Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#275701) Mezcal válasza Mr X (#275700) üzenetére


Mezcal
addikt

Akkor nekem más, az átalakítás előtt Warzone menüben sokszor kapcsolt ki túlmelegedés miatt, míg GoW alatt egyszer sem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#275702) vargalex válasza Mr X (#275698) üzenetére


vargalex
félisten

Ha már ennyire a pasztázás a téma, akkor most az eMagról lehet érdemes Thermal Grizzly Minus Pad 8-at venni. Itt (és a PCX-nél) a legolcsóbb a 20x120x1mm-es, illetve ugyan ebből a 2 db-os kiszerelés. Ráadásul Easybox-ba appból rendelve ingyenes a szállítás.

Alex

(#275703) Mr X válasza Mezcal (#275701) üzenetére


Mr X
veterán

Most megnéztem, újrapasztázva, fedél fent, Warzone sétálós menü 52 dB.

(#275704) Mezcal válasza Mr X (#275703) üzenetére


Mezcal
addikt

Az már jó. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#275705) dan1


dan1
tag

Sziasztok,
Ps4 slim cuh-2016a típusban van ilyen alkatrész? link
Szerk.: Ha nem reagál semmire kábel csere után sem ,akkor táp hiba lehet?
Gondoltam szétszedem hátha a por miatt nem kapcsol be,de nem működik így sem.

[ Szerkesztve ]

(#275706) dan1 válasza dan1 (#275705) üzenetére


dan1
tag

Végül megoldódott, mindkét tápkábel szar volt.

(#275707) raziel01 válasza Steve1207 (#232251) üzenetére


raziel01
veterán

The Flame in the Flood: Complete Edition 524 Ft most 90%-os akcióban.
[link] videó
Craftolós survival játék

(#275708) Elims válasza Stauffenberg (#275686) üzenetére


Elims
veterán

"Nem tudom erre az epés megjegyzésre mi szükség volt."
Igazad van,semmi. :-(

"Békesség!"

:R

VargAlex: Köszi a linket!

(#275709) interstate76


interstate76
addikt

Gyerek account online hozzáférésének Sony általi, azaz szülőként feloldhatatlan tiltása magyar lokalizáció esetén hány éves korig tart? Angliában 13 év a korhatár, utána már beállítható, hogy online játszhasson, de itthon is ez a helyzet? Közeleg a lányom 13. szülinapja, és ha onnantól kezdve játszhat online, akkor nem csinálok neki felnőtt accountot. Köszi!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#275710) consono válasza interstate76 (#275709) üzenetére


consono
nagyúr

Ha engedni akarod bármivel játszani, akkor felnőtt acc kell... Csak a szívás van amúgy...

"In God we trust. All others must bring data"

(#275711) interstate76 válasza consono (#275710) üzenetére


interstate76
addikt

Plants vs Zombies Garden Warfare 2-vel engedném játszani, de a Sony felülbírál. :W Mai fejjel már tudom, hogy csak a szívás van a child accounttal, de ha a 13. életévét betöltve már játszhat online, akkor nem csinálok neki új fiókot, hanem kibírja azt a kis időt, ami hátravan addig. 18 éves koráig viszont nyilván nem váratnám. :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#275712) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Most jutottam el odáig, hogy elkezdjem a tlou2-t. Azt az eget, hogy néz ez ki sima ps4en 😅😁

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#275713) GZoli7 válasza interstate76 (#275711) üzenetére


GZoli7
senior tag

Azt a játék pegi 7+ besorolású. Mennie kéne.

(#275714) Gerzsi válasza Rigormortiis (#275712) üzenetére


Gerzsi
tag

ez most irónikusan írtad? :D

(#275715) Rigormortiis válasza Gerzsi (#275714) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem, tényleg meglepő számomra, hogy valami ilyen jól tud kinézni egy ilyen régi gépen.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#275716) erahurka válasza Rigormortiis (#275715) üzenetére


erahurka
félisten

És milyen stabilan fut ráadásul.

(#275717) perge666 válasza Rigormortiis (#275715) üzenetére


perge666
veterán

Én meg már azt hittem hogy okádék. :DD
Tervbe van a beszerzése,kezdtem elbizonytalanodni…..

(#275718) nimfas válasza perge666 (#275717) üzenetére


nimfas
addikt

Gép vagy game? Én jó áron jutottam Pro-hoz, az kicsit erősebb és szebb grafikában is.
Maga a játék nagyon jól néz ki és király a sztorija.

