Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#237551) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Gyerekeknek kell vennem pár új játékot storeon, mert ez a táv/digitális oktatás 100% hogy nem fog működni, maximum mire kifullad a járvány...

(#237552) wolf13 válasza ProEvoFan (#237551) üzenetére


wolf13
őstag

Addigra talán a tanár is be fogja tudni kapcsolni a készülékeket IT-s nélkül :D

(#237553) ripla válasza sting2 (#237548) üzenetére


ripla
őstag

Köszi, jól hangzik, de a következő szerintem R. F. Kuang - Mákháború könyve lesz. :)

(#237554) Carlos Padre válasza saelin (#237547) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mikor kijött játszottam vele boxon, de valami kritikán alulian gyalázatosan futott.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237555) pulffy válasza ProEvoFan (#237551) üzenetére


pulffy
őstag

Majd küldik a fecebookon, ahhoz értenek a tanítónénik is :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#237556) sting2 válasza S e t h (#237550) üzenetére


sting2
addikt

Végre!
Egy "műértő".
;)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#237557) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Látom most akciós a For Honor játék, de eddig nem sokat hallottam róla. Aki már játszott vele, lécci írja le, hogy szerinte milyen a játék.
Köszi.

Redmi Note 9

(#237558) Deck válasza felixo (#237557) üzenetére


Deck
titán

Régebben még ingyen is volt a ps+ tagoknak :P

PS5

(#237559) felixo válasza Deck (#237558) üzenetére


felixo
őstag

Ez nagyon hasznos infó volt. :(((
Ti direkt írtok be ilyen f.szságokat ?
K.rvára nem ez volt a kérdésem.

Redmi Note 9

(#237560) Ronam válasza felixo (#237557) üzenetére


Ronam
addikt

Én kb 2 órát játszottam vele, aztán töröltem is. Szerintem dögunalom..

(#237561) Wesder válasza felixo (#237559) üzenetére


Wesder
félisten

Ebből mondjuk sejtheted hogy nem feltétlen ér pénzt. De tudod mit? Vedd meg, és próbàld ki. Ha nem tetszik, akkor Í.J.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237562) Deck válasza Wesder (#237561) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#237563) Deck válasza felixo (#237559) üzenetére


Deck
titán

Rá is kereshettél volna a topikba és kaptál volna hasznos infót. Sőt, még várnod se kellett volna és ideges se lennél.. :DDD

PS5

(#237564) markknight válasza felixo (#237557) üzenetére


markknight
veterán

Felejtõs. Haverokkal ideig óráig el lehet hülyéskedni, de kb ennyi van benne. Ilyen 50 órám van xboxon.

[ Szerkesztve ]

(#237565) Steve1207 válasza felixo (#237557) üzenetére


Steve1207
veterán

Nálam is kb 2 óra van benne és törlés. Maga a környezet amúgy szimpatikus, meg gondolkodok rajta néha, hogy majd adok neki ismét egy esélyt, de mindig van más, ami jobban leköt. Az tuti, hogy nem fizetnék érte.

.

(#237566) saelin válasza Carlos Padre (#237554) üzenetére


saelin
veterán

Már nem olyan vészes a helyzet... legalábbis pro-n. Mint írtam is a fov-ot 90--ről 75--re kelett venni, hogy meglegyen egy stabilabb frame. Tényleg szarul portolták ezt aláírom.


felixo
A For Honor nekem nagyon nem jött be. A story unalmas, a harcrendszere idegesítő és amikor én próbáltam bizonyos játékmódokhoz nem is talált játékosokat. Minumum 5+ perc volt a legfelkapottabb játékmód matchmaking-je. Szerintem ps4-en picit halott a játék.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237567) Wesder válasza saelin (#237566) üzenetére


Wesder
félisten

Én Pass-ba kerüléskor próbàltam több mint egy éve. Még DLC meg semmi nem volt hozzà. Lehet adni kéne neki még egy esélyt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237568) Mike válasza felixo (#237557) üzenetére


