Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#275251) Mezcal válasza F-ECT$ (#275249) üzenetére


Mezcal
addikt

A GT7 tuti 60 FPS lesz, mert nem volt GT 30 FPS-el

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#275252) vargalex válasza leroyclub (#275243) üzenetére


vargalex
félisten

Kis rutinnal (még csak 2-3 PS3-at, 3 PS4 Slim-et és 1 pro-t pasztáztam/takarítottam) simán megvan az egész 20-30 perc alatt. Ha nézed közben valamilyen videón, akkor mondjuk 40-45 perc.
Ami fontos az az, hogy a te típusodnak megfelelő szétszedési útmutatót nézz, mert mindig változtattak egy kicsit rajta (kevesebb/több csavar, stb.). Kicsit máshogy kell szétszedni.

Alex

(#275253) AxBattler válasza vargalex (#275252) üzenetére


AxBattler
félisten

Ami fontos az az, hogy a te típusodnak megfelelő szétszedési útmutatót nézz, mert mindig változtattak egy kicsit rajta (kevesebb/több csavar, stb.). Kicsit máshogy kell szétszedni.
Ja. Slim-el szívtam is +1-2 órát, mire leesett, hogy nem a 100%-ban megfelelő guide-ot olvasom, de ettől még nem kell(ene) pánikba esnem.

Pro tipp: minden más kütyüt, alkatrészt, szerelési anyagot, stb. pakolj el a munkafelületről, csak a konzol, a szerszámok, és a beépítendő cuccok legyenek ott. Megspórolsz magadnak 2-3 óra ideggörcsöt...
Én ezt kihagytam, aztán csak kamilláztam, hogy honnan felejtettem ki 2db torx csavart? :U

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#275254) máyköl


máyköl
veterán

Sziasztok,

Nem tudom megvenni a kedvezményes 1 éves ps pro előfizetést, ha van aktív előfizetésem? (1 hónapos csak).

Azt írja purchased és owned.

[ Szerkesztve ]

(#275255) F-ECT$ válasza máyköl (#275254) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó megállapítás.

Dive ever, work never.

(#275256) Kendek válasza máyköl (#275254) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez a kedvezmény csak azoknak szól akiknek jelenleg nincs aktív előfizetésük.

<-ƘƘ->

(#275257) máyköl válasza Kendek (#275256) üzenetére


máyköl
veterán

Kódot vásárolok?
Tehát megvehetem most a kódot kijelentkezve, és ha lejár néhány nap múlva a jelenlegi, begépelhetem a fiókomba?

(#275258) butch válasza máyköl (#275257) üzenetére


butch
csendes tag

A hivatalos Playstation storeban nincs kód vagy ajándék vásárlási lehetőség sajnos. Annyit tehetsz, hogy a hivatalos Sony supporton keresztül lemondod az egy havi előfizetést majd amikor már nincs előfizud megveszed az éveset. Kérdés le lehet-e mondani a havit, illetve, hogy mennyi az átfutási ideje ennek az egésznek...

(#275259) Kendek válasza máyköl (#275257) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha beváltható kódot vásárolsz, akkor azt azonnal is beaktiválhatod, és annyival meghosszabbodik a jelenlegi előfizetésed időtartama.

<-ƘƘ->

(#275260) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#275261) Wlac válasza oriic (#275260) üzenetére


Wlac
Ármester

És ezzel most realizáltam, hogy nem játszottam egy idei játékkal sem :D

“The wha-"

(#275262) icemad válasza Wlac (#275261) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem sokat vesztettél... :DDD
Nagyon gyenge volt az idei év. Évek óta először éreztem azt, hogy "igazán" egyik sem érdemli meg ezek közül. Azért szavaztam én is, de szigorúan csak arra, amelyik nekem tetszett. Az eredményen nem nagyon csodálkozom, az én favoritom jelenleg 2% alatti voksot kapott. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#275263) Bogyi007 válasza Wlac (#275261) üzenetére


Bogyi007
veterán

A listából egyesegyedül a Forza Horizon 5-el játszottam kb másfél órát - nincs időm konzolozni (se)

Igy hát ment a szavazat oda...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#275264) mazsiii92


mazsiii92
aktív tag

Sziasztok!

