Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#237101) ProEvoFan válasza penge111 (#237067) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Te egy állat vagy. Gratulálok!!!! :C :R

(#237102) .LnB válasza Wesder (#237100) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre nincs kifogás. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#237103) Carlos Padre válasza .LnB (#237102) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te is rémbózol, nem? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237104) wolf13


wolf13
őstag

Szoktam feltenni youtubra videókat. Viszont hiába van 1080 ba állítva ,visszanézéskor nagyon ronda , pixeles.
Néztem mások videóit, azok fényévekkel jobban nézne ki. Gondolom a streamerek használnak még plusz eszközt , de nem hiszem, hogy ilyennek kell lenni: videó.

Esetleg valakinek van ötlete ?

(#237105) speed3456 válasza Tegla80 (#237051) üzenetére


speed3456
aktív tag

Kiderült a hiba. A sonynál most gondok voltak a profilokkal, így sokan jelezték hogy gond van a profil aktiválás/deaktiválással. De a support mindenkinek segít.

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#237106) belan


belan
addikt

Végeztem a death strandingel , 59 óra 312km hát mit is mondjak zseniális volt a történet, igaz nehezen emészthető de megvalósítás mesteri minta mgs1,2,3,4 nél ! Értem én hogy sokaknak nem jön be a hegymászó postás szimulátor de van azért szépen benne akció is ! Ami idegesítő volt számomra a sok séta, BB akcióba állandóan sírt a motor kisebb köveken meg akadt állandóan . Platinàra nem mentem rá pont ezek miatt meg 60,80 óránál többet nem igazán töltenek el egy játékkal mostanában kevés a idő de nagyon tetszett a játék hozta a mgs1,2,3,4 színvonalát még ha azok a játékok még pörgősebbek és talán ott még a sztori videók hosszabbak is és még több a boss harc is !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#237107) tretyak válasza markknight (#237094) üzenetére


tretyak
aktív tag

Megértem, csak valahogy ez a stílus sose tudott megfogni. Ebből vásárlás lesz, aztán ha ez se fog meg, akkor elengedem (pár évre, hogy az következő verziót ismét megvegyem PS5re).
Sportjátékokkal ugyanígy vagyok, NBA-t napi szinten követem, de a 2K20 kb két órát ment, egy hónapja eszembe se jut játszani vele.

(#237108) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Dreams-hez kötelező a kamera meg a ps move vagy nélkülük is teljes az élmény? 😊

(#237109) raggg válasza wolf13 (#237104) üzenetére


raggg
senior tag

Feltöltés után először alacsony felbontásban processzálja a youtube a videót, ha eltelik valamennyi idő, akkor szebb lesz és elérhetőek a nagyobb felbontású változatok. Ez nem tudom pontosan mennyi idő, de nekem pl. a PS4-ről direktbe feltöltött videóimból ezt hozta ki: [link]

Bővebben amúgy itt írnak róla:
[link]

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#237110) Carlos Padre válasza Bazsi1987 (#237108) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem kötelező.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237111) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Én is a végére értem a Death Strandingnek tegnap este, 99 óránál állt meg a számláló. Az elején idegesítőnek éreztem néha a sok sétálgatást, de valahogy egy idő után fura mód addiktív lett az egész játékmenet. Nem csak a csomagok ész nélküli szállítgatása, hanem a végeláthatatlan menük és almenük scrollozása, a kötélpályák és utak kiépítése, nyersanyagok gyűjtése, az öszvérek regulázása, és az egész magányos, de egyben láthatatlanságában is közösségi élmény megtapasztalása.

Azt nyilván mondani se kell, hogy egy 55-ös Q70-en iszonyúan szép tájakat és animációkat láttam, a játék gigantikus vállalásához képest elhanyagolható mértékű bugokkal. Kojima nagyon összerakta a világot és a játékdizájnt, valószínűleg az ő érdeme, hogy egy kis kezdeti türelem befektetésével mennyire beránt a játék. Történetileg, ha nem is mindenre kapunk magyarázatot a végére, a legtöbb dolog a helyére kerül, mind a világgal, mind a karakterekkel kapcsolatban.

