Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276101) raziel01


raziel01
veterán

[link] Tom Clancy’s The Division® Franchise Bundle $10.99 ~3500 Ft
Division 1+2
Ha az első rész kimaradt akkor érdemes még azzal foglalkozni? Vagy inkább egy fullos pakk a 2. részből?
[link] The Division 2 - Warlords of New York Edition $17.99 ~5700 Ft

(#276102) predakon


predakon
őstag

Full kezdőként mennyire érdemes nekiugrani a Destiny 2-nek? Folyton witch king promók jönnek velem szembe

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#276103) icemad válasza raziel01 (#276101) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem az 1-2 bundle jobban megéri. Mire azokat végigviszed, a Warlords in New York úgyis olcsó lesz. Ha bejön a játék, akkor valszeg pár (száz) óra belemegy majd, ha meg nem, akkor az a 3500 forint csak nem vág földhöz. Az első része is nagyon jó, kérdés, hogy mennyien vannak még online benne. Mert bizony van benne pár küldetés, amit egyedül nehéz megcsinálni. Szóval én a bundle-ra szavazok, ha megtetszik a játék, akkor jó sokáig élvezni fogod.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#276104) Frod válasza raziel01 (#276101) üzenetére


Frod
addikt

Lazán veheted ezt, mert olykor a Warlord van itthon is ~2700ért, ami az usa storeon gondolom a 7.99 lehet, szal árban kb nem buksz semmit sem.

Do you see the white shadow?

(#276105) Pöttön válasza Weareus (#276094) üzenetére


Pöttön
őstag

Nekem sima 2tb-os hdd van a fat ps4-emben (ugyan azon mágnesterület mellett nagyobb adatsűrűség), így valamivel ez is gyorsabb mint a gyári 500-as. Haver 500-as fat gépére rendszerint rá is vert 4-5 mp-et töltési időkben átlagban.
Ez valószínűleg ssd-vel még több lehet. A kérdés az hogy a sata (2 ?) interfész mennyit szűkít a sávszélességen?
Általában pro gépekbe szoktak ssd-t rakni, elvileg ott még nagyobb különbség jöhet ki, mert azoknál már sata 3 van (ha jól tudom).

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#276106) Kendek válasza Pöttön (#276105) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

USB 3-on keresztül van az is bekötve, de igen, a Pro-ban már SATA 3 a csati. Viszont nem csak a szekvenciális adatátviteli sebesség a lényeges (azt lekorlátozza a CPU-limit, de ezért gyorabb kicsit a Pro), hanem a véletlenszerű is, és, hogy sokkal jobban bírja a párhuzamos olvasást. A játékok előtöltésén felül sokat segít az SSD a textúra stream-elésen is, így kevesebb megjelenítésbeli anomália jelentkezik.
Meg ugye a rendszer felülete is be tud lassulni, HDD-vel akadozni kezd egy idő után. Ez a töredezettség miatt van, amin egy adatbázis újraépítés sokat segít. De SSHD-vel vagy SSD-vel már nincs ilyen probléma.

<-ƘƘ->

(#276107) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Megosztott wccon van ps plus. Működik minden de a gta 5 online nem hajlandó elindulni azt irja nincs ps plus. Közben "vígan" fifazok a ps5-ön :U mi lehet a baj

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#276108) Bogyi007 válasza icemad (#276084) üzenetére


Bogyi007
veterán

Párom játszik One X konzollal, ő használja a Switchet is. Szóval bizonyos értelemben te nyertél, másrészt viszont mi - mivel tolerálva van a home gameing így. :)) :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#276109) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Valaki nem tudja hogy lehet megvenni megnyitni a pókember meg nyalókafejü skint a Fosnite-ban? Unokaöcsém ezzel rág... :D

The Truth is out there...

(#276110) frankdelgado válasza Bogyi007 (#276108) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hali!

Neked írom, mert te vettél MPOW fejest és az ugye olyan, h stick-el wireles a ps-en, amúgy meg jack-el meg megy mindenen. Namármost a kérdésem:

- a stick működik-e android tv-vel? (ps4, ps5, pc, switch szerepel a kompatibilitási listán)
- van-e még ilyen fejes más gyártótól, olyan 40 ezer ft-ig?

(#276111) nincsnév007 válasza Kendek (#276100) üzenetére


nincsnév007
őstag

igen igen, tegnap javították. köszi.

(#276112) erahurka válasza frankdelgado (#276110) üzenetére


erahurka
félisten

Ha Bluetooth-os lehet nem is kell stick a tévéhez.

