Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westlake


westlake
félisten

igeretes dolognak tunik: [link]

Play nice!

(#2) Viewsonic


Viewsonic
aktív tag

ez mi is pontosan ? közbe most regisztrálok be de azér néhány szót mondhatnál róla :R

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3) Muréna válasza Viewsonic (#2) üzenetére


Muréna
őstag

''Jelszóval védett online fájltároló.''
gondolom valami ftp szerűség lehet, de majd westlake kijavít ha nem így van :)

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#4) westlake


westlake
félisten

az en olvasatom szerint ingyenes tarhely, ahova fajlokat lehet feltolteni, majd azokat igeny szerint megosztani a tobbiekkel..

Play nice!

(#5) Nabu


Nabu
aktív tag

Kár, hogy még magyar nyelven nem elérhető a szolgáltatás...

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#6) harylmu


harylmu
őstag

Valaki bízta már rá az életét?

Én egyelőre csak tesztelem. Rádobok néhány elhanyagolható anyagot és ha 1 hónap múlva is szépen elérhető, akkor talán tovább megyek...

(#7) CsodaPOK válasza harylmu (#6) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Márciustól használom a sulis cuccaim backupjaként, eddig minden megvan ;)

(#8) harylmu válasza CsodaPOK (#7) üzenetére


harylmu
őstag

Ok, kösz. :)

(#9) moonman válasza harylmu (#6) üzenetére


moonman
titán

megjelenés óta használom, jelenleg 3,5 GB-nyi anyagom van fent, nincs semmi gond.

Hotmail-en is ott figyel 2001 óta a teljes levelezésem, ott sincs semmi gond. :)

(#10) harylmu válasza moonman (#9) üzenetére


harylmu
őstag

Rendben, kösz.

(#11) harylmu válasza harylmu (#6) üzenetére


harylmu
őstag

Nagyon király, csak sajnos lassú a letöltés sebessége.

(#12) moonman válasza harylmu (#11) üzenetére


moonman
titán

szerintem nem vészes. ez 4 megás, terhelt céges hálózaton készült:

(#13) harylmu válasza moonman (#12) üzenetére


harylmu
őstag

nálam gyakran belassul 60 kb/sre

(#14) moonman válasza harylmu (#13) üzenetére


moonman
titán

előfordul, de eddig elég ritkán vettem észre. talán peched van. :)

(#15) CsodaPOK válasza harylmu (#13) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Nálam most átlag 430K-val jött le egy 50 megás fájl. Netem tudna többet is.

Helyileg kitudja hol tárolják ezeket a fájlokat. Lehet, hogy a szolgáltatódnak kevés külföldre a sávszélessége.

[ Szerkesztve ]

(#16) harylmu válasza CsodaPOK (#15) üzenetére


harylmu
őstag

Kár, hogy nekem kell hozzájuk alkalmazkodnom.

Amúgy 150 mega anyagom van fent mióta először beírtam a topikba. Egyelőre tetszik :)

Ja és az 50 megás feltöltési határ nem egy jó pont..

[ Szerkesztve ]

(#17) CsodaPOK válasza harylmu (#16) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

50 mega igazából nem probléma. Ha valami nagyobb, azt rar-ral feldarabolod, áthúzod és feltöltöd. Inkább letöltésnél van a baj, hogy egyesével kell mindegyik darabot letöltögetni. :((

(#18) moonman válasza CsodaPOK (#17) üzenetére


moonman
titán

letöltheted egyben zipként is, mondjuk egy ideig eltart, mire összecsomagolja neked.

és csak, hogy gizdázzak ;]

[ Szerkesztve ]

(#19) CsodaPOK válasza moonman (#18) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Hmm, erről tudnál bővebbet mondani? Én még nem találtam rá erre a zipes megoldásra.
Tehát van egy mappám, amiben van 20db ~50 megás rar fájl. Ezt a mappát egyben le tudom tölteni?

(#20) moonman válasza CsodaPOK (#19) üzenetére


moonman
titán

(#21) CsodaPOK válasza moonman (#20) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Hmm, nekem ilyen menüpont nincs. Lehet, hogy ez csak képeknél van?

