Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218551) Deck válasza sp8787 (#218550) üzenetére


Deck
titán

:Y :C

PS5

(#218552) bagyulajuve válasza sp8787 (#218550) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jajj :DDD

Resistencia eterna

(#218553) Wesder válasza S e t h (#218540) üzenetére


Wesder
félisten

Most miért kell sértegetni .LnB-t?
Biztos nem osztozik mert ultranyírònak van X-e is. (àllítólag)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218554) Deck válasza Wesder (#218553) üzenetére


Deck
titán

Akkor megkapjátok, vidd az xbox one topikba.. ;]

PS5

(#218555) Wesder válasza Deck (#218554) üzenetére


Wesder
félisten

Jajj ne!!!:O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218556) hombre[EU] válasza sp8787 (#218550) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azé' megpróbáltam az ámokfutók linket is :DDD validnak tūnt

Life, Uh, Finds A Way

(#218557) Tdizsolt válasza sp8787 (#218550) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

;] az első trailer üt. Gyerekkoromban 1000x hallottam, fater kedvence volt... :C :C

Psn ID: Tdizsolt

(#218558) .LnB válasza Wesder (#218553) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért van abban valami szép, hogy S e t h pont az Ultra csávóhoz hasonlít. Mikor őt b*zizta le multkor, és én voltam az egyetlen aki kiállt mellette. Csak gondolom, hogy nem olvasta mielőtt törölték az egészet.

Egyébként meg, hivatalosan, és nemzetközileg elhatárolódok Ultranyírótól. De a vicc az, hogy egyetlen barátomat leszámítva, mindegyiknek Xbox-sza van. Mondjuk állandóan zaklatnak is, hogy talizzunk. Hiába írom nekik, hogy most nem érek rá mert épp van egy jatek, akár exkluzív amivel játszok. Számukra ez ismeretlen fogalom. 😈

Hétvégén kérdeztem is az egyiket, hogy jatszogattok valamivel? Azt mondja nem. Hát mondom nem meglepő. De mondom ott a Gears5, az se? Áhh az se.. Elszoktak már az ilyentől. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218559) Deck válasza .LnB (#218558) üzenetére


Deck
titán

"egyetlen barátomat leszámítva, mindegyiknek Xbox-sza van."

Igen, PS-en nyomom ;]

PS5

(#218560) .LnB válasza Deck (#218559) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mármint valódi barát. Nem haver, képzelt barát, Friend list, forumos haver meg ilyenek. :D Te a punkpopsuperstar ps-es fórum haver vagy csak. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218561) Wesder válasza .LnB (#218558) üzenetére


Wesder
félisten

Nézd neg b+... Kiàllok mellette, erre csak odaszúr hogy szar a zikszboksz mert a haveroknak az van és unatkoznak.:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218562) .LnB válasza Wesder (#218561) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

😂😂

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218563) sp8787 válasza hombre[EU] (#218556) üzenetére


sp8787
addikt

Mert valid is! :K
Nem lehet minden trailer olyan tre mint pl. ez:

Monster Hunter World: Iceborne - Japanese TV Commercial

Szukseg van az igazi muveszetre! :DDD

"Mha nahno mha nahna rikho! Ihni Kohei!"

(#218564) Deck válasza .LnB (#218560) üzenetére


Deck
titán

"punkpopsuperstar ps-es fórum haver"

Remekül hangzik :P

PS5

(#218565) vonSux válasza .LnB (#218527) üzenetére


vonSux
őstag

“Látod, nem akarok nyalni..” Nem akarásnak nyögés a [link] ;]

(#218566) sp8787 válasza .LnB (#218064) üzenetére


sp8787
addikt

A vegen igazad lesz!
Kezd alakulni ez a sopres! ;]

(#218567) .LnB válasza sp8787 (#218566) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

48 perc van még hátra. De hát épp most lett vége a 7th tetejének. És bazki... Akar mennyire is elcsépelt, találó ide a híres "Houston baj van" mondat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218568) Bogyi007 válasza Lackooo84 (#218541) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én ígérem hogy nagyon óvatos leszek, pedig még kutyám sincs... :DDD :DD ;]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#218569) Zoleee83 válasza sp8787 (#218550) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ó b+ sikítva röhögtem fel! 😂😂😂
Mi lett ma este mindenkivel? 😀

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#218570) hyggelig válasza sp8787 (#218563) üzenetére


hyggelig
senior tag

Hangosan felröfögtem. :D

A csodás japán reklámok :DDD

Szerk: látom, nem csak az én kedvem lett jobb a videóktól :)

[ Szerkesztve ]

(#218571) saelin válasza nFlex (#218510) üzenetére


saelin
veterán

Sajnos semmi mód nincs rá, hogy működő rendszer nélkül hozzá tudj férni a mentéseidhez. Még ha kiveszed a hdd-t, akkor sem tudsz vele mit kezdeni, mert a ps4 titkosítja a fájlrendszerét. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218572) modflow


modflow
veterán

Azt írják, a TloU 2 késése hatással lesz a Ghost of tsushima megjelenésére is, de nem lesz belőle PS5 játék...

