Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#237401) Wesder válasza Laby (#237400) üzenetére


Wesder
félisten

Jobban mondva sehogy sem fut PS4-en.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237402) markknight válasza Laby (#237400) üzenetére


markknight
veterán

Olyan játék nincs, hogy MW2. Van a COD 4: Modern Warfare és van a COD: Modern Warfare. Mivel ő MW2-t ír, ezért az újra gondolt, csak helytelenül fogalmazott.

(#237403) Laby válasza markknight (#237402) üzenetére


Laby
senior tag

https://hu.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty:_Modern_Warfare_2

Ez?

(#237404) markknight válasza Laby (#237403) üzenetére


markknight
veterán

LOL, benéztem, már annyira elfelejtettem ezt az egész codot, hogy nem tudom mit beszélek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#237405) hombre[EU] válasza Laby (#237400) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Reggel már leírtam, de ITT láthatod Te is,hogy mi a helyzet. A klasszikus kis mapokon,azért sokkal jobb a helyzet, de ott is elvesztesz lövés közben ~10framet szituációtól függōen. Épületekben,szūkebb terekben fluid a game

Ha tökéletes élményt akarsz codhoz akkor a legjobb opció az összes konzol közül a Pro...a többi kompromisszumos.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#237406) KaitouP válasza .LnB (#237383) üzenetére


KaitouP
veterán

[link] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#237407) Peace válasza ldave (#237391) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez azért megnyugtató. Horror nagyon nem az én műfajom. Resident Evil 0 és 1 remake-et például nagyon imádtam meg az új RE2-t is egy ültő helyemben toltam le, de az Isolation a legelején kikészített. Death Space-től is voltak bajaim. :DDD

(#237408) Wlac válasza Peace (#237407) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem mondom, hogy nem bírom a horror játékokat, de tegnap este barátnőm Alien: Isolation videókat nézett, én meg utána azzal álmodtam, pedig soha egy percet sem voltam hajlandó játszani a játékkal. :D

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#237409) Mike válasza Deck (#237338) üzenetére


Mike
veterán

Unalmas nem unalmas, aki az fpst érvként megemliti, az fétises
Ti?
Miért neked van kulon egy programod ami kiirja az fpst?

[ Szerkesztve ]

(#237410) perge666


perge666
veterán

Szép jó napot.
Szerintetek a Mud Runner vagy a Mud Runner American Wild a jobb,játszhatóbb??
Kedvet kaptam egy kis játékhoz,csak nem tudok dönteni.
Aki játszott velük,leírhatná a véleményét.

(#237411) Deck válasza Mike (#237409) üzenetére


Deck
titán

Ennyiből ha bárki, bármit megemlít az fétis.. :U
Keress már rá a fétis fogalmára, hogy tudd mit jelent.

Ha valaki HD-nál nagyobb felbontáson filmezne az is fétis nem? Vagy ha gyors nete van és nem betárcsázós? Stb.. Stb..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#237412) Tegla80 válasza perge666 (#237410) üzenetére


Tegla80
addikt

MudrunnerAW az megadja a jatekot es az osszes kieget amit kapott a jatek.En azt vettem decemberben.
Nalam platina lett es pont most nezem alzan,h akcios az elorendeloi snowrunner igy lehet be is rendelem....[link]
szval most jon az uj ezert lehet inkabb azt kellen megvenned.Igaz arban tobb,de tartalomban is igy jatekidoban is hosszabbnak igerkezik.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#237413) markknight válasza Deck (#237411) üzenetére


markknight
veterán

(#237414) NyMRooD válasza Wesder (#237368) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem feltétlen adja magát, ha jól tudom xbox-on kell a gold, activision-t ismerve itt is csak a külön Sony szerződés miatt ingyenes.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#237415) Carlos Padre válasza Mike (#237409) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nyilván nincs, de ha lenne tuti megvenné teljes árú játékként, hogy ott legyen mindig a sarokban :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237416) Carlos Padre válasza Deck (#237411) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nyilván nem, de neked valahogy mégis mindenről az jut eszedbe elsőként.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237417) sp8787


sp8787
addikt

Ugy nezem itt gamepodos-oknak vmi masik internet-juk lehet es meg nem erkeztek meg hozzajuk az elso ertekelesek.