(#275719) erahurka válasza nimfas (#275718) üzenetére


erahurka
félisten

Főleg mikor a terhes nő kijelenti, hogy az apának semmi köze ahhoz, hogy veszélyezteti a gömbölyű hasát katonai szolgálattal zombiapokalipszis közepén ;]

(#275720) interstate76 válasza GZoli7 (#275713) üzenetére


interstate76
addikt

Hát, pedig nem megy. Az én accountommal megy, a 7 éves lányoméval, akinek kamu születési évvel felnőtt accountot csináltam, szintén megy, de a 12 éves lányom fiókjával esélytelen a játék. :W :W :W

De most nem is az a kérdés, hogy béna-e ebben a témában a Sony, mert egyértelműen az. A kérdés az, hogy egy magyar account esetén hány éves korig tiltott az online game.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#275721) Dreimus válasza interstate76 (#275720) üzenetére


Dreimus
senior tag

Google első találat, tehát online szolgáltatáshoz 18 éves kor kell minimum.

(#275722) perge666 válasza nimfas (#275718) üzenetére


perge666
veterán

Game. :)

(#275723) interstate76 válasza Dreimus (#275721) üzenetére


interstate76
addikt

"...you can create a sub-account for your child that is linked to your account and have full control over the restrictions..."

Ismerem a google-t :) , de sztem a fent idézett részlet nem azt jelenti, amit írtál.

Ill. az eredeti kérdés inkább arra vonatkozott, hogy valóban régiónként eltérőek-e a gyerek accountra vonatkozó korhatárok, és ha igen, akkor magyar fiók esetén hány éves kortól mehet az online játék.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#275724) Spec válasza interstate76 (#275723) üzenetére


Spec
őstag

Szerintem nem eltérő. Egységesen 18 éves kor feletti, tehát adult accounttal lehet bárminemű korlátozás nélkül játszani, beleértve a PSN használatát, vagyis az online funkciókat is.
13-17 éves kor között úgynevezett teen account jön létre, itt már lehet PSN funkciókat használni, de csak ha előtte egy parent jóvá hagyta a "mester fiókon" keresztül.
13 éves kor alatt pedig child account jön létre, amit csak family managementen keresztül kezelhető, nem teljes értékű önálló account. Itt te tudod beállítani, hogy mit lehet és mit nem.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#275725) vargalex válasza Spec (#275724) üzenetére


vargalex
félisten

Ahogy egy korábbi beszélgetés alapján eljutottunk oda, hogy ez nem így van. A kolléga nem tudta beállítani, hogy pl. a Fortnite-val játszhasson a gyerek. Azaz nincs joga a parent accountnak bármit eldönteni a family management-en keresztül...

Alex

(#275726) Spec válasza vargalex (#275725) üzenetére


Spec
őstag

Őőő, én nem is írtam, hogy bármit. Nyilván a megadott keretek között. De biztos nem fogalmaztam egyértelműen, elnézést! :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#275727) icemad válasza vargalex (#275725) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Leszögezem előre, hogy csak agyalok rajta, pontosan nem tudom, hogy működik. De pl Fortnite esetében nem lehet, hogy az epic fiókon/fiókban kell állítani még valamit? Ha lehet egyáltalán. Tényleg nem tudom, de talán ott is meglehetne nézni. Esetleg Fortnite topikban rákérdezni. Mi a Fortniteot switchen és xboxon jatszuk néha, ott nincs ilyen probléma

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#275728) interstate76 válasza Spec (#275724) üzenetére


interstate76
addikt

:R

Ez a 13 és 17 éves kor közötti teen account-os történet nem volt meg nekem. Akkor remélem, a 13. szülinapját követően már engedélyezhetem neki az online játékot is!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#275729) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Erre tudtok választ? Egész ps4-es korszakom alatt meg akartam fejteni :D.

(#275730) oriic válasza HaZsolt (#275729) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Trófea szintezés

[link]

Live-Die-Respawn

(#275731) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

GetsuFumaDen Undying Moon

Felbukkant a brazil korhatár-besorolás oldalán a PlayStation kiadás. (Jelenleg csak PC-n érhető el az early access, mellette Switchre lett bejelentve) [link]

PC-s gameplay a játékról

Live-Die-Respawn

(#275732) Bogyi007 válasza erahurka (#275654) üzenetére


Bogyi007
veterán

CdKeys oldalán relatíve normális áron lehet venni UK Ps Plust.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#275733) Herpike


Herpike
tag

Sziasztok!

Sokan írtatok mostanában erről a pasztázásról.
Erről van valami jó videó is, szétszerelés mit hova pasztázzak :D ?
Bocsánat a hitvány kérdéseimért, de nem értek hozzá, szeretném magam megcsinálni, mert a pro-m egy ferihegyi reptéri hangokat add már ki. 4 éve van meg, szét szerelve nem volt még, csak a venti része van lebontva.
Köszönöm szépen a segítségeteket.

(#275734) Kendek válasza Herpike (#275733) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nézheted a hivatalos szétszedős videót is, igazából mindegy. Egy-két különbség van az újabb típusokban (71xx és 72xx), de annyira nem lényeges. Amire figyelni kell, hogy a tápcsatit a táp oldalán húzd ki, mert az alaplapból könnyen kiszakad és az nem jó. Pasztát pedig csak a procira kell feljuttatni, ezt nem igazán tudod eltéveszteni.

