Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#237701) VTom válasza .LnB (#237700) üzenetére


VTom
veterán

Egyébként ha ez igaz, akkor szerintem esélyes, hogy eladja a Konami, mert gyakorlatilag semmi sem történt a frachise-zal, mióta Kojima elment. Szerintem nem tudnak mit kezdeni vele. A Sony meg remélem nem lesz rest kinyitni a bukszát a jogokért, vastagon megtérülne nekik.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#237702) Xaels válasza AxBattler (#237697) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk nem olyan nagy tétel a Grizzly, hogy csődbe menj tőle és szvsz nem érdemes ezen spórolni de az Arctic sem rossz, a gyári cuccnál mindenképpen jobb.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#237703) Wesder válasza VTom (#237701) üzenetére


Wesder
félisten

Azért az MGS nem hiszem, a SH annàl inkàbb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237705) Xaels válasza felixo (#237704) üzenetére


Xaels
félisten

Blikk-et ne linkeljünk már pls...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#237706) AxBattler válasza felixo (#237704) üzenetére


AxBattler
félisten

Basszus, ha már a Blikk is a next genről cikkez, akkor tényleg elért mindenhova a hype! :D
Bár nyilván az újságírók között is vannak gémerek...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#237707) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Resident Evil 3 DEMÓ

"A demó Xbox One-on 2020. március 19. 5:00-tól, PlayStation 4-en és PC-n pedig 2020. március 19. 18:00-tól lesz elérhető, a teljesítéséért pedig egy exkluzív előzetes lesz a játékosok jutalma."

Live-Die-Respawn

(#237708) NyMRooD válasza VTom (#237699) üzenetére


NyMRooD
őstag

"Kojima-val karöltve, és PS5 exkluzív címeknek" - egyetértek, annyi különbséggel, hogy nekem az is megfelel ha csak exkluzív minőségűek lesznek :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#237709) stilo18


stilo18
addikt

Microsoft hivatalosan lerántotta a leplet az XSX technikai adatairól, kiderült, hogy kezdetben 1Tb-os "kártyával" lehet bővíteni az alap 1 terrát, lassan tényleg mondhatna már valamit a Sony is... :U (Vírustól függetlenül)

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#237710) Lackooo84 válasza stilo18 (#237709) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

"1TB" "tera"
terra = föld

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#237711) saelin


saelin
veterán

We happy few Lighthbearer DLC.
Rövid és nagyon lineáris volt. Egy minimis háttértörténetet adott, de semmi többet. Felejthető, akár skippelhető is, mert annyit nem ad a játékhoz.


Tatyla
Alapjáték tippek:
- szedj össze minden szart :DDD
- csináld a mellék küldiket amik adnak skill pontot, mert úgy megkönnyítheted az életed, nem is kicsit.
- digspot-okat is ajánlott párat feltárni, mert vannak a ládákban jó cuccok.

Igazándiból semmi különösebb trükkje nincs a játéknak. Fő sztori melett csinálsz pár mellék küldit és rendben is leszel. Act 2-3 már érdekesebb lesz, mert teljesen más játékstílust kell használnod.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237712) stilo18 válasza Lackooo84 (#237710) üzenetére


stilo18
addikt

Hirtelen nem tudtam miért szúrja a hozzászólásom a szemem, így már megvagyok, köszi.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#237713) Wesder válasza stilo18 (#237709) üzenetére


Wesder
félisten

Ràérnek nem? Nàluk van a nagyobb tàbor, a minőségi jàtékok, és az elit fejlesztőcsapatok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237714) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A CDPR full remote work (home work) - re váltott. A cél még mindig szeptember. Bár én már most kételkedem, örüljünk ha idén megjelenik majd a CP2077 azt mondom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#237715) Carlos Padre válasza Wesder (#237713) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért az is benne lehet a dologban, hogy igaz volt a 9vs12TF pletyka korábban és még dolgoznak az órajelek finomhangolásán, mert nem akarnak ekkora előnyt adni, így nem végleges a hardver. Ha megnézed a korábbi és a legutóbbi szivárogtatásokat már magasabb órajeleket írnak a ps5re.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237716) Wesder válasza Carlos Padre (#237715) üzenetére


