Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#275651) Kendek válasza Stauffenberg (#275650) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem meg az lenne a legbölcsebb, ha regisztrálna magának egy saját, magyar profilt. Tekintve, hogy úgy kapta ezt az account-ot, így nem veszít vele semmi trófeát meg játékállás mentést, sőt, csak bezavar. A megvásárolt játékokat viszont elérné úgy is, csak be kell állítani a megosztást.

<-ƘƘ->

(#275652) ldave


ldave
félisten

Nekem a kezdetektől fogva UK fiókom van, amikor a PSP/PS3 miatt csináltam magyar talán még nem is lehetett. Ha Xbox hasonlóan lehetett volna magyarosítani, talán megtettem volna, de ennyi év után már marad ez.

A Slime draws near! Command?

(#275653) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik, hogy Horizon Forbidden West-ben lesz kamera pozíció váltás.

Live-Die-Respawn

(#275654) erahurka válasza Stauffenberg (#275650) üzenetére


erahurka
félisten

Olcsóbb a PS Plus, lehet boltban venni feltöltőt, valamivel kényelmesebb azért. De nyilván nem vágja földhöz az embert ha UK store-ban marad.

(#275655) agyhalottak válasza Stauffenberg (#275636) üzenetére


agyhalottak
tag

Köszi a tippet (meg EmThor-nak is) nem pakolok rá semmit, mert szeretném ha hosszú életű lenne.

Ma olvastam, hogy a PS4 gyártása újra beindul, akkor ez azt jelenti, hogy lehet újra kapni majd a boltokban?

[ Szerkesztve ]

Ps5 + Xbo + Switch = R e L a X

(#275656) KKaresz45 válasza agyhalottak (#275655) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Itt szerintem annyi az érdekesség hogy még nem állították le a gyártást. Egymillió gép az kb. semmi, attól nem fognak roskadozni a boltok polcai.

(#275657) frankdelgado válasza oriic (#275653) üzenetére


frankdelgado
őstag

Az nem egy x360 kontroller?

(#275658) oriic válasza frankdelgado (#275657) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De, jobbra meg egy kinder tojás belseje. :D ;]

Sony is pulling PS Now retail cards from U.K. retailers

Lassan talán történik valami majd.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#275659) frankdelgado válasza oriic (#275658) üzenetére


frankdelgado
őstag

A rózsaszín hàttèr meg különösen erotikus. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#275660) EmThor válasza oriic (#275658) üzenetére


EmThor
addikt

Ja hogy lesz ez a tobb tier-es ps plus? Nem lenne rossz, orulnek a ps now-nak itthon is.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#275661) oriic válasza EmThor (#275660) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tavaly év végén jött fel pletykaként először. [link]

Live-Die-Respawn

(#275662) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Aki még esetleg gondolkozik a PS4 pasztázásán, de nem feltétlenül tudja milyen pasztát vegyen, a Thermal Grizzly Hydronautot csak ajánlani tudom. Azt vettem, ma gyorsan meg is csináltam, drága egyetlen Fat gépem vadászgépből hirtelen sokkal csendesebb géppé változott. Apex, COD Black Ops 4 alatt azért meg meg jön a hangja, nem egy Xbox azért (milyen meglepő ;] ), de rengeteget halkult. Hátha jól jön vkinek az infó

(#275663) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok!

A Dual Shock 4-nek van valamilyen olyan ismert típushibája, hogy hajlamos valamelyik analóg kar magától jelet küldeni mozgatás nélkül?

3 darab kontrollert használtam eddig a gépemmel, a gyári szürke, az hibátlan a mai napig. Vettem egy kéket, és egy naplemente színű limitáltat. Az utóbbi kettővel ugyanaz történt, komolyabban le lettek ejtve, és egy idő után a jobb oldali kar néha magától bemozdítja modjuk a kamerát, van hogy be is ragad, és mondjuk forog a szereplő körül. Idegesítő, és mindkét utólag vásárolt kontrollerrel ez volt. Az egyiket garanciálisan cseréltettem, most viszont a naracs színű is ugyanezt csinálja és már nem garis. Erre lehet valami házi megoldás? Ismert dolog ez, mit gondoltok?

(#275664) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Leap - Announcement Trailer | PS5, PS4

60 fős sci-fi FPS. Elsőre Lawbreakers hangulat, csak nagy pályákon.

Live-Die-Respawn

(#275665) erahurka válasza NeoExDeath (#275663) üzenetére


erahurka
félisten

Driftingnek hívják a jelenséget. Ahogy kopik az analóg érzékelő felülete, fals jelet tud adni. Neten vannak rá megoldások, fejből nem tudok sajnos mondani.

