Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#237451) Bad Pritt válasza ldave (#237450) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én se. :D
Fel is keltette az érdeklődésem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#237452) Peace válasza Frod (#237423) üzenetére


Peace
nagyúr

Pedig általában sötét szobában és fejhallgatóval van lehetőségem játszani. A Resi 0 és 1 remake az abszolút nem volt para nekem, a RE2 remake meg inkább akció, mint horror. De ilyen Dead Space meg Isolation kikészített. Na majd teszek vele egy próbát, ha üresjárat lesz.

(#237453) Frod válasza Dani82 (#237448) üzenetére


Frod
addikt

Ugyanez itt is, crossplay nélkül egy fia játékost nem talál, de azt benyomva rengeteg konzolossal tesz össze, szóval fene se érti.

Egyébként tegnap megvolt egy próbakör, de ez nem az én játékom lesz.
Egyrészt nagyon csapat-orientált, plusz azért aki tolta rendesen a MW-t simán előnyben van azzal, hogy komplett Loadout-ot vehet fel onnan.
Az újoncok meg nyilván minden fegyvert, és attachment-et ki kell oldjanak előbb...
A time-to-kill eszméletlen alacsony, kb rádnéznek és halsz ha esetleg nem a látóteredben van az ellen, és nem tudsz reagálni.
A teljesítményről: Pro-n is elő-előfordul fps drop (a menü sokszor lassú, és darabos), töltőképernyő megakad, de a játék alatt nem volt gond. A menüben a létező legdurvább porszívó hangokat hozta ki a gépből, így üvölteni még nem hallottam (1,5 éves, legújabb Pro)

Ha majd lesz szóló, akkor visszanézek.

Do you see the white shadow?

(#237454) Wesder válasza saelin (#237447) üzenetére


Wesder
félisten

Kickstarterből összerakott jàték. Azért lett lehúzva, mert elb@sztàk a pénzt, és semmi nem lett kész abból amit igértek. Az hogy mostmàr viszonylag jàtszható és tudod élvezni, az annak köszõnhető, hogy az MS megvette őket, és emiatt mostmàr olyan a jàték (gondolom) amilyennek a KS kampànyban igérték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237455) raggg válasza Frod (#237453) üzenetére


raggg
senior tag

Jah, az unlockolt framerate miatt a menü jól megpörrenti a pro ventijét. Nálam egyedül az Ace Combat csinálta még ezt. De szerintem hétvégén szétkapom és újrapasztázom, aztán beszámolok halkabb lett-e :)

ragklaatPS

(#237456) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Life, Uh, Finds A Way

(#237457) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#237456) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Várható volt. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#237458) Sunike21


Sunike21
csendes tag

Sziasztok!Nem nagyon értem ezt a megosztás dolgot,le írom ide,hogy én hogy csináltam és légyszi írjátok meg mit rontottam el.Ps Plusz előfizetésünk nincsen.Van nekem egy ps4-em és tesóm kislányának is.Neki is van saját profilja vett digitális játékokkal és nekem is szint úgy.Aktiváltam a Fiókkezelés-Aktiválás elsődleges Ps4-ként menüben elsődlegesként az én gépemet.Nála be léptünk az én profilommal a Ps-be és ott nem tudom tovább mit kellene csinálnom.A Játékokat le tudtuk tölteni a gépére amiket én vettem meg,tud is játszani vele,viszont addig értelem szerűen az én gépem ki dob,nem tudok be lépni,míg ő az én profilommal van be jelentkezve. Előre is köszönöm!

(#237459) csab2


csab2
veterán

Használja itt valaki iPhone-nal a Dualshock 4-et?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#237461) sirarcheer válasza Dani82 (#237448) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Én fogok, csak egész nap töltötte a ps.

PSN: sirarcheer

(#237462) Neoteric válasza Sunike21 (#237458) üzenetére


Neoteric
addikt

Pont fordítva kell csinálni. Az ő gépén belépsz a te accountoddal és azt a gépet állítod be elsődleges PS4-nek. Ezután elindítod a letöltéseket a kívánt játékoknál, kilépsz az accountodból, belépsz az övével, és így már fog tudni játszani a te játékaiddal az ő saját accountjával.

Ha te is szeretnél játszani az ő játékaival, akkor ugyanez fordítva. Belépsz az ő accountjával a te gépeden, és elsődleges gépnek állítod be. Ezután elindítod a letöltéseket, kilépsz az ő accountjából, belépsz a sajátoddal, és játszhatsz az ő játékaival is.

PSN: ne0teric_sAN

(#237463) Tegla80 válasza Tegla80 (#236340) üzenetére


Tegla80
addikt

sajna nem volt placebo amit mertem 90/9 a 7.50 beta2.00 alatt mert most frissult 7.50 beta3.00-ra es ujra csak a regi szokasosat merem/kapom es ujra 2-3mp alatt lefut a tesz,mig beta2.00 alatt kb fel perc volt le es fel perc a feltoltesteszt. Nemtom most miert ez a visszalepes,de remelem javitva lesz ha mar tud olyat is a rendszer..... vagy lehet szerverteszt volt a kozelgo now regiobovites miatt es azon lehettunk mar?
valaki kovette a dolgot?