Én azt hittem, hogy az alapból csak PS5-ön lesz, olyan brutálisan szép.

Most akkor az tényleg lesz PS4-en????

(#218573) Deck válasza modflow (#218572) üzenetére


Deck
titán

Hivatalos az, hogy lesz PS4-en..

PS5

(#218574) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Breakpoint:
Ubisoft boss Yves Guillemot says that "critical reception and sales during the game's first weeks were very disappointing".

Ezzel egy időben jött a hír, hogy a Watch Dogs Legion, Gods & Monsters, Rainbow Six: Quarantine megjelenése is el lett tolva.

szerk.: Utóbbit l.skywalker tegnap már írta is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218575) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valaki szemfüles volt és a Bethesda figyelmetlenségét kihasználva lecsapott egy-két Fallout domain-re.
Jól is tette.

[link]

:D

Ráadásul a Scrapbox, amit az előfizetéssel kapnak a játékosok, full bugos, és minden cuccodat bukhatod miatta. [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218576) tboy93 válasza .LnB (#218575) üzenetére


tboy93
nagyúr

:C

(#218577) Deck válasza .LnB (#218575) üzenetére


Deck
titán

Nagyon kevés játék van amire a "hulladék" jelzőt lehet mondani. De ez az.

PS5

(#218578) .LnB válasza Deck (#218577) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azt nem értem, hogy ha a No Man's Sky-nál még a brit versenyhatóság is vizsgálódott, csoportos perek indultak a fejlesztők ellen. Akkor itt miért nincs semmi ilyen?

Főleg úgy, hogy a Fallout nálam (lehet, hogy) top 5 franchise. Mármint ötletre, stílusra stb. Miket ki lehetne hozni ebből a világból?! Belegondolni is félelmetes. És akkor itt ez a 76... Már a 4-et se szerették a keményvonalas fanok. Én csíptem. Sőt sokszor írtam is, hogy még egy olyan Fallout játékra is tökre vevő lennék, ami a katasztrófa előtt játszódik. Az a '60-as évek alternatív Amerikája is ötletes.

Sajnos van egy pár franchise ami nagyon rossz kezekben van. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218579) marilllyo válasza .LnB (#218578) üzenetére


marilllyo
veterán

Tényleg! Toltad azóta a No Man Sky-t? Egyre jobban kacérkodom a gondolattal... Két dolgot hallani róla folyton... Egyre olcsóbb sale-k alatt és, hogy egyre több minden van benne...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#218580) .LnB válasza marilllyo (#218579) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Júliusban eladtam. De nem azért mert rossz volt. Csak egyszerűen rengeteg időt bele kellett volna tenni. Mostanra iszonyat tartalmas játék lett. Ez kicsit el is rettentett, olyan érzésem volt benne mint a World of Warcraft-ban az elején. Hogy nem tudod merre kellene indulni, mibe kellene belekezdeni, mi mire jó?! És ilyenek. Mármint a kezdőknek van egy questlánc, amivel bevezetnek a játék rejtelmeibe. Jól is működik, megtanít a dolgokra. De ahogy haladsz, látsz egy csomó lehetőséget, amik adott esetben csak később lesznek elérhetőek. Vagy már elérhetőek, de választani kell, hogy most merre is indulsz. És egyszerűen már pár 10 óra után ott tartottam, hogy csináltam ezt is egy kicsit, belekezdtem amabba is. Aztán semmire se volt idő. :) Ahogy tartják is róla ez egy full chill game. Itt szépen nyugiba kell csinálgatni a dolgokat. Na én ezt nem tudtam. Minden érdekelt volna rögtönazonnal. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218581) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Na milyen az új COD?
A multis videókat elnézve a játékmenet nem sokat változott.Kicsi pályák, kemp hegyek.
Ellenben az egyjátékos kampány elég jó.Pontosan fogalmazva a videók alapján tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#218582) Deck válasza .LnB (#218580) üzenetére


Deck
titán

"Minden érdekelt volna rögtönazonnal."

Így is kell hozzáállni mindenhez :C

PS5

(#218583) .LnB válasza ProEvoFan (#218581) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az Oroszokat kérdezd. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218584) saelin válasza marilllyo (#218579) üzenetére


saelin
veterán

Az én véleményem az, hogy lehet sok content van benne, de halál monoton és unalmas. Ezt azért érdekes tőlem hallani, mert én szeretem a Minecraft-ot, Stardew Valley-t, Starbound-ot, My Time at Portia-t stb, amik szintén ilyen lassabb folyású játékok, de egyszerűen a NMS gameplay loopja nem tud megfogni.
Vagy 5x kezdtem már bele szerencsétlen játékba és eddig 10-15 óra után mindig otthagytam a fenébe. Egyszerűen semmi érdekes nincs benne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218585) hitchins válasza ProEvoFan (#218581) üzenetére


hitchins
őstag

Reggel ra akartam nezni de nem lehetett csatlakozni. Marad a du.
Egyebkent szerintem jo lesz. MW2 ota az elso resz amit megvettem rogton.
Nekem a beta bejott.

