Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#237601) EczkE válasza Steve1207 (#237600) üzenetére


EczkE
addikt

Yt guide alapjan nem nehez megtalalni oket. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#237602) Kendek válasza Krisz0630 (#237595) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A cicergős-darálós hang az teljesen normális (nem a venti csapácsas), szélzaj miatt pedig akkor érdemes gariztatni ha tényleg extrém hangos (különben a csere sem lesz jobb). Teljesen csöndessé nem lehet tenni, de ha letelt a gari akkor érdemes kitisztítani és újrapasztázni, az segít.

<-ƘƘ->

(#237603) Krisz0630 válasza Kendek (#237602) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Köszi a válaszokat!

Nem hangzik túl jól. Persze nem vártam, hogy hangtalan legyen a gép, meg a ventik szélzaját már megszoktam, az első generációs Pro-mnál is, de valahogy ez a traktorhang nem illik bele nekem a képbe. :(

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#237604) ProEvoFan válasza Steve1207 (#237600) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gratulálok! :C
A sok(k) eldugott varjú valóban kegyetlen volt. :K

(#237605) Kendek válasza Krisz0630 (#237603) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Traktorhangról szó sincs, az nem normális. A cicergés az coil whine, a ventilátor maximum csak alacsony fordulatszámon ad ki némi hangot. Ha ennyire hangos, akkor irány gariztatni.

<-ƘƘ->

(#237606) Krisz0630 válasza Kendek (#237605) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Megpróbáltam levideózni, miről van szó.

A telefont elég közel raktam a géphez, így a mikrofon nyilván felerősíti picit a hangot.

A második videónal már nem fut játék, hanem a menüben vagyok.

https://onedrive.live.com/embed?cid=26339836A28679F9&resid=26339836A28679F9%21106&authkey=AKatLK8nRTS7Fj8" width="320" height="178" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen

https://onedrive.live.com/embed?cid=26339836A28679F9&resid=26339836A28679F9%21105&authkey=AHET-eSqDghdzxI" width="178" height="320" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen

[ Szerkesztve ]

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#237607) Kendek válasza Krisz0630 (#237606) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem úgy tűnik, hogy a ventilátor adja ki ezt a hangot. Ha nagyon zavaró, akkor simán garanciáztathatod.

<-ƘƘ->

(#237608) james001


james001
veterán

Na a végére értem a Shadow of Tomb Raider-nek.
Összességében jobb lett mint elődei (a reboot multiverzumban legalábbis),a végső boss is tetszett,bár nagy kihívást nem nyújtott... Maga a sztori is kissé defektes volt itt-ott és volt pár röhejes hülyeség benne,de ezek elnézhetőek azért.
Még ott vannak a dlc challenge tomb-ok,meg pár kihagyott dolog a főjátékban,de ennyi volt. Remélem a következő kaland visszamegy a régi igazi Larához,esetleg egy Tomb Raider 2 Remake-kel kezdve?! :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#237609) Rage47 válasza james001 (#237608) üzenetére


Rage47
veterán

A Rise nekem mérföldekkel jobban tetszett, nemrég értem a végére én is.

(#237610) james001 válasza Rage47 (#237609) üzenetére


james001
veterán

Nekem az nem tetszett annyira,a reboot trilógia nekem így megy legrosszabbtól a legjobbig sorrendben: Rise-->Reboot-->Shadow.

Pár kép lemaradt amit lőttem a sok közül:

:))

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#237611) perge666 válasza Tegla80 (#237599) üzenetére


perge666
veterán

Na ez szuper kis leírás,jobb mint a tesztek de komolyan.:C

Már jópár dolgot tapasztaltam azok közül amiket leírtál,hála a challenge módnak.
Van még hova fejlődnöm,ma is volt olyan pálya amit 3X is megcsináltam,mégis csak 2 csillagos lett.
Meg jelenleg a vízsodrásos résszel szenvedek,ahol beleborult a vízbe egy teherautó,és ki kellene húzni,meg utána átmenni a legerősebb sodráson.

