Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

7650 ❤

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) IQfályter


IQfályter
tag

Köszönjük a tesztet Bog :R
Jó telefon de nem igazán fogott el az az érzés mint annó pl a Honor 8 esetében. Az ár nagyon el van szállva. Van még mit csiszolni a szoftveren. Inkább egy Galaxy A52 s jelenleg. :)

(#3) Alogonomus


Alogonomus
őstag

"magyarán rajta van a komplett Google szolgáltatáscsomag. És ez már nem is fog róla eltűnni, ha esetleg úgy alakulna, hogy a Honor is egy döntés nyomán felkerül az embargós listára, az már a Honor 50-et nem érinti."

Ennek azért ellentmond az itteni cikkben szereplő állítás: "az FCC júniusban olyan előzetes döntést hozott, amely szerint a korábbi engedélyek (eszközökkel kapcsolatban) is visszavonhatóak a kínai cégektől"

Nyilván ez nagyon durva lépés lenne, de amennyiben beigazolódna, hogy csak a GMS licencek miatt történt egy látszatszétválás, akkor pikk-pakk visszavonhatják utólag is a hozzáférést.

(#4) mjani1172


mjani1172
addikt

Jó a teszt, mindent leírt.
Nem lesz egyszerű, sőt, szvsz nem is fog majd csúcsokat dönteni.

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Ez max a szolgáltatóknál lehet nyerő, ahol a Huawei helyét betömik.

Független piacon annyi konkurens van, hogy nincs esélye sem.

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#6) haiduo82


haiduo82
aktív tag

Nekem tetszik a kameraelrendezés, de ennyi. Bőven túlárazott.

"Együtt vagyunk senkik"

(#7) Plug Life


Plug Life
senior tag

Honor és Magor fia vagyok én

(#8) scyllarus


scyllarus
veterán

Én most állok át Honor cuccokról Xiaomira.
Jó pár évig nem is fogok visszatérni, akármit is kínálnak, amíg nem látszik tisztán, hogy hajlandók változtatni a korábbi (nem)frissítési stratégiájukon.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9) yuing


yuing
őstag

Vajon a droid 11 alapú Magic UI 4.2-t kidobják a régebbi Honorokra is? Ilyesmi nem került esetleg szóba? :)

Maga a telefon külsőre tetszik, de ennyiért jobb opciók vannak, ahogy a cikkben részletezve is lett. A Xiaomi 11T említhető még, az kimaradt.

[ Szerkesztve ]

(#10) trouble válasza scyllarus (#8) üzenetére


trouble
senior tag

Jaja, a Xiaomi - tól meg kitéped a hajad, de ne nekem legyen igazam!
Én most egy Honor 20-at használok, elképesztően "esemény" mentes a Xiaomi után!
Minden működik, csak úgy mókolás nélkül! :Y

yuing+1

[ Szerkesztve ]

(#11) joey04


joey04
titán

Hát ez nem váltja meg a világot.

(#12) doooo


doooo
veterán

Milyen ironikus az ezzel a mobillal szinte mindenben megegyező (és itt már a bevezetőben is negatívan felemlegetett) Nova 9 "PR" cikkét látni pár sorral lejjebb, a főoldalon.
Az mindenesetre biztos, hogy nincs tudás, amit elő kellene csalogatni, egyik modell esetén sem. A kamerák tudását meg jobb ha inkább azonnal visszazavarjuk.

(#13) janeszgol válasza scyllarus (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Őszinte leszek én kerülöm mostanában a Xiaomit. Nem tudom mennyire jársz jól ezzel a cserével. Mármint elhagyod a Huawei/Honort az oké, hiszen gyakorlatilag nulla a jelenléte, de Xiaomira váltani...

[ Szerkesztve ]

(#14) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Na ez így égés lesz. bye-bye Honor

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#15) Mezcal


Mezcal
addikt

B20? Jack? Swipe? Rádió? Ha nincs felejtős.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#16) Max_218 válasza janeszgol (#13) üzenetére


Max_218
tag

Én is egy Honor10-ről váltottam 2 év után, 1 éve xiaomi 10T PRo-ra. Elötte pedig Galaxy s4 volt 6évig.
Mik ezek az ellenérvek? pusztán csak kiváncsi vagyok.
1-2 év múlva iphone vonalra akarnék menni,de lehet maradok a xiaominál.

(#17) Viktor0610 válasza janeszgol (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"de Xiaomira váltani..."
... teljesen jó döntés. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#18) Mezcal válasza janeszgol (#13) üzenetére


Mezcal
addikt

de Xiaomira váltani...

Az a jó döntés,. ahogy én is jól döntöttem 2 évvel ezelőtt... :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#19) hemaka


hemaka
nagyúr

Látom a kínaiaknál még mindig nem fogyott el a hajlított szélű üveg. :DDD

(#20) Graphics válasza Mezcal (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Miért ne lenne B20? Hisz nemzetközi piacra szánt termék... :) Olvasd el!