Mike
veterán

szerintem nem rossz, el kellett volna benne mélyedni, de mindig volt más

(#237569) _drk válasza felixo (#237557) üzenetére


_drk
őstag

Nem lenne ez rossz, de több dolgot is elrontottak.
A játék szép, a karakterek ötletesek, design téren tök jók a pályák és a harcosok.
Viszont a kampány az egy alibi tutorial a rosszabb fajtából.
A gameplay túl van bonyolítva, karakter alkotás nincs, kasztokon belül semmi variációs lehetőség, ugyan azokkal a skillekkel kell menned és nagyon lassan fejlődsz.
A harcot azt nem tudom ki álmodta meg, a mobokat jó gyilkolászni, de a pvp ezzel a 3 pozíciós vívással nehéz is, de legalább nem élvezetes.
De az összes multis dolga gyenge.
Ingyen jó volt akkor rá nézni, és játszottak is vele sokan, de most szerintem pangás van.

(#237570) saelin válasza Wesder (#237567) üzenetére


saelin
veterán

Nekem csak az alapjátékban van már vagy 30+ órám és még mindig megy a fősztori. A lényeg az hogy ne álljatok meg az első végigjátszásnál, mert a másik karakterrel teljesen új élmény átélni a világot. Ráadásul a két karakter története párhuzamosan fut és rengeteg mindent megmagyaráz a secound playthrough. Nem tudom innen ki ismeri a Doctor Who című filmet, de sokszor tiszta olyan hangulata van ezzel a retro-futurisztikus világgal. Igazándiból nem is tudtam hogy van benne story. Úgy voltam vele, hogy olyan mint a Don't starve című játék. Hát nem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237571) felixo


felixo
őstag

Köszi a válaszokat. :R
Akkor keresgélek tovább. Tps lenne jó ... open world ...
Sajnos nem igazán találok nekem valót. :O

Redmi Note 9

(#237572) saelin válasza felixo (#237571) üzenetére


saelin
veterán

- Horizon Zero Dawn?
- Days gone
- Just Cause 4
- Watch Dogs
- Mass Effect Andromeda (ne higgy a review-oknak, lehet nem egy mass effect játék, de egy bazi jó Tps.)
- Red Dead Redemption 2
- Star Wars Battlefront 2 jó multis játék
- The Evil Within 1, de inkább a 2.
- Tomb Raider-ek
- Witcher 3
- Assassin's Creed Odyssey vagy Origins.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237573) felixo válasza saelin (#237572) üzenetére


felixo
őstag

Köszi az ajánlásokat. :R
- Horizon Zero Dawn - Gondolkozom rajta.
- Just Cause 4 - Valamiért nem tetszik
- Watch Dogs - Nem jön be
- Mass Effect Andromeda - Nem jön be
- Days gone - Megvolt, tetszett nagyon
- Red Dead Redemption 2 - Megvolt, tetszett nagyon
- Star Wars Battlefront 2 - Sw világ nem jön be
- The Evil Within 1, de inkább a 2 - Utána nézek
- Tomb Raider-ek - Gondolkozom rajta
- Witcher 3 - Megvan, de nem jön be
- Assassin's Creed Odyssey vagy Origins - Nem az én világom

Redmi Note 9

(#237574) sonyxperias


sonyxperias
csendes tag

Sziasztok.
Ps4-em szeretnem eladni és előtte le akartam formázni.
Én először csak teljes inicializálást csináltam és utánna olvastam hogy először deaktiválni kell.
Akkor visszaléptem a fiókomba , deaktiváltam majd megint teljes inicializálás, így akkor már jó lesz?! És mi a szerepe a deaktiválásnak?!
Előre is köszönöm a választ. :F :R

Üdv. Attila

(#237575) Kendek válasza sonyxperias (#237574) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Deaktiválni PC-ről, böngészőben is tudtad volna. Annyi a lényege, hogy leveszed a PSN fiókodról a konzolt, mint elsődleges PS4-et.

<-ƘƘ->

(#237576) sonyxperias válasza Kendek (#237575) üzenetére


sonyxperias
csendes tag

Értem, néztem a neten is beléptem de nem találtam a fület ahol deaktiválni lehet, na mind1. Akkor így már mehet eladásra? :R

Üdv. Attila

(#237577) Kendek válasza sonyxperias (#237576) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha deaktiváltad és csináltál akár csak egy gyors inicializálást, akkor már nyugodtan adhatod is tovább. :)

<-ƘƘ->

(#237578) sonyxperias válasza Kendek (#237577) üzenetére


sonyxperias
csendes tag

Deaktiváltam és 2x teljes inicializálás.
Köszönöm a segítséget további szép napot :R :R

Üdv. Attila

(#237579) ProEvoFan válasza felixo (#237573) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Far Cry V ?
Far Cry New Dawn ?
Rise Of The Tomb Raider 20 Year Celebration ? 2500ft storeban.