Mivel a játék során elég egyenletesen eloszlattam a grindet a story mellett, nem sok kell már a platinához, szóval egy pár óra post game, és meglesz. Egyértelműen az utóbbi évek egyik legjobbja, pláne annak, aki hajlandó bizonyos mértékig megmerítkezni a DS különlegesnek mondható koncepcióban és világában, ami kétség kívül megköveteli az időt és a türelmet, pláne az elején. De még szép, hogy megéri!

(#237112) wolf13 válasza raggg (#237109) üzenetére


wolf13
őstag

Azt tudom, hogy kell idő , mire rendes minőségben adja vissza, de általában ez fél óra szokott lenni. (Az előbbi linkelt videó már egy hetes) A replayből feltöltött videó minőségével nálam sincs gond, csak amiket verseny közben mentek ki.

(#237113) perge666 válasza danielgalaxy (#237111) üzenetére


perge666
veterán

Ebben ugye nincs magyar felirat?

(#237114) Wesder válasza perge666 (#237113) üzenetére


Wesder
félisten

De van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237115) Lackooo84 válasza wolf13 (#237104) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Sajnos a PS4 ilyen alacsony bitrátával tud rögzíteni/streamelni, azért ilyen mosott, ha 60 fps a videó, akkor még moslékabb a kép.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#237116) perge666 válasza Wesder (#237114) üzenetére


perge666
veterán

Pont most néztem róla tesztet,és a végén mondták.
Ez tetszik.:C

(#237117) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty®: Warzone - Official Trailer

Free-to-play battle royale, holnaptól elérhető.

Live-Die-Respawn

(#237118) danielgalaxy válasza perge666 (#237113) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Van hozzá magyar felirat. Jó nagy meló lehetett a fordítás, iszonyú sok párbeszéd és olvasható szöveg van benne. Stílusában sajnos nem lett valami jó a fordítás, ezért az eredeti angolt ajánlom mindenkinek, de akinek fontos a magyar felirat, azt végül is kiszolgálja, és ez még egy indok arra, hogy beszerezze.

(#237119) vg válasza oriic (#237117) üzenetére


vg
addikt

Soha nem fogok vele játszani, de alig várom dr disrespect-r, hogy tolja.

(#237120) Deck válasza oriic (#237117) üzenetére


Deck
titán

Nem kötelező letölteni a multi mellé, ugye?

PS5

(#237121) ProEvoFan válasza oriic (#237117) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mindenkinek free?
Akkor a Fortnitenak annyi. ;]

(#237122) oriic válasza ProEvoFan (#237121) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Yup, mindenkinek free.

(#237120) Deck

Nem kötelező letölteni.

Live-Die-Respawn

(#237123) hombre[EU] válasza oriic (#237122) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Call of Duty és Free? Nem értem :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#237124) Bazsi1987 válasza hombre[EU] (#237123) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nyugi lesz mikrotranzakcio dögivel 😁

[ Szerkesztve ]

(#237125) Wesder válasza hombre[EU] (#237123) üzenetére


Wesder
félisten

Vannak még csodák.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237126) ProEvoFan válasza Bazsi1987 (#237124) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze hogy lesz, de szerintem csak kozmetika.
Meg maximum a szezon bérletek, mint a Fortniteban.

(#237127) oriic válasza hombre[EU] (#237123) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapjátékban is csak skineket vehetsz, valszeg majd itt is csak azokat.

Live-Die-Respawn

(#237128) perge666 válasza danielgalaxy (#237118) üzenetére


perge666
veterán

Nekem fontos a magyar felirat,ezt be fogom szerezni tutira.

(#237129) Steve1207 válasza ProEvoFan (#237126) üzenetére


Steve1207
veterán

A múltkori bejelentés óta ez rajta is volt a listámon. Nekem csak egy szimpla fps kell lövöldözni mások ellen, nem akarok építkezni meg futurisztikus dolgokat csinálni, pont jó lesz :D

.

(#237130) Carlos Padre válasza oriic (#237117) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az alap játék sem kell hozzá? Adom is el akkor rögtön.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237131) VTom válasza hombre[EU] (#237123) üzenetére


VTom
veterán

Duty free. :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#237132) zojjektum válasza péjé (#237076) üzenetére


zojjektum
senior tag

Nem cseréltél fülest , amivel eddig ment? Nálam akkor fordult elő amikor az egyik jack-es fülesem elkezdte irányba húzni a karaktereket. Ahogy kicseréltem működött megint rendesen a controller.