A tolatást is erősen szokni kell az érdekes kameranézet miatt is,meg alapból is.
A rakodás meg elég vicces ahogy én csinálom,de jót szórakozok.:))

Összességében egyre jobban rákattanok,pedig a legelejétől kezdve tetszik.

(#237612) Carlos Padre válasza Steve1207 (#237600) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Minden elismerésem, én is tervezek még visszatérni, mert egy valkűrt sem csaptam le pl. de már a varjakhoz sem volt türelmem :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237613) VTom válasza felixo (#237593) üzenetére


VTom
veterán

Division 1-2, Ghost recon wildlands/breakpoint?
Uncharted 4 (nem open world, de észre sem veszed)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#237614) saelin


saelin
veterán

Kész vagyok a We are happy few Act 2-vel. Ez a rész tetszett benne a legjobban! Még van egy, de nem tudom tudja-e überelni az előzőt. Eskü, hogy az év meglepetése számomra ez a játék. Olyan érzésem van mint amikor először játszottam a Morrowind-el. Mindent össze akarok gyűjteni, csinálni akarom az questeket (nincs filler vacak, minden side quest egy külön kis story vagy story lánc) és ami a legjobb az egészben, hogy a játék megismerteti veled a főbb karaktereket és hogy mi hajtja őket. Az Act 2 után még mindig keresem az állam.

Azt Act 3 viszont piszok szarul kezdődött. Egy milliószor meghaltam, mert olyan nehéz volt... aztán amikor kirakott a világba megbasztak a méhek. Ki is léptem azonnal, majd folytatom holnap.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237615) Wesder válasza saelin (#237614) üzenetére


Wesder
félisten

Érdekes hogy milyen pozitív véleményed van a jàtékról. Leszedtem én is. Csodàlkoztam hogy csak 12GB az egész. Majd Ori utàn szerintem rànézek hogy milyen lett. A végén még kiderül hogy tudnak alkotni a sràcok. Kivàncsi lennék épp min dolgoznak most.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237616) Carlos Padre válasza saelin (#237614) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Érdekes, mert a sztorit is kegyetlenül lehúzták anno. Lehet nem ugyanazzal a játékkal játszottatok?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237617) saelin válasza Wesder (#237615) üzenetére


saelin
veterán

Technikai oldalról kicsit Bethesda-s. Semmi game breaking nincs benne, de találkoztam már érdekes bugokkal. Igazándiból nem is az a meglepő hogy jó játék (középszerűtől jobb), hanem hogy mennyi játékóra van benne. Videók alapján sacc per kb 36+ óra van benne úgy, hogy végig csak questeltem, és a collectible-ket pedig csak ami az utamba esett vettem fel. Még lesz egy Act 3 aztán 3 Dlc... Szerintem simán 60+ játékóra benne lehet.

Van arcade módja, de oda nem néztem még be.


Carlos Padre
A story közepes, de ami közben történik az végig leköti az ember figyelmét.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237618) Tatyla válasza saelin (#237614) üzenetére


Tatyla
őstag

Tegnap én is megvettem a deluxot de még nem indítottam el

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#237619) Def26


Def26
félisten

Akinek megvan a Battlefield 1 ránézne, hogy így reggel mennyi CQ szervert talál EU -ban?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#237620) felixo válasza VTom (#237613) üzenetére


felixo
őstag

Division 1-2 megvan, jelenleg is tolom az 1-et. :K
Wildlands annyira nem tetszik, breakpoint ha kap egy nagyobb akciót, akkor behúzom.