[ Szerkesztve ]

(#237580) Deck válasza ProEvoFan (#237579) üzenetére


Deck
titán

Nem TPS-ek. :N

PS5

(#237581) hombre[EU] válasza felixo (#237571) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Batmanek megvoltak?

Life, Uh, Finds A Way

(#237582) Peace válasza ripla (#237546) üzenetére


Peace
nagyúr

Dicséretes!!! :C

(#237583) felixo


felixo
őstag

Just Cause 4 milyen szerintetek ?
Első 3 kimaradt nekem. Ez TPS és open world is.

Redmi Note 9

(#237584) Ronam válasza felixo (#237583) üzenetére


Ronam
addikt

Nekem az nem tetszett, igazabol egyik resze sem. Egy ido utan nagyon unalmas. Evil Within 2-t, na az nagyon fasza volt! :)

[ Szerkesztve ]

(#237585) KadamQQ


KadamQQ
tag

Sziasztok!
Olyanban szeretnék tanácsot kérni Tőletek, hogy ha veszek egy Sony Playstation 4 DualShock 4 v2 Wireless kontrollert és asztali számítógéppel szeretném használni néhány Steames játéknál, akkor ez a kábel megfelelő választás-e vagy vannak olyan kritériumok, amikre mindenképp oda kell figyelnem? (Hossz, típus, stb..)

(#237586) KaitouP válasza KadamQQ (#237585) üzenetére


KaitouP
veterán

Standard kábel, csak derékszögű az A vég, miért ne lenne megfelelő?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#237587) Wesder válasza KadamQQ (#237585) üzenetére


Wesder
félisten

Bàrmelyik mUSB kàbel megteszi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#237588) KadamQQ válasza Wesder (#237587) üzenetére


KadamQQ
tag

Rendben, köszönöm a válaszokat!
Csak féltem, hogy valamilyen playstation specifikus kell, vagy van olyan paraméter, amire okvetlen figyelni kell, de én is így gondoltam, hogy csak micro usb - usb végű legyen és kész.

(#237589) Wlac válasza felixo (#237571) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha kimaradt, akkor nézz rá a Mad Maxre.

“The wha-"

(#237590) perge666 válasza felixo (#237583) üzenetére


perge666
veterán

Ahogy előttem is írták,énis ugyanezt gondolom a játékról.
Nekem egyhangúak a küldetések.

Wlac : Nekem a Mad Max is egyhangú,lapos volt egy idő után,de inkább ezzel játszanék mint a Just Causeal ha választani kéne.

[ Szerkesztve ]

(#237591) pulffy válasza felixo (#237571) üzenetére


pulffy
őstag

GTA V ? Esetleg...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#237592) perge666


perge666
veterán

Ja,a MudRunnert megvettem amikor kérdeztem róla kedden vagy szerdán.

Eléggé tetszik,igaz még csak a Challenge módot játszom,de már eltöltöttem vele jópár órát.

A Single Playerben mit kell csinálni?
Mert kíváncsiságból megnéztem,de nem adott semmi feladatot,csak mentem össze-vissza.

(#237593) felixo


felixo
őstag

Köszi a tippeket.
Mad max elég régi, azért visszafelé nem szívesen megyek grafikával.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#237594) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Sony Is Planning To Put A Screen On The Dualshock Controller
Hmm :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#237595) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Sziasztok,
Egy hete tértem vissza Xbox-ról, cseréltem a gépet egy az egyben. Ma volt időm játszani vele, viszont az összes játéknál eléggé hangos a gép és mellette van egy ilyen cicergős-darálós hangja, mintha csapágyas lenne a venti.

PS4 Pro 71XXX széria, előtte egy 70XXX szériám volt, 3 évesen adtam el, semmi baja nem volt.

Valaki gariztatta ilyennel már a gépet? Októberig van rá garancia, megvan hozzá a számla és a garancia papír is. Ha jól látom akkor a Hireltech Kft-hez kell vinni?