Szerk.: képeknél csak a letöltés a windows fotótárral lehetőség van.

Szerk2.: átraktam a nyelvet angolra, így már van letöltés zipként :)

[ Szerkesztve ]

(#22) petrusz82


petrusz82
aktív tag

Ajánlom figyelmetekbe a Gladinet Cloud Desktop nevű programot.Ez becsatolja nekünk a Windows Sajátgépbe az online tárhelyünket, mint egy sima meghajtót.

[link]

(#23) harylmu válasza petrusz82 (#22) üzenetére


harylmu
őstag

Mennyi a feltöltési és letöltési sebességed benne?

(#24) petrusz82 válasza harylmu (#23) üzenetére


petrusz82
aktív tag

Letöltés 300 és 350 KB közt mozog.Feltöltés pedig 120 körül van.De ez a max feltöltési sebességem is egyben,mert csak ennyit tud a netem.Viszont a letöltést a rendesen korlátozzák.Ennyit enged a Microsoft tárhelye.Az Adrive tárhelyet is megnéztem,ott kicsivel ennél is lasabb.Pedig jó volna ha gyors volna,mert ott 50 GB-ot adnak.

[ Szerkesztve ]

(#25) harylmu válasza petrusz82 (#24) üzenetére


harylmu
őstag

Tehát a max-ot kihasználja. Jól hangzik.

(#26) harylmu válasza harylmu (#6) üzenetére


harylmu
őstag

Jelentem, hogy tökéletesen működik. Volt egy képek mappám 500MB, rányomtam hogy letöltés zip-ként és nagyon szépen lejött.
Csomó backup cumóm fent van és tényleg nagyon jó.

szerk.: ja amúgy, Gladinettel töltök fel és azzal sincs baj. ráadásul a supportjuk figyelemre méltó

[ Szerkesztve ]

(#27) atsil


atsil
tag

Hello!

Az lenne a kérdésem, hogy a SkyDrive-ra feltöltött dokumentumokat, egyéb fájlokat törlik-e valamennyi idő után (pl 30 nap, fél év, stb)? Esetleg, ha nem volt megnyitva/letöltve, stb? Vagy fizetni kell, hogy "örökre" fönt maradjanak a fájlok?
Mennyire megbízható backup tárhelynek?

Ezt használja valaki? Jól működik? Windows Live Devices and Sync - Sync

[ Szerkesztve ]

(#28) harylmu válasza atsil (#27) üzenetére


harylmu
őstag

Olvass egy kicsit vissza.

"fájlokat törlik-e valamennyi idő után (pl 30 nap, fél év, stb)"

Ilyenről szó sincs, teljesen megbízható.

(#29) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Win7 alatt használom a skydrive klienset. Megoldható valahogy az, hogy ne szinkronizálja az adatokat, hanem csak felöltésre használja? Vagy csak bizonyos dolgokra használja feltöltésként, más esetekben meg szinkronizálja?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#30) Gabás válasza Speeedfire (#29) üzenetére


Gabás
addikt

én egy másik klienst, az említett gladinetet használok, azzal igen:)

[ Szerkesztve ]

(#31) Воланд válasza Speeedfire (#29) üzenetére


Воланд
titán

amit az ms most kiadott azzal meg (?) nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32) Speeedfire válasza Gabás (#30) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Anno próbáltam, de nem jött be, mert használja a 80-as portot. Az meg kell nekem az apach-nak. :)


woland_y2k: Szomorúan hallom. :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#33) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy csináltam egy céges drive-ot. A probléma ott kezdődik, h csak 1Gb a tárhely...
A másik problémám: hogyan lehet beimportálni a saját gépbe azt a mappa struktúrát, ami a netes felületen van.
Ez nagyon jó lenn, mert így mindig a böngészőn keresztül kell dolgozni ami nem olyan kényelmes mint egy mappát megnyitni.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#34) harylmu


harylmu
őstag

úú, most látomm, hogy 25 gigáról 7re csökkentették a felhasználható területet. egyébként akinek mondjuk 10 giga volt fent alapból, azzal mit kezdtek? (nekem szerencsére csak 5)

[ Szerkesztve ]