Vagy ezt a linket nezik? ;]

(#237418) Mike válasza Laby (#237359) üzenetére


Mike
veterán

Jó a ps! Én 2018 augusztusában vettem a szokásos prpci alaplap ram grafkártya csere helyett
Azóta nem kapcsoltam be az asztalit
A kamera mozgatása a jobb karral volt elsőre furcsa, azzal szoptam rendesen

(#237419) Wesder válasza NyMRooD (#237414) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig minden ingyenes, és ingyenessé vàlt jàték jàtszható plusz nélkül. Ezért monftam hogy adja magàt. Az hogy Boxon mindenhez is kell, az most itt lényegtelen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237420) Mike válasza Deck (#237411) üzenetére


Mike
veterán

Komolyan velem akarsz kikezdeni babám? :)
Szerintem legyünk jóban :)
Az élvezetesebb

[ Szerkesztve ]

(#237421) oriic válasza sp8787 (#237417) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Időzítve vala, már kint van. ;]

Live-Die-Respawn

(#237422) sxxorp válasza Peace (#237407) üzenetére


sxxorp
őstag

Főleg az eleje húzós, alig van valamid, és jó sokáig. Én másodszorra indultam be és ott szakítottam meg, amikor nagy nehezen fordul a kocka és lángszórót markolhattam végre, de mindenképpen befejezem. Nem sok horrorszerű mű borzongatott ennyire sikeresen (pl. a Blair Witch nekem betalált, vagy az eredeti Ördögűző anno, vagy mostanában a Haunting of Hill House), játékban ez még nehezebb (talán a Fatal Frame, vagy Alone in the Dark 4, ami beugrik).
Wlac: korrekt csajszi :D Az én párom is egy kis szelíd tündér, de állandóan kacérkodik a horrorral

(#237423) Frod válasza Peace (#237407) üzenetére


Frod
addikt

Ha nem játszol rá direkt arra, hogy bef*ss (csak sötét szoba, füles, éjjel) akkor nem gondolnám, hogy a Prey ijesztőbb lehet, mint egy RE2.
Eleve ez nem horror, hanem immersive sim-rpg, és az első bögréből átváltozó mimic még meglep, de később lesz egy eszközöd amivel tudod scannelni a tárgyakat, elkerülve az ilyen eseteket. Plusz a végére teljesen táp a karakter, még a Nightmare is szétkapható könnyedén.
Biztos a belső nézet teszi. ¯\_(ツ)_/¯
Mert nemtudom, nekem ez teljesen nem jön össze, hogy amúgy félsz a horrortól, de azért 3 Resi leszalad...

Do you see the white shadow?

(#237424) sp8787 válasza oriic (#237421) üzenetére


sp8787
addikt

:R

(#237426) gyuromoj


gyuromoj
veterán

E3 hivatalosan is elmarad.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#237427) hombre[EU] válasza oriic (#237425) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egészségére annak, aki ezt konzolon fogja játszani... :D még az elōzōvel sem bírtak

Life, Uh, Finds A Way

(#237428) NyMRooD válasza Wesder (#237419) üzenetére


NyMRooD
őstag

Azt nem tudtam, hogy boxon mindenhez is kell, azt hittem, hogy ez most az Activision miatt van, sry akkor lényegtelen a hozzászólásom.