(#218586) Xaels válasza ProEvoFan (#218581) üzenetére


Xaels
félisten

Most munka, utána orvos és du. ugrom neki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218587) erahurka válasza .LnB (#218580) üzenetére


erahurka
félisten

Mit lehet amúgy alapvetően csinálni a No Man's Sky-ban? Ilyen űrkalandoros kereskedős izé?

(#218588) penge111


penge111
addikt

Egy hétre vidékre megyek, oda nem viszem a ps-t. Ma rengeteg időm van játszani. De mondom a rövid játékaim elfogytak, így felesleges belefogni valamibe is. Na, mondom akkor csapjunk a lecsóba. Szépen leporoltam az egy éve vásárolt Divinity Original Sin 2-t. Megalkotom a karaktereket, mert azzal lehet bibelődni, gyerekek... Nem tudom mi vár rám ebben a játékban, még nem indítottam el sem, mert 1.5 órája csak itt ragadtam. 1 a főcím és a karaktergenerálás alatt olyan zene van, hogy bokán fosom magam. 2. hat darab előre generált hős van, akiknek mind külön háttértörténete van, mindegyik bemutatkozik egy külön videóban és elmondja ezeket. Vannak közöttük tök érdekesek. 14 osztály közül lehet választani (mage, enchanter, inquisitor, witch stb.) Talenteket, skilleket, attitüdöt lehet megadni, ha nem az előre megirt sztorival rendelkező karaktert választunk. Gyáá, és ahogy kinéznek ezek a karakterek, rajtuk a páncél, fegyó, meg amint váltunk kasztokat, akkor is teljesen más settben, fegyóba feszítenek. Mindegy is, érzem, hogy ez nagyon komoly cucc lesz, egy rpg fanatikusnak már maga a karaktergeneráló felér egy magömléssel :B

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#218589) psycroptic válasza erahurka (#218587) üzenetére


psycroptic
őstag

Igen az. Keresös-gyüjtögetös-túlélös.

PSNID: Tomy83PS

(#218590) RudY


RudY
addikt

Valahol olvastam, hogy a Death Stranding-ben farkasok is megjelennek, hogy távol tartsák a szellemvilágból átjárókat, vagy az ott létező nem kívánatos egyéneket...izgalmas.

(#218591) Deck válasza RudY (#218590) üzenetére


Deck
titán

Farkasok? Ajjajj.. ;]

PS5

(#218592) erahurka válasza RudY (#218590) üzenetére


erahurka
félisten

Days Gone-ban már elég volt a farkasokból! Remélem itt nem úgy működnek majd, hogy szépen elindítom a játékot, kimegyek a biztonságos helyről, és egyből nekem jön három, minden egyes rohadt alkalommal.

(#218593) RudY válasza erahurka (#218592) üzenetére


RudY
addikt

Japánról fordítottam - kezdő szinten - nyilván nem "rendes és hagyományos" farkas, de valami ultrára szintezett izlandi kutyafattya.

(#218594) Bad Pritt válasza RudY (#218593) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kojima az izlandi juhászkutyáról mintázta elvileg. Csak rakott a fejére egy maszkot, volt róla valahol egy concept art. Ártatlannak tűnik, pont ezért megtévesztő.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#218595) S e t h válasza erahurka (#218592) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem se legyen kihívás.
Legyenek kölyök csivavák.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218596) erahurka válasza RudY (#218593) üzenetére


erahurka
félisten

Felőlem propeller is lehet a fején, csak ne bántson!

(#218597) Deck válasza S e t h (#218595) üzenetére


Deck
titán

De 4-en vannak.. ;]

PS5

(#218598) Wesder válasza RudY (#218590) üzenetére


Wesder
félisten

Cerberus szimbòlum. Nem rossz elképzelés. Bàr farkas helyet akkor màr valami olyasmit tennék oda, ami hasonlít a Cerberusra, de beleillik a DS képi vilàgàba. Egy kibeb@$zott nagy 3 fejű farkast.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218599) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

kiprbáltam ezt a playstation store-os visszatérítést

ugye nekem két profilom van a fő profilom USA de csináltam egy magyart is a könyebb játékbeszerzés miatt meg néha jobb árak vannak mint usa store-ban.

namost letöltöttem a div2-őt az ingyen hetvégén usa store-ból. úgy döntöttem megveszem, meg is vettem a gold editiont magyar store-ból de szomorúan konstatáltam hogy a year 1 pass nem aktiv az usa accról.

na godoltam akkor refoundolok bár mivel utána elindítottam már gondoltam úgyis mind1. erre jött az e-mal hogy mivel nem lett letöltve visszautalják az árát

korrektek

(#218600) VTom válasza RudY (#218590) üzenetére


VTom
veterán

a farkasok ölik a szellemeket? WTF? :F

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.