Wesder
félisten

Szóval ha a PS5 erősebb lesz, majd mindenki nyugodtan alszik, hogy màr ez sincs az MS-nél?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237717) stilo18 válasza Carlos Padre (#237715) üzenetére


stilo18
addikt

Egyet értek most, túl gáz lett volna kb 30%-os hátránnyal kezdeni egy generációt. Tenniük kellett valamit...
Aztán lehet csak tényleg a "győztesek" nyugalmával ülnek a Sony - nál...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#237718) Kendek válasza Wesder (#237716) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A 12-höz képest a 9 az arányaiban eléggé nagy hátrány lenne. Ha eredetileg azt is tervezte a Sony, akkor is biztosan átgondolták már a dolgot. De könnyen elképzelhető az is, hogy nem egyet, hanem kétféle konzolt hoznak ki (alapmodell és prémium). Nem nagyon van erről semmi megbízható infó még, pletyka szinten meg már mindenféle érték szóba jött. Ami biztosnak tűnik, hogy az eddig kiadott fejlesztői hardverek sem voltak egyformák, szóval egy valós szivárogtatás sem jelent igazából semmit.

<-ƘƘ->

(#237719) Wesder válasza Kendek (#237718) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt nem tudom. A Sony csapatai a 4TF-os Pro-val is csodàt tudtak művelni. Ugye főleg a ND, akikre kb ràtervezik a Playstation-öket màr évek óta.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237720) tboy93 válasza Wesder (#237719) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1, en nem fogok eltantorodni a ps5-tol ha "csak" 9tf lesz

(#237721) Szabi® válasza tboy93 (#237720) üzenetére


Szabi®
addikt

A címek számitanak és tartalom nem az erő.Valószínüleg a fiatalabb generáció nem ezek alapján fog viszont dönteni.

(#237722) hombre[EU] válasza Wesder (#237719) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem rátervezik a ND-ra,hanem velük együtt (ICE team)

Life, Uh, Finds A Way

(#237723) Wesder válasza hombre[EU] (#237722) üzenetére


Wesder
félisten

Ugyan az. A lényeg az hogy a 20+ év PS tapasztalat rengeteget szàmít.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237724) Kendek válasza Wesder (#237719) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez tény, meg ugye nem is itt lesz a legértékesebb fejlesztés. A lényegesen erősebb CPU és az ultragyors SSD ha nem is a grafikában, de más területeken többet ér.

(#237721) Szabi89: A tartalom számít, így van, viszont nem csak az exkluzív címek léteznek. Marketing szempontjából pedig nem lenne túl nyerő ha a konkurencia konzolján harmadával szebben és jobban futnának a játékok. Pár százalék elmegy, észre sem venni, de ez már erős hátrány lenne. Ha így maradna, akkor kb. ugyanakkora hátrányból indulna mint a PS4-hez képest az Xbox One. Ami annyit jelent, hogy ami SX-en 2160p, az PS5-ön csak 1800p lenne.

<-ƘƘ->

(#237725) tboy93 válasza Kendek (#237724) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az ssd mar nagyon kéne, botranyosak a toltesi idok, meg neha a rendszer sebessége.

(#237726) Szabi® válasza Kendek (#237724) üzenetére


Szabi®
addikt

Hát ha abból indulok ki hogy hogy áll a microsoft a konzoljához akkor mindegy milyen erős lesz,One x tulajként (ps4 pro is van, csak a death stranding miatt vettem megint gépet) jó ideje nézhetem a konzolt a tv álványon standby modeba mert nincs rá semmi ami miatt be kellene kapcsolnom.
Sajnos teljesen eltünt az xbox egyedisége,az az egyidésg ami miatt 2003-ban a Ps2-met adtam oda érte és rá is fizettem,akkoriban még megvolt húzva a konzolok és pck között egy éles határ,ugyan volt rá pc átirat (half life 2) de például már far cryból mást kaptak a konzolosok (még jobban le is kötött az Far cry Instict és predator)
Ezzel szemben a microsoft már nem akar adni semmit,elég nekünk az átirat meg a mindenféle jóárasitott gamepass.

(#237727) Wesder válasza Szabi® (#237726) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam màr hogy ne picsogjál, mint egy szűz tinilàny, aki meggondolta magàt a dolog elött, hanem add el... :U

3L1T3
Jönnek majd a semmitmondó GamePass töltelékek. Jó a mennyiség, de a minőség még jobb.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237728) 3L1T3 válasza Szabi® (#237726) üzenetére


3L1T3
addikt

Azért idővel ez változni fog ha már 15 saját stúdióval rendelkezik a cég! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#237729) Deck válasza Wesder (#237727) üzenetére