@janeszgol: Szerintem el tudja dönteni mindenki, hogy mire vált. Az ő döntése, nem a tiéd :)

[ Szerkesztve ]

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#21) Sgr_A válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


Sgr_A
addikt

Simán váltanék xiaomira ha nem a miui lenne rajta
A mokólásból meg már kinőtem
A driodról egyet vallok hardverből nem kell exynos szoftverből meg miui
A kedvencem a kirin emui verzió volt, jó teljesítmény kiválló üzemidő, a csúcs telókban is volt infra, egy jó ideig aktív dual sim is volt

Magic 6 pro

(#22) doooo válasza Graphics (#20) üzenetére


doooo
veterán

Hol láttál olyat, hogy bárki kijelentette volna, hogy márpedig végső soron ez nem mindenkinek a saját döntése?

(#23) Graphics válasza doooo (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

:U Biztos akarjuk mi ezt? (Nem)

Én megkértelek privátban, hogy kerüljük egymást. Kitartanék ezen az álláspontom mellett. Nem kedvelem a szőrszálhasogatást, mert ha mindenképp be akartál szólni... akkor legyél vele boldog.

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#24) Sgr_A


Sgr_A
addikt

A telóhoz, ennyi pénzért biztos nem kéne Bog jól írta ennyiért ez nem alternatíva (meg annak sem aki szertei a huawei/honor telókat)
De a hajlított kijelző miatt még sokkal kevesebbért sem
Inkáb s20 fe vagy olcsobban a52
vagy opo 8t
akinek szimpi a miui annak mi11 lite 5g

[ Szerkesztve ]

Magic 6 pro

(#25) akaido válasza scyllarus (#8) üzenetére


akaido
addikt

Jó pár év óta Huawei telefonjaim voltak(vannak), de ha mostani Nova2 megadja magát, valami 6" alattit kellene találnom(de az már nem a Huawei-Honor párosból lesz), mert már szinte minden új Dr.Oidos 6és feles.
Na iszok is egy felest...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#30) viharhozo válasza Graphics (#5) üzenetére


viharhozo
addikt

2019. februarjaban 210k volt a View 20. Oktoberben a Telekom elofizetes nelkul mar 100 alatt adta, 2020 tavaszan a vele gyakorlatilag egyezo Nova 5-ot meg 50-ert szorta ki. Szoval varhatoan fog ez esni sokat.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#32) esoember


esoember
csendes tag

Nem igazán értem a Honort! Újra meg akarják vetni a lábukat itthon, nyomulnak ezerrel, még magyar nyelvű honlapot is csinálnak, promózzák ezerrel ezt az 50-es telót, látszódik, hogy sok energiát (pénzt) feccölnek az egészbe, és kidobnak rá egy 190 ezres nyitóárat! Hogy mi?! :-) Ha már ennyit energiájukba volt a Magyarországi nyitás, igazán tudhatnák, hogy ez a piac rohadtul árérzékeny! Ez a telefon, ezzel a specifikációval egyszerűen nem ér ennyit! Valószínűleg ezt ők (Honor) is tudják (a vevők mindenképpen),talán csak a csodában bíznak. Esetleg, hogy bekerül a Telekomhoz/Vodafonhoz, és ott akcióval kiszórnak belőle valamennyit!
Én a magam részéről nem is igazán drukkolok a Honornak hogy sikeres legyen, mert ködösítést, csúsztatást, és megtévesztést érzek a Huawei-ből való kiválásuknál!
Meglátjuk mi lesz velük!

[ Szerkesztve ]

(#33) Aryon87


Aryon87
félisten

Ideje volt már a Honornak villantani, de jobb lett volna ha a Pro-t is hozzák európába, így ezzel már tökön is rúgták magkat. Szép és mutatós, meg hurrá van Google rajta és ennyi. Engem a kamera része érdekelt leginkább, de sajnos csalódás. Páromnak volt Honor20Pro-ja, az megeszi ezt, de merem állítani, hogy a sima Honor20 is. Se a 108mpx, de a 12mpx felbontású nem adja amit kellene, a hardver megvan, a szoftver csúszott meg nagyon. Remélhetőleg kap egy jókora frissítést, mert ez jelen formában nulla. Ennél jobbat lő a Samu S20FE , és a Xiaomi 11T/11T Pro is, ahogy e kettő jóval jobb vétel is.
Remélem a Magic3 széria már jobbat gurít, csak jönne már EU-ba... Sokat várok tőle. Ha az is bukik, akkor Xiaomi vagy Samsung a további utam jövőre.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#35) spect80 válasza Sgr_A (#21) üzenetére


spect80
senior tag

"A driodról egyet vallok hardverből nem kell exynos szoftverből meg miui"

Ez tetszik. :) bennem is hasonló gondolatok körvonalazódnak az idei tapasztalatok alappján

(#36) yuing válasza spect80 (#35) üzenetére


yuing
őstag

Na aggódjatok, a MIUI 13 hibamentes lesz, legalábbis ezt ígéri a XIaomi. :) Meg is csúszott...