(#276113) Bogyi007 válasza frankdelgado (#276110) üzenetére


Bogyi007
veterán

Androidos tévé hiányában fogalmam sincs...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#276114) Elims válasza raziel01 (#276101) üzenetére


Elims
veterán

Csatlakozom a többiekhez,szerintem is inkább a bundle-t vedd meg. 1-2-ért 3500Ft. ingyen van!
Biztos,hogy sokan játszák még az 1. részt (is),barátaim közül is többen játszák (van aki csak azzal).
Mindkét rész jól sikerült,de szerintem az első egy kicsit jobbra sikerült.
Ha kipróbálod,ne egyedül tedd!Egy jótanács. :-)
Ha tetszik is majd,a survival dlc-t mindenképp szerezd be!!Játékban olyan kiegészítőt soha nem láttam/hallottam.Egy hatalmas nagy ötletű kiegészítő. De,hogy azt kipróbáld,kell egy "pár" eltöltött óra a játékban..
Remélem megveszed és bízom benne,hogy tetszeni fog. :-)

(#276115) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Gyerekek mi van az aprón? Feladnak egy PS4 hirdetést, nem koppan, rendszeresen nézem, de ha van egy értelmes, az már jegelve van mire megnyitom.

Ma 4 (!) perccel a hirdetés feladása után hívtam egy tagot a hirdetés miatt, már az 5. érdeklődő voltam, és valaki úgy vitte el hogy rá is ígért az árra :DDD

Idegállapotba' jövök és veszek egy PS5-öt ha kapható lesz :D

Kár hogy pont a PS exkluzívok érdekelnek így X nem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#276116) erahurka válasza DeFranco (#276115) üzenetére


erahurka
félisten

Mennyit szánsz rá?

(#276117) ldave válasza DeFranco (#276115) üzenetére


ldave
félisten

Ez jó hír, mert lassan az enyém is eladósorba kerül :D

A Slime draws near! Command?

(#276118) Kendek válasza DeFranco (#276115) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudom, én is vettem most nem is egy 7216-ost, legyen tartalékba is. :D

<-ƘƘ->

(#276119) DeFranco válasza erahurka (#276116) üzenetére


DeFranco
nagyúr

felesleges konkrét számot írnom, hogy bejöjjön egy ajánlat erre rászorozva 15%-ot, nagyjából látszanak a piaci árak, ezekhez viszonyítok nyilván. az ilyen nyakigretkes, putriban fotózott 500-as slimek 65-ért nyilván felejtősek.

(#276120) tboy93 válasza DeFranco (#276119) üzenetére


tboy93
nagyúr

Amikor megvettem a ps5-öt, 80-ért adtam el a makulátlan még 1 hónapig garis Pro-mat 1 karral (plusz tartozékok, játékok külön még +20). Akkor irdatlan módon lefele tartottak az árak, néhol 60-ért Pro-hoz lehetett jutni. Aztán amikor rájöttek az emberek, hogy ps5-höz mégsem lehet olyan egyszerűen hozzájutni, meg chiphiány stb, elkezdtek felfele menni az árak. PS3 szintén.

(#276121) btf válasza DeFranco (#276115) üzenetére


btf
aktív tag

Ez nekem is feltűnt hardveraprón, pont előző héten. (Én is gondolkozom a PS4-em eladásán)

A másik oldalról közelítettem meg a dolgot, megnéztem hogy mennyi most újonnan egy Slim: Nem igazán lehet kapni, ha van, akkor is 110k. (ha jól sejtem ezért is pörögnek a hírdetések, mert új nincs, használt meg van konzolboltokban, de HA-n azért olcsóbban ki lehet fogni)

Al*a.hu-ra pl csak áprilisban fog érkezni újabb szállítmány... (PS4 Slim, nem PS5!)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#276122) Kendek válasza DeFranco (#276119) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én viszonylag drágán vettem kettő 72-est is, de azok nem voltak még megbontva, és nagyon jó állapotban. Szombaton kaptam szét őket (persze alapos műgonddal), az egyik NVG-002, a másik pedig csak 88 órás NVG-003 alaplapos.

Jut eszembe, többször is írtam, hogy 12x14-es hővezető lapkákat használtam a Pro RAM chipjeihez. Mint kiderült, az csak 70xx szériánál szükséges, 71xx és 72xx az 8x8 mm, mert az lefedi a étintkezőfelületet, és úgy jobban szellőzik.
Amúgy a gyári pasztázás még mindig botrányos. A chip ötöde csupaszon, a chip mellett viszont vastagon áll a trutyi..

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#276123) Stauffenberg válasza DeFranco (#276115) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ősszel vettem a PS4 Pro-t és most többet ér. Eladni mondjuk nem tervezem, de azért begyűrűzik ide is a VGA válság és sokan inkább egy konzollal várnák meg az enyhülést, ami felhajtja az árakat.