(#275666) Kendek válasza NeoExDeath (#275663) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az analóg karok potmétere az egy jellemző gyenge pont minden ilyen kontrollerben, igen. Elkopik a használattól, bekoszolódik vagy megsérül, és akkor hibásan működik.

<-ƘƘ->

(#275667) wierra


wierra
senior tag

Tervezi-e itt valaki a generációváltást mondjuk az elkövetkező szűk egy hétben? ;)
Az firkáljon rám egy privit, hátha tudok segíteni.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#275668) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PlayStation Store legnépszerűbb játékai 2021-ben

A legnépszerűbb fizetős játékok PS4-en (EU):

FIFA 22
GTA V
Minecraft
FIFA 21
Call of Duty: Black Ops Cold War
The Crew 2
Red Dead Redemption 2
The Witcher 3 Wild Hunt - Game of the Year Edition
Call of Duty: Vanguard
The Forest

A legnépszerűbb VR játékok (EU):

Beat Saber
Job Simulator
Superhot VR
Creed: Rise to Glory
Swordsman VR
The Walking Dead: Saints & Sinners
Rick and Morty: Virtual Rick-Ality
Vader Immortal: A Star Wars VR Series
Astro Bot Rescu Mission

A legnépszerűbb ingyenes (free-to-play) játékok PS4-en és PS5-ön (EU):

Fortnite
Rocket League
Call of Duty Warzone
eFootball 2022
Genshin Impact
Apex Legends
eFootball PES 2021 Lite
Brawlhalla
Destiny 2
Splitgate

Live-Die-Respawn

(#275669) Stauffenberg válasza agyhalottak (#275655) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"mert szeretném ha hosszú életű lenne."

Akkor esetleg egy takarítás/pasztázás és hővezető lapok cseréje nem árthat neki. Nem tudom használtan vetted-e és az előző tulaj mondta-e, hogy túl van ezeken. Én használtan vettem a PS4 Pro-mat még tavaly októberben azzal az infóval, hogy ezt megcsinálták és igaz is volt, por alig volt a gépben, a hűtőtappancsok már ki voltak cserélve a gyárinál jobb minőségűre, de a pasztából az ideálishoz képest kevesebb lett felkenve, nem csoda az, hogy gyakran járt hangosan a venti (ami nézőpont kérdése, sosem melegedett túl még több órás nyúzástól sem, inkább csak amolyan "gyáriasan" volt hangos, ami sok embert nem zavar zaj szempontból, én viszont jól levegőző PC-hez meg Xboxhoz voltam szokva).

Ha újonnan vetted, akkor viszont bőven megvárhatod a gari lejártát vele.

(#275670) Stauffenberg válasza oriic (#275668) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hihetetlen baszki, hogy a viharban tudnak még mindig ennyi GTA 5-öt (vagy Witcher 3-at) eladni. Szó se róla, remek játékok, de a generáció első időszakától fogva velünk vannak. Azt hinné az ember, hogy aki már akarta, rég behúzta ezeket.

Nem csoda, hogy a Rockstar nem mostanában fogja kiadni a GTA 6-ot, hanem még portolni akarják az új generációra előbb ezt a 9 éves játékot, mert hiszen annyi fizetős GTA Online fiszfaszt lehet még mindig eladni 5 perc munkabefektetéssel jó pénzért, hogy ez a szemét banda lett az új Valve (ők is basznak ma már rendesen játékot fejleszteni, miközben csak a CSGO skinek kereskedelméből levett sáp elég arra, hogy a CEO minden évben vehessen egy új Ferrarit).

(#275671) oriic válasza Stauffenberg (#275670) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nananana, Valve azért hozott egy Alyx-et is, szóval dolgoztak ők. ;]

Live-Die-Respawn

(#275672) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

In Nightmare - Release Date Trailer
- Március 29-én jön.

Live-Die-Respawn

(#275673) Stauffenberg válasza oriic (#275671) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tizenvalahány év alatt kinyögtek egy rétegjátékot a Half-Life univerzumában, amit VR felszerelés hiányában a játékosok 98%-a el sem ér.

Tapzs-tapzs-tapzs! :C

Csípném ha végre lenne érdemi konkurenciája a Steam-nek, akkor a Valve rákényszerülne arra, hogy saját játékok fejlesztésével is csábítson magához vásárlókat (mint a Steam kezdeti éveiben).

