Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218401) erahurka válasza RangerFox (#218397) üzenetére


erahurka
félisten

Abszolút ezt éreztem a demó után én is.

Mondjuk fura hogy a Crash Remasteredet meg mindenki imádta a kerek hitbox-szal és az emiatt folytonos platform széléről való lecsúszással.

[ Szerkesztve ]

(#218402) Wesder válasza predakon (#218400) üzenetére


Wesder
félisten

A Spyro meg a Crash normàlisan lett remasterelve. Anno sem fogott meg a MediEvil, most se nagyon érdekel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218403) RangerFox válasza Wesder (#218402) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem az ötletes, kreatív és humoros megoldásai tetszenek a játéknak (már maga az alapsztori, miszerint Sir Daniel hírnévre meg dicsőségre vágyott, hogy örökké emlékezzenek rá, erre ő volt a legelső, aki a csatában meghalt. Meg pl. ha nincs más fegyvere, le tudja venni a csontvázkarját, és azzal csapkodja az ellent :D). Szerintem az efféle kreativitás a legtöbb mai játékból hiányzik, de az tagadhatatlan, hogy játékmenet szempontjából nem öregedett jól (mondjuk a Spyro se).

(#218404) Wesder válasza RangerFox (#218403) üzenetére


Wesder
félisten

Ezek tényleg jòpofàk, de valahogy a jàték sosem érdekel. Perszs ha meglàttam a karaktert tudtam honnan van, így a maga idejében biztos sikeres volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218406) erahurka válasza RangerFox (#218403) üzenetére


erahurka
félisten

Engem érdekelne a játék, de a demó alapján nagyon nehéz lesz. Egy ellenfelet nem tudtam sérülés nélkül megütni.

(#218408) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudom mikor jár le hivatalosan ma az akció, de a Division2 eddig begyere nálam.
Itt azért van némi balansz is, ami a Breakpointból hiányzik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218409) Woodslave válasza Wesder (#218402) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez az első konzolom, szóval nulla nosztalgia faktorom van a játékhoz, a demot kipróbáltam de nem vonz hogy megvegyem..

mondjuk az alapsztori ahogy a koponya elmesélni az tényleg üt :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#218410) vg válasza james001 (#218392) üzenetére


vg
addikt

Ez a jövő, hozzá lehet szokni.

(#218411) 30z.Samu válasza james001 (#218392) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ennél már csak az viccesebb, aki elő is fizet rá. :D

Sic Parvis Magna

(#218412) Al365 válasza S e t h (#218408) üzenetére


Al365
tag

Én mondtam. :D

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#218413) Mike válasza vg (#218410) üzenetére


Mike
veterán

hogy játekonként évente lehúznak 100 dollárra?

(#218414) Mike válasza 30z.Samu (#218411) üzenetére


Mike
veterán

van önbizalmuk :)

(#218415) .LnB válasza 30z.Samu (#218411) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mitől lenne viccesebb annál, mint aki megvette ezt a játékot? Most mondanám, hogy megjelenéskor. De ne, bármikor. Az aki játszik ezzel a játékkal, az a nagyon kevés ember, az még lehet, hogy elő is fog fizetni. De az ilyen emberekért nem is kár...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218416) 30z.Samu válasza .LnB (#218415) üzenetére


30z.Samu
félisten

Feltételezem, hogy azok kevés játékosok közül is lesz olyan, aki mérlegelni fog és úgy lesz vele, hogy az alapjáték sem érte meg az árát, hát még ez az előfizetés...még a botrányok után van pofája a Beteshdának előállni egy ilyen opcióval. Viszont aki szó nélkül előfizet, az tényleg meg is érdemli.

Sic Parvis Magna

(#218417) saelin válasza james001 (#218392) üzenetére


saelin
veterán

Én megfogadtam, hogy sem tőlük, sem a Bioware csapatától nem veszek semmit mostmár. Még ha lesz egy telitalálat játékuk, akkor is csak akciósan... fél ár alatt.

Szégyen amit az AAA ipar művel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218418) nemorino válasza james001 (#218392) üzenetére


nemorino
tag

$99.99=36 990 Ft, remélem a maradék játékosbázisuk is otthagyja őket.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#218419) Gery9112 válasza james001 (#218392) üzenetére


Gery9112
őstag

Ánlimitíd Sztóridzs kápásziti?
Nem azt mondta a Bethesda anno, hogy azért limitálják a férőhelyet mert ellenkező esetben a játék instabillá válna? (ez a magyarázat már régen is nevetséges volt de most.... :DD :DD :DD )

Komolyra fordítva, egyre jobban aggódok a DOOM miatt. Tudom, tudom a Bethesda csak kiadó és az ID csinálja de nem egy játékot lehetetlenített már el a kiadó a hülyeségével.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#218420) 30z.Samu válasza Gery9112 (#218419) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is így voltam vele, őszintén szólva pont az elhalasztással lettem kicsit nyugodtabb effelől. Oké, várhatunk márciusig, de..