(#276124) Mauzes válasza tboy93 (#276120) üzenetére


Mauzes
őstag

Nem követem a híreket, de másfél éve jelent meg a PS5. Még mindig nem látszik fény az alagút végén? Értem én, hogy a világ összes dolgában hiány van, de ez elég wtf kategória. Mikor jutunk el oda, hogy már nem lesz hiány? Majd mikor jön a PS6?

(#276125) DeFranco


DeFranco
nagyúr

/all: hát... nyilván ez van, ilyen bolond most a piac, csak kiszaladt belőlem :)

mindegy, megvárom míg normalizálódik a helyzet, vagy befut egy jó ajánlat, szerencsére nem sürgős, kivéve amikor hosszú hétvége jön és begőzölök hogy na most... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#276126) tboy93 válasza Mauzes (#276124) üzenetére


tboy93
nagyúr

Most már nagyjából 1-2 hónap alatt hozzá lehet jutni lemezes ps5-hoz, digit kivitel az meg mindig 6 hó+

[ Szerkesztve ]

(#276127) icemad válasza Mauzes (#276124) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Haverom a cégének akart venni 40 új audit meg 40 új Mercedes kisbuszt, talán jövő áprilisban tudja átvenni. Mert nem tudnak eleget gyártani. Én 2020 december 31-én vettem egy használt kocsit 9500 euróért, most 15000 körül tudnám eladni. 2018 augusztusban vettem egy házat 90000 euróért, most 180+ áron tudnám eladni. Mivel az új dolgok lassan készülnek el+ nyersanyag hiány/drágulás van, ezért a használt cuccok ára is megy felfelé. És nem csak a konzoloknál, kb mindennel így van. Használt autó és ingatlan árak sokkal durvábbak.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#276128) FunPro válasza icemad (#276127) üzenetére


FunPro
senior tag

Én tavaly januárban (!) zúztam le a cégest totálkárra. Akkor rendeltünk újat.

Azóta sincs autó! :B

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#276129) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Nemrég került a családba egy szép állapotú használt PS4 Pro.
Újrapasztázáson gondolkodunk. Egy alap pasztázást egy MX4-el a netes videók alapján szerintem én is meg tudnék csinálni.
De felmerült, hogy az élettartam növelés és hangerő csökkentés érdekében nem lenne-e érdemes mást is csinálni?
Gondolok itt hővezető pad-ek cseréjére, vagy egyáltalán a telepítésére olyan helyre, ahol egyáltalán nincs (VRAM, táp IC-k, stb) vagy valamilyen egyéb hűtésmódosításra.
Ez esetben már talán nem a házibarkács lenne a legjobb, hanem inkább hozzáértőre bízni.
Van itt valakinek ilyen tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#276130) Malachi válasza DeFranco (#276125) üzenetére


Malachi
addikt

Móriczon van egy kis konzolbolt, én ott vettem egy hónapja használt Prot 90-ért, volt még a polcon. Meg is lepődtem kicsit, követve az aprót pár hónapja nem számítottam semmi jóra, már ott tartottam, hogy egye fene, rászánom a plusz pénzt és veszek egy PS5-öt, de ahol egyáltalán van készleten, ott is csak 200 felett valamilyen bundle-ban, ami nekem nem kell. Digitalt 150-ért vettem volna, de az meg sci-fi kategória mindenhol.

Ahogy néztem, azért jó állapotú hiánytalan dobozos Pro-t el lehet csípni 80-ért, ha elég gyors vagy. De tényleg súlyos a piac.

(#276131) DeFranco válasza Malachi (#276130) üzenetére


DeFranco
nagyúr

slimet keresek, nekem az elég lenne, gyakorlatilag pár exkluzív címet játszanék végig, szerintem sokkal többre nem érdemes kalkulálnom vele. szokásos spiderman, gow, uncharted, tlou, esetleg horizon ha már ennyire dicsérik, ez nekem minimum fél év, ha nem egy egész :D

(40+-os szülőként napi fél-egy óra játék reális ha a 7 éves fiam már alszik és épp nem vagyok aidegálapotban (maonika) és még nem kómáztam be :D)

[ Szerkesztve ]

(#276132) Kendek válasza rasotamas (#276129) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Portalanítás és újrapasztázás az javasolt, de nem MX-4-gyel, hanem valami sűrűbb anyaggal, pl. Kryonaut vagy Hydronaut. Ezen kívül max a hővezető lapkák cserések, 1 mm vastagságúból kell hat darab 7x7-es és nyolc 8x8-as. Itt a leghatékonyabb az a Minus Pad 8, viszont eléggé drága. De amúgy ha jól csinálod, akkor a gyári lapkákat fel lehet használni újra.