A Microsoft gaming részlege is eláshatta volna már magát egy csinos sírba, ha nem megy rá arra, hogy saját IP-ket dobáljon be day-one a GamePass előfizuba. Ahogy a Netflix, HBO és az Amazon sem gyártana saját filmeket/sorozatokat, ha nem lenne konkurencia a streaming platformok között.

De a topiknál maradva: A Sony lehet nem az exkluzív játékokon keresi a legtöbb pénzt, de ezek alapozták meg, hogy a platform elhúzzon a csillagos egekbe a konzol piacon.

(#275674) erzol válasza Stauffenberg (#275670) üzenetére


erzol
őstag

Tavaly októberben lettem ps tulaj. Mindkét játékot megvettem és szerintem sokan vannak így.

(#275675) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Sziasztok!

Külön Gran Turismo Sport topikot nem találtam, így megkérdezném itt:
Logitech G29-nél nem lehet módosítani a pedálok beállításait? Forma 1-ben be lehet állítani, hogy pl. a kuplung legyen a fék. Nekem így sokkal kényelmesebb. Viszont GT Sport-ban csak a kormány gombjaira találtam beállítási lehetőségeket...
A pedálokat nem tudom konfigurálni... :(

(#275676) oriic válasza <Lacy85> (#275675) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kérdést offolom, mert nem GT-zek, de van nagy Gran Turismo topik. [link] :R

Live-Die-Respawn

(#275677) KaitouP válasza oriic (#275676) üzenetére


KaitouP
veterán

Csak nem nézi senki se!!! :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#275678) Elims válasza Stauffenberg (#275587) üzenetére


Elims
veterán

"Tapasztalatok:

Horizon Zero Dawn-t adtam be neki, térképet megnyitva érezhetően emelkedik most is a fordulatszám..."

Akkor szerintem vmi nem lett teljes. ?
Mindegy.Elengedtem.
Bár lehet,hogy a "márkás" csavarhúzó készlet volt a ludas. ;-)

Agyhalottak: Amióta ps4-em van (x éve) úgy használom,hogy van a tetején egy winchester-es set-top box.
Mindegyik gép hibátlanul (egy sima ps4 és 2 pro) üzemelt x évig -nálam- és persze ma is.

Ismeri vki a crossout játékot?
Honnan kerülhetett a library-be??

(#275679) <Lacy85> válasza oriic (#275676) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Októberi az utolsó hsz. Azért nem írtam oda, mert gondoltam a kutya nem olvassa. :D

(#275680) RangerFox válasza Elims (#275678) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Crossout egy ingyenes valami, volt belőle próbahétvége, lehet anno letöltötted.

(#275681) Elims válasza RangerFox (#275680) üzenetére


Elims
veterán

:R :R

(#275682) markknight válasza oriic (#275668) üzenetére


markknight
veterán

Mindig megy a sárdobálás, hogy milyen játékokat készítenek a stúdiók és, hogy a gamerek ennél sokkal jobbat szeretnének. Ebből a listából tisztán látszik mire van igényünk. FIFA, COD, Fortnite meg Minecraft.

Ez csak azért szomorú, mert voltak az előző évben igazán jó játékok is csak ezek szerint senkit nem érdekeltek.

(#275683) icemad válasza markknight (#275682) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem látunk be a dolgok mögé. Days Gone-ból is elment kb 10 millió példány, és mégis bukásnak lett elkönyvelve és nem is lesz második része. Pedig szerintem egy elég kellemes játék. De biztos van még hasonló cím.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#275684) perge666 válasza icemad (#275683) üzenetére


perge666
veterán

Pedig a Days Gone-ból szívesen játszanák a folytatással.
Nekem is nagyon adta.

(#275685) erahurka válasza icemad (#275683) üzenetére


erahurka
félisten

Nem volt elég nagy visszhangja, szerintem ez lehetett a probléma. Pedig bírtam én is.

(#275686) Stauffenberg válasza Elims (#275678) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Akkor szerintem vmi nem lett teljes. ?
Mindegy.Elengedtem."

De látszólag nem engedted el, pedig korábban is kértem, hogy csak egy gyors Google keresést ejts meg (de mellesleg itt a topikban is többen írtak a jelenségről).

[link] [link] [link] [link] [link]

A HZD mellett sok más játékban is megfigyelhető, hogy egyes menük unlocked frame rate módban futnak és ilyenkor felpörög a ventilátor. God of War, Uncharted 4, Call of Duty, Rocket League, Nioh, Doom példákat olvashatsz a linkeken is, de csatlakoznék új felfedezéssel, hogy a GT Sportban is vannak menük, amikbe belépve emelkedik a fordulatszám.