Csatlakozom ehhez a fórumhoz, ma vettem használtan egy PS4 Pro-t. Nézzétek majd el a hülye kérdéseimet, próbálom első körben a google-t meg a barátaimat használni.. :) Felment ma már a Spider-Man és a God of War, holnaptól belecsapok a lecsóba. :)

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#275265) raziel01


raziel01
veterán

Két játékot behúztam még karácsonyra store-ból:

[link] Jurassic World Evolution: Jurassic Park Edition 3.373 Ft
[link] Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Complete Collection 3.118 Ft

Még egyikkel se játszottam de elég jó akciót kaptak. Warhammer magyar fejlesztésű játék, a Van Helsing készítőinek játéka.

(#275266) stvnppp válasza raziel01 (#275265) üzenetére


stvnppp
senior tag

A Jurassic World Evolution-t próbálta már valaki PS-en, milyen az irányítás kontrollerrel?

(#275267) kill_switch válasza stvnppp (#275266) üzenetére


kill_switch
senior tag

Végignyomtam annó, szerintem teljesen jó.

(#275268) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Lehet kicsit Off a téma, de most úgy is előkerült a topikban a PS4 Pro pasztázás. Felírtam magamnak bevásárlólistára a Thermal Grizzly Kryonaut-ot, mert a PC-hez jól bevált Arctic MX4-re rákeresve a topikban nincsenek jó (vagyis tartósan jó) tapasztalatok.

Viszont vennék egy csavarhúzó (bit) készletet, tudtok valamit ajánlani, amiben minden benne van, ami a PS4 Pro (7216b) szétszedéséhez kell? Láttam komplett iFixit készletet 12-13k körül, egy kicsit sokallom az árát egy csavarhúzóért és pár bitfejért, de hát a márkanév...

iFixit szerint PH#0 és TR8 (biztonsági) fejek kellenek. Kerámia csipeszem van amúgy (e-cigihez használom). Valami kicsi-kompakt-olcsó készlet kéne, átnéztem párat és inkább a biztonsági Torx fejjel vannak gondjaim.

Mennyire ajánlott a pasztázás mellett a hőközlő tappancsokat is cserélni?

Mire mindent beszerzek az operációhoz, lassan már olcsóbbra jönne ki beadni valahova, hogy csinálják meg. :D

(#275269) Elims válasza Stauffenberg (#275268) üzenetére


Elims
veterán

Ha így veszed meg a cuccokat akkor tényleg majdnem vehetnél mégegy gépet.. :-) Pár filléres ebay-es szutyok csavarhúzót vegyél.Nekem elég sok féle van...,de az esetek 90%-ában [ilyennel] szerelek.Nagyon sokat bír!Nem forog el a nyelében -valóban- kemény csavarozáskor sem,a fejek sem nyalódnak el 2 csavar után.Bitang kis szutyok készlet ez.
Most csak 1300-ért találtam az ebay-en,egyébként 1-2$ körül szokott menni.
De itt a hardveraprón is szokott lenni eladó.
Ezt a készletet bátran ajánlom.Ha nem nagyon szoktál szerelni -és ezt mutatja,hogy még nincs- akkor ez simán elég lesz.Megvan benne minden ami kell a ps4-hez.

Igen,szerintem érdemes lenne a tappancsokat is lecserélni.Nem nézlek hülyének,szólok előre,hogy a lapkákról darabolás után mindkét oldalról le kell szedni a kis fóliát. (Én az egyiken majdnem rajtahagytam.

(#275270) Stauffenberg válasza Elims (#275269) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Van sok szerszámom, de biztonsági torx fejeim nincsenek. Meg sok szerszámom az öcsémnél van, nemrég költöztek be saját lakásba a menyasszonyával és elkérték. Mostanság csak PC-t bütyköltem, de ezekhez manapság alig kell eszköz.