(u.i. x360-on is kell? Úgy rémlik, hogy ott játszottam nélküle, bár nem sok olyan időszak volt amikor nem volt goldom, mióta megvan az x360)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#237429) Deck válasza Mike (#237420) üzenetére


Deck
titán

Max te lehetsz az én babám.. :DDD

PS5

(#237430) ProEvoFan válasza Laby (#237400) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igazad van, bocsi. Elírtam.
Erre gondoltam természetesen. [link]

(#237431) Wesder válasza NyMRooD (#237428) üzenetére


Wesder
félisten

Nem volt 360-am, így nem tudom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237432) Mike válasza Deck (#237429) üzenetére


Mike
veterán

Ok, dukjunk ;]

Te csak 20 évvel vagy fiatalabb nálam

[ Szerkesztve ]

(#237433) Deck válasza Mike (#237432) üzenetére


Deck
titán

Mármint én téged.. És csak ha csaj vagy.. ;]

Akkor milf vagy.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#237434) perge666 válasza Tegla80 (#237412) üzenetére


perge666
veterán

WoW köszi,ez nagyon nagy segítség.:R

Láttam az új részét,de azt egyelőre jegelem.
Jó lesz a Mudrunner AW is.:K

(#237435) raggg válasza Tegla80 (#237412) üzenetére


raggg
senior tag

Véleményt tudnál írni róla? Nekem is szimpatikus videók alapján, de félek, hogy nem sok tartalom lenne nekem benne :(

ragklaatPS

(#237436) Mike válasza Deck (#237433) üzenetére


Mike
veterán

Fel se áll majd a kis kukid

Szerintem ezt ne itt beszéljük meg :K

[ Szerkesztve ]

(#237437) Tegla80 válasza raggg (#237435) üzenetére


Tegla80
addikt

Velemenyirasnal jobbat tudok. Viheted tolem megosztott jatekban,probald ki es utana konnyebb talan dontened kell e neked.(id-m adatlapon elered.)
Jelzed,h jatszanal(akar itt is)es megoldjuk.....tappenzen vok,szval egesz nap alkalmas.(ha epp nem vok dokinal)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#237438) zozek válasza oriic (#237425) üzenetére


zozek
tag

Gondolom ez is olyan kiherélt verzió lesz a pc-hez képest,sajnos.

(#237439) Deck válasza Mike (#237436) üzenetére


Deck
titán

WTF.. :DDD ;]

PS5

(#237440) Carlos Padre válasza Deck (#237433) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak 8 éves te beteg állat ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237441) Wesder válasza Mike (#237436) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem sem itt kellene homokoznotok... Menjetek privátra. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237442) Deck válasza Carlos Padre (#237440) üzenetére


Deck
titán

7,5 :DDD

PS5

(#237443) kriszpontaz válasza Wesder (#237441) üzenetére


kriszpontaz
veterán

;] :DDD :DDD

(#237444) eisento


eisento
addikt

hali lenne valakinek kedve par idiota trofeat megcsinalni bf v-be? ecke meg en mar vagyunk de minimum 4 ember kell. :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#237445) .LnB válasza gyuromoj (#237426) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alapesetben azt mondanám, hogy nem bánom.

De most olvastam, hogy lehet bemutatták volna azt a bizonyos Harry Potter játékot. Ami abból a kiszivárgott kis videó alapján baromira érdekelne engem. :) És az új Batman játékot is pletykálják. Na de így viszont remélem hamar lerántják róluk a leplet. Most már nem kell az E3-ra várni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#237446) Deck válasza .LnB (#237445) üzenetére


Deck
titán

Így is bemutatnak majd mindent. :K

PS5

(#237447) saelin


saelin
veterán

Megint egy kis We are happy few.

Meglepően jól össze van rakva. Azt viszont elmondom, hogy a fov-ot le kelett venni pro-n 90-ről 75-re, hogy ne nagyon droppoljon az fps. Gyakorlatilag egy túlélő játék az egész alapja, amit utólag alakítottak át story központúvá. Két fajta mission van:
- Egyértelműen a main, ami a történetet viszi előre a karakterünk szemszögéből. Új craftolható cuccokhoz is így juthatunk hozzá és területek nyílnak meg így. Nehéz spoiler nélkül írni róla. Higgyétek el, hogy a story beteg, agyament. Mintha a készítők is drogoztak volna közben.
- Side mission-ök. Ide tartozik minden olyan, ami nem viszi előrébb a story-t, de hozzá ad a világ hangulatához és segít kicsit megérteni a dolgokat. Voltak olyan küldetések is, amin felhúztam a szemöldököm, hogy most ez komoly?