<-ƘƘ->

(#276133) Malachi válasza DeFranco (#276131) üzenetére


Malachi
addikt

40+ itt is stimmel, meg a szabadidő is. :D

Egyébként van itt olyan szaki, aki foglalkozik profin pasztázással és tisztítással? Szívesen megcsinálnám, de egyszerűen nincs időm rá. Azért megnézetném ezt, ha már használt. Általában nem vészesen hangos, de néha a semmiből úgy felpörög, hogy azt hiszem elszáll a tévészekrénnyel együtt.

(#276134) Kendek válasza Malachi (#276133) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha van is, itt hirdetni nem igazán lehet, max csak másokat ajánlani. Amúgy nem olyan nehéz az újrapasztázás, ha csináltál már notebook-ot, akkor kb. csak annyira macerás ez is. Egy-két dologra kell figyelni, mert azért nem nehéz sérülést okozni.
Amúgy amennyire botrányos a gyári pasztázás, már csak azért is érdemes cserélni.

<-ƘƘ->

(#276135) Malachi válasza Kendek (#276134) üzenetére


Malachi
addikt

biztosan nem lenne gondom vele, PS4-em volt azt is szétkaptam (és össze is raktam. és működött!) de ahogy telnek az évek egyre kevésbé van kedvem főleg idő hiányában ilyesmikkel szöszmötölni.

van egy remek Dual lemezjátszóm, szokásos 10 filléres "gumikupak" hiba miatt nem teszi vissza a kart az automatika a helyére, 2 éve megvan az alkatrész, a szerelés menete, de nem jutottam el odáig. ez van. :(

(#276136) Frod válasza DeFranco (#276131) üzenetére


Frod
addikt

Egy cimborámnál van egy basic fat Ps4, és tervezi is eladni, írj PM-et ha érdekel és rákérdezek nála aktuális e a dolog.

Do you see the white shadow?

(#276137) Elims válasza Malachi (#276133) üzenetére


Elims
veterán

Van itt olyan.
Írj [Neki] vagy [Neki] . Sokkal megbízhatóbb tagok mint vmi simlis konzolbolt.
De jó lenne beírni az összefoglalóba is. ?

(#276138) Arolotifar válasza Elims (#276137) üzenetére


Arolotifar
őstag

Igen, nagyon jó lenne, ha bekerülne az Összefoglalóba :K

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#276139) Malachi válasza Elims (#276137) üzenetére


Malachi
addikt

:R :R :R

(#276140) nimfas válasza Malachi (#276133) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem is itt ajánlottak.... Én Siófokon lakom, karácsony előtt jártak Székesfehérváron, egy ottani srác akit ajánlottak ha jól rémlik 5-6k-ért újrapasztázta, takarította. Sokkal csendesebb lett mint volt. Nekem megért ennyit.

(#276141) F-ECT$ válasza DeFranco (#276131) üzenetére


F-ECT$
titán

Gow pl jobb a pro-n, és ha többért veszel gépet, azt valószínűleg drágábban is tudod majd eladni, szóval nem vesztenél vele szerintem.

Dive ever, work never.

(#276142) DeFranco válasza F-ECT$ (#276141) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem szánok rá annyi pénzt, amennyibe a pro kerül, és úgy olvastam hangos is tud lenni a hűtés, ami az előző ponttal karöltve számomra nem teszi vonzóvá.

nyilván jobb a pro, egyértelmű, de nekem nincs igényem rá.

(#276143) erzol


erzol
őstag

Sziasztok!
Most települ a 9.04-es szoftver frissítés.
Hol lehet megnézni a változást?

(#276144) Kendek válasza erzol (#276143) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mielőtt elindítottad volna a telepítést, meg lehetett nézni. De amúgy semmi extra:
This system software update improves system performance.

<-ƘƘ->

(#276145) erzol válasza Kendek (#276144) üzenetére


erzol
őstag

Köszi, már azt hittem ps5 pro lesz belőle... :DDD

(#276146) raziel01 válasza Elims (#276114) üzenetére


raziel01
veterán

Division 1-2 bundlet behúztam 11 dollárért. Tény, hogy vicc összeg ahhoz képest, hogy mennyit bele lehet tenni mind a kettőbe. Időm mondjuk nem tudom mikor lesz rá de mindenképp megnézem őket. :C

(#276147) tboy93 válasza DeFranco (#276115) üzenetére


tboy93
nagyúr

Talaltam neked egy jo dealt, 60 korul ps4 fat + jatekok (jatekok kb 30-35-ot ernek a pakkbol), elkuldom priviben.

(#276148) erahurka válasza tboy93 (#276147) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen gép lehet ha 30-ért adja leszámítva a játékokat? :D

(#276149) tboy93 válasza erahurka (#276148) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ránézésre nem tűnik rossznak. 30-ért ha működik szépen akkor külseje mondjuk pont mindegy milyen :D

[ Szerkesztve ]

(#276150) DeFranco válasza tboy93 (#276147) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi, válaszoltam ott.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.