<-ƘƘ->

(#275735) Herpike válasza Kendek (#275734) üzenetére


Herpike
tag

Köszönöm szépen!

(#275736) ldave válasza Herpike (#275735) üzenetére


ldave
félisten

Én is most gondolkozom rajta, hogy a Pro gépemet kicsit rendbetegyem belül, nemrég valaki a Thermal Grizzly Kryonaut pasztát ajánlotta.

A Slime draws near! Command?

(#275737) Mr X válasza ldave (#275736) üzenetére


Mr X
veterán

Utoljára talán én voltam. Nálam teljesen elcsendesedett a gép. Csak akkor már cseréld a padeket is.

(#275738) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Horizon Forbidden West - Story Trailer | PS5, PS4

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#275739) ldave válasza Mr X (#275737) üzenetére


ldave
félisten

Na, olyat még sosem csináltam. Ahhoz mi ajánlott?

A Slime draws near! Command?

(#275740) Mr X válasza ldave (#275739) üzenetére


Mr X
veterán

Én Thermal Grizzly Minus Pad-et használtam, 1mm vastagságút, itteni ajánlás alapján.

(#275741) hattrickuser


hattrickuser
tag

A storeból szeretnénk megvenni a GTA 5 egyik verzióját, de fizetésnél, "someting went wrong" hibaüzenet érkezik.
Tegnap este lett a fiók létrehozva, egy játékot már vásároltunk vele.
Mi lehet a gond?

(#275742) Frod válasza hattrickuser (#275741) üzenetére


Frod
addikt

Sok minden, a Store ilyen szuperül van összerakva.
Próbáld esetleg másik böngészőből (Edge, Firefox) esetleg telefonos app-ról.
Ha már vásároltál vele akkor a fizetési eszközzel nem lehet gondja - pedig ez is elő szokott fordulni.

Do you see the white shadow?

(#275743) hattrickuser válasza Frod (#275742) üzenetére


hattrickuser
tag

Webes felületen, illetve appon keresztül lett próbálva, mindkettő ugyanaz a jelenség.
Igen, a Witcher 3 pár órával előtte meg lett vásárolva.

[ Szerkesztve ]

(#275744) Wlac válasza hattrickuser (#275743) üzenetére


Wlac
Ármester

Én a telefonos appból szoktam vásárolni, a Store eléggé hektikusan működik.

“The wha-"

(#275745) tboy93 válasza hattrickuser (#275741) üzenetére


tboy93
nagyúr

Próbáld meg másnap. Néha szarakodik a store :(

(#275746) Kendek válasza nimfas (#275624) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ma megérkezett a rendelt Coov DS50-es converter, és úgy tapasztalom, hogy teljesen jól működik a dolog. Egyedül ami kicsit zavaró, hogy a kontroller LED-es világításának a fényereje az nem szabályozható, a konzolon inaktívnak mutatja ezt a beállítást. De ezen kívül minden frankó, nincs érezhető késés a bevitelben, minden lényeges funkció működik, és a Bluetooth-os fülest sem zavarja.
Szóval úgy gondolom, hogy nálam ez a megoldás teljesen beválik, és VR-en kívül mindent DualSense-szel fogok játszani PS4-en is. :)

<-ƘƘ->

(#275747) erahurka


erahurka
félisten

Végigjátszottam annak idején az első Hitmant, most elkezdtem a másodikat, de szerinte kimaradt az első rész :F Ezt miért vagy hogy? Be vagyok jelentkezve az IOI accountommal :F

(#275748) nimfas válasza Kendek (#275746) üzenetére


nimfas
addikt

Köszönöm az infót.
Gondolom a PS5-el reklámozott feature-ök sem mennek, adaptív ravasz stb, gondolom az a játékokkal van összhangban.
Még nem rendeltem semmilyen kontrollert eddig. 🙂

(#275749) Kendek válasza nimfas (#275748) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, PS4-en a játékok nem támogatják a DualSense extra funkcióit, illetve maga a konzol sem támogatja a DSe-t. Erre a konverterre éppen ezért is van szükség, átalakítja a kontrollert egy kompatibilis vezetékes típusra.
Annyi előnye van neki, hogy ez kapható lesz jó sokáig, és a fogása, meg érzetre a minősége sokkal jobb mint a DS4-nek.

<-ƘƘ->

(#275750) nimfas


nimfas
addikt

Még mindig nem tudtam megrendelni a PS5 VR adapter-t.
[link] https://camera-adaptor.support.playstation.com/hu-hu
Az amerikai oldalról simán menne, de ott csak Amcsi és Kanada, Mexico választható ki.
Több böngészővel próbáltam, de az adatok megadásáig nem jutok el, mindig visszadob az előző oldalra.

Havert megkértem másik városban, ott ugyanez a helyzet.
Most csak nálunk nem megy EU-ban a dolog?
TOR böngészővel néztük német oldalon is, onnan se ment a dolog.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.