1, Elég sok játék jelenik meg mostanság, lehet kicsit eltűnt volna a mezőnyben.
2, Ha tényleg vannak benne hibák, akkor dolgozzanak rajta és ne adják ki félkészen.

Szóval látszólag nem akarnak ezzel a játékkal bukni, remélem megéri várni rá. :K

Sic Parvis Magna

(#218421) Gery9112 válasza 30z.Samu (#218420) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerintem is a megjelenéssel most óvatos a Bethesda, mostanában mindig hülyén választottak pl. a Wolfenstein New Colossusnak esélye se volt 2 éve.
Elsősorban úgy aggódom, hogy a játék kb. 0 tartalommal fog megjelenni és kap egy félkész kampányt. Amióta a tripölé piac rákapott a Year 1-2-3 pass, BattlePass, Premium Pass, Outlaw pass cukorkára, azóta nálam azok a játékok egyenlőek a most kaptok egy vázat, amit majd megpakolunk tartalommal ...... vagy nem ha nem teljesít jól a játék (khm khm Anthem khm khm)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#218422) Wlac válasza Mike (#218414) üzenetére


Wlac
Ármester

Egyébként igen, számomra az önbizalom része elképesztő ennek a sztorinak. A Bethesda szinte mindent elkövetett azért, hogy ne legyen sikeres ez a játék. Nem csak arról van szó, hogy kiadták félkészen, ez előfordult másokkal is, hanem emellett mintha egy listán mentek volna végig, sorra pipálták ki azokat a dolgokat, amikkel a legjobban kitolhatnak az emberekkel. Indokolatlan bannolások, rossz minőségű merchandise, mindemellett pedig bizonygatták, hogy a játékuk nagyon sikeres, amit sem az emberek, sem ők magukat nem hittek el. Ahelyett azonban, hogy meghúznák magukat, és csöndben reszelnének a játékon (No Man's Sky) vagy elengednék a fenébe (Anthem), még egy olyan húzást is megjátszanak olyan irreálisan magas áron, amire azt hinném egyébként, hogy április elsejei tréfa.

“The wha-"

(#218423) Lackooo84 válasza Wlac (#218422) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Bohócok.

The Truth is out there...

(#218424) Wesder


Wesder
félisten

Man of Medan megér 6k-t?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218425) 30z.Samu válasza Wesder (#218424) üzenetére


30z.Samu
félisten

Attól függ, ha onnan nézzük hogy maga a játék érdekes, akkor szerintem igen. Ha a technikai részét nézzük és nem javítottak rajta, akkor nem biztos. De ez szubjektív vélemény.

Sic Parvis Magna

(#218426) Wesder válasza 30z.Samu (#218425) üzenetére


Wesder
félisten

Van belőle trial. Kipròbàljuk, azutàn lehet megvesszük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218427) penge111 válasza proly01 (#218365) üzenetére


penge111
addikt

Ö, szerintem nagyon egyszerű megoldás van a problémádra. 3.5 méter nem optimális nézési távolság... 55" tv 2 max 2.5 méterről adja át a 4k plusz tartalmat. Nekem csak egy sima 55" Sony Led Tv-m van, de én is eleinte 3-3.5 méterről játszottam. Utána közelebb ültem a Tv-hez és teljesen más volt az egész, pozitív irányban értem persze.

Más: platináztam a pókit, nagy meglepetésemre még aznap meg is jött a platináért járó ingyenes avatar. A Bloodborne-ért járó miatt háromszor is írtam levelet, de azóta se semmi, hagytam is a fenébe...

No, de nem is ez a lényeg a hétvégén nekiestem a Trine 2 Complete Storynak, 890 Ft-ér vettem, hónapok óta porosodott a könyvtáramban. Ez is egy kis csoda a maga módján. A grafikája, atmoszférája fantasztikus ennek a játéknak. Nagyon tetszett, hogy a pályákon való továbbjutást, rengeteg módon meg lehet oldani. Sok pálya van a játékban, nekem 10-12 óra volt végigvinni a játékot, és ez a verzió tartalmazza a DLC-t is. A DLC számomra az alapjátékot is felülmúlta, itt már azért nagyon komolyan megdolgoztatta némelyik pályaszakasz az agytekervényeimet, a főboss is nagyon tetszett, a pályadizájnok is nagyon szuperek voltak. A játék sztorija az nem valami nagy durr, de nem is feltétlen kell az ilyen platformer, ügyességi játékoktól Witcheri magaslatú történetet várni. Mellesleg lehet coopba is mókázni vele. Ami nem tetszett, hogy a karakterek mozgását picit jobban ki lehetett volna dolgozni, illetve az a néhány ellenfél nem valami változatos képet mutat, és ezeknek is a mozgása néha picit természetellenes. Mindent összevetve ennyi pénzért ez egy jó kis játék volt.