(#237133) oriic válasza Carlos Padre (#237130) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell.

Live-Die-Respawn

(#237134) .LnB válasza oriic (#237117) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tűnik egy nagy eresztésnek.

Viszont! Hétvégén valahogy twitchen odatévedtem egy Apex streamre. Na velem ritkán fordul elő, de arra azt mondom, hogy azta! Pedig mikor megjelent, akkor próbáltam 2 meccs erejéig. De tökre tetszett ahogy a srác játszott vele. De maradok még a R6:Siege-nél. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#237135) Deck válasza .LnB (#237134) üzenetére


Deck
titán

Nem is lesz az.

PS5

(#237136) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Akkor ebben az évben van a jópofizás és majd jövōre fejik meg a usereket?! :D

Life, Uh, Finds A Way

(#237137) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ahogy látom, abszolút radar alatt jelent meg konzolra is a 60 Seconds c. játék. Nem tudom, mihez hasonlítani, de amilyen egyszerű az ötlet, olyan morbid fun minden egyes elkezdett szcenárió.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#237138) .LnB válasza hombre[EU] (#237136) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bejött már a zsé a sok eladott tamagotchiból, már hátra dőlhetnek. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#237139) belan válasza penge111 (#237067) üzenetére


belan
addikt

Gratulálok acélból vannak a idegeid ;] .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#237140) EczkE


EczkE
addikt

Megkaptam a harmadik players celebration ajandekot, a temat. Elotte megkaptam a masodikat is az avatarokat. Az elsorol nem kaptam semmit. Vagy az elso gol teljesiteseert nem is jart semmi?

Asszem mindenféleképpen!

(#237141) oriic válasza .LnB (#237138) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Me az R6-ban nincsenek pénzé vehető cuccok ám. Dehogy.... Oh wait! ;]

Live-Die-Respawn

(#237142) saelin válasza .LnB (#237099) üzenetére


saelin
veterán

Eszement nehezek tudnak ezek lenni egy átlag játékosnak. Nioh-ban is volt egy duo aminél vért fostam és még úgysem lett meg. Valami 6 órán keresztül próbálkoztam vele.

Bezzeg ahogy meg videót néztem róla... Ilyen meg olyan buff, ezt várd ki és akkor tamadj, előbb azt öld meg... A csávónak meg megy pár perc alatt, míg jó esetben 30-40 perceket táncoltam vele. Ez a zsáner nagyon súlyos és nem mindenkinek való. Simán agyfa-t lehet tőle kapni. Az ember nem tudja elviselni a folyamatos vereséget, egyszerűen a mai videojátékok pszichésen a jutalmazásra mennek rá. Itt meg egyre nehezebb és szopatósabb az egész. Persze egy idő után, ha van gearelés könnyebbek is lehetnek a dolgok. A Nioh pl ilyen, a Hollow Knight nem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237143) Deck válasza saelin (#237142) üzenetére


Deck
titán

Ha kell bármikor segítség a Nioh-ba csak írj rám :R

PS5

(#237144) saelin


saelin
veterán

A Siege-et meg nem tudom hagyjam e vagy sem. Már játszom vele egy ideje, de gunfight-ot nem vagyok képes még most sem megynyerni benne. Néha összejön 1-2 kill, vagy van amikor megszalad, de általában negatív a teljesítményem. Látom hogy ott az enemy, lövöm, de rámfordul és egy lövéssel végem. Vagy a kukucskáló helyzetéből nem jövök ki jól. Rendre azt is elveszítem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237145) proly01


proly01
őstag

A horizon zero dawn HDR támogatott PS4-en? Vagy PRO n csak felskálázott a graf HDR nélkül mint pl. A Rise of the tomb raider?!
:R

....Pr:)ly....

(#237146) S e t h


S e t h
nagyúr

Véget ért a kalandozásom Középföldén, már ha a Shadow of wart veszem alapul. 70 óra volt az alap játék és ugyan két dlc is van mellette, de a legutolsó csak elkezdtem, nem fejeztem be, mert kicsit eltántorított, hogy ha ebben meghalsz, akkor kezdheted a dlc-t elölről, szóval hardcore.