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#237596) Szabi®


Szabi®
addikt

Psn account walletbe lehet bankártyáról x összeget feltölteni ? mondjuk van 9 ezrem az accountba és 11 ezer a játék....2 ezret hozzá tudok adni ? Köszi a választ :R

(#237597) RangerFox válasza Szabi® (#237596) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, tudsz pótolni vele.

(#237598) saelin válasza Carlos Padre (#237594) üzenetére


saelin
veterán

Felőlem, csak akkor tegyenek alá akkut.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237599) Tegla80 válasza perge666 (#237592) üzenetére


Tegla80
addikt

Jah, az orak azok csak mennek majd bele ha elkap es raszanod azt a sokat amit ra lehet. Viszont ez egy 1szeru jatek es csak annyi a feladat,h fat vigyel a fureszuzembe a kulonbozo palyakon.(kozben garazst epits es felderitsd a terkepet,h konnybb legyen a dolog es a haladas a nehez terepen).Meg vannak az emlitett challenge modok es kb ennyi.(meg ha trofeazol akkor par mellekkuldikent felfoghato cumis feladat. Pl terkepnezes nelkul csinald meg az 1ik palyat..... ahoz mar sac/kb ismerni kell. :K es meg hasonlok. :DDD )
A challange az singli feladat es En pl azokkal kezdtem,h megtanuljam a gepek kezeleset/iranyitasat.
Nem atomfizika igy ha mindent megcsinalsz max csillagra akkor kb mar lesz fogalmad az iranyitasrol a daru hasznalatarol es arrol,h a csorlo mekkora kincs (huzni es igy haladni is).
Viszont En azt mondom,h magat a jatekot online tarsakkal es hc modban csinald(ha kilep a host mentodik a palya es ujratoltod host-kent es mehetsz tovabb) ,mert normalban nem is adja meg az osszes trofeat es jatek szemponjabol a hc a kihivas es az amikor a sár az sár es megfog es szenvedsz mig atjutsz.....van,h percekig gyurod es erzed,h haladsz es a vegen kijutsz,de van,h nem es tenyleg huzni kell massal/masnak.Mikor a viz az viz es a jarmu ami belemegy azt lehet elviszi a sodras es elmerul es nincs tobbe plusz ha rakott volt akkor rakomany kuka...vissza a garazsba es onnan ujra a cumidagonya,h eljuss oda es tovabb ahova tartottal. Egyedul hosszu es soxor nehez is par palya, plus kell mindig uzemanyagutanpotlas(ha jatszol majd megerted.....az itt nagy kincs 40-50l-es fogyasztas mellett :D ) vagy csak mas aki kihuz a xarbolsarbol.
Plusz ne automatan jatsz hanem kezivaltoskent....ugy az 1es sebesseg az 3fokazatban adagolhato majd hosszu 1es igy ennyi es igy kozlekedj.Ez a leggyorsabb a sarban...... probalkozhatsz auto-val,de az ossze vissza valtogat....ha multizol latod a haladasi tempon,h ki auto es az aki kezi modban jatszik....haladosabb es hatekonyabb kezivel.
uhh csak epp belekezdtem,de mar egy kazallal irtam,pedig tuti van jatekteszt is szebben,jobban leirva szval ennyi.Jatszd es meglatod/megtanulod :DDD (,de ha gondolod vegyel fel baratnak es segitek is ha latom,h mudrunner megy nalad. ;) )

Krisz0630
nekem uccso szerias(ha 7216-tol nincs ujabb kint meg) gepem van es a kezdetek ota cicereg....jatek fuggo,h hol mennyire es menuben nema alapban,de ilyen.Tobb ilyen gep lett/van megemlitve itt is ha koveted a topikot ,viszont azt,h ez miatt valaki gariztatta olyat nem olvastam. Szval arrol sztem nincs tapasztalat,de lehet tevedek.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#237600) Steve1207


Steve1207
veterán

GoW platina, Odin varjai meg rohadjanak meg :D Komolyan mondom, aki ezt kitalálta... A maxolással lehet többet töltöttem, mint anno az egész játékkal.
(#237601) EczkE: hát már az alapján csináltam a varjakat, meg a hiányzó 4 ereklyét, így is sok volt már

[ Szerkesztve ]

.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.