Illetve neki estem egy másik kis játéknak a Trine 2 után, ez a Giana Sisters. Ez is kellemes csalódás, nagyon hozza a retró feelinget, itt is a sztori szintén nem egy nagy szám. Ez is egy ügyességi, platformer játék. A cél eljutni a pálya végére, lehető legkevesebbszer meghalni, és minél több kristályt kell összeszedni a pályán. Ami baromi érdekes, és meglepő ebben a kis játékban, az hogy itt két lánytestvért fogunk irányítani. Egy gombnyomásra tudunk váltani közöttük. Ami baromi menő, hogy ilyenkor teljesen átváltozik a másodperc töredéke alatt a pálya is. Az egyik idilli világban játszódik, a másik egy rémálomban. A zene is ugyanígy változik, az egyik kicsit lájtosabb, a másik sokkal zúzósabb. A váltogatásra természetesen azért van szükség, hogy tovább tudjunk jutni egy adott szakaszon, minkét leányzónak van egy-egy spéci tulajdonsága, ami szintén a nehézségek legyőzéséhez kell majd váltogatnunk. Az egész játék, olyan egyszerű mint egy faék, de valamiért mégis nagyon jól működik az egész. A grafika, zene szerintem szép. Szerintem nagyon jó játék gyerekeknek is, mert az első két nagy világ nem olyan nehéz, a 3-4 világba azonban már lesznek olyan részek, ahol könnyen megőszülhetünk... Még pár világ hátra van, de így látatlanban azt mondom, hogy 890 Ft-ért ez is egy kellemes játék, akár kisgyermeknek is ajánlom, a felnőttek max a végén besegítenek. Kb 6-8 órás lehet a játék, de a később a feloldható opciókkal rengeteg időt bele lehet ölni. Természetesen a Raymanhez nem ér fel, de nem is kell szégyenkeznie a játéknak...

Kíváncsi lennék a két kis platformer játékot valaki itt platinázta, elég durva achik vannak. A Giana Sisters tele van 0.1%-os achikkal :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#218428) saelin válasza Gery9112 (#218421) üzenetére


saelin
veterán

Ezzel úgyis csak azt érik el, hogy senki nem fog day one vásárolni, hanem majd megvárja a full verziót.

Wlac
Lehet nem akarnak többet foglalkozni a Fallout franchise-al és így akarják kicsinálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218429) 30z.Samu válasza Wesder (#218426) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyébként ez akkor éri meg jobban, ha többen is játsszátok, haverokkal végig lehet tolni a story-t és ahogy a Detroit esetében itt sincs két egyforma végigjátszás.

(#218430) .LnB: Mondjuk ezt én sem tudtam. :R Mondjuk az Outlast-ek is kb 5 óra végigjátszással bírnak. Na de az az 5 óra felér 20-szal, ha parásabb az ember... :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#218430) .LnB válasza Wesder (#218424) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Helyetted nem akarok dönteni, sőt nem is játszottam a játékkal. De ~4óra az egész, ezt vedd figyelembe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218431) Wesder válasza .LnB (#218430) üzenetére


Wesder
félisten

Trial-t megnézem, aztàn meglàtjuk.
1500ft/òra annyira talàn nem vészes. Teljes àrat màr nem biztos hogy adnék érte. Megvàrnàm én a teljes kuadàst, de az még 4 év, és ki tudja mennyi lesz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218432) .LnB válasza 30z.Samu (#218429) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az egyetlen játékstílus amit kerülök, az a paráztatós horror. Alien: Isolation volt az utolsó ilyen játék amivel játszottam. Én az ilyeneken fosok. Ezen nincs mit szépíteni. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218433) tothl válasza .LnB (#218432) üzenetére


tothl
addikt

Én is ! Alig mertem mozogni néhol meg benézni helyekre.
DE végignyomtam, szerintem szuper játék volt, most is ajánlom bárkinek aki nem játszott vele. Teljesen a filmek hangulata.