Ahogy leírtam azt is, hogy a pasztázás/hűtőlap csere óta már nem olyan felpörögve sem, mint egy hajszárító, hanem elviselhető, szóval nem tudom mit szeretnél még pontosan hallani.

"Bár lehet,hogy a "márkás" csavarhúzó készlet volt a ludas. ;-)"

Nem tudom erre az epés megjegyzésre mi szükség volt. Majd legközelebb a te csavarhúzó készletedet veszem meg. Békesség!

[ Szerkesztve ]

(#275687) Stauffenberg válasza markknight (#275682) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én árnyalnám a képet, mert csak azért, mert valami nem kerül fel a Top10 listára, nem biztos, hogy nem volt siker és nem jutott el tömegekhez. A FIFA, CoD és hasonlók meg pont olyan játékok, hogy kijönnek késő ősszel és a szülők összevásárolják őket a fa alá.

Olyan, mintha arról beszélgetnénk, hogy az Interstellar vagy az Inception a kutyát sem érdeklő filmek lennének, mert mozis jegyeladásban elmaradtak az éppen aktuális Marvel/Disney ugri-bugri kasszasikertől.

(#275688) Dino69 válasza Stauffenberg (#275670) üzenetére


Dino69
aktív tag

A Witcher 3 azóta lett felkapva újra, mióta megy a Netflixen a Vaják.

(#275689) windlord


windlord
őstag

Az öt éves gyerekem vásárolt a Store -ból pár játékot, vagy 25khuf -ért. Nincsenek letöltve. Ezeket nem tudom refund -olni, mert full felesleges...

(#275690) FollowTheORI válasza windlord (#275689) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha tényleg nem volt még letöltve kattintva, akkor a support-al vissza tudod kérni.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#275691) gangstagergo válasza windlord (#275689) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Két lépcsős azonosítást, hogy tudta kijátszani a gyerek? :DDD

FollowTheORI
Figyelni kell mindig ezekre ;]

[ Szerkesztve ]

(#275692) FollowTheORI válasza gangstagergo (#275691) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Gondolom konzolon nem volt kikapcsolva az "instant buy". :)
Vagy pontosabban be lehet kapcsolva a megerősítés nélküli vásárlás.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#275693) windlord válasza FollowTheORI (#275692) üzenetére


windlord
őstag

Pontosan.

(#275694) Mezcal válasza icemad (#275683) üzenetére


Mezcal
addikt

Days Gone-ból is elment kb 10 millió

Igen, de ahogy mondták, nem teljes áron kelt el a 10 milla nagy része, hanem akciósan.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#275695) KKaresz45 válasza icemad (#275683) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Days Gone-ból is elment kb 10 millió - Nem. Az eredeti hírben 9 millióval haknizott a csávó, de ez a szám valójában durva becslés egy azóta bezárt trófea összesítő oldal adatai alapján. Annyit lehet mondani biztosan, hogy PS-re 8 milliónál kevesebbet adtak el belőle. [Forrás] [Forrás]

(#275696) F-ECT$ válasza markknight (#275682) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, sajnos évek óta ez a lista. Mondjuk szerencsére van olyan nagy a piac, hogy egy ilyen listán az 50-ik játék is lehet anyagilag sikeres.

Dive ever, work never.

(#275697) Mezcal


Mezcal
addikt

A DG-ért kár, mert tök jól fejezték be, onnan lehetett volna még valami nagy durranás, PS5-ös grafikával.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#275698) Mr X


Mr X
veterán

Engedelmetekkel itt hagynék egy kis PS4 Pro hangerő "összehasonlítást". Az alany egy első szériás Pro. A hangerőt telefonos alkalmazással mértem, a telefont a gép mellé rakva. Nem professzionális, de az arányokat megmutatja. Thermal Grizzly Kryonaut pasztát és Thermal Grizzly Minus Pad-et használtam. Teszthez az egyszerűség kedvéért a God of War főképernyőjét hagytam menni.

Alapállapot: 75 dB
Fedél levéve: 65 dB
Újrapasztázva: 55 dB (ez már elég csendes)
Újrapasztázva, fedél levéve: 38 dB (venti kb. alapjáraton megy)

Az 55 dB már nagyjából a Slim hangereje emlékeim szerint, teljesen vállalható.

(#275699) Mezcal válasza Mr X (#275698) üzenetére


Mezcal
addikt

Jó lett volna egy Warzone menű teszt, ott sokkal jobban felpörög.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#275700) Mr X válasza Mezcal (#275699) üzenetére


Mr X
veterán

Azt is próbáltam még pasztázás előtt, a gow főmenü nekem jobban pörgette, ezért maradtam annál.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.