A csihi-puhi harc tetszik. Tudunk simán támadni, hosszan tartva erőset csapni, védekezhetünk, parry-zhetünk és mint valami zombis játékban el tudjuk magunktól lökni az ellenfeleket. Nem ritka hogy egyszerre 3-4 ellenféllel is kell táncolni, az igazán muris tud lenni.
A halál rendszert nem sikerült még megértenem. Talán úgy működik, hogy autó save-el és oda spawnol vissza a játék akkori állásával. Furán működik, mert küldetést kelett halál miatt elölről kezdeni, de a cuccaimat nem vesztettem el. Szóval passz. Egyébként van manual save is.

Aztán még pár szó a karakterfejlődésről. Ugyan a karakterünk nem kap szinteket, de skilleket tudunk fejleszteni. Ezt úgy oldották meg, hogy a a küldetések jutalmába vannak a skill pontok.
Említettétek itt a Deus Ex-et. Na, ez a játék pont olyan, csak van benne survival elem (létszükséglet, ami nem öl meg, de ha nem tartod kondiban negatív hatásai lesznek rád). Ez csak az alapjáték. Mind a három dlc-ről külön fogok írni. A We are happy few egy nagyon jó kalandot tartogat a játékosnak.

Lábjegyzet a negatívumokról, hogy ne higgyétek azt hogy elfogult vagyok. Én a legkedvencebb játékomban is meglátom a szart.
- A grafika teljesen oké pro-n, még hdr is van. A performance viszont nem jó. Lentebb kelett vennem a field of view-ot, hogy meglegyen egy stabilabb 30-as fps, ami még így is a nagyon zsúfolt helyeken 2-3 frame-et tud esni.
- Mivel nem AAA játék, így rengeteg karaktermodel újra van használva. Ez picit illúzió romboló, de a gameplay-be igazándiból nincs beleszólása. A főbb karakterek kaptak egyedi kinézetet és szinkront is.
- Az npc-k nagyon buták. Legyilkolom a fél várost egy baltával, majd az őrök egészen a bunkeromig üldöznek amibe ha belépek töltőképernyőzik egyet, ugyan ez kifelé és máris " Good day sir." - jön az előbb üldöző őr szájából. Ha elbújunk valahova ugyan ilyen hamar feladják. "I catch you later, bastard."
- Naaaaagyon könnyű a lopakodós lefojtás hátulról. Ettől nem halnak meg csak eszméletlenek lesznek. Az őrökön ez nem működik, oda külön skill kell, de utána már még könnyebb lesz a játék.
- Emlékeztek az Oblivion és a Morrowind töltőképernyőire az openworld mappon? Néha itt is van. Egy pillanat az egész, de ha pont szaladsz, akkor a karidat megakasztja és nyomhatod újra az L3-at előre. Amikor az ember menekül -oh, boy. mert az fogunk sokat az elején -, akkor az nagy szívás. Nem egyszer emiatt kaptam a tarkómra egy nagyot.
- A Joy nevű drog piszok hamar lejár és állandóan figyelni kell, mert különben ha észreveszik, hogy nem vagyunk betépve és nekünk jön az egész város. Egyből gyilkosok, downer-ek, bastard-ok leszünk. :DDD
- Patkányokon és talán madarakon kívül semmilyen más állatot nem láttam. Nem értem miért.

Kb ennyi amit el tudok róla mondani, ha végigvittem írok róla még egyszer. Vajon megéri-e a sok nyűg vagy sem.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237448) Dani82


Dani82
senior tag

Warzonnal jatszik valaki? Tegnap ki akartam probalni, de ha kikapcsolom a crossplayt, akkor nem talal embereket :(

(#237449) KaitouP válasza Dani82 (#237448) üzenetére


KaitouP
veterán

Nálam lassabban ugyan, de talál.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#237450) ldave válasza saelin (#237447) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem én még összesen nem olvastam ennyi pozitív véleményt erről a játékról, mint most a te hozzászólásodban :)

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.