Most vennék egy dugi készletet, amiben minden benne van, egy kis dobozka az egész és senkinek nem adom kölcsön. :D

Az Ebay/Aliexpress nem rossz ötlet, de a két ünnep között szerelnék, nem tavasszal. :) Ezek a bitkészletek itthon is jellemzően 3-4 ezer forintért szoktak menni (kivéve a high-grade pro cuccok, de nekem az nem kell).

(#275271) Elims válasza Stauffenberg (#275270) üzenetére


Elims
veterán

"Van sok szerszámom, de biztonsági torx fejeim nincsenek."
Tényleg.Bocs.Írtad..
Keresek olyan eladót,mint az enyém.Azt nyugodtan merem ajánlani.Ha nem találnék,kölcsönadom az enyémet,te meg -ha gondolod- rendelsz egyet és ráér megjönni.

Ha keresel, [Ezt] a fajtát messzire kerüld.Egy hatalmas nagy gatyafingot ér.Komolyan.

Szerk.:
Már írtam és fenntartom,a paszta nem kell már nekem...

Szerk.:
[Meg is van.]

[ Szerkesztve ]

(#275272) pulyka jocó válasza Elims (#275271) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

De király vagy, ez most nekem is jol jött :R
Pont szét akarom majd kapni a ps-t, már csak paszta kell majd

(#275273) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Psychonauts 2 -t aki végigvitte hány órás volt ?
Szerintetek várható lemezes verzió esetleg vagy csak digitális marad ?

[ Szerkesztve ]

(#275274) interstate76 válasza Elims (#275271) üzenetére


interstate76
addikt

Amit először linkeltél, az tényleg egy kalap k@ki - belenyúltam én is. :O

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#275275) vargalex válasza Elims (#275269) üzenetére


vargalex
félisten

Amit linkeltél azokban nem lyukas (biztonsági) torx bit van...

Alex

(#275276) F-ECT$ válasza Szilágyi84 (#275273) üzenetére


F-ECT$
titán

15-25 óra. Egyelőre nem hallottam lemezes kivitelről.

Dive ever, work never.

(#275277) Callme


Callme
tag

Sziasztok!

Ezennel szeretnék felajánlani egy Destiny 2 Expansion Pass nevezetű EU régiós letöltőkódot.
Nyereményjátékon keresztül kaptam, de nincs meg az alapjáték, és nem is szándékozom beszerezni. Aki igényt tartana rá, írjon privátban, a leggyorsabbnak küldöm is :)

PSN ID: CallmeEighty8

(#275278) Elims válasza pulyka jocó (#275272) üzenetére


Elims
veterán

Írhattál volna ps-en paszta ügyben.Már nálad lenne..
De szerintem így is,Stauffenberg lehet,hogy már megrendelte.

Interstate: Első tekerésnél kiderült,hogy semmit nem ér. :-(

VargAlex: Nekem nem számít. :-) A lényeg,hogy az ára ellenére tartós.
Talán az egyik torx elejét kellett egy nagyon kicsit megcsiszolnom,mert hegyesebb volt,mint kellett volna.Fölfelé vastagodik,így pont passzolt a kellő helyre.Azóta is bírja minden hegy.
Ill. a feszítős bitfej eltört.De azzal olyan helyen feszítettem ahol egy nagy pajszer is elhajlott volna -kis túlzással persze ;-) -.

(#275279) pulyka jocó válasza Elims (#275278) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ráér az, nem fakadok sírva ha kari után jön meg. Már csak a pasztán filózok melyik legyen, az MX-5-t néztem, azt melóhelyre meg is tudnám rendelni, van róla tapasztalatod? Vagy ha valakinek van, szivesen meghallgatom :D

(#275280) Elims válasza pulyka jocó (#275279) üzenetére


Elims
veterán

Ne hülyéskedj már.. :-) [Itt] a lényeg.Első mondat.
Én ps3-ba raktam mx5-t vagy vmi hasonlót.A linkelt hsz-s után semmi mást nem használnék.
[Innen] vettem és [Ezt] a lapkát.