Deck
titán

+1 :C

PS5

(#237730) Szabi® válasza Wesder (#237727) üzenetére


Szabi®
addikt

Wesder :D Nem picsogok,leirtam hogy hogyan látom ezt,látod én adtam a switchnek is egy esélyt :) Nem akarom eladni,csak sajnálom a gépet,és a benne szunnyadó erőpotenciált,megint lehuztam a ps profilomból a Horizont,Lost Legacyt,God of Wart,Death Stranding volt a géphez,,,és azon gondolkodtam ez a bizonyos 6 Terás gép miért nem kaphatott egyetlen ilyen jobb játékot sem,miért kell a pc sivár játékfelhozatalából táplálkozni csak ? (Mondjuk azok nagyon szép minőségben mennek rajta)

3L1T3 A Ninja Theory felvásárlása nem volt rossz húzás :)

(#237731) Carlos Padre válasza Wesder (#237716) üzenetére


Carlos Padre
veterán

"mert nem akarnak ekkora előnyt adni"
SSzó szerint ezt írta. Most már tényleg gondolkozz el rajta hogy sikerült ilyen hozzászólást kihoznod belőle.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237732) Wesder válasza Carlos Padre (#237731) üzenetére


Wesder
félisten

Elolvastam utàna még1x és leesett hogy hülyeséget írtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237733) Szabi® válasza Wesder (#237732) üzenetére


Szabi®
addikt

Igen és ez nem most fordul elő először és utoljára..... :D

(#237734) Tdizsolt válasza Lackooo84 (#237710) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

"1 TB" "tera". (pont)
(új mondat, nagy betű) Terra=föld.(pont)

Psn ID: Tdizsolt

(#237735) hjtz4t3wrseg válasza markknight (#237500) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

(#237736) Lackooo84 válasza Tdizsolt (#237734) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ne fárassz...

The Truth is out there...

(#237737) hjtz4t3wrseg válasza Ateszpapa (#237503) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

(#237738) Tdizsolt válasza Lackooo84 (#237736) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ja, te zsibbaszthatsz mindenkit, ugye?

Psn ID: Tdizsolt

(#237739) Wesder válasza Tdizsolt (#237738) üzenetére


Wesder
félisten

Màr szóltak neki, meg észre is vette, felesleges volt neked is szólnod.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237740) Wesder


Wesder
félisten

Injustice 2 Ulti megér 7k-t?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237741) Deck


Deck
titán

A Just Dance-ből a 2019 vagy a 2020-at érdemes venni? Just Dance Unlimited mindegyikhez van? PS Kamerát mindenképp veszek hozzá.

PS5

(#237742) Tdizsolt válasza Wesder (#237739) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Értem én, csak már kezd qrvára fárasztó lenni...

Psn ID: Tdizsolt

(#237743) ProEvoFan válasza Wesder (#237740) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Árad belőle a DC hangulat.Nekem a Multiverse játékmód tetszett a legjobban.
Fejleszthető karakterek, viszonylag sok játékmód, banális story, ezerféle loot és ha van türelmed, akkor lvl up aszem' 30ig.
Nem vagyok nagy virtuális bunyós arc, de kellemes játék.

(#237744) Tegla80 válasza Wesder (#237739) üzenetére


Tegla80
addikt

neked meg ez miatt lebasznod,mint nekem most megirni ezt a hsz-t is. :DDD
csetfal lett ez itt mar......
......
:DD

Sony® & PlayStation®

(#237745) erahurka válasza ProEvoFan (#237743) üzenetére


erahurka
félisten

Nem jó a sztori azt mondod?

(#237746) Eliott


Eliott
tag

Sziasztok!

Több, mint fél éve megvan már a PS, de még nem aktiváltam az ingyenes 14 napos Plus trialt. Most viszont látom, hogy van néhány jó cím a Double Discounts leárazásban, ami ezzel a Plussal egész jó áron lenne. Gondolom itt a létszámuk nincs korlátozva - vennék vagy 5-6 játékot a tervek szerint.

A Plus online játék része nem érdekel, mindent offline tolok.

Az lenne a kérdésem, hogy ha aktiválom és megveszem őket.. majd miután lejár.. ugyan úgy tudok velük játszani? Vagy akkor már elindítani sem fogja a játékokat addig, amíg elő nem fizetek egy "újabb" Plusra?

Köszönöm! :)

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#237747) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"június 8-án az A38-on játszik a Low Roar"

Ez itt nem off, még ha sokaknak annak is tűnhet. :)
Na kivel talizunk majd, ha ez nem marad el?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#237748) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Days Gone: Schizo alias Sárközi WTF :Y

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#237749) oriic válasza .LnB (#237747) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, ezen elgondolkozom most.

Live-Die-Respawn

(#237750) .LnB válasza oriic (#237749) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezen nincs mit gondolkodni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.