Redmi Note 9

(#237621) levike555


levike555
csendes tag

Sziasztok! Kis segítség kellene, vettem a gyereknek 1 külön gépet, van olyan megoldás, hogy ugyanazzal az accounttal játszunk mindketten tovább akár egyszerre is? (Persze más játékkal)

(#237622) RangerFox válasza saelin (#237614) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

We are Happy Few ;)

(#237623) Xaels válasza levike555 (#237621) üzenetére


Xaels
félisten

1 acc egyszerre csak 1 gépen lehet bejelentkezve ha neten van a gép. Úgy lehet esetleg, hogy az elsődleges gépen offline játszik egyikőtök (ott úgy emlékszem nem kell online authentication) míg a másodlagosnak online kell lennie különben lakat lesz a játékokon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#237624) hombre[EU] válasza levike555 (#237621) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Meg tudod osztatni a te acc.od, ha csinálsz neki egy másikat

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#237625) saelin válasza RangerFox (#237622) üzenetére


saelin
veterán

És tényleg. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237626) leroyclub


leroyclub
senior tag

3 hónapos joystickom jobb analógja elkezdett balra húzni. Eddig nem csinálta, és most sem egyfolytában de gondolom egyre rosszabb lesz. Mit érdemes csinálni vele? Gariban küldjem vissza (ALZA-s vásárlás) vagy álljak neki javítani? Ahogy látom a youtubeon van pár videó róla...

(#237627) hhenry válasza leroyclub (#237626) üzenetére


hhenry
őstag

Vidd vissza

(#237628) levike555 válasza hombre[EU] (#237624) üzenetére


levike555
csendes tag

Igazából a lényeg az lenne, hogy tudjunk játszani az eddigi mentéseinkkel, amik az én accomon vannak, az müködhet így?

(#237629) ProEvoFan válasza levike555 (#237628) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem.
A mentés accounthoz/profilhoz van kötve.
USBre kimented, akkor sem tudod senkinek sem továbbadni a mentésedet.

(#237630) VTom válasza leroyclub (#237626) üzenetére


VTom
veterán

Nekem is most kezdte ugyanezt, 8 hónaposan..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#237631) Krisz0630 válasza Kendek (#237607) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Holnap viszem is vissza, a Hireltech Kft-hez. Kíváncsi vagyok mi lesz a sorsa, remélem nem kell hetekig leadni. :(

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#237632) Kendek válasza Krisz0630 (#237631) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itthon nem javítanak, hanem egyből cserélik egy már javított és felújított, típusszámilag megegyező darabra. Szóval ha beviszed, akkor megnézik, hogy a matrica sértetlen-e, majd adnak helyette egy másik konzolt.

<-ƘƘ->

(#237633) leroyclub válasza VTom (#237630) üzenetére


leroyclub
senior tag

Szerintem a műanyag reszelék miatt koszosodik be, ahogy néztem eléggé darálódik.

(#237634) VTom válasza Kendek (#237632) üzenetére


VTom
veterán

Ilyenkor az egész konzol cserés??
vagy csak másik kontrollert adnak?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#237635) Kendek válasza VTom (#237634) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kontrollerről szó se volt az ő esetében, azt be sem kell vinnie.

<-ƘƘ->

(#237636) VTom válasza Kendek (#237635) üzenetére


VTom
veterán

Ja, benéztem, azt hittem a balra húzós kontroller a téma :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#237637) Kendek válasza VTom (#237636) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amennyire tudom kontrollernél úgy van, hogy amit a konzol mellé kaptál azt cserélik, amit pedig külön vásároltál azt ők próbálják meg több-kevesebb sikerrel javítani. Mindenesetre ha csak a kontrollerrel van problémád, akkor magát a konzolt nem kell bevinned.

<-ƘƘ->

(#237638) Xaels válasza leroyclub (#237626) üzenetére


Xaels
félisten

Ha garis kapsz helyette újat, de valószínűleg csak ki kellene pucolni a kapcsolót ami nem nagy munka. Általában sűrített levegő elég kifújni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#237639) Kendek válasza Xaels (#237638) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lehet tényleg a műanyag, finomszemcsés reszelék kerül bele. A mozgás miatt a bal analóg karon jobban képződik, szóval érthető ha az kezd el előbb rosszalkodni. Mondjuk én időnként le szoktam takarítani a kontrollert, és ebbe beletartozik az is, hogy ecsettel eltávolítom a karok környezetéből ezt a port.

