsit jobb is, de nem ez volt a fő szempont). De akkor majd meglátjuk, illetve azt is remélem, hogy előbb-utóbb le tudom váltani egy PS5-re, mondjuk 1 év múlva.
Amúgy pont az volt az aggályom a Kryonaut-tal, hogy csomó olyan véleményt olvastam, miszerint újrapasztázás után már hetek vagy pár hónap alatt újra visszajött a gép hangja...

Viszont tökre nem értem a logikát abban, amit írsz. Egyrészt, fém esetén mi történik fél év múlva, ha nem csinálok semmit? Beszivárog a rézbe, oké, de ekkor mi lesz? Megint csökken a hűtőteljesítmény és hangos lesz? De ha így is van, annak mi az értelme, ha fél év után felpolírozom és újra kap fémet? Akkor a "tönkrement" felületet leszedem és az új felületre megint ugyanúgy hat majd a fém, és így tovább.

AxBattler: sima új pasztával nem tudom összevetni, eleinte az is csendes lenne, de a gyári az már nagyon ramaty volt és zavart a hangja GoW közben. Amúgy por semmi nem volt a gépben, úgyhogy csak a paszta ment gallyra és az okozta, mert régen halk volt. Hát most nyilván megint nagyon csendes, mint új korában.

(#276340) Sefter válasza Kendek (#276335) üzenetére


Sefter
veterán

Köszi :R

Psn ID: sefter_hun

(#276341) Kendek válasza Mauzes (#276339) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csúnya szóval úgy szokták mondani, hogy kiszárad a folyékony fém. Az alkotóelemeinek egy részét gyakorlatilag felszívja magába a réz. Szóval reakcióba lép a rézzel a cucc, és egyre jobban belehatol és átalakítja az anyagát. Ezen folyamat eredményeként romlik a hőátadás, és a folyékony fém elveszti folyékony fém mivoltát.
Mikor majd szétszeded és megpróbálod letakarítani, akkor látni fogod, hogy nem jön le az elszíneződés. Ezt kell egy kicsit megpolírozni, hogy sima legyen a felület. Persze ez a világos elszíneződés nem fog kijönni belőle, mert mélyebben belehatolt a rézbe, és az már nem sima réz.

Eme reakció lezajlásának a gyorsasága az csökken ha már elég sok galliumot magába szívott a réz. Szóval a másodszori alkalmazása az tartósabb lesz.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#276342) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Hát, neki sincs gondja a gépe hűtésével. Érdekes megoldás.
De gondolom itt kell némi hozzáértés is.
[link]
Ok. Akkor nem volt jó amit írtam, csak segíteni szerettem volna. üdv! :)

(#276343) Mauzes


Mauzes
őstag

Ajjaj, jelentem, hogy mégis csak nagyon elk*rtam valamit a conductonaut-ozással. Tegnap este csináltam meg a műveletet, utána bekapcsoltam, hogy működik-e, elindítottam egy játékot, minden fasza volt és csendes, ment off-ba. Na de ma játszani is akartam és hát nagyon hamar hirtelen előjön egy sugárhajtómű effektus iszonyat venti hanggal, kiírja, hogy túlmelegszik, aztán ki is kapcsol.

Bárkinek ötlet? Úgy értve, hogy ez biztosan a processzor-e, vagy lehet akár memória is esetleg? Vagy ez utóbbi csak simán "elromlik" és nincs venti? Amúgy nekem magas, hogyan lehet ennyire rossz 1 napos felvitel után, mert akár sok vagy kevés a cucc, azért mégiscsak van rajta valami friss. Ennyire gyorsan hogyan melegedhet túl?

(#276344) Elims válasza Mauzes (#276343) üzenetére


Elims
veterán

Nem látunk rá.Szerintem szedd szét és kiderül.

(#276345) Mauzes válasza Elims (#276344) üzenetére


Mauzes
őstag

Persze, az lesz, csak hogy mire figyeljek. Pl. nem tudom, hogy lehet-e rosszul összeszerelni, pl minden anyag jól van "felrakva", de a feszítőlap nem szorítja össze a két réteget vagy ilyesmi. Bár nekem nem úgy tűnt, hogy többféleképp lehetne. Na majd megcsinálom újra az egészet...

(#276346) Kendek válasza Mauzes (#276345) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Például ha fordítva, fejtetőn teszed vissza azt a feszítőlapot. Ha mellette még állítva is használod a konzolt, akkor egyszerűen ki tud folyni oldalra. Meg azért nem csak egy lehelletnyi kell rá.

<-ƘƘ->

(#276347) erahurka


erahurka
félisten

HBO Max appot it meg tudtátok találni brit profillal? :F

(#276348) fausto válasza erahurka (#276347) üzenetére


fausto
addikt

Én már a Go-t sem találtam. Magyar profilt csináltam hozzá

(#276349) erahurka válasza fausto (#276348) üzenetére


erahurka
félisten

Igen a GO-nál úgy kellett mert az külön magyar vagy kelet-európai fejlesztés volt nálunk, de azt hittem az HBO Max-szal ez megoldódik. Mindegy, megoldottam így.

Az app amúgy baromi reszponzív, a GO egy rossz vicc volt ez meg kiváló! :Y

(#276350) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Volna egy gyors kèrdèsem, az èjszakát szánnám játèkletöltèsre ps4 gèpen. A kérdésem az volna, hogy èjszaka pihenő üzemmódban internet kapcsolattal nyugodtan mehet?! Nem lesz gond reggelig?! A választ előre is köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.