(#37) gusthy válasza Alogonomus (#3) üzenetére


gusthy
veterán

Az FCC engedélynek ehhez semmi köze.

(#38) Bambi80


Bambi80
tag

Nekem egy Huawei Mate 10 prom van, 3 éves és most gondolkodom a cserében. Régóta márkahű (Honor/Huawei) vagyok, előtte Honor 8asom volt. Természetesen meg várnám a szolgáltató ajánlatát és hűségidővel venném. Nagyon tetszik a telefon, de egy kicsit elbizonytalanítottatok...

(#39) gusthy válasza Bambi80 (#38) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem is tetszik. Ne hagyd magad a sötét lelkű xiaomisok által megtéveszteni :D

(#40) Francia91 válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Francia91
veterán

Az én szívemet is az dobogtatta meg az egész cikkből :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#41) Alogonomus válasza gusthy (#37) üzenetére


Alogonomus
őstag

Minimum ott érintett az FCC, hogy az USA mobilhálózataira felcsatlakozhatnak-e a Honor telefonok.

(#42) Aryon87 válasza Bambi80 (#38) üzenetére


Aryon87
félisten

Veheted, de hasznaltan egy P30Pro, vagy Honor20Pro jobb vetel lenne. Ha fontos a kamera, ebben oriasit fogsz csalodni. Mondom ezt regi M10Pro, P30Pro tulajkent es Honor20Pro is volt paromnak.
S20Fe jobb valasztas.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#43) Bambi80 válasza Aryon87 (#42) üzenetére


Bambi80
tag

A kamera az fontos, minimum azt a minőséget hozza, amit a mostani mate 10 pro

(#44) Bambi80 válasza gusthy (#39) üzenetére


Bambi80
tag

Xiomit semmi esetre sem vennék 😁

(#45) Aryon87 válasza Bambi80 (#43) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor felejtsd el ezt a telot. Bar a MA fototesztek nem mindig jok (neha ugy hiszem, a feltoltooldal szar amit hasznalnak a sracok), mielott megrendeled, egy MM-ben gyozodj meg rola hogy milyen. YT tesztek alapjan remek, de kerdes, picit belenagyitva mennyire esik szet a kep (pl. egy utcanevtabla megtekintese eseten)

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#46) janeszgol válasza doooo (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi!
Én felőlem mindenki azt vesz, amit akar, pláne ebben a márka-ínséges időben. (Csalóka a 8-10-12 gyártó, mivel többük egy céghez tartozik. Tehát a Xiaomi, Poco, Redmi az egy, Oppo, Realme az egy, stb.)

(#47) Bog válasza Aryon87 (#45) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

FTP-vel toljuk fel a képeket a szerverre bitre abban a méretben, mint ami a telefonról kijön, csak a fájlnevet írjuk át.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#48) Aryon87 válasza Bog (#47) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm.. Csak azért írtam, mert ami képek a tesztekben vannak, illetve az adott telefonnal a Fotók, videók mobillal fórumon, sokszor teljesen más a képminőség. Akkor ez ilyen.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#49) Lacee04


Lacee04
tag

Nem rossz telefon ez egyébként. Nekem P30 Pro-m van és vártam a Honort hogy előjöjjön az 50es szériával. Van amiben jobb mint a P30 Pro ( 120 Hz, 5G, kicsivel nagyobb kijelző) de összességében nem éri meg cserélni rá. Esetleg ha kihoznák a Pro vagy Pro+ változatot is európában. P30 Pro tulajként nincs igazán mire cserélni, egyrészt nem éri meg mert még mindig tökéletes a telefon minden szempontból (és ez sokat elmond a telefon nagyszerűségéről) , másrészt meg nincs igazán mire, Samsungot nem veszek az UI miatt, Xiaomi szintén nem bejövös, iPhone lehetne de nem annyira csípem az iOS-t. Huawei/Honor-nak ez az EMUI kezelőfelülete viszont nagyon tetszik, ezért talán jövőre egy Honor 60. ( Google kell :D)

(#50) yuing válasza Lacee04 (#49) üzenetére


yuing
őstag

Pedig az EMUI - MIUI majdnem megegyezik. Funkciókban, kinézetben mint két tojás. Annyi különbség van, hogy a Xiaomi rendszere jobban megköveteli a felhasználó beavatkozásait. :) Megfelelően be kell állítani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.