<-ƘƘ->

(#237640) Neoteric válasza Def26 (#237619) üzenetére


Neoteric
addikt

Perpill 27 olyan szerver van, ami EU, Conquest es nem ures. Uresekkel egyutt 100+

PSN: ne0teric_sAN

(#237641) Xaels válasza Kendek (#237639) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem a jobboldali volt amivel gond volt. Mindenki másképp használja, másképp izzad a keze vagy másmilyen erővel gyötri a karokat. Szétkapni nem nagy meló a DS4-et, amíg ezzel meg lehet oldani biztos nem rohangálnék vele. Vékony szőrszállal is találkoztam már benne, macskás környezetben akár az is lehet gond.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#237642) Steve1207 válasza Kendek (#237637) üzenetére


Steve1207
veterán

Szervizben a konzolhoz kapott kontrollert nekem javították, szétszedték, buheráltak rajta és összerakták. A hangszóró kontaktos (vagyis 1%-ban ad ki hangot), az összeszerelés se volt a legjobb (kicsit nyekereg, gombok jobban mennek balra jobbra), de ugyanazt kaptam vissza pár nap elteltével. Viszont a kar azóta is jó, már szerintem bőven túlteljesítette, amit ki kellene bírnia, mert javarészt ezzel hoztam fel a nulláról 13-as szintre a profilomat.

.

(#237643) Lackooo84 válasza Kendek (#237637) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Fordítva. Ami konzolhoz volt, azt taknyolják, a külön vettet cserélik. De én a hirelfoshoz semmit nem vinnék, van már másik hazai hivatalos szerviz. Egyébként miilyen matrica van a kontrolleren, aminek sértetlennek kell lennie? :U Mert ha a vonalkódosra gondolsz, az van, akinél elég hamar lekopik, és azért bebaszcsizna, ha befolyásolná a garit.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#237644) Kendek válasza Lackooo84 (#237643) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, gondolkodtam is rajta, de akkor fordítva van. :B
A matrica ellenőrzése pedig még mindig a konzol esetén van. Krisz0630-nak azzal van a problémája, azt viszi gariztatni és arra válaszoltam neki.

<-ƘƘ->

(#237645) tboy93 válasza Steve1207 (#237642) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem meg nem teljesitett tul semmit, ki kéne szolgalnia a kontrollernek a konzol elettartamat. Anno ps1, ps2 korszakban soha egyetlen kontrollerel nem volt gondom, pedig nyustoltem oket rendesen. DS4-ek meg hullanak mindenkinel, nekem is kellett mar gariztatni a 2 honapos kontrollert...

(#237646) Def26 válasza Neoteric (#237640) üzenetére


Def26
félisten

Köszi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#237647) Krisz0630 válasza Kendek (#237632) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Köszi az infókat és a segítséget! :R

Már csak annyi, hogy hova érdemes vinni? Itt az összefoglalóban a Hireltech Kft-t találtam, a nyolcadik kerületbe. Viszont itt írták, hogy van már valami másik hivatalos szervíz.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#237648) sting2 válasza tboy93 (#237645) üzenetére


sting2
addikt

Sajnos ez mindenre igaz.
Veszel egy 10 milliós autót és olyan filléres megoldásokkal van tele, vagy idevehetnenk szinte bármit.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#237649) saelin válasza Kendek (#237639) üzenetére


saelin
veterán

Általában tényleg csak takarítani kell. Nem értem miért nem tesznek oda egy fém gyűrűt, fém joystick szárral és kész.... De lehet elég lenne a fém joy.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237650) Kendek válasza Krisz0630 (#237647) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ahogy az összefoglalóban is van, a Triwarden Kft. és a Hireltech Kft. jöhet szóba. A beírt infók alapján elsődlegesen az előbbivel próbálkoznék.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.