(#218434) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

(#218435) 30z.Samu válasza .LnB (#218432) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is, azért se tolom. :D Meg egyébként is elég olcsónak tartom azt, hogy egy játék vagy film tele van jump scare-el. Ennél már csak az a viccesebb, amikor stream-et nézel és attól ijedsz meg, hogy a streamer kiugrik a gatyájából. VRPityu az élen. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#218436) tboy93 válasza penge111 (#218427) üzenetére


tboy93
nagyúr

A Trine 2-t nemreg toltam vegig en is, szerintem a sorozat legjobb resze. A végén tényleg vannak gondolkodos reszek :K

Grat a pok platihoz, en is most nyuzom, 87%-on allok, egeszen rakattantam, ha akcio lesz szerintem tuti behuzom a dlc-ket is.

(#218437) .LnB válasza 30z.Samu (#218435) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sose fogom megérteni, hogy miért néztek streamereket, ahelyett, hogy játszanátok. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218438) Wesder válasza 30z.Samu (#218435) üzenetére


Wesder
félisten

VRpityut nézni màr maga horror.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218439) 30z.Samu válasza .LnB (#218437) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, félreértés ne essék, én nagyon ritkán nézek stream-et. Persze hébe-hóba megesik, de általában időm sincs rá, azért nem nézem a Twitch-et sem szinte egyáltalán. Szóval ja, ahogy "mondod", amikor van szabadidő, akkor inkább játszom. :K Ha nézek stream-et vagy gameplay videót, akkor általában tanulás céljából nézek. Ellesni 1-2 dolgot, amit a "nagyok" csinálnak. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#218440) Woodslave válasza .LnB (#218437) üzenetére


Woodslave
nagyúr

erre van a munkahely, ahol sajnos játszani nem lehet ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#218441) penge111 válasza tboy93 (#218436) üzenetére


penge111
addikt

Jaja, a póki nekem is kicsit döcögősen indult, de a végére nagyon bejött a sztorija. De azért a platinázás közben néha emlegettem a fejlesztők anyukáját, no nem a nehézsége miatt, hanem hogy mi a túrónak kellett ennyi önismétlő küldit beletenni... Ha nem lett volna ilyen fluid és élvezetes pókinak lenni, hagytam volna a fenébe ezt a platinát ;)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#218442) BoneDragon válasza .LnB (#218437) üzenetére


BoneDragon
veterán

Talan mert nem fog az ember mindent megvenni, de akarja latni milyen. Meg ido sincs mindenre. Melo kozben tokeletes.

(#218443) james001 válasza Gery9112 (#218419) üzenetére


james001
veterán

Röhejesek tényleg,az egész internet lángra lobbant. Még azok is fortyognak akik "szeretik" a játékot... Az a baj hogy a Bethesda azt ígérgette hogy majd csak kosztümökért meg egyéb kozmetikai cuccért kell majd fizetni,minden más ingyenes lesz... Erre bedobják ezt,és ezek külön nem lesznek elérhetőek,oda is van írva hogy exkluzívan csak az előfizetők részére van ez... És a plusz poén hogy az ingyenes frissítést amiben NPC-k lesznek meg egyéb új dolgok is azt elhalasztották jövő évre :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#218444) 30z.Samu válasza BoneDragon (#218442) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez is lehet egy indok ja, jól jön amikor nem tudok dönteni egy adott játéknál Trailer-ek alapján hogy kell-e vagy nem. Megnézek egy órát a full játékból és úgy tisztább a kép.

Sic Parvis Magna

(#218445) erahurka válasza Wesder (#218438) üzenetére


erahurka
félisten

Néha horror, néha agymosás. Mikor melyik.

(#218446) Rigormortiis válasza S e t h (#218408) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Szerintem is nagyon jó lett a Divi 2, mondjuk én az első részt is szerettem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#218447) erahurka


erahurka
félisten

Egyedül mennyire vállalható? Már a nehézség. Ami videókat néztem a Véerreseknél, az elég szopóágnak tűnt még két játékosnak is.

(#218448) Zoleee83 válasza .LnB (#218437) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én pl azért hogy lássam az adott játékot megéri-e megvennem vagy full felejtős.
Általában itt-ott belenézek a stream-be és el tudom dönteni kelle-e vagy sem.
Plusz ha időm van rá és nagyon lemaradtam a dialógusról a játékban visszanézem.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#218449) .LnB válasza Zoleee83 (#218448) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Youtube-> no commentary walkthrough

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218450) S e t h válasza .LnB (#218437) üzenetére


S e t h
nagyúr

Több játékot vettem már emiatt.
Gondolom a cégek sem véletlenül fizetnek néhány streamelőnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.