Kezdeném az alappal. Számomra masszív meglepetés, mert nem gondoltam volna, hogy nekem, aki nem vagyok Tolkien fan, így be tud jönni Középfölde egy játék jóvoltából. Bár voltak olyan kritikák miszerint sztoriban nem erős, de véleményem szerint pont olyan szinten és akkora mennyiségben van jelen a történet, ami miatt a játék befejezése után napokkal is eszembe jut, ezt azért nem sok játék tudja prezentálni.

Egy open world játéknál nagyon nehéz eltalálni az egyensúlyt, nem egyszerű egy világot megtölteni élettel, időnként úgy érzem, hogy a Witcher óta ez nem is nagyon sikerült senkinek, de a Shadow of warba implementált nemezis rendszer nem hogy tökéletesen ellensúlyozta ezt, de sokszor el is feledtette az emberrel a farmolást. Mert igen, az van, egy idő után masszívan. Négy fejezet van a játékban és a harmadik végén az ember nagy sóhajjal dőlt hátra, hogy a mindenit neki, megcsinálták, és akkor egyszer csak látod felvillanni, act 4 és nem tudod mi van, hiszen most zárták le a történetet, wtf? Hát az van, hogy nálam 50 óra volt az első 3 act, de szerintem bőven alatta is meg lehet csinálni, aztán az act 4 még 20 óra. Történet nélkül, tömény farmolással egy pár perces endingért. És ez már upgradelt változat, mert korábban az a 20 óra plusz volt vagy 60-80 is, de gondolom a sok felháborodott hang miatt ezt lecsökkentették.

Hogy megéri-e hosszú órákat farmolni pár perces befejezésért?? Sokan feltették ezt a kérdést a weben, sokan meg is válaszolták és nem egyszerű kijelentő módban reagálni rá. Én 20 óra után nem egy, de két endinget kaptam és mindkettő szívbemarkoló volt.
Számomra megérte, volt rá időm, hetek óta ezzel játszottam, nem volt más ami miatt ezt félre kellett raknom. Másrészt nem tudom volt-e arra nagyon példa, hogy egy szoftverfejlesztő cég az endingbe olyan videót rak, amit a Warner csinált. Nem akarom lelőni, a weben egekig csaptak az indulatok, két táborra szakadtak a játékosok, van aki megköszönte a cégnek és van aki elmondta őket mindennek, én hálásan gondolok rá.

Szóval a 70 óra után jött 7 órányi dlc, a Blade of Galadriel, ami az elején untatott, mert olyan mintha újra kellett volna kezdenem a játékot más szereplővel, skillekkel, viszont a kiegészítőbe szőtt történet annyira illeszkedett a főjáték befejezéséhez, hogy magával ragadott az is.

A másik kiegészítő, a Desolation of Mordor, amiről még nem tudok nyilatkozni, talán 20 percem van benne, de biztosan vissza fogok térni.

És amitől tartottam az nem következett be. Most kezdtem el az elődöt, a Shadow of Mordort és meglepődtem, hogy a kettő között lévő kb. 3 év annyira nem látszik meg. A történet még talán jobban is tetszik, fura ugyan, hogy a főszereplő, Talion viszontagságos utazásának a gyökereit nézem, olyan akár a Star Wars saga, most végre kiderül, miért lett egy egyszerű emberből kontinensnyi ork rettegett ellenfele.

Szóval nyugodtan játszható a Shadow of wars után is, engem teljesen elvarázsol a mese, a nemezis rendszerről nem is beszélve, amiről oldalakat lehetne írni és vélelmezem többek között ezért is sepert be annyi díjat a két játék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#237147) saelin válasza S e t h (#237146) üzenetére


saelin
veterán

Még egy ilyen játék nincs mint ez a széria. Mindig tudott meglepetéseket okozni. A story pedig ahhoz képest hogy nem canon kurva jó. Sokkal jobban bejön ez, mint az eredeti mű.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237148) tboy93 válasza proly01 (#237145) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, HDR tamogatott es gyönyörű a játék :K

(#237149) Tegla80 válasza speed3456 (#237105) üzenetére


Tegla80
addikt

koszi az infot. :R

Sony® & PlayStation®

(#237150) proly01 válasza tboy93 (#237148) üzenetére


proly01
őstag

Köszönöm az infót. Anno végigjátszottam ps4 fat en. Most kipróbálnám pron hdr ben a comlate editiont. ;)

....Pr:)ly....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.