(#275281) Kendek válasza pulyka jocó (#275279) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a gond az MX-5-tel, ami az MX-4-gyel is, hogy ezek nagyon folyósak. Ami a tapasztalatok alapján azt eredményezi, hogy viszonylag hamar vissza-felhangosodik a konzol. A Kryonaut és a Hydronaut sokkal kevésbé folyósak, és emiatt tartósabban halk marad a hűtés.

<-ƘƘ->

(#275282) kIsDe`


kIsDe`
tag

PS Plus Januar 2022
Deep Rock Galactic (PS5 / PS4)
DiRT 5 (PS5 / PS4)
Persona 5 Strikers (PS4)

(#275283) raziel01


raziel01
veterán

Botrány különben, hogy az ár szerinti sorba rendezés még most sem működik a ps store-ban.
Hiába állítom be, random van minden féle ár kb.

(#275284) Kendek válasza raziel01 (#275283) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha az akciós árra gondolsz, akkor azt nem veszi figyelembe sorba rendezésnél. Vagyis mikor ár szerint rendezteted vele sorba, akkor mindig a teljes árát veszi alapul.

<-ƘƘ->

(#275285) icemad válasza raziel01 (#275283) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én a psprices oldalon szoktam keresni. Szerintem ez a legjobb. A hivatalos Ps store tanulhatna tőlük. (meg az xbox és switch is...)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#275286) raziel01


raziel01
veterán

USA store-on van pár jobb ár:
AC: Valhalla 7800 Ft
AC: Valhalla Gold 13000 Ft (game+season pass) (lehetne olcsóbb még egy picit)
COD: Modern Warfare 6400 Ft
Injustice 2 - 972 Ft (ultimate pack hozzá kb +2000 Ft)

(#275287) pulyka jocó válasza Elims (#275280) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ugy látszik akkor túl sok érv szól a Kryonaut mellett :D
Bár ha már nekiállok, legyen jó a PS5-ig

[ Szerkesztve ]

(#275289) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Road to Weird West: A Little Longer Road | Coming March 31

(Eredetileg január elején jött volna)

Live-Die-Respawn

(#275290) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

PS4-en elkezdtem a Cyberpunk 2077-et.
Sajnos a beszélgetéseknek nincs hangjuk....Gugliztam, de a található fix-ek egyike sem javította meg a helyzetet.
Próbáltam állítani játékon belül, PS beállításoknál, próbáltam más HDMI kábellel, fülessel, de nincs változás.

Valakinek esetleg van ötlete?

Előre is köszönöm!

(#275291) Stauffenberg válasza Elims (#275271) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha ezzel a készlettel szét tudtad szedni a géped, akkor nem biztonsági, hanem normál torx csavarjaid vannak.

Itt a különbség köztük: [link]

A biztonsági torx fejek jók a hagyományos torx csavarokhoz, de fordítva nem. Tegnap jártam egy Obiban és egy Praktikerben is (nem emiatt) és egyik helyen sem volt biztonsági torx fejes készlet, de csavarhúzó sem. Imádom amúgy, hogy a Sony ennyire "elterjedt" csavarokat használ.

Rendszeresen szedek szét PC-t és laptopokat is, egy egész iparágnak megfelelnek a különböző méretű és színkódolású Phillips csavarok, ilyesmihez van mindenem, de normál torx-ból is van egy egész sor bitfej. :)

(#275292) nincsnév007 válasza kaposznyak (#275290) üzenetére


nincsnév007
őstag

indítsd újra a játékot. Többször ha nem jó, mert ilyen nálam is volt és újraindítás megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#275293) icemad válasza Stauffenberg (#275291) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem egy ilyen 10 eurós szettem van:

Neten biztos találsz ilyet valahol.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#275294) Elims válasza Stauffenberg (#275291) üzenetére