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#237464) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Magyarországi gamer helyzetjelentés:

-Minden 100 főnél nagyobb létszámú Battle Royal játék, azonnali hatállyal be van tiltva!
-A magyar kormány kötelezi az EA Sports-ot, hogy a Fifából vegye ki a közönséget, határozatlan ideig.
-NBA 2K20-ban csak az egyszemélyes training játékmód elérhető. NBA meccsek nem játszhatóak.
-Szintén a Fifát érintő hír, hogy a Juventus csapata határozatlan ideig nem választható a játékban.
-Counter Strike-ból a cs_italy map azonnali eltávolításra került. Aki az intézkedéskor pont a mapon tartózkodott, az határozatlan ideig nem léphet ki a játékból. És két játékos nem közelítheti meg egymást 1m-nél kisebb távolságra. Ergo késelés kizárva.
-Battlefield 1-ből az Avanti Savoia! Chapter törölve lett.
-R6 Siege-ben Alibi és Maistro nem választható karakter.
-R6 Siege-hez kapcsolódó jó hír viszont, hogy mivel Kínában, állami "bemondásra" hirtelen megszűnt a vírus, Ying és Lesion ismét játszhatóak.
-A 101 kiskutya ideiglenesen nem elérhető a streaming szolgáltatóknál és a torrent oldalakon (bár ez utóbbi minket természetesen nem érint). Disney dolgozik két eb kiírásán a történetből. Az új változat premier dátuma még nem ismert.
-A 101 Ways To Die c. játék átnevezésre kerül, mától 99 Ways To Die-ként keressétek.

Bocs, unatkoztam, és pang a topik.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#237465) Wesder válasza .LnB (#237464) üzenetére


Wesder
félisten

Làtszik, mert nem volt vicces.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237466) Sunike21 válasza Neoteric (#237462) üzenetére


Sunike21
csendes tag

Akkor most már így értem :) Nagyon köszönöm a segítségedet!! :B

(#237467) .LnB válasza Wesder (#237465) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor töröljék a topikgazdák.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#237468) Wesder válasza .LnB (#237467) üzenetére


Wesder
félisten

Értékelem az igyekezetet, làtszik hogy dolgoztàl vele, de én ezzel annyira nem viccelnék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237469) hombre[EU] válasza .LnB (#237464) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:D
ha unatkozol már lehet permetezni a gyümölcsfákat...k.vírus ellen is :B

Life, Uh, Finds A Way

(#237470) Deck válasza .LnB (#237467) üzenetére


Deck
titán

Szerintem vicces volt.. :P

PS5

(#237471) nemorino válasza Deck (#237470) üzenetére


nemorino
tag

Főleg a 101 kiskutyás rész :)

Szerintem nem szabad elveszteni az embernek a humorérzékét nehéz helyzetekben sem. Királyhegyi Pált munkaszolgálatosként úgy megrúgta egy katona, hogy beleesett a gödörbe, mire kikászálódva annyit mondott: Tudja mit? Most ment el a kedvem az egésztől.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#237472) S e t h válasza .LnB (#237464) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#237473) RetroJack


RetroJack
tag

Doom eternallal kapcsolatban lehet tudni, hogy a fat ps4 bírja a 60fps-t ?

(#237474) Deck válasza RetroJack (#237473) üzenetére


Deck
titán

Doom Eternal is out March 20, 2020 on PlayStation 4, Xbox One, and PC. Check below for perf targets for each console system:

Xbox One X
DOOM Eternal on Xbox One X will up-sample to 4K (2160p) from 1800p @60 FPS.The Xbox One X version of the game also supports HDR.

PlayStation 4 Pro
DOOM Eternal on PlayStation 4 Pro will up- sample to 4K (2160p) from 1440p @60 FPS.The PlayStation 4 Pro version also supports HDR.

Xbox One and Xbox One S
DOOM Eternal on Xbox One and Xbox One S will up-sample to 1080p @60 FPS from 900p.The Xbox One S version of the game also supports HDR.

PlayStation 4
DOOM Eternal on PlayStation 4 will run at 1080p @60 FPS.The PlayStation 4 version also supports HDR.

PS5

(#237475) RetroJack válasza Deck (#237474) üzenetére


RetroJack
tag

Nagyszerű köszi :) :R

(#237476) Deck válasza RetroJack (#237475) üzenetére


Deck
titán

Szívesen! :R

PS5

(#237477) saelin válasza Wesder (#237454) üzenetére


saelin
veterán

Pont hogy nem. Az eredeti ötlet egy túlélő játék lett volna story nélkül. A végeredmény pedig egy lineáris, de nyilt világú erősen story orientált játék lett. Szerintem azért szólják le, mert nem azt kapták amit ígértek. Én is mérges lennék, ha fizetnék és egy teljesen más zsánert kapnék.