(#35) Sweet Lou 6 válasza harylmu (#34) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

ki lehet (lehetett?) terjeszteni ingyenesen ismét 25GB-ra, csak be kell menni a "Manage my storage"-ba.

sweetlou6.wordpress.com

(#36) harylmu válasza Sweet Lou 6 (#35) üzenetére


harylmu
őstag

(#37) Sweet Lou 6 válasza harylmu (#36) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

aha akkor már nem ingyenes. mikor bevezették ezt a csökkentést, akkor 1-2 hétig ingyenes volt: [link]

sweetlou6.wordpress.com

(#38) #41133696 válasza Sweet Lou 6 (#35) üzenetére


#41133696
törölt tag

Régi tagoknak most is megvan a 25 GB , pl nekem is 25 GB áll rendelkezésre.

(#39) Sweet Lou 6 válasza #41133696 (#38) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

nekem is 25 van, ezért is ajánlottam bizakodva :)

sweetlou6.wordpress.com

(#40) janos1988


janos1988
addikt

Azt nem tudjátok miért törlődik (wtf :F ) az online tárhelyről is a feltöltött fájlok ha a John -> SkyDrive helyi mappából kitörlöm a fájlokat?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#41) btudos válasza janos1988 (#40) üzenetére


btudos
veterán

Mert az egy szinkronizációs mappa, ott ugyanazt a tartalmat látod, amit a webes felületen, szinkronizál minden a mappában elvégzett tevékenységet, ez a lényege a dolognak :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#42) janos1988 válasza btudos (#41) üzenetére


janos1988
addikt

De minek tölti le ha azért töltöm fel, hogy legyen helyem :F

Illetve akkor miért törli a feltöltött dolgokat akkor, amikor a helyi mappában kitörlöm őket. A logikus az újra letöltés lenne, nemde?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#43) Sweet Lou 6 válasza janos1988 (#42) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

ne használd az app-ot, az nem tud mást.

sweetlou6.wordpress.com

(#44) janos1988 válasza Sweet Lou 6 (#43) üzenetére


janos1988
addikt

Ennyi. köszi. Ez eszembe nem jutott volna.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#45) #16820480


#16820480
törölt tag

azt hogy lehet megoldani, hogy a skydrive-ra feltöltött cuccokat megosszam valakivel úgy, hogy az ő gépére le tudja szinkronizálni a skydrive app, és megfelelő jogosultságot tudjak neki adni (olvasni és/vagy szerkeszteni)? jelenleg a feltöltés megy, a webes felületen megy a megosztás is, de így halom linket elküld a célszemélyeknek, ami nem túl praktikus...

(#46) #16820480 válasza #16820480 (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

Up :R
Nem lenne benne ilyen funkcio...?

(#47) ronaldo válasza #16820480 (#46) üzenetére


ronaldo
őstag

Ez már inkább Dropbox feature. Lehet később megjelenik a skydrive-nál is hasonló, de egyelőre nincs sajnos.

Ahogy sajnos az sincs, hogy bizonyos mappákat kivegyek a folyamatos szinkronizálásból, úgyhogy szépen lassan törlésre kerül a microsoft saját appja.

(#48) StLui


StLui
veterán

Én most elég lelkes lettem, van 25GB-om és elkezdtem felrakni az összes fényképet, kevés is a hely hozzá. Egy gépre telepítettem a skydrive appot, és ez a helyi mappa a picasa mappája is, ez azért fontos mert picasa-val megcsináltam az összes fénykép arcfelismerését, ezrt azt szeretném tovább használni. Családdal így elég könnyű megosztani a fényképeket, tetszik :) jó lenne sok más is, csak nincs ekkora tárhely hozzájuk.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#49) Воланд válasza #16820480 (#46) üzenetére


Воланд
titán

nincs. :(

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) StLui válasza StLui (#48) üzenetére


StLui
veterán

Egy ötlet jól jönne, két live accountom van (össze is vannak kötve), mindkettőhöz megvan a 2x25GB tárhely, lehet kétszer telepíteni a skydrive appot? fontos hogy meglegyenek a gépen is a képek, mert a picasa csak abból tudja kezelni őket és egybe nem férek el, mert most kb 30GB fényképem van.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.