Elims
veterán

Vagy biztonsági csavarok vannak és a szutykos készlet is lyukas..
Most direkt megnéztem.Lyukasak a torx fejek a "komoly" készletben.
Őszintén szólva soha nem néztem ezt a biztonsági csavart,talán nem is találkoztam még ilyennel pedig -minden nagyképűség nélkül írom- nagyon sok mindent szereltem már.
A telefonok/tv-k/konzolok/vmikor videók/számítógépek/laptopok/erősítők/távirányítók/joystick-ok/stb. számát nem szeretném -és nem is tudnám- számszerűsíteni (összesen).Ezek közül talán egyetlen egyszer futottam olyanba,hogy nem volt megfelelő csavarhúzóm (nintendo gamecube-om chipeltem),azon kivül soha nem volt gond (az is meg lett oldva egy műanyag toll felmelegített elejével -betét nélkül-).
Az utóbbi pár évben pedig ezzel a kis "vmi" készlettel szerelek leginkább (kivéve az iphone telefonokat..).
Szóval nem akarlak rábeszélni a készletre és olyat veszel,ami neked szimpatikus,de ezt a kis készletet is nyugodt szívvel ajánlom.A linkelt oldalhoz semmi közöm,ezt adta ki a kereső.Mindenféle ebay-es gagyi cuccok vannak ott kis haszonnal.

Szerk.:
Pulyka Jocó: "...legyen jó a PS5-ig"

Meg azon túl is. :-)

[ Szerkesztve ]

(#275295) Stauffenberg válasza Elims (#275294) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Most direkt megnéztem.Lyukasak a torx fejek a "komoly" készletben."

Ha lyukasak a fejek a linkelt cuccban, akkor ezek biztonsági torx-ok, csak akkor a terméklapnak is érdemes lennie írnia, meg a termékfotó sem stimmel. Nem téged kúrogatlak ezzel, hanem a webshopot, mert ha valaki kifejezetten biztonsági torx készletet keres (az jó mindenféle torx-hoz, fordítva már nem igaz), akkor azért nem veszi meg, mert félrevezető.

(#275296) Elims válasza Stauffenberg (#275295) üzenetére


Elims
veterán

A lényeg,hogy csak emiatt ne vegyél ifixit készletet 12-13e-ért. ;-)

(#275297) Raruh


Raruh
tag

Sziasztok!
Adott egy PS4 és mellé egy rapoo 8000m billentyűzet és egér. Az usb sticket használva csak a billentyűzetet ismeri fel, az egeret sehogy sem akarja. Bluetooth eszközként szinten sehogy sem engedi csatlakoztatni.
Valaki esetleg használ ilyet? Vagy van valami trükk amivel meg lehetne ezt oldani?
Bluetoothon keresztül sem a másik egeremet, sem külön a billentyűzetet nem sikerült csatlakoztatni.
Mindig valami hibát dob.
A cél: feleségem billentyűzetet és egeret használna a simshez. :)
Előre is köszi a segítséget.

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#275298) Szabi® válasza Elims (#275294) üzenetére


Szabi®
addikt

Lehet sokmindent szereltél, de az Xbox-ok kimaradtak ezek szerint, ugyanis azokban számtalan ilyen biztonsági csavar van, mind a controllerekben, mind a konzolokon belül. :)

[ Szerkesztve ]

(#275299) Elims válasza Szabi® (#275298) üzenetére


Elims
veterán

:R :R Azok valóban kimaradtak. :-)
Bár egyszer volt talán 360 vagy classic,táphibás(?) volt azt hiszem.Akkor még nem volt meg ez a készlet (ha jól emlékszem).Vhogy máshogy oldottam meg,talán egy [másik] készletemmel.

Boldog Karácsonyt!!

(#275300) Szabi® válasza Elims (#275299) üzenetére


Szabi®
addikt

Anno én is meglepődtem, amikor beleszaladtam. :)

Viszont kívánom

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.