A story tényleg jó, és nem csak a main questre kell gondolni. A mellék küldik is tök jók. Kb azt sem tudom egy egy küldetésnél hogy mire számítsak, mert mindig van valami random. Tényleg, ha már random... a világ procedurálisan generált. Ezt az egyik yt videóból tudtam meg. Ez megmagyarázza a drogos város labirintus szerű kialakítását.

Playlist-em a felvett játékról.
[link]

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237478) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DOOM Eternal Launch trailer :C

Live-Die-Respawn

(#237479) KaitouP válasza oriic (#237478) üzenetére


KaitouP
veterán

Zseniális, 10/10! :C

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#237480) Deck válasza KaitouP (#237479) üzenetére


Deck
titán

A Trailer fasza de valahogy nem az én játékom ez. Megpróbálkoztam a korábbi résszel, de talán ha 30 percet ha játszottam vele.. :DDD
Nekem kimaradt kiskoromból a Doom, mert más játékokkal játszottam, lehet az a baj. :))

PS5

(#237481) KaitouP válasza Deck (#237480) üzenetére


KaitouP
veterán

Szomorúan hallom, pedig ritka nagy fun. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#237482) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Csomó fórumon micsoda komment harc megy a PCs HZD megjelenése miatt... :Y
Szét szedik egymást.

[ Szerkesztve ]

(#237483) consono válasza ProEvoFan (#237482) üzenetére


consono
nagyúr

De miért??? Az én PC-s cimborám pont ma reggel mondta, hogy sajnálja, hogy megnézte annó a YouTube-on a végigjátszást, most tolná szívesen. Nem irigylem tőle. Mi már úgy is mind rég túl vagyunk rajta :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#237484) Wesder válasza ProEvoFan (#237482) üzenetére


Wesder
félisten

Fàj a kicsi lelküknek... Szerencsére itt kultúràltabb a tàrsasàg.
Az a baj amúgy hogy egy kalap alà veszik a QD jàtékaival, meg a DS-gel is. Azoknàl is ment a szitok, pedig nem is 1stparty címek.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237485) vg válasza ProEvoFan (#237482) üzenetére


vg
addikt

Főleg ha megtudják, hogy a játék nem is olyan jó. :U Én felénél abba hagytam, a beszélgetéseknél bealudtam.

(#237486) Carlos Padre válasza vg (#237485) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát ez inkább téged minősít, nem a játékot ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237487) consono válasza vg (#237485) üzenetére


consono
nagyúr

Mondjuk a beszélgetések, meg az összegyűjtött infók nélkül nem csodálom, hogy abbahagytad :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#237488) ProEvoFan válasza vg (#237485) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jónak mondod.
Platináztam. :) :P

(#237489) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Srácok, most egész olcsó a RD2 megéri 8700Ft-ért?

(#237490) Deck válasza Ateszpapa (#237489) üzenetére


Deck
titán

Meg.

PS5

(#237491) vg válasza Carlos Padre (#237486) üzenetére


vg
addikt

Ugyan miért, mert nem tetszett? Megvettem, lehet véleményem róla.

(#237492) malystryx


malystryx
senior tag

Felismertétek a Doom Launch trailer-ben hogy ki a női hang? (nem tudom hogy narrátornak kell -e hívni vagy sem) Nekem első hallásra a SW - Klónok harca sorozatából Assajj Ventress eredeti szinkronhangja jut eszembe. :) Mintha ő lenne.

(#237493) Carlos Padre válasza vg (#237491) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Persze, de az, hogy neked nem tetszett nem jelenti, hogy a játék szar, csak nem neked való.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237494) syler123


syler123
veterán

Ment itt a Warzone-ról hogy majd pixelháború lesz Ps-en. Szerintem teljesen korrekt ennyi játékossal, nekem nagyon bejött eddig a játék. Ps4 pro-val nagyon szépen fut a játék és szerintem a játékosszámhoz képest jól is néz ki. Mondjuk érdekes billentyűzet + egérrel is mehetnek a controlleres ellen...

(#237495) ProEvoFan válasza syler123 (#237494) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Slimen is teljesen rendben van. :K

(#237496) hjtz4t3wrseg válasza nemorino (#237471) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Na látod, EZ igazán humoros !

(#237497) hjtz4t3wrseg válasza vg (#237485) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Elfelejtetted odabiggyeszteni,hogy szerinted ! :(((

(#237498) hjtz4t3wrseg válasza Ateszpapa (#237489) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Van 7-ért is !

(#237499) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

Mint ahogy ugyanennyiért már elérhető a sokak által felmagasztalt "év játéka" is.(Death Stranding)
Elég hamar megunták a rajongók. ;]

(#237500) markknight válasza hjtz4t3wrseg (#237499) üzenetére


markknight
veterán

Hol? Én még mindig 10+ felett látom

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.